0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
hi
« Отговор #20 -: Декември 09, 2005, 22:37:00 pm »
tva e predelno iasno nali se obi4at.tiq jeni ne sa 20.a i ti govoria  za niakoia  s koiato niama6 vruzka e taka za pruv put q vijda6(svalka be).pojelavam uspeh na tiq deto 6te se probvat.

Пиши на кирилица!
Re: варикоцеле и херния.
« Отговор #21 -: Март 20, 2010, 19:46:45 pm »
ot 10 dni nasam imam nqkakwa podutina vuv formata na top4e to4no nad levia testis kogato sedna mislya 4e se ksriwa nqkyde ponqkoga sliza v testisa [lewiq] ! strah me e da otida na lekar a mislya che moje da e nesto jivotozastrashvashto v sustoto vreme se uspokoyavam s tova che moje da e masstna tukan ili nqkakuw limfen vuzel ako nyakoi ima predstava kakva e tazi podutinka molya da pishe kogato sleze v testisa usestam parene i nesto kato durpane leko stipvane ! mersi predvaritelno
*
Re: варикоцеле и херния.
« Отговор #22 -: Март 20, 2010, 20:31:11 pm »
Това трябва да се види от лекар. Няма как да се лекуваш от мнения във форума, още повече имаш и парене и дърпане. Не отлагай прегледа, но не се и вкарвай във филми за животозастрашаващи състояния. Просто иди на лекар, за да действаш адекватно на ситуацията.
« Последна редакция: Март 20, 2010, 20:34:37 pm от shanoar »
mersi znam che tova e pravilnoto reshenie
« Отговор #23 -: Март 21, 2010, 04:21:12 am »
a bi li mi kazal na kakuw lekar da otida . blagodarya za suveta ponedelnik sym tam
*
Re: варикоцеле и херния.
« Отговор #24 -: Март 21, 2010, 19:11:47 pm »
Първо аз съм жена :D, но пак ще те посъветвам да отидеш на андролог или поне на уролог, за да те прегледа. Ако може постарай се да пишеш на кирилица, защото трудно се чете така както пишеш, а и повече хора ще се включат с мнение.