0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Покана от "Часът на мама"
« -: Декември 03, 2007, 23:03:18 pm »
Имаме покана от предаването „Часът на мама” по БТВ , записът ще бъде в сряда 05.12.07 12.00 часа, а ще се излъчва януари. Кандидатите за участие да пишат тук или на бележка.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #1 -: Декември 03, 2007, 23:12:31 pm »
Те малко късничко се сещат :?
Каква ще е темата?


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #2 -: Декември 03, 2007, 23:23:44 pm »
Как каква, то е ясно, щом канят нас. Ми то няма никакво време :(
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #3 -: Декември 03, 2007, 23:28:25 pm »
Е хайде сега, все едно друг път ни канят по-рано. Помните ли преди години Ани Салич как ни покани в 14 часа за предаване в 16 часа.  :lol:

Стегнете се и някое момиче да отиде да направи предаването.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #4 -: Декември 04, 2007, 00:11:45 am »
Питах за темата защото предаването е специфично.
Темата може да е "Стерилитет", ама може и да е "Бременност и раждане след стерилитет" предвид тематиката на предаването.
И спрямо темата мога да преценя дали е подходящо да участвам.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #5 -: Декември 04, 2007, 02:34:43 am »
Темата е стерилитет, но ако е някое успяло момиче ще е още по-подходящо за предаването или за аудитрията на предаването, поне аз така си го представам.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #6 -: Декември 04, 2007, 12:37:26 pm »
Журналистката каза, че може да е родила вече жена или още бореща се със стерилитета, двойка, която ще прави ин витро, изобщо няма ограничения.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #7 -: Декември 04, 2007, 18:51:32 pm »
Някакво развитие по въпроса?


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #8 -: Декември 04, 2007, 18:59:26 pm »
Имаме участник от успелите е, ноо ще бъде изненада :wink:
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #9 -: Декември 04, 2007, 19:01:21 pm »
 :goodluck: :thankyousign:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #10 -: Декември 04, 2007, 19:10:03 pm »
Браво, то сега е момента , по това време всички подемат всякакви кампании и хубаво и нашите проблеми да излязат на яве точно преди Коледата. :lol:


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #11 -: Декември 04, 2007, 19:18:03 pm »
Аз малко чула-неразбрала, кога ще се излъчи? Утре ли? :oops: :oops: :oops:
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #12 -: Декември 04, 2007, 19:21:41 pm »
Имаме покана от предаването „Часът на мама” по БТВ , записът ще бъде в сряда 05.12.07 12.00 часа, а ще се излъчва януари. Кандидатите за участие да пишат тук или на бележка.
:)  :flower:
*
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #13 -: Декември 04, 2007, 20:36:11 pm »
Аз малко чула-неразбрала, кога ще се излъчи? Утре ли? :oops: :oops: :oops:
Записът е утре а предаването ще се излъчи януари.
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #14 -: Декември 05, 2007, 15:32:18 pm »
Да ви споделя какво стана с предаването. Темата беше за инвитрото, какво представлява самата процедура. Така че аз не бях подходяща за него.Бяха поканили и д-р от Втора градска, който започнал да се занимава от скоро с това. С изненада рабрах че и във втора градска правят такива процедури.
Та аз разказах как се е получило при нас и как Зачатие ми е помогнало. После докторът обясни какво представлява самата процедура. След това разказа как вчера негова пациентка забременяла от втория опит и как е реагирала на положителния резултат. Попитаха и мен как съм реагирала. Как съм се чуствала докато сме очаквали този момент. Д-ра допълни че емоционалната страна при двойките със стерилитет е много важна. Посъветва  семействата да се обръщат към специалист навреме. След това аз се намесих че клиниките са много малко. И това беше в общи линии.
Предаването ще се излъчи на 10,01,2008. Другото което разбрах че преди това са записвали предаване за стерелитета и това е продължение на темата, но не можах да разбера кога ще го излъчат.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #15 -: Декември 05, 2007, 16:20:16 pm »
Благодаря ти, Cvetelina! :flower:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #16 -: Декември 05, 2007, 18:58:22 pm »
Благодаря ти за участието! Не е лесно човек да е там и да говори за такива дълбоки неща. Браво на теб!
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #17 -: Декември 06, 2007, 08:33:52 am »
 :bighug: Браво!
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    ellysot

  • ***
  • 202
  • Животът не е навредил никому,но и почивката също!
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #18 -: Декември 13, 2007, 10:37:00 am »
Привет от мен! :D
Вчера и аз направих запис в "Часът на мама"!
Много се притеснявах и най-вероятно съм изглеждала като тиква... 8O,но и това вече го преживях!!! :wink:
Темата беше психологическия стерилитет с участието и на Милена Божилова-клиничен психолог от център за репродуктивно здраве"Надежда".Тя беше много точна,подкрепяше ме преди,по-време и след предаването! :crossfingers:
А като цяло въобще колектива на "Часът на мама"са доста готини,открити и в невероятно настроение и биха предразположили и най-големия "чук"!!! :lol: :lol:...
Ако на някой му се отвори път към предаването смело... :balk_602:!
Трудно,но ще направя опит да ви преразкажа как протече моето сефте :wink:пред камерите на Бтв-то!
Започнах разказа си,че вече година и отгоре някой друг месец,имаме неуспешни опити за  :eggsperm:така влязохме в регистрите на стерилитета.Изследванията,прегледите,консултациите и манипулациите,които предприехме накрая винаги завършваха с happy end т.е.нищо тревожно,но и :bfp:все още си го очакваме!!
Споделих,че тази ситуация,в която сме,ни накара да се отделим и поизолираме от близки,приятели,компании.От една страна да предпазим себе си,а от друга и на роднините да спестим тъжните погледи!! :balk_145:
И горе-долу приключих с това участието си!!
Предаването ще се излъчи на 21.01(ПОНЕДЕЛНИК)Ще се посмеем заедно!!! :lol: :lol:

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Покана от "Часът на мама"
« Отговор #19 -: Декември 13, 2007, 10:51:44 am »
Браво на Cvetelina и ellysot!
Сигурна съм, че ще сте неотразими :flower:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde