0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: За всички, на които им предстои лапаро
« Отговор #180 -: Юли 05, 2008, 12:43:02 pm »
И моето лапаро е на път-август месец.Искам да питам знаете ли какви хормонални изследвания се правят защото доки каза че ще ми назначи  до 5 ден от следващия МЦ.

*
Re: За всички, на които им предстои лапаро
« Отговор #181 -: Юли 05, 2008, 14:24:18 pm »
И моето лапаро е на път-август месец.Искам да питам знаете ли какви хормонални изследвания се правят защото доки каза че ще ми назначи  до 5 ден от следващия МЦ.

Вероятно лекаря иска да направиш и репродуктивните хормони-ако не си ги правила до сега!
За самата лапароскопия най-верооятно ще трябва да изследваи-ПКК,ДКК, биохимия, време на кървене и съсирване, кр.група!
*
Re: За всички, на които им предстои лапаро
« Отговор #182 -: Юли 07, 2008, 16:38:12 pm »
предстои ми лапароскопия при д-р Стаменов.
бих искала да попитам попитам за диагнозата, която вписват в болничния?
също така и изследванията които се правят в същия ден ли са или  трябва да ги направя предварително?

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: За всички, на които им предстои лапаро
« Отговор #183 -: Юли 07, 2008, 20:49:55 pm »
Не помня какво пишеше в болничния.
Да, сутринта се дава кръв за ПКК.
Успех!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: За всички, на които им предстои лапаро
« Отговор #184 -: Юли 14, 2008, 14:15:32 pm »
Здравейте!Току-що се връщам от преглед,реших да се регистрирам тук.Искам да си поговоря с някои,които е минал през лапароскопията,а  мен ме очаква тези дни и съм много разстроена.Лекарят при когото ходя има съмнения за шоколадова киста,правих си туморен маркер СА - 125,който е 121,99.Доста над нормите,но чувам,че след прием на Дуфастон се увеличават стойностите,на мен кистата не ми изчезна,сега ме пращат за лапароскопия да се види проходимостта на тръбите,дали тази  киста  е срасната с яйчника и евентуално дали ще се наложи оперативна намеса за отстраняване на част от яйчника,много се страхувам от неизвестното.Аз съм от Пловдив,има ли момичета,на които е правена лапароскопия и къде и колко са доволни от отношението на докторите?Благодаря ви предварително.
Re: За всички, на които им предстои лапаро
« Отговор #185 -: Юли 14, 2008, 16:47:49 pm »
Здравейте!Току-що се връщам от преглед,реших да се регистрирам тук.Искам да си поговоря с някои,които е минал през лапароскопията,а  мен ме очаква тези дни и съм много разстроена.Лекарят при когото ходя има съмнения за шоколадова киста,правих си туморен маркер СА - 125,който е 121,99.Доста над нормите,но чувам,че след прием на Дуфастон се увеличават стойностите,на мен кистата не ми изчезна,сега ме пращат за лапароскопия да се види проходимостта на тръбите,дали тази  киста  е срасната с яйчника и евентуално дали ще се наложи оперативна намеса за отстраняване на част от яйчника,много се страхувам от неизвестното.Аз съм от Пловдив,има ли момичета,на които е правена лапароскопия и къде и колко са доволни от отношението на докторите?Благодаря ви предварително.
Привет на мен ми е правена лапароскопия през м. април.
Предварителната ми диагноза беше ендометриозни кисти, която се потвърди след лапарото.
Самата лапароскопия си я правих в болница Шейново в София при доктор Попов.
Ако се поразровиш малко из интернет ще откриеш, че много момичета са се оперирали при него. Лично аз съм много доволна от д-р Попов, страхотен специалист е!!!
Само мога да ти го препоръчам. Цената за избор на екип е 800 лева, но си заслужава!!! Все пак здравето ни е най-ценно.
Късмет и успех от мен!!!!