0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Чат
« -: Декември 01, 2007, 12:05:22 pm »
Искам да попитам защо няма чат? Технически проблем ли е или вече няма да се поддържа тази услуга?
Пристрастена към д-р Хаус!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Чат
« Отговор #1 -: Декември 01, 2007, 13:47:46 pm »
Не знам причина, но определено ми липсва. :?

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Чат
« Отговор #2 -: Декември 01, 2007, 13:49:52 pm »
В момента поради невъзможност да бъде поддържан, чатът е временно преустановен като услуга. Предназначението на стаята за разговори е за взаимопомощ по репродуктивни проблеми. Правилата на стаята за разговори са идентични с правилата и условията за използването на форума. От известно време насам е факт, че една част от потребителите, които го използват системно ги нарушават и то грубо. Опитват се да настройват едни потребители срещу други и срещу хората, които поддържат сайта и работят за сдружението.
Модерирането на chat в реално време е непосилно за екипа поддържащ сайта на този етап.
Извиняваме се на всички останали потребители за това неудосбтво. През това време тази функция продължава да се осигурява от форума.
« Последна редакция: Декември 01, 2007, 13:52:41 pm от cygnus »
*
Re: Чат
« Отговор #3 -: Декември 01, 2007, 16:49:27 pm »
Cygnus благодаря за пояснението.
Пристрастена към д-р Хаус!
Re: Чат
« Отговор #4 -: Декември 01, 2007, 16:55:33 pm »
Защо изведнъж стана непосилно поддържането на чат-а ни? На мен също ми липсва, освен, че сме обменяли опит и инфо, намирам много приятели там и се разтоварвам като си общувам с приятни хора!
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Чат
« Отговор #5 -: Декември 01, 2007, 17:53:41 pm »
Цитат
Защо изведнъж стана непосилно поддържането на чат-а ни? На мен също ми липсва, освен, че сме обменяли опит и инфо, намирам много приятели там и се разтоварвам като си общувам с приятни хора!
Явно това е положението. На който не му харесва - да си регистрира чат канал.
Re: Чат
« Отговор #6 -: Декември 01, 2007, 17:56:54 pm »
Цитат
Защо изведнъж стана непосилно поддържането на чат-а ни? На мен също ми липсва, освен, че сме обменяли опит и инфо, намирам много приятели там и се разтоварвам като си общувам с приятни хора!
Явно това е положението. На който не му харесва - да си регистрира чат канал.
Ми не искам друг чат канал!
*
Re: Чат
« Отговор #7 -: Декември 01, 2007, 18:50:49 pm »
Ми лейди то по тази логика да си направим и друг форум ли? Мисля, че това с чата не беше необходимо.
Пристрастена към д-р Хаус!
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Чат
« Отговор #8 -: Декември 01, 2007, 18:57:10 pm »
Цитат
Ми не искам друг чат канал!
Ти пък, погледни от другата страна на нещата. Ся Лалито може да се самостимулира освен да направи аналогичен на "Зачатие" сайт и форум, да открие и чат-канал.
Аз искрено се забавлявам на "модераторското решение". Мое мнение. Не желаяда влизам в полемики и коментари.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Чат
« Отговор #9 -: Декември 01, 2007, 19:46:56 pm »
вижте какво, другарки и другари.
ако дойдете у дома и се разположите в хола ми, не е етично да го използвате, за да ме ругаете, докато съм в кухнята, за да ви приготвям почерпката и не ви чувам.
нали така? никой не би го допуснал.

направете си сами аналогията.
има потребители на форума, които започнаха да злоупотребяват с тази функция.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Чат
« Отговор #10 -: Декември 01, 2007, 20:21:36 pm »
Цитат
ако дойдете у дома и се разположите в хола ми, не е етично да го използвате, за да ме ругаете, докато съм в кухнята, за да ви приготвям почерпката и не ви чувам.
нали така? никой не би го допуснал.
Ми да, никой не би го допуснал. Но вместо в хола ти, тогава могат да те ругаят на улицата /примерно/, където биха чули повече хора.

Последно по темата!
относно чата
« Отговор #11 -: Декември 02, 2007, 08:36:27 am »
 момичета от 2 дена не мога да влезна в чата някой  трбва да ми даде права  така ми изписва.Някой трябва да ме покани да влезна но незнам как става :wink: много кофти ще плачкам без вас момичета много ми е тъпо  искам да ве чуя
Re: Чат
« Отговор #12 -: Декември 02, 2007, 10:13:46 am »
Абе съгласна съм и с теб Лейди и с теб Джам. Естествено виждам и разбирам, че не може да се създават интриги и конфликти, но мисля, че спирането на чата няма да ограничи тези хора да не говорят и злоупотребяват :x
Освен ако вече не са баннати :P

И аз последно по темата!
*
Re: Чат
« Отговор #13 -: Декември 02, 2007, 10:24:54 am »
В момента се работи по въпроса за конфигуриране на бот, който да следи денонощно канала и да логва всичко. По този начин ще може да се осигури адекватна поддръжка на чата.
Колкото и да сме обидени, заради останалите потребители усилията в тази посока си залужават.
Re: Чат
« Отговор #14 -: Декември 02, 2007, 10:34:30 am »
В момента се работи по въпроса за конфигуриране на бот, който да следи денонощно канала и да логва всичко. По този начин ще може да се осигури адекватна поддръжка на чата.
Колкото и да сме обидени, заради останалите потребители усилията в тази посока си залужават.
Дони, благодаря на теб и всички модератори, които се стараят да ни угодят :bighug:
Със сигурност сте много убидени, просто нямам думи, но нали знаеш, че всеки "луд с номера си"!

Уж щях последно по темата :oops:
*

    naty_84

  • ***
  • 193
  • Искай нещо много силно и то се сбъдва.Повярвайте
Re: Чат
« Отговор #15 -: Декември 02, 2007, 15:47:43 pm »
И аз се мъчих да вляза но пише следното   Грешка! Каналът е с +i моде и не можете да влезете в него. Свържете се с оператор! Та искам да попитам какво трябва да се направи за да плучиш привилегията да влезеш в чата на Зачатие и какво точно значи това.   :wink:
« Последна редакция: Декември 02, 2007, 15:55:54 pm от naty_84 »

[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Чат
« Отговор #16 -: Декември 02, 2007, 16:29:36 pm »
Нати, означава, че временно се преустановява лафчето в чата заради поведението на някои потребители там - Сигнуса го е обяснила, а Джам дообясни образно причината.
Каналът е "инвайт онли"- +i не за да е привилегия на някаква групичка да си лафи, а за да се ограничи достъпа на всички до него.

Сигнус, благодаря за старанието да се конфигурира бот. Поддържам идеята - така всеки ще си знае, че приказките му могат да бъдат прочетени и ще си носи последствията за тях.   
*
Re: Чат
« Отговор #17 -: Декември 02, 2007, 17:04:25 pm »
Не мога да разбера наистина ли изведнъж  стана толкова трудно да се поддържа чата?! Или това е просто официалното обяснение  :wink:
Аз само ще кажа, че благодарение на подкрепата момичетата в чата сега аз съм бременна!!! Ако това е нарушаване на права или грубо поведение....
Едно голямо БЛАГОДАРЯ за вас момичета от липсващия чат! Вие сте най-милите и прекрасни хора, които познавам, независимо какво си мислят други! Благодарение на вас, аз достигнах мечтата си!
*

    naty_84

  • ***
  • 193
  • Искай нещо много силно и то се сбъдва.Повярвайте
Re: Чат
« Отговор #18 -: Декември 02, 2007, 17:42:20 pm »
Нати, означава, че временно се преустановява лафчето в чата заради поведението на някои потребители там - Сигнуса го е обяснила, а Джам дообясни образно причината.
Каналът е "инвайт онли"- +i не за да е привилегия на някаква групичка да си лафи, а за да се ограничи достъпа на всички до него.

Сигнус, благодаря за старанието да се конфигурира бот. Поддържам идеята - така всеки ще си знае, че приказките му могат да бъдат прочетени и ще си носи последствията за тях.  
ок,мерси много

[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Чат
« Отговор #19 -: Декември 02, 2007, 18:02:14 pm »
Не мога да разбера наистина ли изведнъж  стана толкова трудно да се поддържа чата?! Или това е просто официалното обяснение  :wink:
Аз само ще кажа, че благодарение на подкрепата момичетата в чата сега аз съм бременна!!! Ако това е нарушаване на права или грубо поведение....
Едно голямо БЛАГОДАРЯ за вас момичета от липсващия чат! Вие сте най-милите и прекрасни хора, които познавам, независимо какво си мислят други! Благодарение на вас, аз достигнах мечтата си!


Мими,

много ясно сме написали защо се спира чата. трудно е от морални съображения, не от технически. търпението се изчерпва постепенно, но в един момент - окончателно.

честита ти бременност, радвам се и съм заинтригувана, че си забременяла поради подкрепа на чатери. искам да отбележа, че освен в чата, в тези форуми има още много, много хора, които ежедневно се подкрепят и подпомагат взаимно в борбата за дете и са прекрасни хора - независимо какво си мислят други!

п.п. духът на постинга ти ми нашепва, че си пределно наясно защо е спрян чатът.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!