0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Чат
« Отговор #20 -: Декември 02, 2007, 22:26:33 pm »
И понеже аз съм от редовните потребители в чата, ще ви кажа че наистина има хора които идват там от месеци, и не са потребители на сайта. Ето например Синти /мацка извинявай че те намесвам/ тя е потребител в чата от поне 6 месеца, а в сайта е едва от оня ден, смея да твърдя, че сме им били полезни, и не е само тя, верно не са чак толкова много, но има такива като нея.
Ще ми липсва чата, ако се намери начин който да осигурява безпроблемно използване на услугата - ще ми е приятно! :)

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Чат
« Отговор #21 -: Декември 02, 2007, 22:41:37 pm »
Зачатие е отворена система. Всеки може да дойде и да ползва безплатно и без да е необходимо да прави каквото и да било в замяна услугите, които сме създали, поддържаме и предлагаме - статиите, форума, чата, календара, консултациите и всичко останало. Ежедневно това правят хиляди хора. Всеки може да помага на Зачатие, независимо дали отвън или отвътре. Всеки може да вреди на Зачатие отвън (все пак с позволени от закона средства). Но вътре в Зачатие ще спазваме правилата, независимо дали се чувстваме у дома или на гости. Просто е.

На когото му липсва чата, моля сърдете се на онези, макар и единици, които го ползват извън основното му предназначение - а то е да се помага на хората с репродуктивни проблеми. Не да се вреди.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Чат
« Отговор #22 -: Декември 03, 2007, 00:03:45 am »
Ето например Синти /мацка извинявай че те намесвам/ тя е потребител в чата от поне 6 месеца, а в сайта е едва от оня ден, смея да твърдя, че сме им били полезни

евро, и за 6 месеца не успяхте да я светнете за съществуването на най-големия информационен портал на български език за стерилитета? били сте й страшно полезни, ако тя има такъв проблем... :)

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Чат
« Отговор #23 -: Декември 03, 2007, 10:20:14 am »
Джам, не ме иронизирай ако обичаш! Естествено че тя знае за съществуването на най-големия информационен портал на български език за стерилитета.
Пък ти ако искаш върни се в чата и ги привиквай!
Има потребители които влизат тук, попадат на някоя драма - депресират се, и излизат на мига и повече никога не се връщат и ти много добре знаеш, и още: има неориентирани момичета като попитат нещо елементарно за едни - и 5 мамби скачат и съскът. Не отричай, че чата също е средство за взаимопомощ, несравним е обема на посещения, не споря.
На мен лично сайта, чата, форума са ми помогнали доста, но за да отбера нужната ми информация съм изчела тонове "бълвоч", както и ти предполагам!
И да има, и да няма чат, вие решавате, казвам че ще ми липсва щото 10-тина момичета се забавлявахме.

И още: вървиш по стъпките на Лали, а това не е добре!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Чат
« Отговор #24 -: Декември 03, 2007, 16:43:15 pm »
Уж нямаше да се изказвам повече по темата, обаче не се сдържам.

Цитат
има неориентирани момичета като попитат нещо елементарно за едни - и 5 мамби скачат и съскът.
Ми аз съм една от тези мамби - дали в чата или във форума съскам и то яко. Щото не може някоя ... /намерете си вярния епитет/ да я мързи дотолкова, че да не отвори определена тема или да пусне търсачката.

По отношение на примера със Синти /Малинката/ - там хавата е друга...ти му говориш ясно и конкретно, то рупа ли рупа /поне в началото беше така/. То и аз бях трагична като прописах тук преди доста време, обаче Синтито е неам думи.
Синти нищо лошо и лично спрямо теб!
*
Re: Чат
« Отговор #25 -: Декември 03, 2007, 17:03:48 pm »
Лейди, винаги съм била против съскането, където и да е. Мисля, че никой не заслужава, каквито и да е квалификцаии, особено ако никому нищо не е направил.
Моля ви, темата е конструктивна, стараем се да направи, каквото е по силите ни за да запазим облика на сайта и на чата, такъв, какъвто беше, когато се запознахме, спомняш ли си? :) Когато всички бяхме приятелки, когато пиехме вино до сред нощ в чата (че и сме пели даже ;)
Хайде, вместо да се конфронтираме да погледнем себе си, да осмислим причините и всичко, което сме обяснили по-горе, да изгоним омразата и да посрещнем заедно Коледните празници!
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Чат
« Отговор #26 -: Декември 03, 2007, 17:12:25 pm »
Цитат
Моля ви, темата е конструктивна, стараем се да направи, каквото е по силите ни за да запазим облика на сайта и на чата, такъв, какъвто беше, когато се запознахме, спомняш ли си?  Когато всички бяхме приятелки, когато пиехме вино до сред нощ в чата (че и сме пели даже

Ми ако мога да помогна с нещо по конфигурирането на бот - свиркай.
Спомням си, бяха страхотни времена на "късния чат".

Цитат
Хайде, вместо да се конфронтираме да погледнем себе си, да осмислим причините и всичко, което сме обяснили по-горе, да изгоним омразата и да посрещнем заедно Коледните празници!
Напълно си права.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Чат
« Отговор #27 -: Декември 03, 2007, 17:12:37 pm »
Хайде! :D

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Чат
« Отговор #28 -: Декември 03, 2007, 18:53:58 pm »
Божееее, няма да забравя как една вечер "бърках коктейли" и пиячка в чата :lol:
не съм влизала от 2 г, ако щете ми вярвайте...
Re: Чат
« Отговор #29 -: Декември 03, 2007, 21:57:31 pm »
Божееее, няма да забравя как една вечер "бърках коктейли" и пиячка в чата :lol:
не съм влизала от 2 г, ако щете ми вярвайте...
Стефи, на мен също ми се е случвало мнооого пъти, след като всичко живо около мен спи, аз да си бъбря с чаша вино до компа с дружките от чата. Повярвай ми, било ми е много по-приятно отколкото да изляза на реално да си бъбря :wink:
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Чат
« Отговор #30 -: Декември 03, 2007, 23:00:30 pm »
Божееее, няма да забравя как една вечер "бърках коктейли" и пиячка в чата :lol:
не съм влизала от 2 г, ако щете ми вярвайте...
о, помня ги твоите коктейли, доста злоупотребих с тях онази петъчна вечер :lol:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Чат
« Отговор #31 -: Декември 03, 2007, 23:04:32 pm »
Ще ви банна, ей, спамърки такива! Тва да не ви е клуб анонимни алкохолици?
 :wine:
« Последна редакция: Декември 03, 2007, 23:06:58 pm от cygnus »
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Чат
« Отговор #32 -: Декември 03, 2007, 23:14:43 pm »
А, че ние не сме анонимни :D

последно, последно, не ме бий :lol:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Re: Чат
« Отговор #33 -: Декември 04, 2007, 09:33:18 am »
Чат има. Не ритайте шерифа, че не настроен напълно.  :wink:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Чат
« Отговор #34 -: Декември 04, 2007, 11:06:21 am »
Айде, честито!  :D
*
Re: Чат
« Отговор #35 -: Декември 06, 2007, 11:28:05 am »
 Тоя шериф днес много рита ,бе!Вече не мога да си седна на д...!И не само аз!Що тъй?!
Re: Чат
« Отговор #36 -: Декември 06, 2007, 12:00:49 pm »
Оле и шерифи имало вече в чата! :lol:
Имам предложение! И на срещите, които се организират да има по един шериф, че да си води записки кой, какво, защо, как и т.н. е казал. Може някой да кривне от правия път.
:lol: :lol: :lol:


 :balk_56: :balk_68:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Чат
« Отговор #37 -: Декември 06, 2007, 12:11:45 pm »
Слънчице, има правила и те трябва да се спазват. Те са и за твоя защита - нали ще ти е неприятно някой да те обижда? Ако на някого това не му харесва - има много пътища на този свят и не е задължително всички да минават през Зачатие.

На срещите, поне на тези, на които аз съм била, никой никого не обижда, всички хора се държат като такива, каквито са - умни, интелигентни, образовани, чувствителни ... анонимността позволява на част от хората да показват най-лошите страни от характера си. Помисли върху това преди следващите усмивки. Защото не е смешно.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Чат
« Отговор #38 -: Декември 06, 2007, 12:15:58 pm »
 Мели,абсолютно си права!Само ,че днес шерифа рита безпричинно на всеки 2 минути.
Re: Чат
« Отговор #39 -: Декември 06, 2007, 12:21:45 pm »
Слънчице, има правила и те трябва да се спазват. Те са и за твоя защита - нали ще ти е неприятно някой да те обижда? Ако на някого това не му харесва - има много пътища на този свят и не е задължително всички да минават през Зачатие.

На срещите, поне на тези, на които аз съм била, никой никого не обижда, всички хора се държат като такива, каквито са - умни, интелигентни, образовани, чувствителни ... анонимността позволява на част от хората да показват най-лошите страни от характера си. Помисли върху това преди следващите усмивки. Защото не е смешно.

Ами естествено, че няма да ми е приятно да ме обиждат! И не го позволявам! Но аз също не обиждам никого или ако съм го направила е било несъзнателно! И ако наистина съм обидила някой моля да ме извини!
Или вече не можем и да се пошегуваме малко!

Моля да ме извините. че се намесих!