0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Добьр гинеколог в Пловдив работещ с здр.каса
« Отговор #60 -: Април 13, 2008, 12:56:52 pm »
Момичета, благодаря за разясненията. Значи аз съм била грешно информирана за този д-р Делев, пък и щом е груб хич не ми трябва. Сега чакам вече да ми дойде и след това ще видя за този д-р Калинов.
 
Re: Добьр гинеколог в Пловдив работещ с здр.каса
« Отговор #61 -: Април 13, 2008, 19:09:03 pm »
Момичета,аз дълго губих време при един д-р на частно,който или нищо не разбира,или просто ме е ползвал за спонсор.Става въпрос за д-рТанев,дали някой друг има наблюдения за него?!Той за 2,5години ме преглеждаше почти всеки месец.Правихме 2 енсеминации,без дори да ми пусне хормонални и цветна снимка.Сега разбирам,че това е като да стреляш на сляпо.Абе за това време само сме чакали да стане от самосебе си и сме му давали пори.Както и да е ,насочих се към едно докторче в София-д-р Иван Лазаров,дано да помогне.Та той ми каза,че не знае за добри специалисти по стерилитета в Пв/не знам за Даскалов,щом сте доволни-може да е само той/,а освен това не ми дава да си правя дори изследванията в Пв.Каза дори,че не всички лаборатории в София са надеждни.Финансово ми е много тежко да ходя постоянно до София,но не знам достатъчно ли е добър този д-р Даскалов?!Може би ще се помъча още в София,пък ще видим.Просто от няколко места ми казаха,че добрите специалисти в областта на стерилитета са в София и Варна.Трябва да сме сигурни,че правим най-доброто.Успех на всички.
Re: Добьр гинеколог в Пловдив работещ с здр.каса
« Отговор #62 -: Април 13, 2008, 20:40:33 pm »
Миличка,на д-р Даскалов може да се довериш.
*

    Eti76

  • ***
  • 158
  • Координатор на Фондация Искам бебе за Пловдив
Re: Добьр гинеколог в Пловдив работещ с здр.каса
« Отговор #63 -: Април 13, 2008, 23:36:39 pm »
ВиЛиЛИ, до голяма степен е точно така, както са ти казали, специалистите по стерилитет са в София и във Варна. Ако търсиш най-доброто - това е СТАМЕНОВ, но за съжаление е доста зает, чака се мнооого за първичен преглед. Са Даскалов, нямам личен опит като пациент. Познавам го, говорили сме, но не ме е преглеждал. Споделям впечатленията на момичетата от форума, не съм прочела нито едно олошо мнение и всички казват, че за стерилитет е добър! Оттук нататък ти ще си прецениш. А за София, аз пък не съм чувала за този Иван Лазаров, извини ме, но къде работи, в коя клиника?
Не губете ВЯРА, НАДЕЖДА винаги има, докато е жива ЛЮБОВТА:)
*
Re: Добьр гинеколог в Пловдив работещ с здр.каса
« Отговор #64 -: Април 14, 2008, 13:22:40 pm »
ВиЛиЛи, този д-р Танев да не би да се казва Димитър Танев, той е един доста височък едър човек. Ако е той - аз го познавам, не става за лечение на стерилитет, само за профилактични прегледи е подходящ и за разни "дребни неща".
« Последна редакция: Април 14, 2008, 13:24:41 pm от mery I »
*
Re: Добьр гинеколог в Пловдив работещ с здр.каса
« Отговор #65 -: Април 14, 2008, 14:04:15 pm »
Проббай с Д-р Минев, мисля 4е е доста добър, на нас ни помогна...
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Добьр гинеколог в Пловдив работещ с здр.каса
« Отговор #66 -: Април 14, 2008, 14:32:38 pm »
ВиЛиЛи, Д-р Танев беше първия АГ с когото започнах. Започнахме изключително грамотно борбата - цветна снимка, спермограма /до колкото се правеха читави спермограми в Пловдив през 1998 г./, хормони, влагалищни изследвания и т.н. В момент в който зациклихме след 3 години /което сега смятам за изключително дълъг период наистина изгубено време/ започнах да диря следващия и така до 2006. Съжалявам че, и при вас "дългогодишното проследяване на фоликули" не е дало резултат.
Ориентирай се към специалист по стерилитет или такава клиника, 2.5 г. е достатъчно дълъг период.
Късмет! yahoo_17

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Добьр гинеколог в Пловдив работещ с здр.каса
« Отговор #67 -: Април 14, 2008, 14:49:18 pm »
ВиЛиЛи, ве4е съм във втория месец, 4аках 1 година и половина да се слу4и това 4удо... Проблемът не беше в мен, а в сапруга ми, и Д-р Минев ни помогна. Не знам дали ще ти помогне на теб, но на мен помогна и вси4ките ми приятелки се лекуват при него и са доволни. Пожелавам ти Успех ...
Re: Добьр гинеколог в Пловдив работещ с здр.каса
« Отговор #68 -: Април 14, 2008, 16:45:29 pm »
Момичета,много ви благодаря за отговорите.:youwoman:
Да,д-р Димитър Танев е един висок,едър и много внимателен доктор,но очевидно не е специалист.Докато бъща му,приживе,е бил страхотен специалист.
Д-р Иван Лазаров от София сега е в Института по Ендокринология,но ми каза,че до месец щял да се мести в Шейново.Тайно се надявам,че макар и неизвестен,е някое бъдещо светило в областта :ask:.
Със сигурност,ще изчакам да видя неговото мнение.Тази седмица щеходим за хормонални и спермограма.Ако всички резултати са ок и няма нищо притеснително,най-вероятно ще се доверя за инсетата на някого в Плолдив.Д-р Даскалов или д-р Минев/той къде работи,между другото?/.Като реша ще ви пиша,ако искате.На мен мие приятно да ви споделям. :oops:
Още веднъж - благодарности, и много успехи и на вас.
*
Re: Добьр гинеколог в Пловдив работещ с здр.каса
« Отговор #69 -: Април 14, 2008, 17:19:34 pm »
Момичета,много ви благодаря за отговорите.:youwoman:
Да,д-р Димитър Танев е един висок,едър и много внимателен доктор,но очевидно не е специалист.Докато бъща му,приживе,е бил страхотен специалист.
Д-р Иван Лазаров от София сега е в Института по Ендокринология,но ми каза,че до месец щял да се мести в Шейново.Тайно се надявам,че макар и неизвестен,е някое бъдещо светило в областта :ask:.
Със сигурност,ще изчакам да видя неговото мнение.Тази седмица щеходим за хормонални и спермограма.Ако всички резултати са ок и няма нищо притеснително,най-вероятно ще се доверя за инсетата на някого в Плолдив.Д-р Даскалов или д-р Минев/той къде работи,между другото?/.Като реша ще ви пиша,ако искате.На мен мие приятно да ви споделям. :oops:
Още веднъж - благодарности, и много успехи и на вас.
Д-р Даскалов работи в Медикус алфа а Д-р Минев в Селена.
*
Re: Добьр гинеколог в Пловдив работещ с здр.каса
« Отговор #70 -: Април 14, 2008, 17:35:44 pm »
Д-р Минев е в Селена, има и 4астен кабинет на ул. Киев 9
*

    Eti76

  • ***
  • 158
  • Координатор на Фондация Искам бебе за Пловдив
Re: Добьр гинеколог в Пловдив работещ с здр.каса
« Отговор #71 -: Април 14, 2008, 22:25:30 pm »
С Минев внимавай, колкото хора са доволни, толкова и не са. Има опит като гинеколог, но не е достатъчно специализиран в стерилитета. Има момичета от форума, които са споделяли, че Минев им е правил по 5-6 инсеминации, без дори да направят снимка на тръбите!!! Това е недопустимо, ти си прецени... Из форума има много статии, можеш да се поразгледаш за него. Има отзиви и в БГ Мамма, но търси при проблемно забременяване, на теб това ти трябва, защото имаче Минев за наблюдаване на бременност е добър, това не го отричам, така че се зачитай кой за какво го хвали и за какво се оплаква... Успех!
Не губете ВЯРА, НАДЕЖДА винаги има, докато е жива ЛЮБОВТА:)
Re: Добьр гинеколог в Пловдив работещ с здр.каса
« Отговор #72 -: Април 15, 2008, 17:40:26 pm »
Отново,благодарности!!!!!!!!!
Много мислих и понеже аз решавам бързо и обичам да действам още по бързо-обадих се и си записах час за д-р Даскалов.Ще ида ,ще му кажа как стоят нещата,пък да видим той какво ще каже.И тогава ще реша окончателно.Надявам се да се окаже,че той е моят човек. :ask:
Re: Добьр гинеколог в Пловдив работещ с здр.каса
« Отговор #73 -: Април 17, 2008, 17:02:29 pm »
С Минев внимавай, колкото хора са доволни, толкова и не са. Има опит като гинеколог, но не е достатъчно специализиран в стерилитета. Има момичета от форума, които са споделяли, че Минев им е правил по 5-6 инсеминации, без дори да направят снимка на тръбите!!! Това е недопустимо, ти си прецени... Из форума има много статии, можеш да се поразгледаш за него. Има отзиви и в БГ Мамма, но търси при проблемно забременяване, на теб това ти трябва, защото имаче Минев за наблюдаване на бременност е добър, това не го отричам, така че се зачитай кой за какво го хвали и за какво се оплаква... Успех!

Аз съм една от тези с 5 инсета,две от които преди да са ми проверени тръбите!Да не говорим,че нямам нито МБ,нито изследване за хламидия при него!
Re: Добьр гинеколог в Пловдив работещ с здр.каса
« Отговор #74 -: Декември 09, 2009, 11:43:51 am »
А някой има ли информация за доц. д-р Малинова от ВМИ?
Re: Добьр гинеколог в Пловдив работещ с здр.каса
« Отговор #75 -: Май 01, 2012, 21:21:42 pm »
Моля Ви, хора, по никакъв повод не ползвайте услугите на така наречения Др. КОНДОВ от Пловдив. За мене този човек е престъпник, който източва здравната каса, карайки млади жени да се подлагат на съвсем ненужни, болезнени процедури, без въобще после да го е грижа какво ще стане с тях. Е, нали синът му учи в АМЕРИКА. Татенцето трябва да праща парички. Този човек и много други като него въобще не са лекари, а са си чисти престъпници и крадци, на които мястото им е в затвора. Мене ме убеди, че трябва да си направя абразио, което после си оказа, че въобще не е необходимо, тъй кота проблемът е хормонален. На всичко отгоре ме заряза и абразиото ми го прави Др. Котева, която после също въобще не се мерна да ми даде информация какво е станало и да ми каже трябва ли да пия някакви медикаленти. Получи ми се възпаление, лежах по болници, натъпкаха ме с антибиотици и на всичко отгоре цял месец кръвотечението ми въобще не спря. Изпаднах в отчаяние, да не говорим за това, че отсъствах от работа сума ти време, което въобще не се харесва. Сега кой ще ми плати мъките, болките и кой ще ми компенсира финансовите загуби. Моля Ви, не ходете при Др. Кондов "гинеколога" от Пловдив!
Re: Добьр гинеколог в Пловдив работещ с здр.каса
« Отговор #76 -: Април 16, 2013, 09:19:43 am »
Аз винаги говоря директно - това е истината. Ако НЕ може човек да си позволи да отделя тези пари, за да има дете, значи няма от къде да ги вземе и за памперси/храни/козметика и така нататък, за да го отглежда това дете. Истина е, че с добри спестявания едно отглеждане на дете излиза на месец минимум 150лв. само за най-важните неща. Ти си помисли как се чувстват при тези "парични" вайкания за 90-100-200лв. момичета, които си продават апартаментите за поредното инвитро, защото има и такива в този форум и после ми говори за грубо.
А иначе го казах съвсем добронамерено, защото всеки трябва да си направи сметката.
ДОбре трябва да си правиш сметката, ама всеки иска да има деца. Имайки предвид, че ромките не си правят никаква сметка но имат по 5-6 деца или повече и ги гледаме ние които нямаме деца но работим!
Чудно ми е с какво са те гледали теб като гледам си на 33 г. значи не е било с кой знае какво имайки предвид едно време с какво са хранели, мажели децата, апък какви памперси са им слагали нямам думи!Пък ромките дали им слагат памперси и с какво ли ги хранят сигурно и с нищо ги мажат!
Всеки заслужава да има дете щом го иска!
Нека думите ми да не се считат като нападка, това е мнението ми. :)
Аз си търся добър гинеколог без значение къде се намира?
Re: Добьр гинеколог в Пловдив работещ с здр.каса
« Отговор #77 -: Май 11, 2014, 22:22:02 pm »
Не мога да препоръчам нито един лекар от Пловдив, за съжаление. Момичета, не се залъгвайте, който има възможност да ходи направо в София. НЕСРАВНИМА   разлика в отношението към пациента и компетентността на лекарите . Когато няма проблем, всеки доктор е добър .Когато  посещаваш частния му кабинет , всеки  е любезен и внимателен. Но дори на частно не може да надскочи компетенциите си.
След като половин година ходих по мъките в Пловдив , висейки през ден пред частните кабинети на уж светилата на града , в София се оказа, че проблемът е рутинен и с една лека гинекологична операция бе решен. Без да посочвам имена , ще се обърна към цялата гилдия/явно нивото като цяло е посредствено/:
1 ХОРАТА, КОИТО ИДВАТ ПРИ ВАС ,СА ПАЦИЕНТИ, НЕ КЛИЕНТИ
2.ПРЕДЛОЖЕТЕ НАЙ -ДОБРОТО ЗА ПАЦИЕНТА, А НЕ ТОВА, КОЕТО ВИЕ МОЖЕТЕ
3.НЕОБХОДИМО Е ВСЯКА ГОДИНА ДА ПРАВИТЕ REFRESH/КВАЛИФИЦИРАЙТЕ СЕ/
4.КОГАТО ВЕЧЕ Е НАПРАВЕНА ХИСТЕРОСКОПИЯ, РАЗЧЕТЕТЕ ДИСКА,АКО МОЖЕТЕ ЕСТЕСТВЕНО/НАЛИ ЗА ТОВА Е НАПРАВЕН/.ИЛИ СИ НЯМАТЕ ДОВЕРИЕ .НЕ ПОДЛАГАЙТЕ ПАЦИЕНТА ОТНОВО НА ИНТЕРВЕНЦИЯ.
5. НЕ СТЕ ЛИ ХОДИЛИ НА КОНФЕРЕНЦИИ И ОБМЯНА НА ОПИТ, ЗА ДА ЗНАЕТЕ, ЧЕ ПРИ НАЛИЧИЕ НА МИОМЕН ВЪЗЕЛ СПИРАЛАТА МИРЕНА В ОГРОНМА ЧАСТ ОТ СЛУЧАИТЕ НЯМА ДА ПОМОГНЕ/АКО ИМА КЪРВЕНЕ/
6.НЕ ПРЕДЛАГАЙТЕ ХИСТЕРЕКТОМИЯ, КОГАТО ПРОБЛЕМЪТ МОЖЕ ДА СЕ РЕШИ С ХИСТЕРОРЕЗЕКЦИЯ
7. И ПОСЛЕДНО ДА СЕ ОБЪРНА КЪМ НЯКОИ ГИНЕКОЛОЗИ, КОИТО ДОРИ НЕ ЗНАЯТ, ЧЕ ХИСТЕРОСКОПСКАТА ЕЛЕКТРОРЕЗЕКЦИЯ Е ГИНЕКОЛОГИЧНА ИНТЕРВЕНЦИЯ
И ВСЕ ПАК СТАВА ВЪПРОС ЗА КОМПЕТЕНТНОСТ/ИСТИНСКА МЕДИЦИНА/ И МОРАЛ
ИМАЙТЕ ДОБЛЕСТТА ДА КАЖЕТЕ: ,,ТОВА НЕ Е ЗА МЕН, НО ТАМ НЯКЪДЕ ,,НА ЛУНАТА" МОГАТ ДА ВИ ПОМОГНАТ/ДАЙТЕ ВЪЗМОЖНОСТ НА ПАЦИЕНТА ДА НАПРАВИ ИНФОРМИРАН ИЗБОР/
И най-важното - не забравяйте, че за да бъдете добри лекари, трябва да сте добри човеци и да проявявавате много търпение, лично внимание и любов към всичко, с което се захващате.
Re: Добьр гинеколог в Пловдив работещ с здр.каса
« Отговор #78 -: Юни 11, 2014, 11:15:07 am »
здравейте ! искам да ми дадете съвет и ако може да ми препоръчате добър и човечен гинеколок... с нередовен цикъл съм и не мога да си улуча оволацията ,а с приятеля ми много иска ме бебе,пробваме както трябва от 4-5 месеца ,но не се получава,даже в момента съм с закъснял цикъл от 9 дена ,правих тест на 5 ден от закъснението но отрицателен,иначе имах болки в корема на очаквания ден на цикъла,на др ден пък болки в кръста на 3 ден  в кръка ,на по следващия имах много странно имах болки в ухото и ми стоеше заглъхнало име дразнеше и така няколко дена и после от шумя , неска ми е 10 ден от закъснението и не съм си правила тест ,поради причината че ми е нередовен и сигорно пак нищо няма и не знам какво да правя вече се попадам на доктори които са добри но не им се занимава явно с моя случаи а не съм единствена но това е последно си ходех и още от време на време ходя при д-р румяна патрикова ,но и тя все ме препраща да ходя другаде..но къде немога да намеря такъв. затова искам някой добър доктор за да ме прегледа и да ми каже как да процедирам за да мога да забременея... моля за съвет и мнение за гинеколог. благодаря предварително!
*
Re: Добьр гинеколог в Пловдив работещ с здр.каса
« Отговор #79 -: Юли 13, 2014, 22:29:22 pm »
Похвалиха ми д-р Патрикова, имала кабинет до х-л Лайпциг и работила със здравната каса. Сега събирам мнения. Ако имате наблюдения споделете.
Нека и аз се включа , аз съм силно впечатлена от вниманието и разбирането на д-р Румяна Христова / Патрикова , след дългото обикаляне по генеколози в Пловдив , на нея попаднах съвсем случайно.Работи със ЗК определено щади рецептите с "полезните" медикаменти , за изследвания те праща сама по лаборатории по твой избор. Успех  :wink: