0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дрождоподобни гъби и стафилококи в
« Отговор #20 -: Ноември 15, 2005, 15:21:39 pm »
мерси за бързи отговор Зайо.ще направим микрото и да се надявам че поне там ще е наред:)мерси и за инфото за гела-може и аз да си го взема да го пробвам-пък и си има нужда от такива интимни гелове.
*
Дрождоподобни гъби и стафилококи в
« Отговор #21 -: Ноември 15, 2005, 16:30:21 pm »
Зайче,

как се казват тези капсули с лактобацили да ги пробвам и аз.
Дрождоподобни гъби и стафилококи в
« Отговор #22 -: Ноември 15, 2005, 16:35:50 pm »
Не знам, сърчице. Има едни Лактофлор, Нормофлор по аптеките, ама не съм си купувала. Трябва да се чете упътването им - дали се разтварят в червата.

То е хубаво и кисело мляко да се яде редовно, ама това, което се продава, е голямо менте. Особено данонското... Ако имаш баба, която кваси - да, то е истинско. Иначе - ц.
*
Дрождоподобни гъби и стафилококи в
« Отговор #23 -: Ноември 15, 2005, 17:28:38 pm »
Зайо, много добра идея. На мен свеки ми кваси, ама това се случва веднъж на 1 месец, така че не мога да разчитам на това. А за лактофора съм чувала, ама ще питам в нашата аптека. Там и без това са ме научили вече.  :D
А за киселите млека - май всички са така вече.
*
Дрождоподобни гъби и стафилококи в
« Отговор #24 -: Ноември 15, 2005, 17:35:56 pm »
Обикновената активия е хубава, както беше преди киселото мляко ми се струва, че е.
Дрождоподобни гъби и стафилококи в
« Отговор #25 -: Ноември 15, 2005, 18:30:23 pm »
Цитат на: heart
Зайо, много добра идея. На мен свеки ми кваси, ама това се случва веднъж на 1 месец, така че не мога да разчитам на това. А за лактофора съм чувала, ама ще питам в нашата аптека. Там и без това са ме научили вече.  :D
А за киселите млека - май всички са така вече.

Сърчице, попитай я, моля те, с какво мляко кваси (предполагам, че взима малко купешко и с него) - то е истинското. И ни кажи, разбира се ;)