0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kokipoki

Мнение за д-р Пламен Димов
« -: Ноември 08, 2007, 16:13:44 pm »
Момичета искам да питам дали има някоя от вас,която е ходила при д-р Пламен Димов /кабинета му е на ул.Неофит Рилски"/ и е успяла да забременее след неговата намеса/дали с стимулация на овулацията или чрез инсеминация/
Аз имам едно дете преди 6 години, забременях от раз без никакви проблеми,нормална бременост, нормално раждане.Но сега работа се е закучила тотално,вече почти 2 години правим опит за второ дете,но за сега не става.Ужким всичко е ОК и хормони,2 отпушени тръби,имам овулация и при мъжа ми всичеко е ОК,но не става е не става.
*
Re: Мнение за д-р Пламен Димов
« Отговор #1 -: Ноември 12, 2007, 11:21:48 am »
Преди доста време той беше "доктора" заради който едва не умрях. Има прекрасни лекари, които могат да ти помогнат.
Re: Мнение за д-р Пламен Димов
« Отговор #2 -: Ноември 12, 2007, 18:32:10 pm »
Най-добре отиди в клиника по стерилитет там ще ти направят нужнште изследвания. Редовите лекари ме убеждаваха, че успеваемостта на инвитро от първия път е много слаба и това доста негативно ми повлия. Наблюденията ми върху няколко случая на дългогодишно безплодие показаха, че ако лекарят е спец и се занимава с това в дълбочина, успеваемостта е много по-голяма. Това за мен означава, че другите лекари, дето това не им е основно занимание карат на "обща култура", а това само ще ти загуби времето. Разбира се има и изключения, но на мен такива доктори ми правиха стимулации без да са ми проверили проходимостта на тръбите, което е абсурд, при положение, че съм карала дългогодишна хламидална инфекция и те го знаеха. Накрая се оказа, че след 1 година пиене на хапчета, мерене на фоликули и 2 стимулации аз нямам проходими тръби. Добре, че на инсеминация не се съгласих, че щеше да е вече смешно. 
*
Re: Мнение за д-р Пламен Димов
« Отговор #3 -: Декември 02, 2008, 01:05:10 am »
oleee momi4eta ne mi se govori za tozi lekar takiva ne6ta mi nagovori 4e sega zaslujava neznam kakvo.....az sam s endometrioza v momenta hodq v klinikata na 6terav pri dr.Ganeva ami da vi kaja nqma vrazka tova koto mi kazva tq na 01.12.2008g i tova koeto mi kazvaha na 10.11.2008g razlikata e nqkolko sedmici samo moqt savet e NE HODETE PRI DR>PLAMEN GIMOV NEE NEEEE
Re: Мнение за д-р Пламен Димов
« Отговор #4 -: Януари 08, 2009, 17:18:50 pm »
МОЛЯ ТЕ КАЖИ ПОВЕЧЕ ЗА ДР ПЛАМЕН ДИМОВ, ЗАЩОТО ХОДИХ НА ПРЕГЛЕД ПРИ НЕГО И СЕ ЧУДЯ ДАЛИ ДА ПРОДЪЛЖА........, МОЛЯ ТЕ
*
Re: Мнение за д-р Пламен Димов
« Отговор #5 -: Януари 08, 2009, 19:40:17 pm »
privet ot men pak si kazvam mnenieto pri tozi t.n doktor ne hodi JULINKA az izpatih mnogo s nego nameri dr dokror samo ne tozi
*

    ellysot

  • ***
  • 202
  • Животът не е навредил никому,но и почивката също!
Re: Мнение за д-р Пламен Димов
« Отговор #6 -: Януари 08, 2009, 21:26:56 pm »
Привет от мен!
Дълго мислих преди да дам своя отговор за мнение отностно д-р Димов.
Моята среща с него стана абсолютно случайно и до ден днешен ме остави в неведение! 8O
Бях изпратена от моята лекуваща докторка за изследване на хормоните именно на "Неофит Рилски",но с погрешен номер.Лутайки се да открия адреса позвъних на кабинета с надеждата,че ще ме опътят за точния...Още от вратата ме посрешнаха с голяма усмивка и любезност,той и неговата(най-вероятно)сестра/акушерка.По какъвто и начин да питах за адреса,за който се бях упътила,те отклоняваха отговора.Бях поканена от доктора в кабинета,за да мога да разкажа своята история.Така или иначе трябваше да изчакам съпруга ми да паркира в центъра  :? ,та се подложих на разпита.Веднага ми се постави диагноза и ми се назначиха хормони (които трябваше да направя,но при друг доктор).Това,което допълнително ме издразни,че споменавайки за моята докторка имаше изказвания от рода на това..колко съм се заблудила,колко време съм изгубила,как така съм се лъгала...и т.н.
Едва дочаках мъжа и дим да ни няма!
Идея си нямам що за професионалист е,но като човек и личност въобще не ме спечели!!!Нищо не му пречеше да ми каже,че съм за адрес през един номер от него,а не да се хваща като удавник за сламка....Много се разстроих от това отношение!!Не ми се беше случвало да попадам на такъв екземпляр!Толкова алчен...
Извинявам се ,че се разгорещих толкова накрая...може и да не съм права...,но това остави той у мен като впечатление!!
Затова и аз не го одобрявам!Първо трябва да си човек,а после професионалист!!
*
Re: Мнение за д-р Пламен Димов
« Отговор #7 -: Януари 08, 2009, 23:37:42 pm »
лошото е че той не е и професионалист :x
незнам какво искаш да ти кажем повече от това, бягай далече от този "доктор".
Re: Мнение за д-р Пламен Димов
« Отговор #8 -: Януари 09, 2009, 00:54:43 am »
Много се чудих дали да се включа, но ще го направя единствено с цел да предпазя някого от фатална грешка. Д-р Пламен Димов беше женен за моя близка и причини поради некадърност жестока трагедия на цялото им семейство- сестра й издъхна в ръцете му при  раждане след нормална бременност- той не овладя кръвоизлив, а не се погрижиха и за бебето- и то си отиде и така "добрият доктор" отне два живота и зачерни още доста....

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*
Re: Мнение за д-р Пламен Димов
« Отговор #9 -: Януари 09, 2009, 13:42:46 pm »
След това няма какво повече да се добави!
НЕ
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
Re: Мнение за д-р Пламен Димов
« Отговор #10 -: Януари 12, 2009, 10:22:53 am »
МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА ИНФОРМАЦИЯТА МОМИЧЕТА, АЗ БЯХ СЪС СЕРИОЗНИ КОЛЕБАНИЯ ОТНОСНО ТОЗИ ЛЕКАР, НО ТОВА, КОЕТО ПРОЧЕТОХ Е ЧУДОВИЩНО. С ВЛИЗАНЕТО В КАБИНЕТА МУ В ШЕЙНОВО БЕШЕ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ЛЮБЕЗЕН, НО МЕ ПРЕГЛЕДА ЗА 2 МИН, СЛЕД КАТО МУ КАЗАХ КОГА Е БИЛ ПОСЛЕДНИЯТ МИ ЦИКЪЛ, РЕШИ, ЧЕ СЪМ В СЕДМА СЕДМИЦА, А АЗ КАТО СЕ ПРИБРАХ И ЗАПОЧНАХ ДА СМЯТАМ ПО КАЛЕНДАРА, СЕ ОКАЗА, ЧЕ СЪМ В НАЧАЛОТО НА ШЕСТА. ВЗЕ МИ 60 ЛЕВА И БЕЗ ДА МИ ОБЯСНЯВА МНОГО МЕ ПРАТИ В ЧАСТНИЯТ СИ КАБИНЕТ....
  НАИСТИНА ЩЕ Е ПРИ ДРУГ.
а КАКВО ЩЕ КАЖЕТЕ ЗА Д-Р ДИМИТЪР ГУНЕВ, ИЛИ ПРЕПОРЪЧАЙТЕ НЯКОЙ, МОЛЯ ВИ
Re: Мнение за д-р Пламен Димов
« Отговор #11 -: Март 07, 2009, 13:08:33 pm »
Много се чудих дали да се включа, но ще го направя единствено с цел да предпазя някого от фатална грешка. Д-р Пламен Димов беше женен за моя близка и причини поради некадърност жестока трагедия на цялото им семейство- сестра й издъхна в ръцете му при  раждане след нормална бременност- той не овладя кръвоизлив, а не се погрижиха и за бебето- и то си отиде и така "добрият доктор" отне два живота и зачерни още доста....

Inke Tinke, Д-р. Пламен Димов продължава да е женен за тази твоя позната. Тя е и моя близка позната. Неговата съпруга, чиято сестра е станала жертва на "некадърността" на Димов, очевидно не смята, че той носи вината за трагедията. Ако смяташе така, надали щеше да продължи да е негова съпруга... Много е грозно да се черни името на човек, като се вадят голи факта от контекста, удобно и резултатно е като метод за манипулация, но е жалко, че една човещка трагедия, която не би могла да бъде предотвратена от който и да е лекар се използва за вендета. Така или иначе, познавам Др. Димов, познават го и хиляди други жени в качеството им на пациентки, познават го и неговите колеги, но за първи път попадам на такива мения за него. Според мен става дума за две-три недоволн пациентки, които са намерили трибуна тук, ама две-три пацинетки не могат да са критерий за професионализма на лекар, който има стотици  пациенти. Може би наистина да е допуснал грешка с някои от вас, но пък нека да ми отговори на този постинг всяка от вас, която никога не е допускала грешка в работата си!
 
Самият факт, че в тази тема са писални толкова малко жени ми говори достатъчно колко мердовано е мнението ви за Др. Димов.
*
Re: Мнение за д-р Пламен Димов
« Отговор #12 -: Март 07, 2009, 13:13:47 pm »
 Смятам, че не е коректно да се коментира тук личния живот на лекаря. Освен това ви моля да се въздържате от обидни квалификации.
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Мнение за д-р Пламен Димов
« Отговор #13 -: Март 07, 2009, 15:37:44 pm »
За съжаление и аз пуснах в реката пари за едно инвитро + пари за нощувки път и т.н заради него, да не говорим че ми докара жестока хиперстимулация! 
Re: Мнение за д-р Пламен Димов
« Отговор #14 -: Април 21, 2009, 00:37:08 am »
здравейте и от мен....
много е трудно да се прецени по думите на някой дали даден лекар е добър или не....според мен всеки трябва да се запознае лично в даден лекар и сам за себе си да прецени що за човек стои срещу него.......аз лично съм много доволна от него родих дъщеричката си при него бях с доста проблемна бременност накрая се наложи да родя със секцио, но той беше профисионалист до край и се погрижи и за дветени.... след мен родиха при него моята кума и още 5 приятелни които аз посъветвах да отидат при него и всяка една от тях сама реши че това е нейния лекар и че при него ще ражда.... да чукна на дърво всички са много доволни от него и го препоръчват на своите приятелки..... затова трябва всеки сам да отиде и да прецени дали е това е лекарят на който ще се доверят








Re: Мнение за д-р Пламен Димов
« Отговор #15 -: Юни 24, 2009, 19:33:24 pm »
Виждам, че темата се дискутира от 2007 ма. Мога да отговоря на първия въпрос - ДА. Аз съм отишла при д-р Димов, успяла съм да забременея и да износя - което беше основния проблем при мен. Вярно е, че той си знае цената, но според мен си заслужаваше. Когато отидох при него имах и други заболявания, с които една докторка се бореше безуспешно 1 година. Пратих много приятелки, които на друго място не са намерили решение, той ги излекува. Какво да ви кажа, знаем, че пишат предимно недоволните. Но в БГ мама Д-р Димов е в белия списък!!! НЕ се лъжете само по няколко мнения тук! След 5 години ходене по мъките и лекарите (някои от които ми казваха, че не мога да износя бебе), д-р Димов си свърши работата и сега имам 3 годишна дъщеричка! Пожелавам на всяка от вас такова щастие, защото този доктор може да ви помогне.
Re: Мнение за д-р Пламен Димов
« Отговор #16 -: Юли 21, 2009, 10:56:03 am »
др-Димов този човек дори не заслужава да се нарича доктор.През 2004 г постъпих за нормално раждане въвъ Втора Градска ,попаднах в негова смяна съвсем случайно и той ми пое раждането.В предродилна зала стоях едно денонощие, не можех да направя разкритие,в следващите три дни бях в патологичното, разкритието ми стигаше до 2 см а болките ужасни........туширането не помагаше.Този "лекар" дойде при мен и ми каза,че няма да мога да родя нормално, че трябва да му дам 700 лева но не в болницата а в частния му кабинет ,обясни ми , че можел да ми помогне само срещу тази скромна сума със някакво хапче което се поставяло във влагалището в противен случай последствията биха могли д бъдат фатални за мен и бебето.Когато отказах да напусна болницата тъй като не можех да се помръдна от кревата а и на всичко отгоре имах жестоки кръвоизливи, той се ядоса и каза ,че от този миг моя живот не го интересува нито този на детето.На четвъртата вечер,отново ме приеха в предродилна с вече спукани води, Димов отново беше на смяна,друг доктор организира секцио по спешност а той си четеше вестник през цялото време в родилно.Слава Богу всичко мина успешно и родих живо и здраво момченце.СТОЙТЕ ДАЛЕЧ ОТ ТОЗИ "ДОКТОР"
Re: Мнение за д-р Пламен Димов
« Отговор #17 -: Януари 12, 2010, 06:28:42 am »
Здравейте бъдещи и настоящи мами,
Искам да се включа и аз със своето мнение за Д-р Димов с желанието да Ви помогна.
Моята история е сходна с тези които разказвате, изключително любезен комерсиалист. При прегледа в Шейново ми взе въпросните 60лв, които според него се плащат на него лично. Моя проблем беше.........и въпросният доктор ми обясняваше, че тарифата е два пъти по- висока, защото иначе ще попадна на млад специализант и аз сама да си нося отговорност. Парите трябвало да платя на него. Когато му обясних че по ценоразпис на болницата цената е съвсем друга и не разбирам защо трябва да плащам повече, въпросния доктор буквално ме прати подяволите.
Чувствам се ужасно омърсена от тая гад.Долен лицемер, това не е никакъв доктор и аз искам да апелирам ако има някакви комисии по лекарски морал, това чудовище да си отиде в частния кабинет, а не да ощетява болницата на която хиляди майки разчитат да износят и родят децата си.
Re: Мнение за д-р Пламен Димов
« Отговор #18 -: Май 29, 2010, 14:03:20 pm »
Аз лично ходя при този лекар/Д-р Димов/ от 5 години и мога да кажа, че той винаги се е държал любезно и е бил ЧОВЕК. Бях бременна и ходех в майчин дом до 7 месец на прегледи там и тази "гинеколожка" не е видяла, че от 3-я месец детето е било с аномалии. Там искаха да ме пълнят с йод 8O за да ми предизвикат раждане. Човекът с едно хапче вагинално и 3-4 през устата ми направи същата процедура, НО безболезнено. след това забременях, но ми изтекаха водите в 8-я месец и Д-р Димов каза, че той може да ми вземе парите и да ме изроди в Шейново, но по-добре е да отида в майчин дом. Там той се беше обадил на неговите колеги и ми обърнаха голямо внимание/от което нищо не е спечелил/. Да високи цени има, но пък си разбира и от работата. Аз предпочитам да дам повече пари, но да зная, че съм в сигурни ръце. Всеки сам си преценява за себе си
Re: Мнение за д-р Пламен Димов
« Отговор #19 -: Юни 21, 2010, 21:49:19 pm »
Здравейте момичета,предстой ми лапароскопия попаднах на Д-р Димов..Някой правил ли е лапароскопия при него..Вашето мнение за него или ми препоръчайте някой добър специялист в тази област ?  :(