0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: графиката на katia13
« Отговор #200 -: Януари 23, 2008, 13:26:16 pm »
Ако можеш отиди на УЗ- това е най-доброто и правилното в случая.
Иначе само ще се измъчваш
Аз обаче си мисля, че О може и да е по-късно.
Вие си действайте поне през ден и няма начин да не стане /поне в дните 13-20 ден от МЦ/. Ако е писано де  :D
Пиши ако отидеш на УЗ- ще чакам с нетърпение.

ПП
Според графиката ти  /до тук/ О не е имало- но тя може да е днес, утре или вдруги ден

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: графиката на katia13
« Отговор #201 -: Януари 24, 2008, 10:30:56 am »
ok denis :bighug:!ще се опитам да ида на УЗ,само дано има часове :?!
за БТ - днес не падна,но не се и покачи :ask: ,ЦС пак се появи  :lol:,а теста за О. и вчера беше "-"..сега поне знам,че не съм почнала късно с тестовете..но още не ми е ясно днес ли ще е,утре или някой от следващите дни..
трябва да изчакам да видя как ще е БТ и утре,и теста днес,но нямам търпение,щщото ме е страх да не я изпуснем :D..
ще бебеправим през ден,пък от утре ако още не е станала висока БТ и съответно не покаже да е минало О. ще действаме всеки ден..друго немога да измисля :oops:!това всичкото разбира се ако не се доредя до УЗ!
добре ли съм го планирала? :oops:
хубав ден :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: графиката на katia13
« Отговор #202 -: Януари 24, 2008, 12:05:49 pm »
 
Плана ти е супер. :D  Кекс през ден преди (+) тест за О е добре.
За О кога ще е - немога да кажа. Само тестовете ще покажат кога може да е.
БТ до тук е добре, като за ФФ.
Колкото до УЗ, ако можеш отиди, но ако не можеш ще се опитаме да разберем /с тестове и БТ става  :D/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: графиката на katia13
« Отговор #203 -: Януари 25, 2008, 08:55:27 am »
denis,добро утро мила! :D вече ми е неудобно да те питам,тъкмо реша,че почвам да я разбирам графиката и тя ме изненада с нещо :?,моля те би ли е погледнала..тестовете за О. продължават да са "-",а БТ продължава да се вдига 8O,прилича на това стъпаловидното покачване след О. ...
ЦС е просто перфектна вече днес..просто незнам какво да мисля!може би днес е О.?! :?
следобяд съм на УЗ и ще пиша утре(че довечера съм нощна смяна и няма да успея да вляза преди това) дали има още фоликул...
ще чакам мнението ти с нетърпение(въпреки,че сега си е чисто гадаене,преди УЗ),МОЛЯ ТЕ да ми кажеш какво мислиш за цялата тая работа с тестовете и БТ..?
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: графиката на katia13
« Отговор #204 -: Януари 25, 2008, 09:03:26 am »
Според мен О наближава - до тук графиката ти е добре за ФФ.
Може днес теста да е (+).
Пиши след УЗ- ще чакам с нетърпение

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: графиката на katia13
« Отговор #205 -: Януари 25, 2008, 10:37:10 am »
ок,мерси !ще пиша разбира се !незнам дали днес няма да е "+" теста за О.,но предните дни беше с тооолкова бледа втора черта,че чак се съмнявам да е днес"+" ...ЩЕ РАЗБЕРА СЛЕДОБЯД 

 
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: графиката на katia13
« Отговор #206 -: Януари 26, 2008, 10:26:51 am »
добро утро :D!идвам на отчет :wink:
естествено теста за О. и вчера беше "-" ..
но поне на УЗ се видя,че не съм изпуснала О. -фоликул 22мм,лигавица 11мм-перфектна трислойна(каквото и да значи това)!докторката каза вчера,че вече трябва и теста да отчете,е да ама не отчете :?...почвам да се чудя дали не съм попаднала тоя път на кофти партида(както пишеха някои момичета,че не им отчитат "+") :?незнам?!
вероятно ще се спука днес или утре,а още нямам "+" тест..?
ноември месец,беше подобно 13ден- "-" тест,f 22.5мм; 14 ден- f 24.5мм,и "+"тест,а на 15 ден се беше спукал!ако съдя по това би трябвало днес да ми е толкова голям фоликула и да ми отчете и теста,ако ли не може да не се отдели..ох...дано се спука пущината,да не претърпи обратно развитие..в понеделник пак ще ида на ФМ да видя поне спукал ли се е!
хубав ден :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: графиката на katia13
« Отговор #207 -: Януари 26, 2008, 13:07:43 pm »
добро утро..............
Само спокойно  :D
И теста ще е (+) и фоликула ще се пукне.
Може да се пукне и при 28мм, това не е проблем.
Моля те данеси си данните от ФМ в бележки и разреши да се виждат и от други потребители, моля :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: графиката на katia13
« Отговор #208 -: Януари 26, 2008, 13:28:04 pm »
готово-разрешени са :D!а данните са си нанесени и от ФМ(и от предните месеци),и от хидротубацията ,и от хормоните и т.н. ...по-принцип си нанасям всичко :D;само пролактина и тсха-то не са ми наненсени :oops:явно съм пропуснала,по-късно ще ги внеса и тях!
целувки  :D благодаря ти :bighug:
п.п. и днес теста за О. е "-" ,малко по-наситена беше тестовата линия от предните дни,но недостатъчно:( ..а сигурно е 24мм станал(горе-долу по толкова ми нарастват на ден-2мм,в ОФ тези месеци дето правя ФМ),това ще рече,че дори и утре да отчете "+"(което не е много сигурно),ще е вече около 26мм,и ще се пукне към 28-29мм,което не е ли много?ти казваш денис че няма проблем,ама аз чета в един друг форум,че 28-29 мм е "презрял" фоликул и не е годен за оплождане..и дори да са перфектни спермитата нямало да го оплодят щото обвивката му била много твърда или нещо такова.. :ask:
и още един въпрос- в началото на този МЦ,на 2 ден от МЦ като изследвах хормоните,нали имаше по-голяма разлика между ЛХ и ФСХ-док беше казал,че ЛХ-то ми е ниско,възможно ли е да си е останало сравнително ниско(то ясно,че е нарастнало,но да е ниско пак за сегашната фаза) и затова да не отчитат тестовете?а и ако е ниско,няма как да се пукне фоликула,нали?трябаше май да го изследвам това ЛХ и в ОФ(да проследя как се развиват нещата,ама нали док. не каза нищо)..
« Последна редакция: Януари 26, 2008, 19:51:49 pm от katia13 »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: графиката на katia13
« Отговор #209 -: Януари 27, 2008, 17:00:09 pm »
здрасти денис!най-накрая отчете скапания тест,но го направих с два часа по-рано..а и вече сигурно фоликула е много голям..както и да е..утре съм на ФМ и ще видя спукал ли се е поне,а в края на седмицата съм при владимиров да видя какво ще предприемаме вече..!!
благодаря ти за търпението мила денис! :bighug:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: графиката на katia13
« Отговор #210 -: Януари 28, 2008, 07:14:04 am »
Направи още 1 тест - за да се хване по-добре пика на ЛХ
Пиши как е минало на ФМ
Успех :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: графиката на katia13
« Отговор #211 -: Януари 28, 2008, 14:24:15 pm »
здравей денис мерси за отговора :balk_21:!нещата малко се промениха :oops:,цяла сутрин ме боля ниско вляво,тъй че вероятно се е спукал фоликула(незнам колко мм е бил  :( ),затова няма да ходя на УЗ днес,че ще трябва да бебеправим за последно и нямам време да губя в задръстванията след работа,за да ходя на УЗ..направо вкъщи и.. :oops:!
за теста-ще направя естествено  :D помня ,че преди време ти ни беше обяснила защо се прави до "-",затова ще направя и днес;но мисля,че ще е "-",защото съм почти 100% сигурна,че се е спукал вече фоликула,което би означавало,че и ЛХ-то трябва да е почнало да пада,нали?!
хубава седмица денис :balk_21:
п.п. в края на седмицата и без това ще ходя при владимиров,та тогава направо той ще ми каже дали се е спукал фоликула или съм се заблудила и е претърпял обратно развитие,защото ще види дали има жълто тяло!та затова се отказах днес да ходя на УЗ :oops:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: графиката на katia13
« Отговор #212 -: Януари 29, 2008, 07:49:37 am »
Дано да се пукне.
О може да е била вчера, но може да е и днес, така че продължавайте с кекса  :wink:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: графиката на katia13
« Отговор #213 -: Януари 29, 2008, 08:54:30 am »
здравей денис :D!милото е болно и е малко отпаднал за бебеправене,а и невиждам смисъл днес да продължаваме,вчера имах много явни симптоми на О...цяла сутрин вчера ме боля ниско вляво..(четох на търсачка,че понякога при О. когато се пука фоликула и се отделя течноста е съпроводено с болка)!затова си мисля,че е била вчера сутринта :wink: иначе от какво може да ме е боляло?? :ask:
Божа работа!
хубав ден денис
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: графиката на katia13
« Отговор #214 -: Януари 29, 2008, 12:48:16 pm »
Не мога да кажа от какво може да те е боляло. Причини най-различни. Може да има болки преди О., по време на  О. дори и след О.
Дано да е минала О. вече и дано да е станало
 :D

ПП Да, от течността /кръв/, която се излива след О. в коремната кухина, респ. в Дъгласовото пространство може да има болки

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: графиката на katia13
« Отговор #215 -: Януари 29, 2008, 14:06:26 pm »
Не мога да кажа от какво може да те е боляло. Причини най-различни. Може да има болки преди О., по време на  О. дори и след О.
Дано да е минала О. вече и дано да е станало
 :D

ПП Да, от течността /кръв/, която се излива след О. в коремната кухина, респ. в Дъгласовото пространство може да има болки
мерси денис,но аз пак несхващам :?това не го разбирам :oops:ЧЕТОХ,ЧЕТОХ... болките след О. ми се изясниха,но от какво тогава боли преди или по време на О.???ти казваш,че може да има болки преди или повреме ..
мога да предположа,че преди О. да кажем има болки при нарастването на фоликула(има логика),но пък от какво ще са по време на О.?
 п.п. :lol: :lol: :lol: май съм си сбъркала професията,трябвало е да стана философ :oops:,толкова много въпроси задавам,че.. :lol:незнам как са ме изтраяли наще докато порастна,сигурно съм ги пошашавявала :lol: :lol: :lol:
хубав ден  :balk_21:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: графиката на katia13
« Отговор #216 -: Януари 29, 2008, 14:24:22 pm »
Вярно много мислиш :D
 

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: графиката на katia13
« Отговор #217 -: Януари 30, 2008, 09:08:13 am »
добро утроооо  :D!ето ме пак :lol:!днес БТ вече си е като хората за ЛФ-37.1 :dance2: ,ДАНО се задържи така двайсетина дни :wink: и да има  :bfp:
хубав ден :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: графиката на katia13
« Отговор #218 -: Януари 30, 2008, 13:07:01 pm »
Дано да се задържи поне 90 дни /толкова, защото след това ролята се поема от плацентата/ :wink:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: графиката на katia13
« Отговор #219 -: Януари 30, 2008, 13:58:47 pm »
Дано да се задържи поне 90 дни /толкова, защото след това ролята се поема от плацентата/ :wink:
ткааа ли 8O!виж и това не го знаех :oops:,още нещо научих :balk_21: ДАНО тогава са 90 дни  :lol:
денис :bighug:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!