0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: графиката на katia13
« Отговор #100 -: Декември 03, 2007, 12:01:00 pm »
 :lol: :lol: :lol: :balk_21: не е лоша професия да гледаш дечурлига май?!НИКАКВО изпускане РАЗБИРА СЕ..даже му звънях сутринта да го предупредя да се прибере по-раничко вечерта :wink: :lol: :lol: :lol:...
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: графиката на katia13
« Отговор #101 -: Декември 04, 2007, 09:33:47 am »
вчера не успях да пиша резултата от УЗ:
1-фоликула се е спукал цитарам-"най-вероятно в неделя",защото вчера(понеделник)имаше жълто тяло!(а в събота да припомня-следобяд на УЗ фоликула беше 25мм и имаше "+" тест за О.)
2-док. ме попита закакво са ми да изследвам хормони.. 8O,като се вижда ясно ,че си имам чудесна ову...???????????????? :lol: :lol: :lol: :lol:вече почвам да се забавлявам с тия лекари,като ида и всеки път ново включване.. :lol: :lol: :lol:,чудя се всичко което говорят мислят ли го..или просто не разбират достатъчно..или какво?? :lol: :lol:това беше леко отклонение от темата,но исках да споделя поредното приключение...всеки път вече все повече ме развеселяват :wink:
3-и последното,но не на последно място :oops:,сега след като О. е била в неделя и трябва на 7 ден след това да изследвам прогестерона..как да стане?в неделя сигурно неработят лабораториите..не може ли да го пусна прогестерона в понеделник сутринта(това ще са 8 дни )?
ще чакам с нетърпение мнението ви!!!!!!!!!! :bighug:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: графиката на katia13
« Отговор #102 -: Декември 04, 2007, 10:15:31 am »
момичета направих няколко промени в графиката ми че да не се бъркаме,заради нощните смени!!!
1-изтрих дните в които съм мерила БТ ,след 4 часа съм и с около два часа закъснение от обичайното време!
2-оставих данните само в БЕЛЕЖКИ,в колко часа е била измерена в тези дни и колко са били стойностите..НЕЗНАМ правилно ли е да правя така :oops:,но честно казано поне на мен ми е по-лесно да се ориентирам по-графиката си в този и вариант..ИЗГЛЕЖДА ПО-ДОБРЕ ТАКА :lol: :lol: :lol:!надявам се на вас също да ви е по лесно да се ориентирате и да ми кажете в този и вид какво мислите!!!
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: графиката на katia13
« Отговор #103 -: Декември 04, 2007, 16:36:45 pm »
Ей, че хубава новина :)
И като си изчистила графиката от нощните БТ ;) изглежда по-добре и малко по-ясна. Важното е обаче че д-ра е потвърдил овулацията :) Сега ще стискам много палци :)

За прогестерона - да изследва се на 7-ми ден след овулация. Търси лаборатория, за по-глоемите градове съм почти 100% че все ще има някоя отворена и в неделя. На 8-ми ден ако го изследващ, не знам дали ще даде информация за пика на прогестерона, може само да те обърка повече ...

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
Re: графиката на katia13
« Отговор #104 -: Декември 04, 2007, 16:45:53 pm »
мерсииии,зеленоочке :D!понеже в една от темите пък бях чела,че пише 7-8 ден след О. да се изследва..та ако не намеря все пак лаборатория работеща в неделя..може ли в понеделник(8 ден) :? ????????????аз миналия месец изследвах в кандиларов ще питам дали работят в неделя,но ако не работят..а и предпочитам при тях да го изследвам,защото док при който ще ходя следващите месеци,работи с тях за изследванията..и така ще ми ги признае сигурно,та да не губим време!! :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: графиката на katia13
« Отговор #105 -: Декември 05, 2007, 08:05:56 am »
Може на 8 ден - дори е по добре на 8 отколкото на 6 ден /за прогестерона/ :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: графиката на katia13
« Отговор #106 -: Декември 05, 2007, 09:01:58 am »
денис :bighug: :bighug: :bighug:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: графиката на katia13
« Отговор #107 -: Декември 07, 2007, 18:27:19 pm »
Кате, графиката ти е супер, дано Не ти дойде ;). Успех мила!!! и дано скоро да ни зарадваш!
*
Re: графиката на katia13
« Отговор #108 -: Декември 07, 2007, 18:35:29 pm »
Кате,чудесна графика! :DДано е станало миличка :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: графиката на katia13
« Отговор #109 -: Декември 09, 2007, 12:17:37 pm »
remi G.,dgina,dano :D ,много благодаря :Dи аз ви стискам палци момичета,на всичкииии... :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Декември 09, 2007, 12:19:18 pm от katia13 »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: графиката на katia13
« Отговор #110 -: Декември 09, 2007, 12:25:39 pm »
сега искам да ви попитам нещо(мислех да изчакам още няколко дни преди да искам коментари по-графиката ми,да не ви занимавам всеки ден,пък и аз вече някои неща и самичка си ги разгадавам),но...понеже днес БТ се повиши още-37.3,пък досега от както меря няколко месеца,не съм имала 37.3 никога..,та се зачудих,може ли да е от това че съм я мерила пак след нощна смяна(ама съм спала 7-8 часа въпреки всичко де,просто като съм легнала към 03.00h съм мерила в 11.00h),пък и предния месец съм мерила след нощни по-същото време,а повече от 37.2 не съм имала :D...
много се извинявам за дългия пост,обаче се чудя!!!нали знаете какво ми се иска да е :wink:,а и няколко дни ме боли постоянно главата(това пък от какво ли е 8O?събуждам се и си лягам с главоболие..)!!
кажете какво мислите,моля ви...ако е от нощните да ги изтрия ли тези два дни пак от графиката да не се бъркам излишно и надявам само.. :( ?
« Последна редакция: Декември 09, 2007, 23:07:06 pm от katia13 »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: графиката на katia13
« Отговор #111 -: Декември 09, 2007, 12:35:11 pm »
Тази температура е добре според мен,стига да не си настинала/казвам го понеже върлува грип/Стой на топличко и пий аулинче и чайчета.Стискам палци всичко ще е наред не се безпокой миличка :bighug:
Re: графиката на katia13
« Отговор #112 -: Декември 10, 2007, 09:09:16 am »
dgina не съм настинала,даже последните няколко месеца съм учудващо здрава :D!!!
момичета,днес падна малко БТ.. :(,явно вчера и ония ден(20 и 21 ден се падат от МЦ) е била 37.2 и 37.3 заради нощните смени въпреки всичко..засега няма да трия дните,защото не е толкова голяма разликата..,но явно не са реални :(!само не мога да разбера,защо миналите месеци след нощните,не е имало такива разлики и никога не съм имала 37.3...? 8O
п.п.а днес ми се вие много свят..,сигурно заради времето нещо..направо съм като цапардосана :lol
хубав ден на всички :bighug:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: графиката на katia13
« Отговор #113 -: Декември 10, 2007, 12:01:54 pm »
днес (8 ден след О. се пада)пак ходих да ми изследват прогестерона,след три часа следобяд ще са готови резултатите и ще пиша веднага какви са :D,да ми кажете какво мислите..много мерси предварително :thankyousign:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: графиката на katia13
« Отговор #114 -: Декември 10, 2007, 12:40:40 pm »
dgina аулинчето в никакъв случай не е добра идея! След овулация може да се пие само парацетамол, ако евентуално усещаш някаква настинка!!!!

Каинце, графиката е добра. 0.1 разлика не е голяма разлика (особенно щом е вече след овулация), не му отдавай толкова значение, а и си била пак нощна смяна.

Стискам палци за прогестерона.

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
Re: графиката на katia13
« Отговор #115 -: Декември 10, 2007, 13:07:28 pm »
здрааасти зеленооочке :D! :thankyousign: аз и без това не съм пила аулин,защото както бях писала по-горе,изобщо не съм настинала..ЗДРАВА СЪМ В МОМЕНТА като бик :lol:,дано си и остана здрава :wink:!!!
за температурата,май така ще е - пустите му ношни смени.. :x,ама няма страшно,останаха две седмици и после няма да имам нощни..ще си меря по-едно и също време всеки ден!!!!
п.п. ами ти мина ли ти вече О.?този месеца заедно ли се движим пак.. :wink: или се разминахме?!
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Re: графиката на katia13
« Отговор #116 -: Декември 10, 2007, 13:16:06 pm »
Разминахме се и то бая :( Нямам ми я още моята овулация :( Намирисва ми на ановулаторен цикъл ... :(

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
Re: графиката на katia13
« Отговор #117 -: Декември 10, 2007, 15:10:37 pm »
ехо, имаш ли новини??? вече е 15.00 :D от сутринта те мисля само. 
Re: графиката на katia13
« Отговор #118 -: Декември 10, 2007, 19:59:11 pm »
имаааааам ,ама докато се прибера от работа...
резултата от прогестерона  е - 17.26  :D;при референтни (припомням) в кандиларов за ЛФ 1.7-27 !!!!!!какво ще кажете момичета? :?по-добре е от миналия месец,но вече достатъчно ли е висок?
denis какво мислиш?
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: графиката на katia13
« Отговор #119 -: Декември 11, 2007, 07:36:14 am »
имаааааам ,ама докато се прибера от работа...
резултата от прогестерона  е - 17.26  :D;при референтни (припомням) в кандиларов за ЛФ 1.7-27 !!!!!!какво ще кажете момичета? :?по-добре е от миналия месец,но вече достатъчно ли е висок?
denis какво мислиш?
Добре е  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум