0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: графиката на katia13
« Отговор #160 -: Декември 30, 2007, 16:28:49 pm »
Днес или утре ще е О.
Действайте и дано да стане.
Графиката ти е добре, не се притеснявай за това.
БТ се повишава от 1 до 5 дена след О., така че има време да се повиши.
Миличка ти си точно на Нова Година :D, стискам ти много силно палци :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: графиката на katia13
« Отговор #161 -: Декември 30, 2007, 17:38:34 pm »
благодаря ти мнооого denis ,винаги успяваш да ме успокоиш :D!!ще продължим с бебеправенето и утре тогава :)!пък дано я хванем най-накрая тая яйцеклетка :lol:
весело посрещане на новата година :bighug: и  :crossfingers: ти също скоро да хванеш  :eggsperm: !!!
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: графиката на katia13
« Отговор #162 -: Януари 02, 2008, 09:18:38 am »
добро утро denis  :D!би ли ми казала,как ми е графиката..О. е имало,но както ти казах предните дни-този път съм тотално объркана и БТ не ми говори нищо,нямам  никаква идея кога е била О. ? :?
помагай моля те :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: графиката на katia13
« Отговор #163 -: Януари 03, 2008, 11:43:29 am »
Според мен О. е била на 16 ден от МЦ.
Графиката ти /до тук / е супер, няма за какво да се притесняваш

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: графиката на katia13
« Отговор #164 -: Януари 03, 2008, 11:52:12 am »
мерси denis  :D! значи въпреки всичко правилно съм я определила..ама много се чудех  дали съм познала за деня :lol:!всички дни до О. са оползотворени :oops: сега остава само да чакаме  :wink: !
п.п. ти се бше изгубила някъде :( ,надявам се ,че всичко е наред при теб ? вече се чудех да не си болничка :? ,та така се зарадвах като видях ,че си тук :balk_21:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: графиката на katia13
« Отговор #165 -: Януари 03, 2008, 16:23:02 pm »
Спокойно, тук съм.
Всичко при мен е наред :D - както винаги

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: графиката на katia13
« Отговор #166 -: Януари 05, 2008, 10:57:27 am »
радвам се ,че си ок. denis  !
п.п. днес БТ се покачи малко повече 37.2  :D  ,дано се задържи така  и  повече даже и после   :bfp:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: графиката на katia13
« Отговор #167 -: Януари 05, 2008, 12:03:57 pm »
Дано! :D
Графиката ти е супер

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: графиката на katia13
« Отговор #168 -: Януари 05, 2008, 20:20:53 pm »
здравей денис,моля те би ли ми казала кога най-рано може да се пусне b-ЧХГ и да очете бременност,защото аз навсякъде чета,че кръвен тест се прави на 10-11 ден след О. най-рано, за да отчете ако има нещо; пък в  една тема си пуснала графика и инфо ,в което пишело ,че на 6-7 ден след О. е имплантацията и следователно тогава можело да се засече с чхг бременноста..ТАКА ЛИ Е  наистина?или са неободими един-два дни след имплантацията за да се повиши хормона все пак достатъчно за да отчете "+" резултата?
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: графиката на katia13
« Отговор #169 -: Януари 06, 2008, 09:21:40 am »
Най-рано на 11 ден след зачеване.
Имплантацията започва на 7 ден и завършва на 10 ден /средно/
Затова е добре да се пусне кръвен тест най-рано на 11 ден, защото ако е станало да има все пак достатъчно отделен ЧХГ в кръвта.
Ако е по-рано и нивата са ниски, ще има да се чудиш и притесняваш станало ли е или не.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: графиката на katia13
« Отговор #170 -: Януари 06, 2008, 10:07:05 am »
благодаря много за отговора :bighug: !
днес БТ пак ми е 37.2  :D ,но я мерих с час по късно(успах се  :oops:),предполагам,че не е от толкова голямо значение,един час :? ?все пак не е както когато съм била нощна смяна.. да я смятам ли тази БТ denis или да я изтрия от графиката,или да я намаля малко..?какво ще кажеш? :)
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: графиката на katia13
« Отговор #171 -: Януари 06, 2008, 10:18:29 am »
Да, няма проблем.
Графиката ти е супер  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: графиката на katia13
« Отговор #172 -: Януари 06, 2008, 10:31:37 am »
 :thankyousign: :dance2: ще чакамее.. :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: графиката на katia13
« Отговор #173 -: Януари 08, 2008, 08:51:50 am »
здраевй denis,БТ падна,вече втори ден е 37.0,вчера изчаквах да видя дали няма да се качи(нали ми казвате,че един ден спад или повишение не е от значение),но..не - остана си 37.00..до края на седмицата трябва да ми дойде М. ,и явно затова спада БТ,нали?
« Последна редакция: Януари 08, 2008, 08:57:34 am от katia13 »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: графиката на katia13
« Отговор #174 -: Януари 08, 2008, 09:16:06 am »
Според мен е рано още за М.
Може би  /този спад/ е от вторият пик на естрогените - те понижават БТ/т.н имплантационен спад/
Днес ти е 9 ден след О.,поне до 12-13 дена трябва да е ЛФ, та дори и 14 дена.
Спокойно пак ще се повиши БТ  :D
Ето ти картинка с Естрадиола/E2/:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: графиката на katia13
« Отговор #175 -: Януари 08, 2008, 11:54:39 am »
ок денис  :D ,ще изчакам тогава да видя каква ще е БТ следващите два дни..дано се покачи..
много благодаря  :bighug: за картинката даде ми добра представа.. :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: графиката на katia13
« Отговор #176 -: Януари 10, 2008, 08:42:25 am »
здравей denis,днес вече БТ падна главоломно-36.8  :( ,а ми е едва 11 ден,ако дойде днес ще съм имала този месец 10 дни ЛФ ,това е по-зле и от предните два..(тогава поне ЛФ бе 11-12 дни)!вчера вечерта пак ми зацапа..за съжаление този месец не изследвах прогестерона,защото О. се падаше около нова година и нямаше как да правя ФМ..и сега незнам колко нисък е бил :? явно по-нисък от предните два месеца,щом ЛФ се скъси още..
имам и още един въпрос-като ми дойде днес(което с тази БТ си е сигурно),как да изследвам хормоните на трети ден-това се пада събота 8O,а док. каза,че не работят в събота..какво да правя 8O?не ми се иска да отлагам за другия месец..
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: графиката на katia13
« Отговор #177 -: Януари 10, 2008, 08:53:41 am »
здравей denis,днес вече .............
Хормоните може да ги пуснеш и на 2 ден от МЦ /аз дори си мисля, че е по-добре на 2, отколкото на 4-5 ден от МЦ./
Добре е да направиш ФМ, вижда се от графиката ти, че макар и малък, но има проблем. Добре е това да се изясни, защото ние само може да предполагаме и гадаем, но тежката дума има лекаря.
Пиши каквото и да решиш.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: графиката на katia13
« Отговор #178 -: Януари 10, 2008, 09:00:52 am »
предния месец правих ФМ-всичко беше ок(БТ пак беше странна де  :) ),но сега последния нямаше как да правя ФМ защото по нова година бяха в почивка..!а този МЦ исках пак да правя и ФМ и цветната снимка даже(ако е чист пак секрета),но първо трябва да почна с хормоните,пък то като ми подрани толкова ,че се пада деня в който да ги пусна събота-егати късмета!!
ок,много мерси denis ,ще питам и в клиниката какво да правя и може да ги пусна на втория ден..то нямам голям избор де :? или на 2 ден ,или да го отложа с още месец!!май предпочитам първото :D
хубав ден
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: графиката на katia13
« Отговор #179 -: Януари 11, 2008, 07:19:09 am »
Направи си цветна снимка.
Нея може да направиш и сега.
Надявам се имаш скорошна МБ?
А следващият МЦ - хормони и ФМ
 :D щом не ти се чака?!

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум