0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: графиката на katia13
« Отговор #140 -: Декември 14, 2007, 11:47:06 am »
Хей, Кате :), горе главата, 36,9 според мен не значи започнала да пада и непременно край - хайде да изчакаме и утре преди да се предаваме :), преди два дни също температурата ти е била 36,9, но лелката те подмина, след това отново е 37 :) Може би утре отново ще се вдигне, нека бъдем оптимисти, стискам палци, много успех и след няколко дни да се похвалиш с  :bfp1::D Хубав ден!
*
Re: графиката на katia13
« Отговор #141 -: Декември 14, 2007, 12:33:09 pm »
Дължината на Лутеалната фаза не ти е малка, спокойно. 
Re: графиката на katia13
« Отговор #142 -: Декември 14, 2007, 16:42:31 pm »
благодаря emis,miusli :bighug:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: графиката на katia13
« Отговор #143 -: Декември 14, 2007, 23:05:05 pm »
Кате, бъди по-търпелива, много бързаш. :) Опитай и в следващите 2-3 месеца да минеш на фоликулометрия (без лекарства), за да се поизчисти организма. Следенето на БТ и това изследване са достатъчни, за да покажат дали има някакъв проблем. Не се тревожи за прогестерона, той (както и другите хормони) има някакви движения, не е статичен. Не може да се очаква, че всеки цикъл ще е еднакъв с предходния. А и щом е в граници (дори и малко по-нисък) значи е възможно с него да се забременее.

Естественото забременяване винаги е по-добре, много са противопоказанията на хормоналните препарати. Напоследък чета, че употребата им е причина за ракови заболявания. Никого не искам да плаша, разбира се... :)
Желая ти успех!

Re: графиката на katia13
« Отговор #144 -: Декември 15, 2007, 09:45:38 am »
благодаря ти мила вазерели :D!аз това и правя тези месеци изчаквам..повярвай ми и мен ме е страх от допълнителни намеси..,но и не искам да си чакам излишно и да си губя времето..до края на януари ФМ+прогестерона,пък до пролетта най-късно останалите изследвания които нямам-проходимост на тръби,лапароскопия (АКО СЕ НАЛАГА само)и т.н. !и да се взимат някакви решения какво ще се предприема,защото мисля че достатъчно чаках и търпението ми се поизчерпа.. :( !до пролетта ще станат три години и половина..- за  уж "всичко ви е наред" времето е доста!!!
иначе днес вече ми дойде лелката.. БТ 36.8 ..и този месец ЛФ е 12 дни,сега чакам да видя следващия пак ли ще е толкова..
благодаря ви на всички за утехата която ми давате и съветите разбира се :D!
хубав ден ви желая
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: графиката на katia13
« Отговор #145 -: Декември 15, 2007, 15:20:03 pm »
Кате, и на мен ми падна днес-36.80.Но по-важното е че теста излезе отрицателен.Ще продължаваме другия месец,какво да се прави. 8)
Re: графиката на katia13
« Отговор #146 -: Декември 17, 2007, 09:03:05 am »
да даниски,за съжаление пак оставаме за следващия месец :(.. аз затова не бързам вече с тестовете за бременност,защото няколко месеца такъв стрес с тия тестове беше..,че сега чакам да минат 14 дни висока БТ след О. и ако на 15-16 няма М. тогава тест,ама това още не се е случило.. :lol:,на 13 ден ми идва..камо ли 14-15 ден, че да стигна до тест!!! :wink:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: графиката на katia13
« Отговор #147 -: Декември 17, 2007, 16:38:52 pm »
здравей кате, надявам се следващия месец Т да не пада и лелката да не се самопоканва на гости, залостваме здраво вратите и не пускаме. трябва да се възползваме от почивките покрай празниците и да се насладим на половинките си и другия месец - Дай Боже - вечи да сме бременни.  :bighug: :blowingdust:
Re: графиката на katia13
« Отговор #148 -: Декември 18, 2007, 09:20:31 am »
Дай Боже remiG.  :balk_21:
желая го от сърце на всички момичета,не само в този форум,а на всички които мечтаят за бебе :D,всяка жена заслужава да се радва на здраво сладко бебче,гледайки го как расте.. :bighug:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: графиката на katia13
« Отговор #149 -: Декември 26, 2007, 11:56:47 am »
весела коледа :D !аз имам един малък въпрос  :oops: : О. не е минало още този месец нали? вчера теста за О. беше "-"(днес още не съм правила тест),а пък днес БТ малко се покачи ,това означава,че О все още не е минала нали? :)
надявам се( въпреки,че е коледа и всички празнуват  :) )да се включите и да ми помогнете с вашето мнение :thankyousign:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: графиката на katia13
« Отговор #150 -: Декември 26, 2007, 12:55:29 pm »
Честита Коледа и на теб! :D
Графиката не показва да е минала О. Това покачване е малко и нищо не означава.
БТ дори може пак да се понижи.
Продължавай с тестовете

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: графиката на katia13
« Отговор #151 -: Декември 26, 2007, 21:27:57 pm »
denis,мерсиии :bighug:!ок,продължавам с тестовете и днешния е "-" ,но пък ЦС е перфектна.. :oops:може би утре ще падне,ще видим..
аз се зачудих на покачването,защото нали има понякога такова стъпаловидно.. :oops:и тогава нали обикновено е по средата( на стъпаловидното покачване ) О. ,та затова днес реших да поискам съвет :D!много благодаря още веднъж и ако утре не падне БТ,ще те питам пак какво мислиш :oops:,ако пък падне ще си действам с тестовете :wink:
лека нощ denis :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: графиката на katia13
« Отговор #152 -: Декември 28, 2007, 08:52:03 am »
здравей denis,моля те помагай :D!тъкмо мислех,че вече се оправям криво-ляво по графиката си(и я разчитам и самичка)и тя ме изненада.. :?днес пак 36.7,тестовете за О. досега са все"-",ЦС е чудесна(дори следобед),а имам вече три дни по цял ден болки ниско долу(като при О.  8O,но при О. обикновено са единични болките и не толкова много дни поред..)!незнам какво да мисля.. :?  :help1:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: графиката на katia13
« Отговор #153 -: Декември 28, 2007, 08:57:08 am »
Според мен няма проблем, О предстои - само по-спокойно.
Не я мисли сега графиката, прави си тестове и кекс и всичко ще е наред :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: графиката на katia13
« Отговор #154 -: Декември 28, 2007, 09:01:35 am »
ок,denis,както кажеш :Dще те слушам :balk_21:!аз питах,понеже вече много дни имам болки като преди О.,а и ЦС е доста дни хубава,та вече трябваше да е отчел и теста "+" ,като съдя по предните месеци.. :?
ще изчакам още няколко дни и ако пак не отчита ,ще те питам пак какво става,да ми кажеш ако имаш предположения :)
хубав ден
« Последна редакция: Декември 28, 2007, 10:18:33 am от katia13 »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: графиката на katia13
« Отговор #155 -: Декември 28, 2007, 09:15:19 am »
За теб винаги :drunk: :balk_21:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: графиката на katia13
« Отговор #156 -: Декември 29, 2007, 12:21:09 pm »
denis,ето че пак трябва да те безпокоя:
1-втрои ден е 36.7 БТ(само че днес спах по -малко часове,бях нощна и си легнах към 03.30h,а я мерих в 07.30)
2-вчера теста за О. отчете "+",но защо е висока БТ?
графиката ми изглежда сякаш няма да има О.  :?, или си въобразявам..ти как мислиш,защо е такава БТ?все пак и теста вчера отчете "+",трябва да е днес сигурно О.(ако се съди по БТ..обаче се обърквам..)?? :bighug:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: графиката на katia13
« Отговор #157 -: Декември 29, 2007, 16:55:59 pm »
За мен графиката ти е добре. Не винаги БТ преди О пада.
Ако можеш направи още един тест и днес за да се засече по-добре пика на ЛХ

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: графиката на katia13
« Отговор #158 -: Декември 29, 2007, 18:56:34 pm »
ok denis ще направя и днес тест,но по към 20h нали няма да е проблем,че е по-късно?!
мерси за помоща  :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Re: графиката на katia13
« Отговор #159 -: Декември 30, 2007, 11:28:51 am »
hi denis  :D !този месец изобщо не си разбирам графиката.. :?
послушах те и вчера пак направих тест и го броя за "+" (вчера имаше фертилна ЦС ,но сутринта, затова не съм я отбелязала като такава-нали ти беше казала сутрин след сън да не я отбелязваме),а днес БТ е 36.8(мерена както винаги между 07.30-08.00h)..имало ли е О. и кога? 8O
объркана съм понеже не се вдигна (както предните месци ) БТ като хората поне на 36.9,ами... - 36.5,36.7,36.7 и после 36.8 :?
какво мислиш? :thankyousign:
п.п. забравих да ти кажа,че днес вече не ме боли корема(предните няколко дни ме болеше постоянно ниско вляво)..
« Последна редакция: Декември 30, 2007, 11:36:00 am от katia13 »
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!