0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #660 -: Декември 19, 2007, 21:04:31 pm »
Д-р Бърди, готова съм. Къде да ви изпратя нещата? Или директно да ги пусна там и да ги редактирате?
П.С. Добре сме вече, нямаме диария, хремата почти отшумя и антибиотика свършихме :lol:
Имате л.с.
Готово :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #661 -: Декември 19, 2007, 21:48:55 pm »
Добър вечер от нас

От днес вече имаме леко жълтеникави секрети, като на всеки час се налага да аспирирам. Това подобрение е или ...? Забелязах преди два дни малко гноен секрет от едното оченце на Тони, проследих, не се повтори, съответно не сложих Тобрекс. Днес обаче аз се събудих с болки в едното око, леко е подут ъгъла на окото ми и при премигване ме боли. Дали е нещо вирусно или пък съвпадение, знам ли?
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    Birdie

  • *****
  • 11040
  • Sviatoslav Richter (1915-1997) - Just listen!
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #662 -: Декември 19, 2007, 22:28:45 pm »
Д-р Бърди, готова съм. Къде да ви изпратя нещата? Или директно да ги пусна там и да ги редактирате?
П.С. Добре сме вече, нямаме диария, хремата почти отшумя и антибиотика свършихме :lol:
Имате л.с.
Готово :lol:
Върнах Ви коригираният текст.
"Failure has a thousand explanations. Success doesn't need one."
"I live in my own little world. But everyone there knows me"
Sir Alec Guinness
***
Mistakes are the secret of my success.
*

    Birdie

  • *****
  • 11040
  • Sviatoslav Richter (1915-1997) - Just listen!
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #663 -: Декември 19, 2007, 22:29:28 pm »
Добър вечер от нас

От днес вече имаме леко жълтеникави секрети, като на всеки час се налага да аспирирам. Това подобрение е или ...? Забелязах преди два дни малко гноен секрет от едното оченце на Тони, проследих, не се повтори, съответно не сложих Тобрекс. Днес обаче аз се събудих с болки в едното око, леко е подут ъгъла на окото ми и при премигване ме боли. Дали е нещо вирусно или пък съвпадение, знам ли?

Съвпадение.
Не аспирирайте на всеки час.
"Failure has a thousand explanations. Success doesn't need one."
"I live in my own little world. But everyone there knows me"
Sir Alec Guinness
***
Mistakes are the secret of my success.
*
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #664 -: Декември 19, 2007, 22:43:32 pm »
Добър вечер от нас

От днес вече имаме леко жълтеникави секрети, като на всеки час се налага да аспирирам. Това подобрение е или ...? Забелязах преди два дни малко гноен секрет от едното оченце на Тони, проследих, не се повтори, съответно не сложих Тобрекс. Днес обаче аз се събудих с болки в едното око, леко е подут ъгъла на окото ми и при премигване ме боли. Дали е нещо вирусно или пък съвпадение, знам ли?

Съвпадение.
Не аспирирайте на всеки час.

Явно го дразнят секретите, защото много трудно даже звучно преглъща,мрънка търка си носа и очите, пъха си цялата ръка в устата. Ако не асперирам, потича от ноздрите. Какво съветвате Вие?
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    Birdie

  • *****
  • 11040
  • Sviatoslav Richter (1915-1997) - Just listen!
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #665 -: Декември 19, 2007, 22:55:25 pm »
Да попивате само това,което тече.
Многото манипулиране из носа до вторични инфекции води.
"Failure has a thousand explanations. Success doesn't need one."
"I live in my own little world. But everyone there knows me"
Sir Alec Guinness
***
Mistakes are the secret of my success.
*
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #666 -: Декември 19, 2007, 23:26:49 pm »
Многото манипулиране из носа до вторични инфекции води.

Хм интересно :?  Съгласявам се веднага и без "бой"
Три пъти дневно достатъчно ли е в комбинация с Виброцил?
За обилна хрема, която изтича от ноздрите и постепенно преминава в заден ринит знам, обаче обратното не ми се е случвало и незнам. Този жълтеникав секрет на подобрение ли е не разбрах илие нова инфекция?
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    Birdie

  • *****
  • 11040
  • Sviatoslav Richter (1915-1997) - Just listen!
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #667 -: Декември 19, 2007, 23:41:33 pm »
На подобрение, и не е необходимо нищо освен забърсване.
"Failure has a thousand explanations. Success doesn't need one."
"I live in my own little world. But everyone there knows me"
Sir Alec Guinness
***
Mistakes are the secret of my success.
*
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #668 -: Декември 19, 2007, 23:47:07 pm »
 :thankyousign: и приятни   :balk_126:
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #669 -: Декември 19, 2007, 23:49:04 pm »
Върнах Ви коригираният текст.
Пуснах информацията. Ако има нещо за добавяне - винаги може да разчитате на мен.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #670 -: Декември 19, 2007, 23:57:10 pm »
добър вечер, докторе!

нормално ли е дете на 18 месеца да се буди редовно нощем към 04:00 часа и да иска да пие мляко, при положение, че е легнало да спи добре нахранено (около 150-200 грама постно зеленчуково ястие към 19:30 часа и 200-220 грама АМ преди лягане) в 20:30 часа?
моят син от около 2 месеца фиксира този навик и почвам да се чудя дали това не е признак на проблем някакъв?

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #671 -: Декември 19, 2007, 23:58:16 pm »
Бърди, Гане, чудесна е тази тема :D
аз обаче, много се притеснявам от лоша интерпретация на данните...
тук сме малко, как да кажа..хм..особени..
*

    Birdie

  • *****
  • 11040
  • Sviatoslav Richter (1915-1997) - Just listen!
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #672 -: Декември 20, 2007, 00:08:14 am »
добър вечер, докторе!

нормално ли е дете на 18 месеца да се буди редовно нощем към 04:00 часа и да иска да пие мляко, при положение, че е легнало да спи добре нахранено (около 150-200 грама постно зеленчуково ястие към 19:30 часа и 200-220 грама АМ преди лягане) в 20:30 часа?
моят син от около 2 месеца фиксира този навик и почвам да се чудя дали това не е признак на проблем някакъв?

Не, вреден навик.
Скарваме се ден,два, плачем малко и после навика изчезва.
"Failure has a thousand explanations. Success doesn't need one."
"I live in my own little world. But everyone there knows me"
Sir Alec Guinness
***
Mistakes are the secret of my success.
*

    Birdie

  • *****
  • 11040
  • Sviatoslav Richter (1915-1997) - Just listen!
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #673 -: Декември 20, 2007, 00:10:47 am »
Бърди, Гане, чудесна е тази тема :D
аз обаче, много се притеснявам от лоша интерпретация на данните...
тук сме малко, как да кажа..хм..особени..
Питайте и ще ги интерпретираме правилно ;)
Много е важно да имате обективна представа, за да не Ви лъжат, използват, създават психологична зависимост и манипулират.
Знам че е стресиращо с тези данни, но в Бг условия мисля така е по-добре.
"Failure has a thousand explanations. Success doesn't need one."
"I live in my own little world. But everyone there knows me"
Sir Alec Guinness
***
Mistakes are the secret of my success.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #674 -: Декември 20, 2007, 00:22:39 am »
Ман, докато ги четох пак и превеждах се замислих върху много от нещата, особено за червените флагчета, но после реших, че няма нужда да изтерясвам и на тая тема :oops:
Джамка, ние сме така от едно известно време, при нас купона е обаче с чай тематика - вика се и се търси чай :? Отминава обаче, ако си по-търпелив и инат от него :oops:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #675 -: Декември 20, 2007, 00:35:52 am »
Привет и от нас!
Контролната посявка от нослето за стаф.aurens е отрицателна. Но сополите си продължават и вече са жълто-зелени. И си кашляме от време на време. И днес вече не издържах да я гледам така и я заведох на УНГ. Според него всичко с лечението с АБ е правилно, но е трябвало да се аспирира, защото е раздразнена третата сливица и тъй като има повече секрети заради зъбките са се развили бактерии и затова са сополките. Предписа физиологичен разтвор(ние досега само стеримар ползвахме), виброцил гел!?! и да вземем аспиратор той ще й тегли сополките. Прочетох, че този виброцил е за деца над 6г. и въобще не го взех, впрочем въобще не ме попита на колко годинки е. Бърди, какво ти е мнението? Не може ли вместо гел, да й взема капки? Или да си ползвам Олинта? Моля се само да ми отговориш утре до обяд, че после трябва да я водя при него. Хм, ако я заведа въобще. Спокойна нощ!
Вики - 1г и 7м
*
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #676 -: Декември 20, 2007, 00:42:29 am »
Ох, така съм се побъркала вече, че забравям какво искам да кажа. Вечерта имаше кръв в едната ноздричка. Тя въобще не е спокойна при преглед и я държим най-малко двама човека плюс преглеждащия. Възможно ли е при прегледа нещо да е наранено или е нещо друго? Благодаря ти.
Вики - 1г и 7м
*

    Birdie

  • *****
  • 11040
  • Sviatoslav Richter (1915-1997) - Just listen!
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #677 -: Декември 20, 2007, 01:16:13 am »
Привет и от нас!
Контролната посявка от нослето за стаф.aurens е отрицателна. Но сополите си продължават и вече са жълто-зелени. И си кашляме от време на време. И днес вече не издържах да я гледам така и я заведох на УНГ. Според него всичко с лечението с АБ е правилно, но е трябвало да се аспирира, защото е раздразнена третата сливица и тъй като има повече секрети заради зъбките са се развили бактерии и затова са сополките. Предписа физиологичен разтвор(ние досега само стеримар ползвахме), виброцил гел!?! и да вземем аспиратор той ще й тегли сополките. Прочетох, че този виброцил е за деца над 6г. и въобще не го взех, впрочем въобще не ме попита на колко годинки е. Бърди, какво ти е мнението? Не може ли вместо гел, да й взема капки? Или да си ползвам Олинта? Моля се само да ми отговориш утре до обяд, че после трябва да я водя при него. Хм, ако я заведа въобще. Спокойна нощ!
Само Олинт е достатъчен.
"Failure has a thousand explanations. Success doesn't need one."
"I live in my own little world. But everyone there knows me"
Sir Alec Guinness
***
Mistakes are the secret of my success.
*

    Birdie

  • *****
  • 11040
  • Sviatoslav Richter (1915-1997) - Just listen!
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #678 -: Декември 20, 2007, 01:20:15 am »
Ох, така съм се побъркала вече, че забравям какво искам да кажа. Вечерта имаше кръв в едната ноздричка. Тя въобще не е спокойна при преглед и я държим най-малко двама човека плюс преглеждащия. Възможно ли е при прегледа нещо да е наранено или е нещо друго? Благодаря ти.
Да,възможно е.
"Failure has a thousand explanations. Success doesn't need one."
"I live in my own little world. But everyone there knows me"
Sir Alec Guinness
***
Mistakes are the secret of my success.
Re: Мнения на Birdie - деца от 1 до 6 годинки
« Отговор #679 -: Декември 20, 2007, 09:05:49 am »
Здравейте отново,
Знам че ми казахте да имам търпение , но днес малкия кашля много и започвам да се притеснявам. Вчера го прегледаха чисти гърди, гърлото му е нормално, няма Т. Извеждам го всеки ден за около половин един час/последните два дни беше -5/ да не би от това да не може да се оправи. Започнах пак да давам сиропа на д-р Тайс. Кажете как да постъпя.

Моля посъветвайте ме, едвам удържам свекърва ми. Иска да му давам Цевзил или Зинат :x