0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Браво , Рич! Много се радвам за вас! Да ви е живо и здраво бебчето! :ballons:
 А открихте ли причината за първия аборт ?
Благодаря.Не сме открили причината,ние смятаме че е от пътуването със самолет.Някъде четох,че до 3 месец голяма част от бременностите завършват така дори и при "нормалните" и затова не търсехме друга причина.При 2та брем.се "застраховахме" чрез прием на дуфастон до 3 месец.Успех на всички.
*
Преди последния ми опит икси мъжът ми беше с диагноза Олигоастенотератозоосмермия. положението беше отчайващо. Единственото, което не бяхме правили каато изследване беше ДНК-тест на семенцата. Направихме го лятото, оказа се че има нужда от лечение. Доверихме се на д-р Личев и предписаното от него лечение с Харвест, чай от магарешки бодил и бабини зъби. След 2 месеца септември месец 2007г. направихме контролен тест, резултатът беше страхотен и м.10 започнахме иксито. На пункцията се бяхме подготвили ако материалът му не е добър да ползваме донорски. Изобщо не се наложи, даже ембриолозите казаха че мъжът ми става за донор. От лентичката ще разберете че резултатът е налице. даже и ембриоредукция правихме, защото се имплантираха и трите ембриона, които ми върнаха. Така че шанс винаги има! :goodluck: на всички!
И при нас имаше същата диагноза. Забременях по естествен начин по време на подготовката ни за инвитро. Успех.
Това е чудесно...Браво!