0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Какво ще готвя тази вечер?
« Отговор #660 -: Януари 05, 2008, 11:44:17 am »
Сега ще пържа филийки,но за довечера ми се иска нещо с картофки да направя,ама постнички,някой ако има идейки да сподели :lol:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво ще готвя тази вечер?
« Отговор #661 -: Януари 05, 2008, 11:46:28 am »
Ооо, и аз не съм готвила скоро, остана много ядене от празниците, от няколко дни пък съм болна, хапвахме едната вечер в майкини, снощи взехме шницели, ама днес ше направя една супа топчета, че снощи на "Това го знае всяко хлапе" се разправяха за супи и ми се прияде.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Какво ще готвя тази вечер?
« Отговор #662 -: Януари 05, 2008, 13:02:01 pm »
 Айде-сефтето за тази година-мусака!/не ме питайте как ще готвя,ще се облизвам...но няма да ям,щото в диетата ми мусака няма :lol:/
Re: Какво ще готвя тази вечер?
« Отговор #663 -: Януари 05, 2008, 13:54:40 pm »
Хеххехее, и аз днес за сефте ще готвя, иначе само вадех от камерата и дояждахме от празниците.

Тааа, за обяд Чили кон Карне, а за вечеря постни зелеви сърми, чееее - ха стига толкова с тези мръвки и ояждане :lol:

Обаче девойки, да си кажа честно, тази година съм решила да мина на друг режим на гответе - съботонеделно избълвам няколко манджи, замразявам, и през седмицата ядем от фризера. Знам, че звучи странно, ама като се прибера в 9 от работа, нямам никакви сили да готвя, да дзвера ми подскача умрял от глад... Та така хем ще са мои си манджички (а не полуфабрикат от магазина), хем за 10 минутки ще съм готова...  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Какво ще готвя тази вечер?
« Отговор #664 -: Януари 05, 2008, 14:19:20 pm »
Сега ще пържа филийки,но за довечера ми се иска нещо с картофки да направя,ама постнички,някой ако има идейки да сподели :lol:

Картофени топки.Искаш ли рецептата?
Re: Какво ще готвя тази вечер?
« Отговор #665 -: Януари 05, 2008, 14:21:20 pm »
Пуканка,давай рецептата.
Рали на това му се вика практична домакиня :balk_47:
*
Re: Какво ще готвя тази вечер?
« Отговор #666 -: Януари 05, 2008, 14:34:13 pm »
Щом е за картофи, и аз искам рецептата.Е, довечера сме при мама, най-после отвориха пътищата! :lol:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво ще готвя тази вечер?
« Отговор #667 -: Януари 05, 2008, 14:40:58 pm »
абе адаш стига с тез картофи, нали ша отслабваш
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Какво ще готвя тази вечер?
« Отговор #668 -: Януари 05, 2008, 15:02:23 pm »
Няма да съжалявате.
Приготвяте като продукти:
1 чаена чаша вода, 1 чаена чаша брашно, около 75 грама краве масло, 3-4 яйца,
500 грама картофи, сол, чубрица, черен пипер и магданоз ако имате

Сварявате добре картофите и ги омачкайте много добре.  Отделно докато картофите врат сложете чаената чаша вода да заври със солта и когато заври сложете кравето масло вътре,след което добавете и брашното и бъркайте докато тестото стане на топка и се отлепи от тенджерката. Това се вика парено тесто ако незнаете.
Оставя се тестото да изстине много добре и се добавят яйцата ,добавят се и картофите и се бърка отново за да стане еднородно тесто.Естествено не забравяйте да добавите и подправките-чубрица,черен пипер и магданоз по желание.

Слагате тиган с повечко олио и с малка чаена лъжичка вземате тесто и пускате в горещото олио. Имайте предвид че тестото при пържене се удвоява и утроява даже,така че оставете разстояние между топките които пускате в тигана.

Много са вкусни.Да ви е сладко.
Re: Какво ще готвя тази вечер?
« Отговор #669 -: Януари 05, 2008, 17:43:22 pm »
Пуканка мерси ,ще пробвам ама не днес ,че много ми е студено .Аз снощи гледах една много интересна баница,в "Перфектната вечеря"по GTV.С готови кори,плънката е от сос бешамел разбиват се и 2-3 яйца и сирене ,и ми стана много чудно дали ще е вкусно.
*
Re: Какво ще готвя тази вечер?
« Отговор #670 -: Януари 05, 2008, 17:56:17 pm »
Като я пробваш-да кажеш отзивите :)
Re: Какво ще готвя тази вечер?
« Отговор #671 -: Януари 05, 2008, 17:57:42 pm »
Окей Миме :bighug:
Re: Какво ще готвя тази вечер?
« Отговор #672 -: Януари 05, 2008, 20:58:44 pm »
http://www.clip4e.com/play_unikalen_talant.htm
http://www.hinddawn.com/incredible_pages/sandwitch_art/

Момичета, вижте на какво попаднах  :) Със сигурност не мога да го направя, но изглежда добре!

Иначе тази вечер ще слагам боб със свинско месце в гърнето и го оставям цяла вечер във фурната на 50 градуса, на сутринта е като масло, а пък и в стаята е топличко :wink:
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: Какво ще готвя тази вечер?
« Отговор #673 -: Януари 05, 2008, 21:10:33 pm »
Страхотна идея за сандвичи :)
Re: Какво ще готвя тази вечер?
« Отговор #674 -: Януари 05, 2008, 21:17:29 pm »
Ако изибщо успея да ги направя, сигурно после ще ми е жал да ги хапна :oops:
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
Re: Какво ще готвя тази вечер?
« Отговор #675 -: Януари 05, 2008, 22:11:28 pm »
Аз сготвих лазаня. Обикновено я правя само с един сос(болонезе), но днес реших да направя и бешамел. Стана много хубава. Свекъра и свекървата се спукара да я хвалят. Предложих да и дам рецептата - тя вика: "не мерси, много сложна била..."
Утре ще правя пиле с грах, много го обичам  :wink:
Аааа и с двата соса и с двата. Става ммммммммм жестокоо! :lol: Много я тачим в нашто семейство :wink:
Иначе аз днес правих пилешко филе начукано, вътре кашкавал и топено сирене, с панировка от яйце и брашно, но в тавичка с бира и вода и малко мазнина.
Стана един път!
*
Re: Какво ще готвя тази вечер?
« Отговор #676 -: Януари 05, 2008, 22:46:54 pm »
И на мен днес ми беше сефтето за тази година да готвя. Правих спагети, бутер банички, задушени картофи, а и свекито ни даде мусака, та май и утре шъ са разминавам с готварството.
*
Re: Какво ще готвя тази вечер?
« Отговор #677 -: Януари 05, 2008, 23:46:21 pm »
И на мен днес ми беше сефтето за тази година да готвя. Правих спагети, бутер банички, задушени картофи, а и свекито ни даде мусака, та май и утре шъ са разминавам с готварството.

Ама като гледам си наваксала всички пропуснати дни.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Какво ще готвя тази вечер?
« Отговор #678 -: Януари 06, 2008, 10:26:03 am »
Свинско със зеле

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Какво ще готвя тази вечер?
« Отговор #679 -: Януари 06, 2008, 14:48:07 pm »
Свинска плешка цялата в гювеч, манатарки и много чесън; варени картофи и след това запържени.
Вече правих банички от бутер тесто за закуска