0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ин витро
« -: Октомври 25, 2007, 17:09:51 pm »
Здравейте,
Интересува ме някой знае ли като се започне стимуляция за ин витро как протича.Е та е индивидуална за всеки, но горе долу. Какаво се прави(. Колко често се посещава лекарят? Трябва ли да си взимам болничен? Никъде ,никй не казва как стоят тези неща и не мога да получа от никъде информация. Ако някой знеа нещо нека каже. :P
Re: ин витро
« Отговор #1 -: Октомври 25, 2007, 17:47:15 pm »
Аз мога да ти кажа как е при д-р Стаменов но при другите незнам мисля че еднакво
Re: ин витро
« Отговор #2 -: Октомври 25, 2007, 17:57:40 pm »
Цвети, прегледай подфорума, в който си пуснала темата си и ще намериш отговорите на въпросите си :) Както сама си казала при всеки протича индивидуално и няма как да се дадат еднозначни отговори. Имай доверие на лекаря си и го питай, за всичко което те интересува. :) Погледни и полезните статии в закованата тема - полезни статии и линкове относно АРТ.
Успех ти желая !  yahoo_17

               
               
               

            
            
            
            
            
            
Re: ин витро
« Отговор #3 -: Октомври 25, 2007, 18:02:41 pm »
Благодаря. Ще прегледам подробно. :balk_103:
Re: ин витро
« Отговор #4 -: Октомври 26, 2007, 22:38:15 pm »
Цвети, прегледай подфорума, в който си пуснала темата си и ще намериш отговорите на въпросите си :) Както сама си казала при всеки протича индивидуално и няма как да се дадат еднозначни отговори. Имай доверие на лекаря си и го питай, за всичко което те интересува. :) Погледни и полезните статии в закованата тема - полезни статии и линкове относно АРТ.
Успех ти желая !  yahoo_17

               
               
как е при д-р Стаменов разкажи и на мен наи вероятно ми предстои               

            
            
            
            
            
            

Re: ин витро
« Отговор #5 -: Октомври 27, 2007, 17:49:36 pm »
Pepi78, разкажи как протича инвитрото при Стаменов ако може.




Re: ин витро
« Отговор #6 -: Октомври 27, 2007, 20:32:54 pm »
Tzveti-2, lussi_lus, benka  - момичета пуснете търсачката, ще намерите много описания на тема как протича едно инвитро.

Не забравяйте! Основно се работи по къс или дълъг протокол, а от там нататък всичко е строго индивидуално!

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: ин витро
« Отговор #7 -: Ноември 08, 2011, 12:05:38 pm »
Някой ходил ли е в Света София(Тина Киркова)на инвитро и ако е да добри ли са лекарите там!! :)
Re: ин витро
« Отговор #8 -: Ноември 08, 2011, 12:14:26 pm »
Някой ходил ли е в Света София(Тина Киркова)на инвитро и ако е да добри ли са лекарите там!! :)

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=5981.200




My first, my last, my everything!