0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #800 -: Февруари 21, 2010, 11:56:49 am »
Мацки а колко време след лапароскопията започнахте да правите секс?


*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #801 -: Февруари 21, 2010, 11:58:05 am »
Мацки а колко време след лапароскопията започнахте да правите секс?
Това е коментирано няколко пъти в темата.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #802 -: Февруари 21, 2010, 12:41:54 pm »
зависи как се чувстваш аз на 8-я ден
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #803 -: Февруари 21, 2010, 16:03:30 pm »
Добре е, когато нещо ни интересува и има тема по въпроса, първо да я изчетем и ако не намерим това, което търсим, тогава да попитаме :D
Иначе по въпроса, секс може да правиш, когато се почувстваш добре. След 7-ия ден не е проблем.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
въпрос отново за лапароскопията
« Отговор #804 -: Февруари 22, 2010, 21:09:39 pm »
 Здравейте предстои ми  лапароскопията. /не знам дали за момента ми е нужна тъй като при мъжът ми има доста проблеми-а и по-принцип сам правила цветна снимка и нямаше никакви проблеми???/ искам да попитам лапаротоскопията минава ли през здравната каса-и колко парички излиза-защото моят лекар днеска ми каза че ще ми излезе около 750 с предварителни изследвания-пред оперативно които струват 50 лева,500лева за избор на екип и 150 за консумативи.Бях чела тук в форума но не мога да го намеря да видя че стува някъде от порядъка на 200-400leva и аз бях спокойна но днеска като ми каза така веднага както винаги и почти за всички доктори мой то мнение че гледат как да си лапнат парите и нищо друго.ако знаете къде /аз в Света София / мога да си я направя за по малко -по реална цена споделете..Много благодаря предварително :oops: :oops: :oops:
« Последна редакция: Февруари 22, 2010, 22:42:20 pm от kirilova »
*
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #805 -: Февруари 22, 2010, 21:15:30 pm »
По чия препоръка ще правиш лапароскопия? След като не се вижда проблем да цветната снимка, какъв е смисъла?
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #806 -: Февруари 22, 2010, 21:22:07 pm »
Ами не е лошо да се направи,и при мене нямаше проблем на ЦС ,ама ми назначиха лапаро и излезна зайчето.Незнам дали се покрива от здравната каса,аз платих за моята 700 лв. ,това беше миналата година юли месец мисля  :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #807 -: Февруари 22, 2010, 21:31:42 pm »
   по препоръка на лекаря но вие в кои клиники сте правили
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #808 -: Февруари 22, 2010, 21:44:32 pm »
Аз съм АГ Варна  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #809 -: Февруари 22, 2010, 21:51:05 pm »
Зависи дали клиниката работи със Здравната каса. Ако работи, то клиничната пътека поема интервенцията. Изборът на екип зависи от пациента, може и да не го прави и тогава който екип се падне, той оперира.
Аз имам 2 лапароскопии - едната беше по каса, като платих 450 лв за избор на екип, но защото аз исках така, не че някой ме е задължавал. Никакви консумативи и т.н. не съм плащала, само престоя в болницата около 4 лв на ден - това в Майчин дом София, юни 2008 г.
Втората лапароскопия ми беше в АГ Варна, където не работят по каса, затова сумата е по-висока, колкото на Мънки :wink: - април 2009 г.
Успех!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #810 -: Февруари 22, 2010, 22:04:05 pm »
Извинявам се че досаждам  sixsens -в майчин дом те прати някой или сама отиде там -искам да я направя но нямам такава голяма възможност /800/лева-
Става въпрос за Болница Св. София мисля че трябва да работи с здравната  каса.но никои не ти предлага затова питам
« Последна редакция: Февруари 22, 2010, 22:08:41 pm от kirilova »
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #811 -: Февруари 22, 2010, 22:22:15 pm »
Никак не досаждаш, не се притеснявай :D Препоръчаха ми лекар там за преглед, но той ми назначи лапрото и съответно го извърши. Длъжна съм обаче да спомена, че не останах особено доволна, защото после се наложи да направя втора лапароскопия. Та ми излезе доста повече..
За Света София не мога да кажа дали работят с касата. Защо не ги попиташ? Ако работят и лапарото може да го направиш по кл. пътека, не виждам проблем да поискаш да го минат от там. Все пак това е твое право.
Успех!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #812 -: Февруари 22, 2010, 22:33:31 pm »
Благодаря аз исках да попитам дали тази манипулация изобщо минава през здравната каса защото той не спомена -ще попитам благодаря.Явно този доктор гледа ако може да си прибере паричките .
« Последна редакция: Февруари 22, 2010, 22:38:34 pm от kirilova »
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #813 -: Февруари 22, 2010, 22:36:41 pm »
По принцип лапароскопията се поема от здравнат каса, да! Дано намериш начин да ти излезе по-евтино!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #814 -: Февруари 23, 2010, 09:15:45 am »
Кирилова, аз правих лапаро в Св. София. Останах много доволна от обслужването и условията там.
Работят със Здравната каса, но се заплаща за избор на екип.
Първо попитах лекарят, който ме оперира, какви кръвни изследвания ще ми трябват, преди операцията. Отидох при Личния лекар, той ми даде Направление номер 7 за хоспитализация, също така ми даде направление за необходимите изследвания (хубаво да ги пуснеш 2-3 дни преди приема в болницата, може във всяка лаборатория, която работи с Касата; но предполагам че и в Св. София може да ги пуснеш, щом работят с Касата - но за това ги питай). Денят преди операцията отиваш в болницата - носиш резултатите от изследванията + направлението за хоспитализация. Обикаляш няколко кабинета, те ще ти кажат кои точно и после отиваш да те приемат в отделението (ако си от София може да се прибереш да си спиш у вас и на другата сутрин отиваш директно за лапарото. Аз не съм от София и затова преспах там преди операцията).
Назад в темата съм разказала как протича операцията.


Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #815 -: Февруари 23, 2010, 09:23:04 am »
Кирилова,мн е важно да ти се направи лапарото от кадърен док.,парите не са малко ,найстина е трудно но, ако трябва изчакайте 1-2 мес. да съберете още някой лев отколкото да се хвърлиш някъде само заради цената  :( :D успех ти желая не го казвам с лоши чуства дано не се засегнеш  :D
 Успех  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #816 -: Февруари 23, 2010, 09:38:31 am »
БЛАГОДАРЯ на всички и се извинявам ако с нещо съм станала досадна******* :oops:
Re: въпрос отново за лапароскопията
« Отговор #817 -: Февруари 23, 2010, 11:22:34 am »
Здравейте предстои ми  лапароскопията. /не знам дали за момента ми е нужна тъй като при мъжът ми има доста проблеми-а и по-принцип сам правила цветна снимка и нямаше никакви проблеми???/ искам да попитам лапаротоскопията минава ли през здравната каса-и колко парички излиза-защото моят лекар днеска ми каза че ще ми излезе около 750 с предварителни изследвания-пред оперативно които струват 50 лева,500лева за избор на екип и 150 за консумативи.Бях чела тук в форума но не мога да го намеря да видя че стува някъде от порядъка на 200-400leva и аз бях спокойна но днеска като ми каза така веднага както винаги и почти за всички доктори мой то мнение че гледат как да си лапнат парите и нищо друго.ако знаете къде /аз в Света София / мога да си я направя за по малко -по реална цена споделете..Много благодаря предварително :oops: :oops: :oops:
ти сама си писала,че ти иска 500лв.за избор на екип,което означава,че минава по здравна каса.ти плащаш за избор на определен лекар,а не за самата операция.а цените са високи по принцип-в майчин дом-450лв.,в шейново-800лв.,но пък изледвяанията можеш да направиш с направление от личната и да си спестиш 50лв.в крайна сметка решението си е твое.ако не платиш не знаеш кой ще те оперира.каквото и да решиш желая ти успех
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #818 -: Февруари 23, 2010, 12:59:41 pm »
Мацки а колко време след лапароскопията започнахте да правите секс?
Това е коментирано няколко пъти в темата.
Понякога сте доста грубички не бива така.След като потърсих и не намерих реших да попитам извинете


Re: Всичко за лапароскопията
« Отговор #819 -: Февруари 23, 2010, 14:23:54 pm »
 ioly  - не ги приемай така нещата,или другия варянт е не им обръщай толкова внимание  :D :D
 Успех  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...