0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Отзиви за продуктите на АКВАСОРС?
« Отговор #20 -: Октомври 05, 2011, 11:42:57 am »
Ами охарчих се аз преди 2 години, ефекта беше като следващите години в които поспестих някой лев от подобни екстри... :lol:
Другото което ми каза педиатърката е, че зелената енергия може да направи алергия при децата от разните му там зелении и изобщо не е подходяща. Подкрепям, не се бях замислила по този въпрос.
Сега за успокояване и тонизиране хапваме доколкото се може здравословна храна и чаша чай от маточина с медец...  :)

Благодаря за отговора Лиде!  :)
Re: Отзиви за продуктите на АКВАСОРС?
« Отговор #21 -: Септември 10, 2015, 14:26:09 pm »
Една моя позната ми разказа за Зелена енергия на аквасорс. Хубавите отзиви -  добре, може и да са вярни,  тези видове водорасли наистина са много полезни, НО ЦЕНАТА .... тя направо ме ОЗАДАЧИ. Не може да продаваш водораси на такава цена?!?!??!!!. Абсолютно същите съставки се продават в Айхерб на повече от 10 ПЪТИ ПО-НИСКА ЦЕНА!!!!! А доставката е само 3,3$ до БГ. Забележете, че в една таблетка на аквасорс има само по 100 мг. от всяка от съставките. Продуктите, които съм ви линкнал, не стига че са по около 200 таблетки всеки (аквасорса е само 120 таблетки), а и в тях има средно по 500 мг (5  пъти повече) водорасли. Хора, правете си сметката и не позволявайте да ви вземат паричките с хитри маркетингови номера!

« Последна редакция: Април 25, 2019, 22:59:27 pm от jam »
* премахнато от модератор