0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #100 -: Октомври 17, 2007, 12:49:02 pm »
Мисля, че излизаме от рамките на добрия тон.
Време е за катинар.

lb2f
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #101 -: Октомври 17, 2007, 13:00:51 pm »
Най-малко зачатие се интересува от образованието и квалификациите на хората във форума , идеята е да помага на момичета с проблеми при забременяване.
Ти защо четеш и отговаряш като не те интересуват тръните?
Хм... А с какво кокошите тръни пречат на забременяването?! Имат ли нещо общо те с репродуктивната способност?!
Все пак никой не е казал нищо против билките, а против рецепти с билки дадени ей така...
Все едно да ти напряват цветна снимка на тръбите по е-мейла. Готино, а? Седиш си пред компа и казваш "Дай да си видя тръбите" и пускаш едно писъмце на доктора. Той ти казва "Ами едната е добре, ама другата има малко проблемче. Чакай тука сега едно лапаро през Скайпа ще ти направя..."
Повече е излишно да говорим...
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #102 -: Октомври 17, 2007, 15:07:12 pm »
Бори, мисля че конфликтите ти и нападките във форума далеч надминават моите.За емоциалността ми добре, ама каква е твоята тука ???  И да вметна че да ми поставяш диагноза параноя ей така дистанционно си е сериозна обида и ще помоля модераторите да вземат мерки за това или да ми дадат право и аз да ти поставя няколко диагнози ,които съм убедена че имаш. :lol: Емоциите ми са нормални за разлика от твоите, които граничат с обиди.Владей се мила,че ще се побъркаш от нерви заради тоя и оня.
 
МПИА, не  обръщай внимание на Бори. 
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #103 -: Октомври 17, 2007, 15:31:38 pm »
Бори, мисля че конфликтите ти и нападките във форума далеч надминават моите.За емоциалността ми добре, ама каква е твоята тука ???  И да вметна че да ми поставяш диагноза параноя ей така дистанционно си е сериозна обида и ще помоля модераторите да вземат мерки за това или да ми дадат право и аз да ти поставя няколко диагнози ,които съм убедена че имаш. :lol: Емоциите ми са нормални за разлика от твоите, които граничат с обиди.Владей се мила,че ще се побъркаш от нерви заради тоя и оня.
 
МПИА, не  обръщай внимание на Бори. 


Амин!  :lol: