0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Момичета, чета откакто съм тука че ходите тук там по лечители и пръскате луди пари за рецепти де от компетентни де от неуки лечителки.Като идете и кажете "не мога да имам дете", не осъзнавате ли че въпреки общата цел всяка от вас е с различен проблем който трябва да се лекува индивидуално.Смея да твърдя че разбирам доста от билки и се чудя как може да се дава една и съща рецепта или комбинация от билки на всички. Дори и билките в повечето случаи помагат на едно , но вредят на друго и с тях трябва да се внимава много.Малко са момичетата на които билки биха помогнали,казвам ви го откровено.Процента е почти като при инвитрото-под 50%. Но сега по темата. От 7 години пиша енциклопедия за билките която е готова за издаване. Нямам против да ви давам рецептите от нея.Събирани са от цяла България като ефикасни,тоест вече изпитани а не просто рецепти и са за всякакви болести. Вместо да биете път и да давате луди пари мога да ви ги давам и сами да си правите и пиете смеските. Естествено и за болести на близки може да питате. Да раздвижим темата. Но повтарям-не давам гаранции и както ви казах наблюдението ми е че както с лекарствата и билките не действат на 100 %.
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #1 -: Октомври 05, 2007, 22:07:37 pm »
Откакто съм се заиследвала, болести много си открих, но дай нещичко за отслабване или поне засилване на метаболизма, моля те! Вече много ми пречи теглото. С двустранна луксация и разширени вени съм и вече ми пречи това тегло. Благодаря ти предварително! Поздравления за идеята за темичката.
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #2 -: Октомври 05, 2007, 22:12:16 pm »

Касиел,това е хубава темичка,но не е ли за подфорума лек от природата?

А ако дадеш рецепта за подтискане на апетита ще се възползвам :oops:
« Последна редакция: Октомври 05, 2007, 22:29:27 pm от elliq »
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #3 -: Октомври 05, 2007, 22:23:17 pm »
Поздравление за темата. :D
Бих искала да напишеш рецепта от билки против високо кръно. Мъжът ми е с наследствена хипертония, правихме какви ли не изследвания, но освен наследствения фактор друга причина не се откри. Искат да му изписват хапчета, но като прочетох в една от темите за вредите, които нанасят върху оплодителната способност и потентността се отказахме от хапчета за сега. Предварително благодаря.
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #4 -: Октомври 05, 2007, 22:28:37 pm »
Темата е хубава,но наистина е по-скоро за подфорума "Лек от природата" :wink:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #5 -: Октомври 05, 2007, 22:31:38 pm »
Естествено.Нещо стана с компа ми .Бях натиснала лек от природата ама кво правя тука и аз се чудя сега. Ще помоля админите да вземат мерки и да я преместят щото аз не мога. :oops:Сори.На всичко отгоре точно в тоя форум никога не съм влизала. :lol:
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #6 -: Октомври 05, 2007, 23:41:58 pm »
Поздравление за темата. :D
Бих искала да напишеш рецепта от билки против високо кръно. Мъжът ми е с наследствена хипертония, правихме какви ли не изследвания, но освен наследствения фактор друга причина не се откри. Искат да му изписват хапчета, но като прочетох в една от темите за вредите, които нанасят върху оплодителната способност и потентността се отказахме от хапчета за сега. Предварително благодаря.
Има едни таблетки с чесън. :lol:
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #7 -: Октомври 06, 2007, 00:42:03 am »
А за гнойна ангина?
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #8 -: Октомври 06, 2007, 12:59:13 pm »
Ако може нещо и на мен за много ниско кръвно с приближени граници...
Предварително  :thankyousign:
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #9 -: Октомври 06, 2007, 16:39:49 pm »
Ох, за високо кръвно има толкова много давани рецепти навсякъде че едва ли ще съм полезна.Билките които се използват за това са даже елементарни,но и аз ще пусна нещо пък дано ги пие.Лично аз предпочитам мързеливите начини с хапове ако се налага.

 За отслабване българска ефикасна рецепта не е открита до момента. Чудесна и много ефикасна е комбинацията от билки в японския чай ИНХУА. Пишете за него из нета и сами ще откриете добрите отзиви по форуми. Продава се в Пикадили със сигурност.

За ниско кръвно има една много хубава билка, но първо е забранена и второ доста вредна ако ще бременеем. Това е ефедрата. Затова ще ти дам няколко други рецепти.
 1.
200 г копривено брашно се разбърква с 1 кг мед. Приема се по 1 с.л. 3 пъти дневно след хранене.
 2.
2 с.л. кръвен здравец се варят в 400 мл вода. Изства и се прецежда. Пие се по 100 мл 3 пъти дневно 1 час преди храна. 40 дена сутрин а гладно се пие по 100 мл чисто вино, смесено с 1 с.л. мед.

Ето пък една добра рецепта както за високо така и за ниско кръвно:
1 прясно яйце се сварява твърдо. Залива се с чаша оцет да го покрие. Престоява 24 часа, обелва се и се изяжда цялото ня гладно 20-30 мин преди ядене. Продължава 20 дена. Високото кръвно налягане се снижава, а ниското се повишава.


За високото кръвно и аз препоръчвам чесновите хапчета. Имаше ги добър вариант на някаква немска фирма.Мумиото също е много добър избор.


За ангина се взема през 2 часа по чаена лъжичка захаросан мед като се задържа максимално в устата.Пиенето и на 10 витамин С за цял ден /но не наведнъж/ заедно с това обикновенно оправя нещата.

Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #10 -: Октомври 06, 2007, 16:44:59 pm »
Забравих рецептите за високо кръвно. Ще компенсирам забравянето с цели 10.

Първа рецепта

Взема се 1 супена лъжица изсушен бял имел и се залива с 1 чаша студена вода. Престоява 1 нощ и на сутринта се изпива на гладно.

Втора рецепта

Сутрин, обед и вечер болният трябва да взема по 1 супена лъжица от следната смес: 500 г чист пчелен мед, 100 бр. ядки от орехи, 20 бр. Зелени листа от индрише, 20 бр. Зелени листа от обикновен здравец, 20 ядк иот бадеми ( счукани), 4 месести лимона, смлени заедно с корите. Към сместа се добавят 12 г валерианова тинктура, 12 г глогова тинктура и 1 супена лъжица канела на прах. След 10 мин се сипва и запарка от: агримония, акация, босилек, лавандула, мента, риган, хмел и жълта комунига ( по 50 г от всяка билка).

Трета рецепта

2 шепи плодчета от червен глог се кипват в 500 г 10 мин като преди това се добавят и 3 лозови листа. След като изстине отварата, към нея се добавя сока на 1 лимон. Пие се по 50 г на гладно 3 пъти на ден.
 
четвърта рецепта

Всеки ден се пие по 2 г мумио, разтворено във вода. Пие се 10 дена с мед. Прекъсва се 5 дена и процедурата се повтаря отново. Ефектът се получава след около 1 месец. Хипертонията изчезва.

Пета рецепта

Когато усетите притеснение слагате под езика си таблетка от 20 г пчелно млечице 4 пъти дневно. Това лекува стенокардия.

Шеста рецепта

Всяка вечер се вземат 10 зърна нахут и се накисват в чаена чаша с вода. Сутринта водата се изпива на гладно. Така се прави 2 месеца и сами ще се убедите, че кръвното се нормализира. За да има успех трябва да се избягват мазнините и свинското месо.

Седма рецепта

  а) да се приема в голямо количество коприва. През зимата да се използва изсушена коприва като супа.
  б) вземат се и се смесват 20 г дилянка, 20 г латинка. След това се варят в 500 мл вода. Отварата се прецежда и се изпива на 2 пъти сутринта.

Осма рецепта

В 1 чаена чаша с кисело мляко с е поставя 1 чаена лъжица бакпулвер. Разбъркват се добре и всеки ден се изпива по 1 чаша. Лечението трае 25 дни.

Девета рецепта

Вземат се равни количества от бял равнец, градински чай, върбинка, листа и цвят от бяла бреза, стръкове от камшик и зайча сянка. След размесването им, се вземат 3 супени лъжици и се варят в 500  мл вода 10 мин. След като  изстине отврата, се прецежда и се добавят 3 супени лъжици мед. Пие се по 1 кафена чаша 3 пъти дневно 20 мин преди хранене.

десета рецепта

2 с.л. листа от къпина врат 5 мин в 500 мл вода. След охлаждане отварата се прецежда и се пие през целия ден.
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #11 -: Октомври 07, 2007, 10:38:09 am »
1.
200 г копривено брашно се разбърква с 1 кг мед. Приема се по 1 с.л. 3 пъти дневно след хранене.


Това най ми допадна. Хич не си падам по варенето...предпичетам по-лесния вариант с пиенето на хапчета...това ми се струва, че е най-удачно и има мед.
Благодаря ти!  :youwoman:
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #12 -: Октомври 07, 2007, 10:41:58 am »
Благодаря.
Най ми допадна осма рецепта, тъй като е най-лесна за изпълнение. Ще пробваме нея и ако не стане ще преминем към някой от другите варианти.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #13 -: Октомври 07, 2007, 11:27:52 am »
Дай нещо за хидросалпингс, едностранен.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #14 -: Октомври 07, 2007, 11:59:39 am »
А нещо за кокоши трън?
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #15 -: Октомври 07, 2007, 12:05:20 pm »
rouzi-anna, кокоши трън с пенкилер не минава. Имах като дете 1 на петата, 10-тина години ме мъчи, с какво ли не го церихме: с нагорещяване на игли, с домати вързани и т.н., най-на косур една комшийка ми даде една тубичка с някакво лекарство като секундно лепило беше, с 1 капка го унищожи. След седмица вече беше изчезнал, а дори се бяха размножили, но като изчезна големия и малките се стопиха. Така че моя съвет е да потърсиш нещо от аптеките. :wink:
« Последна редакция: Октомври 07, 2007, 12:07:51 pm от evro »

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #16 -: Октомври 07, 2007, 13:56:10 pm »
  Касиел,малко ме уплаши  с това ,че билките помагали на едно ,а вредяли на друго.Винаги съм си мислела ,че са безвредни... :( Притеснението ми идва оттам ,че т.като моят мъж не си харесва особено отварите от бабини зъби и маг.бодил,отначало само ги опитвах,а впоследствие започнах да ги пия вместо него.Чак ми хареса.Според теб,това не е ли добре?!
  :)
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #17 -: Октомври 07, 2007, 14:45:16 pm »
На нас ни трябва нещо за разширени вени на тестисите на мъжо, каквото и да е разли4но от операция, 4ували ли сте за нещо алтернативно от рода на хомеопати4но, билково, игли забити по цялото му тяло, ходене при 4ародейка или масаж  :lol: :cheerleader: :bellydance: :cul2: :biglove:
Темата е супер
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #18 -: Октомври 07, 2007, 15:02:00 pm »
На нас ни трябва нещо за разширени вени на тестисите на мъжо, каквото и да е разли4но от операция, 4ували ли сте за нещо алтернативно от рода на хомеопати4но, билково, игли забити по цялото му тяло, ходене при 4ародейка или масаж  :lol: :cheerleader: :bellydance: :cul2: :biglove:
Темата е супер

НЕ, както и за моя хидросалпингс. Просто се пошегувах. :wink:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #19 -: Октомври 07, 2007, 15:15:18 pm »
Миори, за съжаление и операцията дава само 60% вероятност за значително подобрение и естествено зачеване. Поне така ни каза на нас Кацаров преди нея. Все се надявам да сме в 60% успяващи и да не е била напразна операцията.


*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #20 -: Октомври 07, 2007, 15:40:08 pm »
Извинявай Касиел,ама ти с какво образование си?
 Чудя се ти как ще дадеш рецепта от разстояние,без да знаеш истинското състояние.Даваш рецепта за ПКЯ примерно-да ама при различните хора,тя се дължи на различни неща.За рецепти за слабеене е същото и за много други неща.
<br />
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #21 -: Октомври 07, 2007, 15:44:44 pm »
а какво е хидросалпингс,
бебе, при нас варикоцелето е само 4аст от проблема, ние имаме още и недоразвити тестиси, склерозирали канал4ета, аплазия / някой знае ли какво е това/ но все пак имаме живи сперми при биопсията,
за операция нищо не ни казаха, защото и да е направим, по естествен на4ин няма да стане бебе, ама аз се 4удя, все пак не трябва ли да се оравят тези вени, няма ли да станат по зле ако ги оставим така + понеже те пока4ват температурата в тестисите, се притесняваме да не би да измрат спермите, дето все пак ги имаме ...
това май беше за мъжкия подфорум  :?
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #22 -: Октомври 07, 2007, 15:46:43 pm »
Касиел  :balk_47:
Прочетох доста полезни рецепти и най- важното- лесно изпълними и приложими. Можеш ли да ми кажеш нещо за ревматоиден артрит и язва? Ще се радвам, ако кажеш нещо и за успокоение.
Предварително  благодаря :)
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #23 -: Октомври 07, 2007, 19:17:23 pm »
Извинявай Касиел,ама ти с какво образование си?
 Чудя се ти как ще дадеш рецепта от разстояние,без да знаеш истинското състояние.Даваш рецепта за ПКЯ примерно-да ама при различните хора,тя се дължи на различни неща.За рецепти за слабеене е същото и за много други неща.

Момичето иска да помогне с каквото може! Така че ако не ти харесва темата - просто не влизай! Аман от заядливи хора.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #25 -: Октомври 07, 2007, 19:51:23 pm »
Звездичке,не се заяждам!
 Интересувам се просто от образованието и-това заяждане ли е.
 За мен заяждане е заглавието-значи да не си даваме парите,на хора дето са учили за това и познават билките и знаят действието им,а да вярваме на съвети дадени от непознат из форумите.И каква е тази рецепта-слагаме 1 шепа еди си какво-това точна мярка ли е? С билките шега не бива.
 Ако момичето има подходящото образование и е сигурна в това,което пише-ок.
<br />
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #26 -: Октомври 07, 2007, 22:29:28 pm »
Момичето много ясно е написало, че събира рецепти от цялата страна, никъде не прочетох, че си ги измисля или предписва. Айде да не търсим под вола теле, щото аз не се сещам някоя баба, която е лекувала навремето с билки да има медицинско образвание.
А шега не бива нито с билките (девойката го е написала), нито с лекарствата, та дори и с витамините.
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #27 -: Октомври 08, 2007, 09:50:12 am »
А нещо за кокоши трън?
Преди години имах кокоши трън на показалеца. Живеех с него 10 г. Но в един момент се появиха още и още. Ходих при какви ли не кожни лекари. Изписаха ми поне 15 вида мазила. Похарчих над 200 лв. а проблема се увеличаваше. Така един ден ми казаха една рецепта, която моментално ми помогна. Е, доста гадничко е. Едно парче прясно телешко месо се накисва едно денонощие в оцет. Като си легнеш вечерта го прилепяш към кокошия трън, отгоре слагаш найлон, превързваш го. От другия ден ще започне да изсъхва и до няколко дни ще падне.
/>
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #28 -: Октомври 08, 2007, 14:54:47 pm »
Z22 образование висшо,но не медицинско. Баба Ванга не е имала и средно но цяла България използва рецептите й.Петър Димков също ако изобщо си чувала за него. Ако искаш да ползваш рецепти от лекар мястото ти не е в тази тема. Имам достатъчно грамотност за билките за да не давам опасни рецепти или такива при които се иска индивидуално наблюдение. За твое сведение работя с 80 човека между които лаборанти,химици,микробиолози, лекари,фитотерапевти и др.Също така съм почти 90% убедена че вече си пила лекарство или хранителна добавка чийто производител съм аз,защото това за 180 различни продукта,продавани във всички аптеки.Коя съм ще запазя в тайна защото тука всички сме анонимни.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #29 -: Октомври 08, 2007, 15:13:49 pm »
Коя съм ще запазя в тайна защото тука всички сме анонимни.

Касиел това не е точно така, изобщо не сме анонимни!
Познаваме си се, че и болежките си знаем!

Мисля обаче, че заглавието на темата ти е малко подвеждащо!
С оглед и на анонимността на която, ако съм разбрала правилно, държиш.
В крайна сметка който иска съвет от теб получава го.
И ако реши пие или не билките!Късмет на всички!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #30 -: Октомври 08, 2007, 15:47:33 pm »
не не пия хранителни добавки,особено тези на билкова основа,защото знам какъв контрол изобщо се упражнява върху тях.Пия билки-пих ги преди ,пия ги и сега като бременна.Дава ми ги лекар,приготвят се от фармацевт(какъвто съм и аз).
 Да чувала съм за Петър Димков ,обаче съм чувала и за още мноого "лечители" -кане небезизвестната Кирчева например. :xСъгласи се,че не можем да вярваме на всичко,дето бабите едно време са пили и правили.Като рецептата със зелето например или осоляването на бебетата.
 Просто начина,по който подходи в темата ме подразни.Едва ли не момичетата ходят при шарлатани(а повечето си взимат билки от аптека-билкова,където хората са учили за това!),а ти непознатата ще ни избавиш от тях.
 Ако не съм те разбрала правилно-извинявай,не съм целяла да се заяждам!
<br />
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #31 -: Октомври 08, 2007, 16:31:31 pm »
Ако има нещо в което народната медицина не може да помогне ,няма да заблуждавам никого.Приятно ми е да помогна на някой и го правя. Относно шарлатаните, нямам против да ги има, ако не вземат пари за това. По същия начин нямам против Рози-Анна да иде при някоя от лечителките и да даде куп пари за билкови мехлемчета за кокоши тръни. Вероятността да се излекува е много малка ,освен ако не са новопоявили се на не повече от 5 дена, което ме съмнява. В аптеките се продават доста неща за кокоши тръни,които за съжаление са със същия успех на лечение.

 Единственото 100 % решение и успех при кокошите тръни е обгарянето със азот. Така че мила Рози -Ана, намери кожен лекар във вашия град който работи с азот и после пиши резултата. :wink:
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #32 -: Октомври 08, 2007, 16:44:36 pm »
За разширени вени имам рецепти но добрите  отзиви от ползвалите ги бяха прекалено малко, затова няма да ги напиша. Не мисля че съм намерила ефикасна рецепта в България за този проблем,но дано успея някой ден защото това е целта ми.  В аптеките има добри продукти за външно лечение на разширените вени и наблюденията ми са че тези продукти съдържат камфор и ментол.Това са си мои наблюдения обаче и не го налагам като мнение непременно. 
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #33 -: Октомври 08, 2007, 17:30:13 pm »
А нещо за кокоши трън?
Преди години имах кокоши трън на показалеца. Живеех с него 10 г. Но в един момент се появиха още и още. Ходих при какви ли не кожни лекари. Изписаха ми поне 15 вида мазила. Похарчих над 200 лв. а проблема се увеличаваше. Така един ден ми казаха една рецепта, която моментално ми помогна. Е, доста гадничко е. Едно парче прясно телешко месо се накисва едно денонощие в оцет. Като си легнеш вечерта го прилепяш към кокошия трън, отгоре слагаш найлон, превързваш го. От другия ден ще започне да изсъхва и до няколко дни ще падне.
Верка ,благодаря ти за рецептата ,ще я пробвам.Тя е за милото ,дано не се дърпа :lol:
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #34 -: Октомври 08, 2007, 17:35:25 pm »
Касиел ,благодаря ти и на теб мила ,аз исках нещо по лесничко за изпълнение ,че е за милото ,а той на док няма да иска да иде сигурно ,но ще пробвам първо на Верка -с месото :lol:
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #35 -: Октомври 09, 2007, 12:35:29 pm »
Добре.И пиши какво е станало от оцета? Щом искаш по този начин пробвай с готовите киселини от аптеките за кокоши трън.Ако не е дълбок ще падне наистина. А ето ти и от мене 10 рецепти щом искаш по трудния начин да се лекувате.С азота става за минути.


Първа рецепта
Взема се голямо колкото грахово зърно парче прополис и се слага на болното място като се закрепва с лейкопласт. Държи се 2 дни, след което кокошият трън се отскубва и повече не се явява.
Втора рецепта
Равни части от прясна свинска мас и нафталин се размесват. Кокошият трън се намазва съвсем малко. Процедурата се прави само 1 път на ден за 2 дни. Кокошият трън сам изчезва завинаги.
Трета рецепта
Сок от клонка на смокиня ( бялото мляко) се изтисква и с млякото се маже кокошия трън или мазола 2 – 3 пъти на ден. След 3 дни на мястото на кокошия трън остава празна дупка, а мазолът пада.
Четвърта рецепта
Краката се накисват в топла вода, изрязва се кокошия трън, мястото се посипва със салицил и отгоре се слага резенче лимон. Превързва се с бинт и се преспива. След няколко повторения трънът изчезва.
Пета рецепта
Нагорещява се игла и се допира до тръна. След това кракът се слага в топла вода. Да престои 10-15 мин. Предваритрелно сме сложили 1 ч.л. лимонтузу.
Шеста рецепта
Прави се топче от пчелен клей и се поставя на кокошия трън за 24 часа. Отгоре се прикрепва с лейкопласт. След снемане се получава малко мехурче, което обелваме и така в продължение на няколко превръзки изчезва.
Седма рецепта
Откъсваме напролет съвсем млад дребен млечок. Изстискваме върху брадавичката от млякото, което отделя 10-15 капки.
Осма рецепта
Може да се ползва силен пресол – във вода се разтваря сол, намокрят се кърпи и се слага на кокошия трън. Може да се разтопи солта във винен оцет. Вземат се 10-15 стръка от билката заешка стъпка (бере се през месеците юни,юли и август, когато цъфти. Расте по запустели места). Варят се в 1,5 л. вода докато остане на 1 л. Изпива се за 1 ден, леко подсладена. След 40 дни кокошия трън се руши и от корените не остава следа.
Девета рецепта
Върху добре почистени след киснене крака се поствавя тампон от спирт за горене, покрива се с вестник и найлон, завързва се с бинт. Престоява така 10 мин. Може да се повтори след няколко часа.
Десета рецепта
Ако към тръна докосвате запалена цигара 3-4 пъти последователно едно след друго той пожълтява, втвърдява се и се отскубва и повече не се появява.
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #36 -: Октомври 09, 2007, 12:53:15 pm »
Голям зор е да се отървеш от тези тръни  :x Аз махнах един преди години със суров картоф. Всяка вечер след баня слагаш парче суров картоф и залепяш отгоре. После цял ден си ходех с картофа и вечер започва едно ровичкане - излизат черни малки трънчета. Не помня колко време ми отне - поне седмица. Голяма е играчка. Сега ми се е появил друг, но на много неудобно място на крака и ми се ще да намеря тези илачи от аптеките. Одъртяла съм да си извивам така крака и да го махна  :lol: А да знаете как се заразява? Дали се забиват като ходиш бос лятото?


*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #37 -: Октомври 09, 2007, 13:12:18 pm »
Ами на мен ми беше на пръста, не съм се замисляла как се е появил. Седеше си кротко 5 г. и изведнъж започна да се разпространява. Появиха се 3-4 броя по-малки около него. Чувала съм, а и така се получи при мен, че като махнеш майката - първия появил се, падат и малките. Като ми падна големия /беше колкото грахово зърно/ остана дупка, която се запълни за месец два.
/>
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #38 -: Октомври 09, 2007, 19:34:29 pm »
В Бургас има един знахар,който мори всякакви такива кокоши тръни,брадавици с някакво патентовано от него лекарство.
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #39 -: Октомври 09, 2007, 20:39:42 pm »
Мерси Каси за многото рецепти сега ще ги разгледам.Жекова ,а адрес на този знахар имаш ли ,или телефон?
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #40 -: Октомври 09, 2007, 21:12:03 pm »
Картофа трябва да е настърган,
ина4е това с прополиса майка ми го прилага успешно, само 4е прополиса го имаме от домашните кошери, не знам този от аптеката колко е надежден, ако можеш си вземи от някой п4елар, успех
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #41 -: Октомври 09, 2007, 21:18:16 pm »
Моми4ета, реших да не отварям нова тема, амалко да оспамя тук,
моля ви пишете ако някой е изпробвал методите на Лидия Кова4ева и д-р Емилова, не във връзка с отслабването, а с излекуването от разли4ни болести, 4етох книгите, пише 4е лекуват вси4ко- кисти, вени разширени, хормонален дисбаланс и т.н. една девойка в форума на дир.бг мощно рекламираше методиката, каза 4е била забременяла вследствие на спазване на режима плодове с 4ай4ета
Но за съжаление, само този слу4ай за излекуване знам, вие имате ли някакви наблюдения,
знам 4е гладуването е вредно за репродуктивната с-ма, но ако това би оправило разширени вени в тестисите без операция, май си заслуважа
остава само да убедя милото да изпосталее от глад  :lol:
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #42 -: Октомври 09, 2007, 22:20:58 pm »
Мерси Каси за многото рецепти сега ще ги разгледам.Жекова ,а адрес на този знахар имаш ли ,или телефон?
Нямам му телефона,но знам точно къде се намира,а телефона мога да го издиря,ако те интересува.
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #43 -: Октомври 09, 2007, 23:09:51 pm »
Ако знахара ти направи нещо по-безболезнено от азота пу ми кажи. :lol:Или пък нещо по-различно от това което написах. Е, има една доста гадна знахарска практика да ти забият горяща кибритена клечка в тръна като предварително болезнено го разчовъркат до корен. Ама не бъдете мазохистки де. А оригинала на картофа е да се издълбае в резенче картоф дупчица, да се напълни със салицил от аптеката и така да се стои с него и сменя всеки ден до падане. Всъщност се получава пак изгаряне като с азота, но гадното е самата картофена превръзка и приготовленията около нея. А с азота първо че не боли, няма компрес и ти свалят мъртвата тъкан със скалпел. Относно произхода на кокошия трън ми той не етрън който се забива от някъде а е вирус и е заразно, но му викат трън заради вида и болката.
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #44 -: Октомври 09, 2007, 23:28:04 pm »
За кокошите тръни знам едно много ефикасно лекарство, не знам дали го има в Бг. Аз не съм имала никога кокоши тръни, но знам от приятелка, че е ефикасно, дори съм виждала как се използва, само 1 или 2 пъти и ..... ги няма вече тръните. :lol:
http://www.mycare.de/home_4997906_Wartner%2BFusswarzen%2BSpray__Suche_warzen_0_.html

и още едно
http://www.mycare.de/home_4997898_Wartner%2BWarzen%2BSpray__Suche_warzen_0_.html
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #45 -: Октомври 10, 2007, 00:27:35 am »
Мерси Осиана ,за инфото ,те и цените соленки ,но не знам дали ги има в аптеките ,може да проверя де
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #46 -: Октомври 10, 2007, 00:34:26 am »
Касиел, предполагам си пропуснала моята молба :)
Можеш ли да ми кажеш нещо за ревматоиден артрит и язва? Ще се радвам, ако кажеш нещо и за успокоение :)
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #47 -: Октомври 10, 2007, 13:23:20 pm »
Извинявай котарана, наистина съм пропуснала.

Ревматоиден артрит
Първа рецепта
Смесват се и се разбъркват внимателно по 50 г стръкове от камшик, плод от хвойна, корени от глухарче, цвят от щипка и стръкове от бял равнец. 2 равни с.л. от сместа се заливат с 500 г вряща вода. Врат 10 мин на слаб огън и отварата се прецежда. Пие се 4 пъти дневно по 100 г преди хранене.
Втора рецепта
Смесват се и се разбъркват внимателно 60 г листа от горска ягода, по 100 г корени от гръмотрън, корени от глухарче и кори от върба и по 50 г сладък корен и листа от мента. 3 с.л. от сместа се заливат с 600 г вряща вода. Ври 5 мин на тих огън, кисне 40 мин и се прецежда. Пие се 6 пъти дневно по 100 г 30 мин преди и 1 час след хранене.
Трета рецепта
Смесват се и се разбъркват внимателно по 100 г корени от бял оман, корени оът черен оман, корени от глухарче, листа и корени от коприва и 60 г стръкове от трицветна теменуга. 2 с.л. от сместа се заливат с 600 г вряща вода. Варят се 15 мин на тих огън и след изстиване отварата се прецежда. Пие се 6 пъти дневно по 100 г 20 мин преди хранене и 1 час след хранене.
Четвърта рецепта
Смесват се и се разбъркат внимателно по 50 г корени от глухарче и корени от бял оман и по 30 г корени от гръмотрън и кори от зърнастец. 2 с.л. от сместа се заливат с 600 г вряща вода. Ври 10 мин, кисне 30 мин и отварата се прецежда. Пие се по 100 г 5 пъти дневно 20 мин преди и 40 мин след хранене.
Пета рецепта
Смесват се и се разбъркват внимателно 150 г корени от глухарче и по 50 г листа от коприва, стръкове хвощ и плодове от хвойна. 3 с.л. ост сместа се заливат със 700 г вряща вода. Ври 5 мин ан тих огън, кисне 40 мин и се прецежда. Пие се 6 пъти дневно по 1 винена чаша (75 г). 15 мин преди и 1 час след хранене.
Шеста рецепта
Смесват се и се разбъркват внимателно по 50 г корени от репей, корени от глухарче, стръкове от коприва и листа и пъпки от бреза. 3 с.л. от сместа се заливат с 600 г вряща вода. Ври 5 мн на тих огън, кисне 30 мин и отварата се преецжда. Пие се по 100 г 6 пъти дневно 20 мин преди и 40 мин след хранене.
Седма рецепта
Смесват се и се разбъркват внимателно по 30 г кори от бяла върба, корени от репей, листа и корени от коприва, корени от гръмотрън и листа от блатен трилистник. 3 ч.л. от сместа се заливат с 600 г вряща вода. Врат 10 мин на тих огън. Киснат 30 мин и отварата се прецежда. Пие се 3 пъти дневно по 200 г след хранене. Да се претопля.
Осма рецепта
Смесват се и се разбъркват внимателно 100 г стръкове от хвощ, по 40 г плод от хвойна и кори от зърнастец и 120 г корени от гръмотрън. 3 равни с.л. от сместа се заливат с 600 г вряща вода. Ври 5 мин ан тих огън, кисне 30 мн и се прецежда. Пие се 6 пъти дневно по 100 г 20 мин преди и 40 мин след хранене.
Девета рецепта
Смесват се и се разбъркват внимателно по 50 г корени от репей, корени от глухарче, стръкове от коприва и пъпки и листа от бреза. 3 с.л. от сместа се заливат с 600 г вряща вода. Ври 5 мн на тих огън, кисне 30 мин и се прецежда. Пие се по 100 г 6 пъти дневно 20 мин преди и 40 мин след хранене.


А за язва ще ти дам рецепти ако ми кажеш точно къде е язвата,на стомаха или дванайсетопръстник?


Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #48 -: Октомври 10, 2007, 14:18:25 pm »
Касиел, предполагам си пропуснала моята молба :)
Можеш ли да ми кажеш нещо за ревматоиден артрит и язва? Ще се радвам, ако кажеш нещо и за успокоение :)


Аз лично съм пробвала и съм доволна от следната рецепта:
1 глава главеста целина - само грудката без листата /трябва да е с размер долу-горе по-малка или равна на големината на юмрука ти/ . Главата се измива и обелва, после се настъргва и се смесва с 1 кисело мляко. Тази доза се приготвя ден за ден. Полученото количества се разпределя за прием по три пъти на ден - на гладно. Най-добре точно преди ядене. Прави се 10 дена, 10 дена се почива и така 3 пъти. На вкус не е гадно, само има лек дъх на пръст, затова може да се прибави малко ябълка преди да го ядеш.
При мен даде резултат.
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #49 -: Октомври 10, 2007, 14:27:29 pm »
Ако знахара ти направи нещо по-безболезнено от азота пу ми кажи. :lol:Или пък нещо по-различно от това което написах. Е, има една доста гадна знахарска практика да ти забият горяща кибритена клечка в тръна като предварително болезнено го разчовъркат до корен. Ама не бъдете мазохистки де. А оригинала на картофа е да се издълбае в резенче картоф дупчица, да се напълни със салицил от аптеката и така да се стои с него и сменя всеки ден до падане. Всъщност се получава пак изгаряне като с азота, но гадното е самата картофена превръзка и приготовленията около нея. А с азота първо че не боли, няма компрес и ти свалят мъртвата тъкан със скалпел. Относно произхода на кокошия трън ми той не етрън който се забива от някъде а е вирус и е заразно, но му викат трън заради вида и болката.
Ами аз имах един израстък на езика,който той ми махна с едно намазване с въпросното лекарство,изобщо не болеше,просто беше кисело.2-3 дни след третирането просто си падна.От това по-безболезнено,здраве му кажи.А на мъжа ми му махна брадавица от ръката също с едно намазване.Никакво човъркане,никаква болка.
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #50 -: Октомври 10, 2007, 18:38:31 pm »
Браво, давай телефона и адреса смело тогава да го имаме тука, че рядко са вече качествените лечители за съжаление. А щом и двамата сте били доволни си струва да се разчуе мисля за човека.За какви други болести ходят при него знаеш ли?
*

    Pipi_M

  • **
  • 148
  • Няма невъзможни неща!
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #51 -: Октомври 10, 2007, 19:51:18 pm »
Касиел,а знаеш ли рецепти за лечение на пародонтоза?Моля,напиши някоя!
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #52 -: Октомври 10, 2007, 20:06:42 pm »
Касиел, много ти благгодаря. Ще пробвам някои рецепти, има доста лесни за направа и изпълнение. Язвата е на дванайсетопръстника.  :thankyousign: :flower:
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #53 -: Октомври 10, 2007, 20:07:22 pm »
megiaries, благодаря и на теб. Само не разбрах за какво е твоята рецепта.
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #54 -: Октомври 10, 2007, 22:43:10 pm »
Браво, давай телефона и адреса смело тогава да го имаме тука, че рядко са вече качествените лечители за съжаление. А щом и двамата сте били доволни си струва да се разчуе мисля за човека.За какви други болести ходят при него знаеш ли?
Утре ще издиря телефона му и ще го оставя тук.Премахва брадавици,кокоши тръни и всякакви такива неприятни израстъци по кожата.За друго не знам.Имам дори приятели от София,който идват при него.
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #55 -: Октомври 11, 2007, 11:25:22 am »
megiaries, благодаря и на теб. Само не разбрах за какво е твоята рецепта.

Pевматоиден артрит
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #56 -: Октомври 11, 2007, 19:57:24 pm »
Пипи, ето за пародонтоза:

Шеста рецепта
В 200 мл вряла вода се поставя 1 с.л. камшик и ври 10 мин. Прави се жабуркане 2-3 пъти на ден.
Седма рецепта
Смесете равни части лайка и градински чай. Направете запарка и през 2 часа жабуркайте.
Осма рецепта
Дъвчете през деня семе от копър или зърно от кафе. Помага при лош дъх в устата.
Девета рецепта
Пригответе отвара от капинови листа или отвара от листа и цвят на медицинска ружа като правите “баня” на устната кухина.
Десета рецепта
Пригответе чай от анасоново семе 10 г, семе от кишниш – 20 г, розмарин – 5 г. и семе от кимион – 10 г. Вари се 1 ч.л. от тази смес в 500 мл вода. След изстиване се изплаква устата няколко пъти през деня и да се приемат по 3-4 глътки преди жабуркането.
Единадесета рецепта
Подходящ за жануркане е чай от тетра (смрадлика). 1 с.л. от билката ври 3-4 мин в 500 мл вода, прецежда се след изстиване
Дванадесета рецепта
Смесват се равни части: тетра, градински чай, кори от дъб, лайка и невен. В 500 мл вода се варят 10 мин 2 с.л. от сместа.
Тринадесета рецепта
В 500 мл вряла вода се поставя 1 с.л. лайка. След завиране от 2 мин се оставя да поизстине. Прави се гаргара 2-3 пъти дневно.
Четиринадесета рецепта
Вземат се по 50 г от всяка билка: агримония (камшик), лайка, синя тинтява, червен и жълт кантарион, бял равнец и подъбиче. От тази смес 2 пълни с.л. се запарват 10 мин в 500 мл вряла вода. Прибавя се 1 с.л. мед и се вари още 10 мин. Приема се леко затоплена, прецедена отвара.
Петнадесета рецепта
При болки дъвчете сух цвят от слез.
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #57 -: Октомври 11, 2007, 19:59:56 pm »
Котаранке, това е за язвата. Освен това препоръчвам сутрин да се яде по един лист широколистен жиловлек /ама това е за напролет / и мумийо но не на хапове а като смола да пие.

1
40 зелени орехчета не по големи от маслини се заливат с първак-ракия. Държат се на шарена сянка 40 дни, като през 3 дни шишето се разклаща. След това течността се прецежда и се отделя. Към отцедените орехчета се прибавят 500 г чист пчелен мед и 500 г захар. Сместа се държи 4 дни на тъмно, като няколко пъти дневно се разклаща. Приема се 3 пъти дневно по 1 с.л. преди хранене. Непосредствено след този лек болният изпива 1 с.л. зехтин. Дозата е за 1 месец. Лечението се прилага 15 дни, 15 дни се почива, повтаря се. През този период не се яде пържено, дразнещи храни, не се приема алкохол, не се пуши.
2
Смесват се и се разбъркват внимателно 30 г листа от смрадлика и по 50 г стръкове от жълт кантарион, стръкове от бял равнец, цвят от шипка и стръкове от синя тинтява. 2 с.л. от сместа се залива с 500 г вряща вода. Ври 10 мин на тих огън и след изстиване отварата се прецежда. Пие се по 1 винена чаша 3 пъти дневно 40 мин преди хранене.
3
Смесват се и се разбъркват внимателно по 30 г корени от бял оман, корени от черен оман, корени от ружа, плодове от анасон и плодове от резене. 1 с.л. от дрогата се залива с 500 г кипяща вода. Ври 15 мин на тих огън и отварата се прецежда. Пие се по 100 г 3 пъти дневно 20 мин преди хранене.
4
Смесват се и се разбъркват внимателно по 30 г стръкове от хвощ, листа от мента и корнеи от черен оман и по 15 г корени от дилянка и листа от маточина. 2 с.л. от билковата смес се залива с 400 г кипяща вода. Кисне 1 час и запарката се прецежда. Пие се по 100 г 4 пъти дневно преди хранене.
5
60 г жълт кантарион (цялата билка), 40 г камшик, 50 г широколистен или дълголистен живовляк и 50 г полски хвощ се поставят в 1 л домашна сливова ракия (може и гроздова). Сместа завира за 5 мин. Снема се, охлажда се и се прибавят 500 г билков мед и 300 мл зехтин. Всичко се разбърква много добре. Пие се по 2 с.л. 20 мин преди ядене 3 пъти дневно.
6
Разбива се 1 прясно яйце. 1 с.л. от разбитото яице се смесва с 1 с.л. захар и 1 с.л. несолена свинска мас и се изпива.
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #58 -: Октомври 11, 2007, 20:02:59 pm »
А ето и три рецепти които са за абсолютно всички ни дето нямаме време или средства да ходим на козметик постоянно.Рецептите са за премахване на черни точки от лицето. :P

1
2 с.л. царевично или овесено брашно се смесват с 1 рабит белтък от прясно кокоше яйце. Нанася се върху лицето с помощта на памучен тампон. След като засъхне, маската се сваля със суха памучена кърпа и лицето се измива със студена вода.
2
Черните точки се натриват с тампон, напоен с пресен сок от киселец или от червени домати. Изплаква се с хладка вода.
3
Веднъж седмично се прави основно почистване на кожата на лицето, като се налага с топъл компрес от ленено семе в марлена торбичка. Държи се 20 мин. След свалянето на компреса, черните точки се изстискват с 2 пръста, но ръцете трябва да са дезинфекцирани.
*

    Pipi_M

  • **
  • 148
  • Няма невъзможни неща!
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #59 -: Октомври 12, 2007, 13:55:22 pm »
Благодаря,Касиел! :balk_21:
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #60 -: Октомври 12, 2007, 15:47:31 pm »
А за хемороиди знаете ли нещо,за съпруга ми става въпрос.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #61 -: Октомври 12, 2007, 22:14:24 pm »
Да, знам рецепта със 100% действие, затова и няма да ти давам излишно други. Има една билка змийска хурка, след май месец намери билкар който да не те излъже и да ти я набере прясна.Тя помага само като е прясна а не суха. Корена на тази билка е като грудка, от която всеки ден в продължение на 2 седмици до месец трябва да се взима всяка сутрин по едно парченце колкото царевично зърно на гладно. Билката е силно отровна ако се взема в големи количества така че не вземайте повече от указаното мислейки си че ще е по-полезно.
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #62 -: Октомври 12, 2007, 23:12:21 pm »
Да обясня по-подробно за всеки случай че зрънцето билка се дъвче прясно и гълта без термични обработки.
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #63 -: Октомври 13, 2007, 20:25:56 pm »
За окосмяването 4етох скоро в мюсюлманските държави го третирали с изпиване на 5-6 4аши 4ай от мента на ден, само 4е явно има няколко вида мента, та този вид беше spearmint, 4етох статията на английски, затова пиша името на ментата както го бяха написали на англ., дано някой да знае разли4ните видове менти, та да обясни...
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #64 -: Октомври 13, 2007, 20:38:40 pm »
Аз знам 3 вида. Mentha piperita или както още й викат нагизмо и чубрица,  Mentha puleqium -бласкун и  Mentha silvestris- дивата мента или дива мерудия.
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #65 -: Октомври 13, 2007, 23:55:58 pm »
Странно ми стана че тука никой не пита за билки за нашите форумски проблеми или проблемите на мъжете ни . 8O Или за подробното действие на тези които вече сме писали че пием тука. Още по странното ми е че за такива рецепти и питания ми се написаха много Л.С.сякаш е нещо срамно да се пита.Ми нали тука всички си знаем дереджето и проблемите. :lol: и е добре да разискваме и знаем как ни действат тези билки, пречат ли ни на друго и т.н. Примерно знаете ли че мъжете ни могат да си докарат ужасни стомашни проблеми със бабините зъби за които изчетох доста из форума, а ако имат и по-висока стомашна киселинност-язва.
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #66 -: Октомври 14, 2007, 09:11:54 am »
Касиел, имаш ли рецепта за нещо ефективно при хрема - пробвах вече промивки със солена вода, сок от лук (гадост), но накрая само носните капки ми помогнаха да спя. А аз не обичам да ползвам лекарства :(
И още нещо - има една рецепта горещо вино с черен пипер вечер за загряване, ама този път не ми подейства. Нещо друго такова за силно загряване и да избия микробите като вдигна по-висока температура?


Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #67 -: Октомври 14, 2007, 17:45:49 pm »
Пробвай за разтривките силна ракия. Шегувам се.Незнам какво да те посъветвам. Но за хремата има начин и самата аз го правя всеки път. На клечка за уши слагаш парченце захаросан мед и така във  всяка ноздра.Подчертавам че меда трябва да е само захаросан,ти да си легнала и поне половин час той докато се топи ти да смъркаш ама не много силно.Малко щипе ама не е гадно чак. Това лекува и синузити ако някой се интересува, но за тях се прави два пъти дневно в продължение на минимум месец ,до два ,според случая.Ефекта се вижда още на другия ден де.
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #68 -: Октомври 14, 2007, 20:44:57 pm »
Касиел,здравей,
можеш ли да ми препоръчаш нещо за предизвикване на цикъл.От няколко месеца почти го няма,консултирала съм се с доктор-причина не се откри .В момента пия бял равнец и невен,но не знам дали ще ми помогне....
Сърдечно ти благодаря! :)
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #69 -: Октомври 14, 2007, 21:39:07 pm »
Това с меда, аз го правя като видя зор, но го правя с какъвто мед имам, дори и да не е захаросан, даже по-лесно влиза...в носа  :lol:
болките са адски, но веднага ми се отпушва и ми минава главоболието- аз съм с хрони4ен синузит и така се лекувам от дете...

Касиел, аз попитах за проблемите на мъжа ми, заради които сме в форума, но се оказа 4е лек за разширени вени на тестисите няма, за съжаление мъжкия стерилитет се повлиява много малко от каквито и да е ле4ения, май... :(
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #70 -: Октомври 15, 2007, 16:06:54 pm »
Касиел ако можеш да напишеш рецепта за кистозни яйчници. Ще ми се да опитам първо с билки и след това ако нищо не стане отивам на лапаро.


Благодаря ти предварително. :bighug:
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #71 -: Октомври 15, 2007, 18:38:18 pm »
Казват че гладолечението помага
ДАЛИ е вярно
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #72 -: Октомври 15, 2007, 19:09:06 pm »
Самата аз веднъж или два годишно се подлагам сама у дома на гладолечение като я карам само на палмовокленов сироп с лимони, и нищо друго. Така 10 дена. От една страна се изчистват всички токсини в организма и това се вижда с тъмна урина, побеляване език а след това порозовяване, лющене кожа, потене.Тези гадни неща са само първите 3-4 дни и после съм супер до десетия ден. Отделно свалям по 7 кила за тези 10 дни. :wink: След малко ще ви дам и рецепти.
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #73 -: Октомври 15, 2007, 19:13:45 pm »
Касиел, гладуването не обърква ли хормоните? 8O
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #74 -: Октомври 15, 2007, 19:41:44 pm »
Ванина, 4етох това преди доста време и не помня то4но къде, но може да е бил и в-к или списание, ще пусна сега един сър4 в гугъл-а да видя дали ще изско4и нещо...

Хора, а гладоле4ението може ли да помогне за мъжки проблеми, или може само да ги усложни пове4е...???
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #75 -: Октомври 15, 2007, 19:43:09 pm »
Не знам.Не съм лекар а по-скоро химик. :lol:От личен опит обаче ще ти кажа че преди 2 месеца гладувах а септември и октомври правих някой хормонални изследвания и бяха добре. Но не знам със сигурност при другите как е.


И тъй, сега да напиша малко рецептички.

Макияки, за вас ще пусна малко рецепти но те са ми втора категория, тоест не ми е гарантирано напълно че действат.Все пак избери някой и ако има успех моля те пиши, че да ги прекатегоризирам. :wink:

Първа рецепта
Лекуват се с мед. Засегнатите места се намазват с мед и отгоре се залепват зелени орехови листа. Това се прави вечер преди лягане. Краката се увиват с тънък плат, за да не се разместят листата през нощта. Процедурата се повтаря 5-6 вечери и подобрението настъпва. Ако вените отново ви заболят, процедурата се повтаря.
Втора рецепта
В стъклен или глинен съд се разтваря хума. Разстила се върху памучен плат и се слага върху болната вена. След три часа превръзката се маха и болното място се промива с отвара от смрадлика.
Трета рецепта
Вземат се пресни листа от подбел и се размачкват върху дъска. Получената каша се смесва с пресен каймак от мляко и се нанася върху възпалените вени. Прави се превръзка с памучен бинт. Процедурата се прилага докато заболяването мине.
Единадесета рецепта
Смачкайте листа от живовляк и наложете вени. Този компрес да пресрои цяла нощ.
Двадесет и втора рецепта
Яжте всеки ден листенца от венчето на невен, като започнете от 1 и стигнете до 40. на 41-я ден започнете обратното – 40,39,38.....След като изминат тези 40 дни разширените вени вече няма  да ги има и възлите по тях ще се свиват.


Според мене вместо вода трябва да пие отвара от корени на коприва и малко невен, а външно да маже с по-силна отвара от невен.





Цеци_S за тебе са тези:  
Втора рецепта
За киста на яйчниците.
  В 500 мл вряла вода се слага 1 супена лъжица нарязани листа от цветове на невен и се запарват 15 мин. Сместа се приема по ½ чаена чаша 4 пъти дневно ½ час преди ядене.
Трета рецепта
За поликистозен яйчник.
  В чаша вода се варят 30 г невен в продължение на 6 мин. След като отврата изстине до 40 С се прави промивка на влагалището в продължение на 1 седмица. Заедно с промивките се пие и мужик корен. Само след 1 седмица болката ще престане.
Четвърта рецепта
Киста на яйчниците. Смесете по 125 г червен кантарион, маточина, лавандула, подбел и седефче. Вземат се 750 мл вряла вода и 2 с.л. от сместа и врат 5 мин на тих огън, след което кисне 30 мин. Пие се по 1 винена чаша 4 пъти на ден, 15 мин преди ядене.
5
По 60 г хвойна, кисел трън, корени магданоз, бял оман се смесват. 2 с.л. от дрогата се слагат в 500 мл вряща вода и ври 10 мин. Пие се по 100 мл 3 пъти дневно 30 мин преди ядене.
6
Киста на яйчниците. По 100 г червен кантарион, седефче, подбел, маточина и лавандула се смесват. 2 с.л. от дрогата се заливат с 500 мл вряща вода, ври 5 мин и кисне 30 мин. Прецедена с епие по 150 мл 3-4 пъти дневно преди хранене

и това : 1
Топче (колкото орех) захаросан мед се слага в марля с големина на носна кърпа. Завързвате я до топчето с конец. Поставяте вътре във влагалището, като крайщата остават навън. Слагате дамска превръзка и така преспивате. На сутринта изваждате марлята и правите промивка с топла отвара от лайка (40-50 градуса С). Прави се до оздравяване.


Бубата 77 за тебе пък е това: Липса на менструация
Първа рецепта
Смесете 100 г плодни дръжки от вишна, 75 г листа от маточина, 50 г листа от розмарин, 25 г стръка седефче. Взема се 500 мл вряла вода и се поставя 1 с.л. от сместа. Ври 15 мин на тих огън и се прецежда. Приема се по 1 винена чаша 3 пъти дневно, 15 мин преди ядене.
Втора рецепта
Поставете 100 г бял равнец на прах в 1 л. студена вода. Загрейте до кипване и оставете да кисне 10 мин. Приема се по 1-2 чаши сутрина на гладно. Лечението може да продължи 3-4 дни.
Трета рецепта
Оскъдна менструация. Варете в 3 л. вода 2 кг от външните люспи на кромид лук, докато стане тъмночервена отврата. Пие се сутрин и вечер на гладно по 1 кафена чаша.
Четвърта рецепта
Смесват се и се разбъркват внимателно по 50 г листа от маточина, стръкове от седефче, стръкове от градински чай и корени и стръкове от очеболец. 2 с.л. от сместа се залива с 500 г вряща вода. Ври 10 мин на слаб огън и след изстиване отварата се прецежда. Пие се по 100 г 4 пъти дневно преди хранене.
Пета рецепта
50 г от външните люспи на кромид лук се заливат с 600 мл вода и се оставят да киснат 10 мин. Прецежда се и се пие на гладно по 100 мл 3 пъти дневно в продължение на 7 дена.



« Последна редакция: Октомври 15, 2007, 19:44:58 pm от Касиел »
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #76 -: Октомври 15, 2007, 20:00:16 pm »
А нека най-общо ви дам малко инфо какви билки се използват при нашите проблеми от зачатие. Да знаете и да ги ползвате в комбинация ако е възможно а и да имате обща култура най-вече за тях.

При маточни кръвоизливи се използват - стръкове камшик, бял равнец,овчарска торбичка,бял имел, пипериче, кори дъб, кори калина, хвощ, жълт кантарион, цариче, кори върба, маточина, къпина корени, царевична коса, мъртва коприва и коприва.

При болезнена менструация- овчарска торбичка, хвощ, пипериче, бял имел, комунига, ревен, гръмотрън, лайка, кори дъб

Липса на менструация или нередовна менструация- пчелник, седефче, бял оман, червен кантарион, вратига, градински чай, червен щир, глухарче, ветрогон, коприва, невен, семе магданоз, клинавиче.

Билки при затлъстяване/някой тук ме беше питал/- пипериче, гръмотрън, резене, лаванда, мечо грозде, жаблек, зърнастец, ревен, цвяьт роза.

Билки против повръщане/ако я докараме до там ще повръщам с кеф/- мента, джоджен, бял равнец, дилянка, пищялка, шишарка хмел

Всичко изброено не трябва да се ползва обаче самостоятелно, без указание или рецепта как да се пие.Освен това преди да пиете нещо се запознавайте винаги с противопоказанията на всяка билка.

Примерно така питото тука алое е противопоказано при чернодробни и жлъчни болести или остри възпалителни заболявания.

Маточината е абсолютно забранена за бременни а за съжаление съм виждала лекари да я предписавт на бременни като уж безобидна

Семена магданоз могат да предизвикат аборт при бременните

 Има още много такива. Затова като забременем най-добре никакви билки, а за лекарствата ще казват лекарите.


« Последна редакция: Октомври 15, 2007, 20:03:10 pm от Касиел »
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #77 -: Октомври 15, 2007, 23:46:25 pm »
Касиел, не бях влизала няколко дни и чак сега виждам, че си ми написала рецепти за язва. Много съм ти благодарна, ще се пробват :)
Харесаха ми и предложенията за премахване на черни точки от лицето.
Много полезни неща споделяш с нас  :thankyousign:

megiaries, благодарности и на теб  :flower:
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #78 -: Октомври 16, 2007, 12:22:43 pm »
Момичета, някой потребителки тука не им е харесала темата /знам кои са двете но няма значение/ и очевидно са убедили модераторите че не трябва да пиша рецепти и за билките изобщо. Бях предупредена учтиво все пак за което благодаря че до два дена темата ще бъде заключена.Съжалявам. Злобата на някой потребители тука не за първи път рефлектира върху други, а модераторите нямат избор защото са длъжни да се съобразяват с мнението на тези които се оплакват.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #79 -: Октомври 16, 2007, 13:13:20 pm »
"Глухия като не чува, си ги нагажда"


Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #80 -: Октомври 16, 2007, 14:09:39 pm »
Не си нагаждам нищо. И искам открито да те помоля да спреш да се хапеш с мене навсякъде.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #81 -: Октомври 16, 2007, 14:36:28 pm »
а модераторите нямат избор защото са длъжни да се съобразяват с мнението на тези които се оплакват.

Аз мисля, че модераторите имат избор, тъй като те също преценяват, преди да заключат тема, т.е. не е задължително и не са длъжни да се съобразяват безпрекословно. Да не ги лишаваме от мисловна дейност  :wink:
 
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #82 -: Октомври 16, 2007, 14:46:09 pm »
Аз пък открито ти заявявам, че нямам нищо общо с евентуалното заключване на темата ти.

Всеки си има глава на раменете, за да реши дали ползва ли рецепти разменяни в интернет пространството за нещо толкова сериозно като стерилитет, високо кръвно или депресия.

Аз се "кланям" на медицшната, а ти на билковото лечение - никъде не съм оспорвала твоя мироглед.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #83 -: Октомври 16, 2007, 16:12:15 pm »
Айде стига моля Касиел кой виновен кой не - АЗ СЪМ ВИНОВНА, остави еврото на мира.
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #84 -: Октомври 16, 2007, 16:16:59 pm »
 Касиел и аз съм виновна!Ето разбра вече кои сме виновниците и не обвинявай без да знаеш!Лек ден!
Пристрастена към д-р Хаус!
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #85 -: Октомври 16, 2007, 16:20:13 pm »
Не, аз съм виновна....  :lol:
Пу за мен 4то място за виновните :)
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #86 -: Октомври 16, 2007, 16:21:34 pm »
Ми то и аз съм против рецептите с билки от въздуха...
Значи и аз съм виновна  :wink:
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #87 -: Октомври 16, 2007, 16:22:13 pm »
Ми то и аз съм против рецептите с билки от въздуха...
Значи и аз съм виновна  :wink:
Да се наредя и аз, тогава  :lol:

lb2f
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #88 -: Октомври 16, 2007, 16:22:45 pm »
 :wave:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #89 -: Октомври 16, 2007, 17:04:20 pm »
Мерси за откровенноста момичета. Че задкулисните неща не са хубави.Който й да е сигурно има причина и аз уважавам това, въпреки че нямаше диалог или запитване към мене относно притесненията му. Важното е да не се караме, а подкрепяме щото всички сме в един кюп и проблеми тука.Винаги сме си помагали със съвети в нещастие или проблемите около зачеването и това трябва да ни сплотява и все така да си помагаме.
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #90 -: Октомври 16, 2007, 22:09:33 pm »
Ми то и аз съм против рецептите с билки от въздуха...
Значи и аз съм виновна  :wink:
Да се наредя и аз, тогава  :lol:

Ако трябва да говорим за някаква вина, то моята е най-голяма! 8)

Касиел, не те познавам и нямам нищо лично против теб, но ми правиш впечатление на много емоционална, което не е лошо качество, обаче не ти дава право да предизвикваш скандали във форума (които бият на очи в последно време). Ти направо като че ли страдаш от някаква параноя, че всеки ти завижда и се заяжда с теб. Подтисни малко тази своя емоционалност и не си мисли, че всичко се върти около теб. Аз не съм специалист по билколечение и не мога да кажа дали трябва да се заключи тази тема, но че се е отклонила от тематиката на форума е сигурно. Рецептите, които даваш далеч вече не са свързани само с безплодието. Дано не приемеш написаното като заяждане, а като откровено изказано мнение и по възможност съвет.
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #91 -: Октомври 16, 2007, 22:14:10 pm »
Касиел просто се опитва да помогне
Все още има и такива хора
Мели беше написала в профила си веднъж  следнота "Направи добро, за да получиш лаино"
Много е вярно това
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #92 -: Октомври 17, 2007, 11:46:10 am »
mpia хайде малко по спокойно! Не може да мине тема без теб. Никой не напада или обижда Касиел, за да и адвокатстваш!
Пристрастена към д-р Хаус!
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #93 -: Октомври 17, 2007, 11:52:53 am »
 :balk_161:Не мога да разбера как някои може да се държи така с другите.
Какво е направила-сигурно съм пропуснала да прочета .Моля информирайте ме!
А относно мен този форум е да си помагаме и подкрепяме.
Ти не може да ми казваш по коя тема да давам или да не давам мнение.
Като не ти харесва не влизаи във форума.
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #94 -: Октомври 17, 2007, 11:53:22 am »
какво ви прави Касиел , че запълвате форума с нея.
Пише за това от което разбира.
Всеки сам определя кое да чете , с кое да се съобразява , на какво да вярва.
Сигурно си нямате друга работа а обяснявате кой е за и кой против  Касиел , а тя вместо да спре да публекува се впряга !
Мисля че това не е темата на zachatie.
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #95 -: Октомври 17, 2007, 12:24:39 pm »
Касиел просто се опитва да помогне
Все още има и такива хора
Мели беше написала в профила си веднъж  следнота "Направи добро, за да получиш лаино"
Много е вярно това


ЛаЙно се пише - моля мини през неделното училище!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #96 -: Октомври 17, 2007, 12:27:54 pm »
 :(
Не се карайте за глупости.
Като не ви харесва темата - не я четете.
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #97 -: Октомври 17, 2007, 12:34:56 pm »
Mpia,  ако мислиш, че по някакъв начин нападам Касиел, искам да ти кажа, че дълбоко не съм целяла това. Извинявай, ако така си ме разбрала! Аз просто изразявам мнение от това, което ми прави впечатление последно време от нейните постинги в различните теми. Ако желаеш да се информираш за тях, просто ти трябва съвсем малко да се разтърсиш във форума, за да се убедиш сама.

какво ви прави Касиел , че запълвате форума с нея.
Пише за това от което разбира.
Всеки сам определя кое да чете , с кое да се съобразява , на какво да вярва.
Сигурно си нямате друга работа а обяснявате кой е за и кой против  Касиел...


Никой не пише за или против Касиел, също така не ми прави нищо лично на мен!

...Мисля че това не е темата на zachatie.

А коя според теб е темата на зачатие?! Може би за хемороидите или кокошите тръни?!
Може и да не ми отговаряш, въпросите са риторични!



*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #98 -: Октомври 17, 2007, 12:39:32 pm »
Най-малко зачатие се интересува от образованието и квалификациите на хората във форума , идеята е да помага на момичета с проблеми при забременяване.
Ти защо четеш и отговаряш като не те интересуват тръните?
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #99 -: Октомври 17, 2007, 12:46:00 pm »
Ти защо четеш и отговаряш като не те интересуват тръните?

Нали не мислиш, че съм длъжна да ти се обяснявам какво и защо чета?! Смятам, че това си е лично мой проблем, аз не ти държа сметка на теб!
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #100 -: Октомври 17, 2007, 12:49:02 pm »
Мисля, че излизаме от рамките на добрия тон.
Време е за катинар.

lb2f
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #101 -: Октомври 17, 2007, 13:00:51 pm »
Най-малко зачатие се интересува от образованието и квалификациите на хората във форума , идеята е да помага на момичета с проблеми при забременяване.
Ти защо четеш и отговаряш като не те интересуват тръните?
Хм... А с какво кокошите тръни пречат на забременяването?! Имат ли нещо общо те с репродуктивната способност?!
Все пак никой не е казал нищо против билките, а против рецепти с билки дадени ей така...
Все едно да ти напряват цветна снимка на тръбите по е-мейла. Готино, а? Седиш си пред компа и казваш "Дай да си видя тръбите" и пускаш едно писъмце на доктора. Той ти казва "Ами едната е добре, ама другата има малко проблемче. Чакай тука сега едно лапаро през Скайпа ще ти направя..."
Повече е излишно да говорим...
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #102 -: Октомври 17, 2007, 15:07:12 pm »
Бори, мисля че конфликтите ти и нападките във форума далеч надминават моите.За емоциалността ми добре, ама каква е твоята тука ???  И да вметна че да ми поставяш диагноза параноя ей така дистанционно си е сериозна обида и ще помоля модераторите да вземат мерки за това или да ми дадат право и аз да ти поставя няколко диагнози ,които съм убедена че имаш. :lol: Емоциите ми са нормални за разлика от твоите, които граничат с обиди.Владей се мила,че ще се побъркаш от нерви заради тоя и оня.
 
МПИА, не  обръщай внимание на Бори. 
*
Re: Стига сте плащали за рецепти.Ще ви ги давам безплатно
« Отговор #103 -: Октомври 17, 2007, 15:31:38 pm »
Бори, мисля че конфликтите ти и нападките във форума далеч надминават моите.За емоциалността ми добре, ама каква е твоята тука ???  И да вметна че да ми поставяш диагноза параноя ей така дистанционно си е сериозна обида и ще помоля модераторите да вземат мерки за това или да ми дадат право и аз да ти поставя няколко диагнози ,които съм убедена че имаш. :lol: Емоциите ми са нормални за разлика от твоите, които граничат с обиди.Владей се мила,че ще се побъркаш от нерви заради тоя и оня.
 
МПИА, не  обръщай внимание на Бори. 


Амин!  :lol: