0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Вероятно през април ще правя трансфер на замразени ембриони. Изчетох цялата тема и момичета - вдъхнахте ми много кураж. Ембиорчетата ми са само 2 - единия от които май с фрагментации. И много се моля да преживеят размразяването.
Сладоледените бебчета са много красиви - много им се радвах през цялото време!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Намерих два линка, за ЗЕТ в САЩ. Пускам ги и на вас. Има много интересни, щастливи истории на успели жени:

http://www.ivf1.com/frozen-embryo-transfer/

http://www.fertilethoughts.com/forums/frozen-embryo-transfers-fet/
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Аз трябва да кажа, че моите ембриони с замразени около 20 часа след началото на оплождането. И тъй като в Германия е забранена селекцията, просто гледат кои се развиват и оставят 2-3 (според ситуацията и закона) и другите ги замразяват на много ранен стадий. Не знам дали това е добре или не, но моят случай е точно такъв.

*

    plams

  • **
  • 67
  • Получи се!
Здравейте! И на мен скоро ми предстои ЗЕТ. Имаме замразени 4 ембриончета, надявам се да се размразат нормално и поне едно, а може и двечки да се захванат  :D


*
Аз съм пропуснала да представя Калина-Малина-Алена в тази тема!



След стимулацията ми март 2007 имахме 9 ембриона.
От тях 3 върнахме и 3 замразихме, а ноември 2007 се роди сина ни Димитър.
Февруари 2009 направихме трансфер на оцелелите след размразяването 2 ембриона и октомври се роди Калина!
Цялата прекрасна глъчка у дома е Благодарение на д-р  :lovedock:Тачева и д-р  :lovedock:Владимиров!



Стискам палци на всички и КЪСМЕТ!


Благодаря ти от името на всички,имахме нужда да видим и чуем това  :bighug:
Здравейте и от мен момичета,

Отдавна не съм писала, но реших да се включа в тази темичка, защото и на мен ми предстои трансфер на замразено ембрионче. За съжаление имам само едно ембрионче, което замразихме на ден 5-ти през лятото на 2007 година. Надявам се моето единствено ембрионче да оцелее и се превърне в мъничко човече.
Успех на всички момичета.
Здравейте момичета.
Да посръчкам темичката. Аз пак съм в нашата "игра". След като с половинката не успяхме да си направим второ "сладоледче", решихме да повторим процедурата и ... отново стимулация, пункция (8 яйцеклетки), ИКСИ оплождане (8 ембриона - браво д-р Тачева!!!) и вчера - трансфер на два ембриона + 6 замразени.
Стискайте палци.
Говорих с д-р Тачева и тя ми каза, че в сравнение с предишния път (2005 год.) сега замразяват ембрионите по нов начин и успеваемостта е нарастнала почти двойно.
Аз лично на всички бих препоръчала, ако имат възможност да се възползват от замразяването - дори 7% шанс е много ПОВЕЧЕ от НУЛА.
« Последна редакция: Юни 10, 2010, 16:21:08 pm от bubaranski »

*

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Да се разпиша и аз :Dимаме 6 броя бебоци но не съм решила дали да ги слагам сега или по късно
*
Момичета, аз да се включа  и в тази тема-май съм частично за нея-бременна съм с близнаци след 5-то ИКСИ при Д-р Стаменов  и съм в 14 гестационна седмица.При ЕТ ми върнаха 2 "размразени" и 2 "пресни" ембриона.
Здравейте момичета.
Да посръчкам темичката. Аз пак съм в нашата "игра". След като с половинката не успяхме да си направим второ "сладоледче", решихме да повторим процедурата и ... отново стимулация, пункция (8 яйцеклетки), ИКСИ оплождане (8 ембриона - браво д-р Тачева!!!) и вчера - трансфер на два ембриона + 6 замразени.
Стискайте палци.
Говорих с д-р Тачева и тя ми каза, че в сравнение с предишния път (2005 год.) сега замразяват ембрионите по нов начин и успеваемостта е нарастнала почти двойно.
Аз лично на всички бих препоръчала, ако имат възможност да се възползват от замразяването - дори 7% шанс е много ПОВЕЧЕ от НУЛА.
От прочетеното останах с впечатление,че са ти върнали 8ембриона,не е ли много?
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Здравейте момичета.
Да посръчкам темичката. Аз пак съм в нашата "игра". След като с половинката не успяхме да си направим второ "сладоледче", решихме да повторим процедурата и ... отново стимулация, пункция (8 яйцеклетки), ИКСИ оплождане (8 ембриона - браво д-р Тачева!!!) и вчера - трансфер на два ембриона + 6 замразени.
Стискайте палци.
Говорих с д-р Тачева и тя ми каза, че в сравнение с предишния път (2005 год.) сега замразяват ембрионите по нов начин и успеваемостта е нарастнала почти двойно.
Аз лично на всички бих препоръчала, ако имат възможност да се възползват от замразяването - дори 7% шанс е много ПОВЕЧЕ от НУЛА.
От прочетеното останах с впечатление,че са ти върнали 8ембриона,не е ли много?

Ан манисто, Бубарански е писала, че са и върнали 2 и 6 са замразили.
Съмнявам се, че има лекар, който да трансферира 8 ембриона.
« Последна редакция: Юни 20, 2010, 17:39:04 pm от Lisko »
*
Момичета, аз да се включа  и в тази тема-май съм частично за нея-бременна съм с близнаци след 5-то ИКСИ при Д-р Стаменов  и съм в 14 гестационна седмица.При ЕТ ми върнаха 2 "размразени" и 2 "пресни" ембриона.
Урааааааааааааааааааааааааааааааааа
Леки, безоблачни и щастливи дни до срещата с ледените шушулки около термин.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Анджи, много се радвам за теб, много! Успех до края!
Успех и късмет на всички момичета!  :)


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Първо: да поздравя Анджи за хубавите новини - желая лека и безпроблемна бременност.

Второ: да уточня, че от 8-те ембриончета ми върнаха 2, а останалите 6 замразихме.

Трето: да се похваля, че кръвният ми тест е положителен  :lol:

*
Еха Бубарански страхотна новина.Всичко най-хубаво занапред.
*

    plams

  • **
  • 67
  • Получи се!
Честит, Бубе!
Да се похваля и аз :), след ЗТ имам положителен реултат. Върнаха ми 3 ембриончета, от които едно се закрепи и утре излизам от трети месец.
Пожелавам много късмет и положителни тестове на всички!  :bighug:


Честито Бубарански! Леки и безоблачни дни до края на бременността!
Първо: да поздравя Анджи за хубавите новини - желая лека и безпроблемна бременност.

Второ: да уточня, че от 8-те ембриончета ми върнаха 2, а останалите 6 замразихме.

Трето: да се похваля, че кръвният ми тест е положителен  :lol:

Eх бе, как се оглеждах за тази новина, Бубе, много много ме зарадва в тази късна доба /часът е едни :D/, пожелавам ти цялото щастие на света, безпроблемна доносена бременност. Урраааа, Сианка ще си има братче :bighug:


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika