0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Денди много е сладка Габриела. Да ти е жива и здрава!
blue_sky пусни и ти някоя снимчица - да направим фотогалерия на сладоледчетата.

Здравейте момичета. Отдавна не съм влизала във форума. Честито на новите мами! Браво момичета, да са Ви живи и здрави бебчетата и много много да Ви радват!

Аз направих опит за ново "активно" присъствие в темата, но не мога да се похваля с добри новини. Правихме подготовка за трансфер на замразени ембриончета, но за съжаление нито едно от четирите не успя да се възстанови след размразяването и така не се стигна до трансфер. Тъжно ни беше, но продължаваме напред. Скоро мисля да се пробваме с ИКСИ на естествен цикъл. Ще съм благодарна за малко повече инфо по темата.
Бубее, уф :(, прегръщам те, ще успееш пак, сигурна съм!

И малко повече по темата, ако позволиш, има ли някакво обяснение, защо размразяването не е успешно?


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
бубарански, ето я моята шушулка:


*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Бубе, една голяма  :bighug: от нас !

Блу, да му нацелуваш бъзкитее на този красавец!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
blue_sky много сладко сладоледче е Кай! Малко мишленце с големи очички! На леля бонбона!

Благодаря Ви за прегръдките Мира и Мише. С бебка Ви целуваме - вас и мишлетата Лея и Митко.
Не знам точно защо не се получи размразяването, може би защото ембриончетата бяха на почти 5 години. За съжаление я нямаше д-р Тачева. Другият път ще си поговорим по темата с нея. Чувствам я по-близка от другите и се надявам да ми даде повече информация.
Скоро пак ще се пробваме, ама трябва да се наканя.
Сега ще ходим малко на море и после - свежи, бодри с нови сили ще се пробваме отново.



*
Дребният благодари за комплиментите. Сега сме позагладили косъма и имаме и по-големи бузки. Тази снимка му е от "слабия" период.  :lol:  Но баща му ми е забранил да му ги щипя.

*
Момичета ,какво се прави преди трансфер на сладоледчета?
*

    rumi 84

  • ***
  • 215
  • Вярвам в чудесата!
Здравейте, предстои ми трансфер на замразени ембриони. Имам няколко въпроса към вас:
1. Някой може ли да се похвали с положителен резултат
2. При размразяване има ли вероятност да се окажат некачествени ембрионите - по принцип са на 3-ти ден замразявани,

Благодаря ви от сърце на тези, които ще се включите.
*
Руми, прочети заглавието на темата.Има ли успели,ми те всичките са такива,но ти не си си направила труда да видиш къде и какво пишеш.
Аз ще трябва да повдигна темата, уви с негативен запис :(
От 7 замразени ембриона размразяването преживяха само 2, върнахме и двата, опитът обаче е неуспешен. Допускам, че дългият престой в криобанката(почти 3 години)е намалил фатално шансовете за имплантация.
Успех на всички с предстоящи опити!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Аз ще трябва да повдигна темата, уви с негативен запис :(
От 7 замразени ембриона размразяването преживяха само 2, върнахме и двата, опитът обаче е неуспешен. Допускам, че дългият престой в криобанката(почти 3 години)е намалил фатално шансовете за имплантация.
Успех на всички с предстоящи опити!

:heartbeat: Прегръщам те, силно и много!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Адашче, все пак шансът е 7 %. За съжаление не винаги попадаме в тях.
Отупай кожухчето и поеми нов Път. Ще си имате втора Мечта. :D
Силни гушки от нас.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Аз ще трябва да повдигна темата, уви с негативен запис :(
От 7 замразени ембриона размразяването преживяха само 2, върнахме и двата, опитът обаче е неуспешен. Допускам, че дългият престой в криобанката(почти 3 години)е намалил фатално шансовете за имплантация.
Успех на всички с предстоящи опити!

:heartbeat: Прегръщам те, силно и много!
Адашче, все пак шансът е 7 %. За съжаление не винаги попадаме в тях.
Отупай кожухчето и поеми нов Път. Ще си имате втора Мечта. :D
Силни гушки от нас.

Много ви обичам, вие сте точните хора за вдъхване на кураж!!! :balk_21:


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Аз ще трябва да повдигна темата, уви с негативен запис :(
От 7 замразени ембриона размразяването преживяха само 2, върнахме и двата, опитът обаче е неуспешен. Допускам, че дългият престой в криобанката(почти 3 години)е намалил фатално шансовете за имплантация.
Успех на всички с предстоящи опити!
Мира, съжалявам за "сладоледчетата". Гушкаме Ви със Сияна. Смело напред! Нова Година - НОВ КЪСМЕТ. Няма да се отказваме. Веднъж сме успели - пак ще го направим. И пак ще имаме най-сладките бебчета на света...

*
Здравейте,аз съм мама на бебче от замразено ембрионче.При първия ми опит имах 9 ембриона,2 ми върнаха и 7 замразихме.Опита беше неуспешен и след 4 месеца размразихме 3 от замразените.Вси4ките оцеляха и ми ги върнаха.Едничко от тях се захвана и така се сдобих с моето сладолетче.Другите 4 си ги пазим евентуално за други опити.Успех!
Аз ще трябва да повдигна темата, уви с негативен запис :(
От 7 замразени ембриона размразяването преживяха само 2, върнахме и двата, опитът обаче е неуспешен. Допускам, че дългият престой в криобанката(почти 3 години)е намалил фатално шансовете за имплантация.
Успех на всички с предстоящи опити!
Мира, съжалявам за "сладоледчетата". Гушкаме Ви със Сияна. Смело напред! Нова Година - НОВ КЪСМЕТ. Няма да се отказваме. Веднъж сме успели - пак ще го направим. И пак ще имаме най-сладките бебчета на света...

Бубе, благодаря, дано! И аз ви гушкам:)


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Хей момичета, скоро никой не е писал в темичката. Раздвижете се!

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Скоро никой не е писал тук. Ще се радвам, ако има още мами на сладоледчета. Доколкото разбрах от цялата темичка са Блу скай, Денди и Бубарански.
Някой знае ли приблизително какъв е процента на успеваемост ?
Аз съм след неуспешно ин витро и имам замразени 8 ембриончета, с които ще опитам да преборя стерилитета. Дано имам шанс за поне два ЗЕТ.  :oops:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Аз съм пропуснала да представя Калина-Малина-Алена в тази тема!



След стимулацията ми март 2007 имахме 9 ембриона.
От тях 3 върнахме и 3 замразихме, а ноември 2007 се роди сина ни Димитър.
Февруари 2009 направихме трансфер на оцелелите след размразяването 2 ембриона и октомври се роди Калина!
Цялата прекрасна глъчка у дома е Благодарение на д-р  :lovedock:Тачева и д-р  :lovedock:Владимиров!



Стискам палци на всички и КЪСМЕТ!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)