0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Чак сега виждам хубавата новина. Лека бременност, klio!  :D Бъди здрава! Браво на вас и на док!  :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
в четвъртък ми направиха абразио.сърдечната дейност беше спряла.
много ми е тежко.
*
 :bighug: Съжалямам , че така се е случило!
Каквото и да ти кажа друго в момента няма значение. :(
*
в четвъртък ми направиха абразио.сърдечната дейност беше спряла.
много ми е тежко.

Клио,  :balk_145: :bighug:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Много съжалявам  :( затова, което преживяваш, много. Бъди силна. 


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Клио, толкова ми е мъчно :(
Ако в тези неща имаше някаква справедливост, щях да кажа, че не е справедливо това да се случи точно на теб, след толкова очакване и разочарования ... Обаче, реалността е друга  :(
Искрено се надявам, че ще се съвземеш бързо и отново ще се срещнем тук.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Момичета, кажете ми, моля ви, вие, които вече сте успели, в коя черква ходихте, какъв дар направихте, какво да направим, че да се случе вече чудото, толкова го искаме.Чувствам се ужасно отчаяна и притеснена, какво да направим още, ходили сме да ни пеят молитви, и къде ли не, кажете нещо.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Ходили ли сте на гледачки, познала ли ви е някоя, не ми се занимава изобщо с такива неща, но много ми се иска да чуя нещо хубаво вече.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
silvanchence,
ти май нещо не си наред.
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
 :D :) :oops:.И на личния ми писахте, бързо се окопитвам и стига с глупостите ми вече, трябва да се стегна.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Правихме SDI тест, но още не са излезли резултатите и ни е много притеснени, чета тук разни неща и направо ще ми се пръсне сърцето от мислене.А спермограмата ни е доста зле.

Всички вие сте преминали през този етап и може да ме посъветвате, тези от вас, които сте правили ИКСИ, имате ли представа какво представлява, ако спермограмата е лоша, има ли шансове теста да е хубав.За икси предполагам, че има значение какви са резултатите.
Доколкото разбирам, при самата процедура сперматозоидите се избират по външен вид, няма ли начин да се избере такъв с хубаво днк, дори да е скъпо изследване, да се направи нещо.

И това, което много ме интересува, дори да се инжектира такъв с лошо днк, стига ли се до развиване на ембрион, предполагам и, че не се стига до трансфер на такъв, не знам всъщност, как стоят нещата.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Silvanchence,
моля те да обръщаш внимание къде пускаш коментарите си. Не е необходимо едно и също нещо да копираш във всички теми по които си се включила, при това къде на място, къде - не точно!


*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Виждам че в темата не е писано отдавна и я побутвам напред  :D Ще се радвам да се включат още успели мами! И моля, ако може да кажете, колко са размръзили и колко са били оцелелите!

На всички който са имали успех, честито!
На тези при който не се е получило - кураж, ще се получи!



*
Виждам че в темата не е писано отдавна и я побутвам напред  :D ..........


 :wink:
*
Здравейте, момичета! Изчетох цялата темичка от край до край, но никъде не видях да сте писали на кой ден от МЦ е бил трансферът на замразените ви ембриончета. По моя сметка трябва да е на деня, в който си е бил и трансферът на "пресните", но може би има значение на кой ден ендометриумът ще е достигнал необходимите размери? Пишете ми ,моля ви, при вас как е било! Поздрави на всички и дано скоро има добри новини и в тази темичка! Поздрави!
P.S. Само още едно питане имам относно трансфера на сладоледчета - има ли отношение храненето към нарастването на ендометриума? И по-точно спазването на някакъв режим ще се отрази ли на по-малкото нарастване на лигавицата? Благодаря за отговорите!
« Последна редакция: Ноември 24, 2008, 13:03:53 pm от Didi_V »
Целта винаги оправдава средствата:)!!!
   :balk_173:Добре дайте да побутнем темата...утре ми предстои пункция след това трансфер...интересно ми е да разбера как става замразяването,къде се съхраняват после,след колко време може да се започне процедура.....и куп други въпроси....Много моля за мнения :balk_173:
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Здравейте, момичета! Изчетох цялата темичка от край до край, но никъде не видях да сте писали на кой ден от МЦ е бил трансферът на замразените ви ембриончета. По моя сметка трябва да е на деня, в който си е бил и трансферът на "пресните", но може би има значение на кой ден ендометриумът ще е достигнал необходимите размери? Пишете ми ,моля ви, при вас как е било! Поздрави на всички и дано скоро има добри новини и в тази темичка! Поздрави!
P.S. Само още едно питане имам относно трансфера на сладоледчета - има ли отношение храненето към нарастването на ендометриума? И по-точно спазването на някакъв режим ще се отрази ли на по-малкото нарастване на лигавицата? Благодаря за отговорите!
Диди, доколкото знам трансфера е в зависимост на кой ден от пункцията са замразени ембрионите. Ако са на бластоцит(май така беше при вас), се броят 5 дни от деня в който си имала необходимия ендуметриум. Не съм чувала обаче храненето да има отношение с нарастването на лигавицата. Нали знаеш, че като направиш ендуметриум започваш утрогестан по схема? Целувки и стискам палци!!!
Здравейте момичета, отдавна никой не се включвал по тази тема. Дано Баба Марта да ни донесе добри новини за нови мами с бебчета - сладоледчета.