0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ей, момичета, отдавна никой не се е включвал по темата! Няма ли някъде добри новини? Ще се радвам, ако има някоя нова мама, чакаща своето бебче(та)-сладоледче(та).

Миличка, стискай палци и за мен! До няколко дни ще правя трансфер на замразени ембриони и искрено се надявам да имам твоя късмет!!! :P
Целуни бебка и от мен! Тя ми е надеждата!
До няколко дни ще правя трансфер на замразени ембриони и искрено се надявам да имам твоя късмет!!! :P

Две сме значи, дано, дано!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Айде, ще стискаме палци!  :D
До няколко дни ще правя трансфер на замразени ембриони и искрено се надявам да имам твоя късмет!!! :P

Две сме значи, дано, дано!
Успех момичета и  :crossfingers:
До няколко дни ще правя трансфер на замразени ембриони и искрено се надявам да имам твоя късмет!!! :P

Две сме значи, дано, дано!
Успех момичета и  :crossfingers:
Мили момичета, с бебка Ви стискаме палци и най-искрено Ви желаем УСПЕХ! Очаквам Ви отново в темата с добри новини!

До няколко дни ще правя трансфер на замразени ембриони и искрено се надявам да имам твоя късмет!!! :P

Две сме значи, дано, дано!

Как сте момичета? Няма ли да ни зарадвате с добри новини? Дядо Коледа не Ви ли донесе  :bfp1: Пишете какво става при Вас?

А ето го моето джудженце.
http://www.fotovisia.com/r.php?d_id=48636

При мен не се получи.  Сега ще трябва нови ембриончета да си направим и с нова надежда напред :)
Стискам ти палци Принцеска. Имай вяра в бъдещето и в успешния завършек на това толкова важно начинание. Моля се за теб и съм сигурна, че ще успееш, защото си личи (по усмивчицата, в края на поста ти), че си много положителен човек, а това е много, много важно.

Когато отидохме с бебка в клиниката при д-р Владимиров, той ми каза: "Теб и съпругът ти ще Ви запомня с това, че винаги се усмихвате."

Ако имаш нужда да си поговориш с някого, може да ми пишеш и на личния.
С теб съм и с всички момичета от форума, които сега преживяват това, през което минах, за да имам моето слънце.


Здравейте момичета. И аз съм мама на малко "сладоледче", което се роди на 12.10.07., също благодарение на страхотния екип на д-р Владимиров и д-р Тачева. За нас те са не само прекрасни лекари, а Богове. Останаха ни 3 замразини ембриончета и се надявяме, че Сашко скоро ще стане батко.
Здравейте момичета. И аз съм мама на малко "сладоледче", което се роди на 12.10.07., също благодарение на страхотния екип на д-р Владимиров и д-р Тачева. За нас те са не само прекрасни лекари, а Богове. Останаха ни 3 замразини ембриончета и се надявяме, че Сашко скоро ще стане батко.

Страхотна новина alis13! Благодаря ти, че се включи в нашата тема. Да ти е жив и здрав малкия Сашко! Много да Ви радва и дано да имате щастието(ние със съпруга ми също се надяваме) да имате и второ бебче-сладоледче.
Пък после може и клубче да си спретнем  :wink:
« Последна редакция: Февруари 05, 2008, 06:31:47 am от bubaranski »

Здравейте и от мен.Аз също ще ставам мама на сладолетчета.Върнаха ми 3 уринния тест ми показа положителен резолтат но чакам да ме види доктора.Не съм пускала още кръв чакам си прегледа.Дано Бог да е с мен и всичко да продължи напред .Успех на всички чакащи. :)
Честито, Лора! Късмет!

  09.11.2007
Благодаря момичета за подкрепата.Ще пиша в петък като мине прегледа. :wink:
Поздравления, скъпа Лора, с бебка се молим всичко при теб да бъде ОК! Чакаме добри новини в петък.

Здравейте.Днес ходих при доки но се притесних защото тя не видя плоден сак.Но пуснахме кръв и се прибрах в къщи.Така се разбрахме да се обадя по тел. за резолтата направо ми се беше свил корема допреди малко.Звъннах на доки и тя каза че е полож. другата седмица пак на преглед да видим дали ще се види нещо.При вас на кой ден се видя плодното сакче. :)
Здравейте.Днес ходих при доки но се притесних защото тя не видя плоден сак.Но пуснахме кръв и се прибрах в къщи.Така се разбрахме да се обадя по тел. за резолтата направо ми се беше свил корема допреди малко.Звъннах на доки и тя каза че е полож. другата седмица пак на преглед да видим дали ще се види нещо.При вас на кой ден се видя плодното сакче. :)

Трансферът ми беше на 6-ти октомври, а отидох за пръв път на преглед на 1-ви ноември, тогава се видя плоден сак. Твоят трансфер кога беше?

Моя трансфер беше на 22.02 днес мие 21ден от трансфер.Много съм притеснена. :(
*
При мене с триста зора го намериха и видяха плодния сак на 30тия ден от трансфера,когато ми беше първия преглед. Тебе са те викнали много раничко.Това е излишно и ето излишно напрежение.
Пуки здравей тъкмо се чудех какво става с теб.Ти как си всичко наред ли е.И аз мисля че ме викнаха раничко само ме стресират.Утре съм на преглед и дано го видим можеби е съдба понеже утре имам рожден ден и то е решило точно на този ден да се покаже това ще е най хубавия подарък който съм получавала. :lol: