0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Болки след трансфер
« Отговор #20 -: Септември 30, 2007, 20:31:55 pm »
Arlina  :crossfingers: :flower:, няма да се предаваш!
Няма да се предаваме разбира се.При теб как е.Намаляха ли болките?
*
Re: Болки след трансфер
« Отговор #21 -: Септември 30, 2007, 20:58:39 pm »
Все същото , аз свикнах с тях :lol:

"Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него."
 Буда
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Болки след трансфер
« Отговор #22 -: Септември 30, 2007, 21:14:48 pm »
Алката, Арлинастискам ви палци,кураж моми4ета :bfp: :bighug: :crossfingers:



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
Re: Болки след трансфер
« Отговор #23 -: Октомври 02, 2007, 07:07:48 am »
Болките са от стимулатсията и пунктсията, нормално е лежи си и не се шашкай
аз пиех Нош па 3 х 2.
 :goodluck: :crossfingers: :bfp:

Re: Болки след трансфер
« Отговор #24 -: Октомври 05, 2007, 18:40:27 pm »
При мен имаше всякакви варианти на болки и започваха още преди пункцията и продължаваха след трансфера, на моменти бяха доста сериозни и взимах през 3-4 часа но-шпа по 2 хапченца. Също така при последното ми инвитро имах и зацапване което в последствие отмина. Успех, Арлина и чакам ++ резултат!


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Болки след трансфер
« Отговор #25 -: Октомври 14, 2007, 11:13:45 am »
Аз от вчера почти нямам болки.
Първите 3-4 дни имах и се притеснявах.
Сега като нямам пак се притеснявам.
Какво да си мисля?  :balk_80:
*
Re: Болки след трансфер
« Отговор #26 -: Октомври 14, 2007, 11:43:46 am »
Жени, не се притеснявай! :bighug:
Знам че е трудно!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Болки след трансфер
« Отговор #27 -: Октомври 14, 2007, 11:46:07 am »
Оле,  :balk_21:
Re: Болки след трансфер
« Отговор #28 -: Октомври 14, 2007, 12:40:20 pm »
Включвам се и аз в болящата тема.Явно не съм сама.С тази разлика,че освен болките ниско долу,съм се подула.Стигна се дотам,че ходих в клиниката,щото не можех да дишам от подуване и болки.Казаха,че е нормално.Сега прочетох добре листовките на поддържащите лекарства и се оказа,че част от болежките са си странични реакции от тях.Дръжте се момичета,явно трябва да го изтърпим.И дано да е за добро.
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

*
Re: Болки след трансфер
« Отговор #29 -: Октомври 14, 2007, 12:53:20 pm »
Включвам се и аз в болящата тема.Явно не съм сама.С тази разлика,че освен болките ниско долу,съм се подула.Стигна се дотам,че ходих в клиниката,щото не можех да дишам от подуване и болки.Казаха,че е нормално.Сега прочетох добре листовките на поддържащите лекарства и се оказа,че част от болежките са си странични реакции от тях.Дръжте се момичета,явно трябва да го изтърпим.И дано да е за добро.
С това подуване внимавай, защото може да е от хиперстимулация. Обади на док да те прегледа пак ако продължи.
Успех!
Re: Болки след трансфер
« Отговор #30 -: Октомври 14, 2007, 13:02:08 pm »
Хайде и аз да се изкажа за подуването като минала по този път.  :oops:
Нормално е до определени граници, но аз лично не можех да дишам, когато бях вече толкова подута, че се наложи приемането ми в болница поради хиперстимулация.  :?
  09.11.2007
Re: Болки след трансфер
« Отговор #31 -: Октомври 14, 2007, 13:07:57 pm »
Благодаря,Сигнус и Жабче!Нали ходих-казаха,че е нормално,все пак ми извадиха 20 фоликули.Казаха ми,когато положението стане нетърпимо,да отида пак.Само че доколко е това нетърпимо-нямам идея.Като обем ми се струва,че съм по-малко подута от миналия път,но като усещане е много по-гадно от миналия.
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

Re: Болки след трансфер
« Отговор #32 -: Октомври 14, 2007, 13:10:38 pm »
Ами при мен нетърпимо значеше, че не можех да ходя права, а само сгъната на две като баба. Имах затруднения с дишането, а коремът ми беше твърд на пипане и ужасно подут - имах вид на бременна в 6ти месец. Изморявах се и се задъхвах дори след 2 крачки и ме болеше при опит да стана от леглото и въобще при смяна на положението на тялото.
  09.11.2007
Re: Болки след трансфер
« Отговор #33 -: Октомври 15, 2007, 16:50:57 pm »
Сигнус,Жабче,адски много съм ви благодарна за съветите.Вчера след като ви се оплаках,щях да колабирам от задушаване,ходихме в клиниката и там овладяха положението перфектно.Това,за което искам да пиша е,че след преглед с ултразвук се видя,че имам доста "разливания" по яйчниците.Така каза лекарката.Всъщност това са си раничките от пункцията,така че момичета-пазете се след пункция.Тя си е операция,макар и малка и след нея естествено има болки.Аз лично ги имам още,но няма как-ще търпим
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Болки след трансфер
« Отговор #34 -: Октомври 16, 2007, 11:41:26 am »
Теоха, как си?
*
Re: Болки след трансфер
« Отговор #35 -: Октомври 16, 2007, 15:36:32 pm »
И аз имам такива силни болки 6-ти ден след трансфера,имам чувството че всеки момент ще ми дойде.Болките са ми ниско в корема,но не ми се е подувал.
Re: Болки след трансфер
« Отговор #36 -: Октомври 16, 2007, 16:20:41 pm »
При всеки случай е строго индивидуално.Но се убедих колко голям стрес е всичко това за организма.Аз никога не съм имала ниско кръвно,но и това стана.А болките ниско в корема са толкова плашещи.Все едно ще ти дойде.Тъкмо четох,че доста момичета успяват и на работа да ходят след трансфер.А аз трябва да пазя леглото.
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

Re: Болки след трансфер
« Отговор #37 -: Октомври 16, 2007, 17:00:10 pm »
Теоха ,Рила наистина всичко е строго индивидулано .....но си почивайте повечко не се натоварвайте и не губете вяра и всичко ще си дойде на място !!!
То май е в женската природа да се притеснява за нещо ......ако боли защо боли ако не ,защо не боли .....и аз съм такава и за всяка болежка съм на интернета и търся отговор ...защо :lol:
Не се шашкайте има много момичета бремени с такива симптоми ,а и има такива който не са ,така че събирайте сили...борбата продължава !!! :)
Re: Болки след трансфер
« Отговор #38 -: Октомври 05, 2015, 14:04:53 pm »
Здравейте, момичета. Днес ми е 3 ден от трансфера, но вчера и днес започнаха болки точно като преди цикъл, дори като по време на цикъл, ако знаете колко се притеснявам!
Моя цикъл е на 21 дни и ако трябва да ми дойде то днес ми е 19ти ден. Дано не ми дойде, но има ли някой от вас с такъв къс цикъл и издържал до теста и с такива болки?
*
Re: Болки след трансфер
« Отговор #39 -: Октомври 05, 2015, 14:38:57 pm »
Ivanela, това напрежение едва ли предвещава цикъл, нали ти е назначена терапия след трансфера - Утрогестан, Но шпа, и др.   Следвай си назначената терапия, а ако много се засилят болките свържи се с лекаря.
Дано това да е успешният ти опит!  :)