0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Болки след трансфер
« -: Септември 27, 2007, 19:50:15 pm »

 Момичета вече не издьржам и искам да попитам.какви са усещанията след трансфер.Нормално ли е да имам леки придьрпвания.Сега сьм 5 6 ден.за гьрдите вече разбрах че са доста напрегнати заради Утрегестана.Но бодежите ниско долу са сьщите като преди МЦ.Имали други момичета като мен.
 Моля Ви пишете ми! Благодаря!
  Успех на всички чакащи yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
Re: Болки след трансфер
« Отговор #1 -: Септември 27, 2007, 19:55:56 pm »
Мисля че е нормално. Престави си колко са нараснали в последните дни и яйчниците и самата маточна лигавица. Може да си вземеш но-шпа срещу болки и контракции. Не се тревожи мила Arlina, почивай си повече 
:bighug:  :goodluck: :crossfingers:
на добър час! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

Косето е на небето.
*

    minim

  • ***
  • 460
  • Сбъдната мечта !
Re: Болки след трансфер
« Отговор #2 -: Септември 27, 2007, 19:59:27 pm »
аз също имах болки като преди цикъл..
и силни предърпвания...направо нетърпими на моменти...
и тестът беше +
пожелавам ти го от все сърце...
 :crossfingers:
Re: Болки след трансфер
« Отговор #3 -: Септември 27, 2007, 20:25:20 pm »
Аз съм 3 ден след трасфер ,но и мен ме подърпва по- малко .Не е чак непоносимо ,но....аз май имах подобно подърпвания и преди транфера та съм малко по спокойна от теб Арлина....
Не се шашкай каквото ни е писано това ще е !!!!
Трябва да са ти казали какво можеш да пиеш за болки ако имаш такива след трасфера ,нали?
Почивай си и не му мисли много ,ако можеш разбира се (аз неуспявам много ,ама опитвам... :lol:)
*
Re: Болки след трансфер
« Отговор #4 -: Септември 27, 2007, 21:11:50 pm »

 Благодаря Ви Hope, Aneliarousseva.Те болките не са толкова силни че да пия хапчета но усещането на моменти е сьщото като преди МЦ и това ме притеснява малко.
 Minim доста ме успокои миличка :balk_21:
Прегрьщам Ви всички :bighug:
*
Re: Болки след трансфер
« Отговор #5 -: Септември 27, 2007, 21:42:26 pm »
И аз имах също и при трите опита. Пия 1 но шпа и лягам да почивам.
Re: Болки след трансфер
« Отговор #6 -: Септември 27, 2007, 21:49:14 pm »
Болки имах токова силни че бях убедена че ще ми дойде, продалжиха и след + тест.
Не се притеснявай, може да са в резуллтат на пункцията или пък дай боже - на имплантация.
Re: Болки след трансфер
« Отговор #7 -: Септември 27, 2007, 21:56:10 pm »
Чул те Господ Таня!!!
 :P
*
Re: Болки след трансфер
« Отговор #8 -: Септември 27, 2007, 21:57:53 pm »
А нормално ли е да няма болки ?  :?

Re: Болки след трансфер
« Отговор #9 -: Септември 27, 2007, 22:02:35 pm »
И това е нормално - всеки организъм реагира различно на цялата процедура.
*
Re: Болки след трансфер
« Отговор #10 -: Септември 27, 2007, 22:22:41 pm »
Аз имах болки от деня след трансвера, до към 12-та седмица. Имах чувството, че всеки момент започва цикъла. Взимах но шпа и ми минаваше.
Re: Болки след трансфер
« Отговор #11 -: Септември 28, 2007, 10:45:32 am »
Аз имах болки от деня на трансфера като преди цикъл,като на моменти ту се засилваха,тук намаляваха,пиех НО-ШПА 3х2 и така издържа,докато не ми дойде на 13 ден след трансфер.Знам,че и да имаш и да нямаш,това не е показателно за положителен или отрицателен резултат.Стискам палци, Арлина,лежи и почивай и да пишеш след 10 дни за положителен резултат
*
Re: Болки след трансфер
« Отговор #12 -: Септември 28, 2007, 10:53:50 am »
  Аз също имах болки и то доста силни. Резултатът беше положителен тест.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Болки след трансфер
« Отговор #13 -: Септември 29, 2007, 02:43:00 am »
  Аз също имах болки и то доста силни. Резултатът беше положителен тест.

Аз  сь6то, дори зацапване имах някьде до 8 седмица.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Болки след трансфер
« Отговор #14 -: Септември 29, 2007, 10:31:40 am »

 Благодаря на всички момичета които се включиха в темата.Болките не са силни,дори и хапчета не вземам,но както чета при всеки е доста инивидуално.
 Пожелавам на всички в процедурите само  :bfp:и малки сладки :babyflips:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Болки след трансфер
« Отговор #15 -: Септември 29, 2007, 23:01:41 pm »
Арлина, минаха ли ти болките?
*
Re: Болки след трансфер
« Отговор #16 -: Септември 30, 2007, 11:36:13 am »
Арлина, минаха ли ти болките?
Само бодежи както преди МЦ.Вече продьлжават 4 дни а до теста има 8 дни.А за да ми е по весело и една пьпчица :balk_48:Няма как каквото ми е писано това ще е.
 Успех на всички в процедури!
Re: Болки след трансфер
« Отговор #17 -: Септември 30, 2007, 16:06:34 pm »
Арлийн тук има една дама коята също като тебе се беше сашанала не си спомням за болките ама и тя имаше пъка като преди цикъл,ама тя е бремена сега и май съвсем е забравила за притесненията си ...така че и на теб ти пожелавам само с притеснеията да си останеш и да ни зарадваш с положителен резултат!!!! :lol:
*
Re: Болки след трансфер
« Отговор #18 -: Септември 30, 2007, 20:17:17 pm »
Арлийн тук има една дама коята също като тебе се беше сашанала не си спомням за болките ама и тя имаше пъка като преди цикъл,ама тя е бремена сега и май съвсем е забравила за притесненията си ...така че и на теб ти пожелавам само с притеснеията да си останеш и да ни зарадваш с положителен резултат!!!! :lol:
Благодаря за подкрепата anelarousseva.Дай боже да си останат притесненията само :P
 Успех и на теб!!!Очакваме да се похвалиш скоро :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Болки след трансфер
« Отговор #19 -: Септември 30, 2007, 20:22:48 pm »
Arlina  :crossfingers: :flower:, няма да се предаваш!

"Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него."
 Буда
*
Re: Болки след трансфер
« Отговор #20 -: Септември 30, 2007, 20:31:55 pm »
Arlina  :crossfingers: :flower:, няма да се предаваш!
Няма да се предаваме разбира се.При теб как е.Намаляха ли болките?
*
Re: Болки след трансфер
« Отговор #21 -: Септември 30, 2007, 20:58:39 pm »
Все същото , аз свикнах с тях :lol:

"Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него."
 Буда
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: Болки след трансфер
« Отговор #22 -: Септември 30, 2007, 21:14:48 pm »
Алката, Арлинастискам ви палци,кураж моми4ета :bfp: :bighug: :crossfingers:



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
Re: Болки след трансфер
« Отговор #23 -: Октомври 02, 2007, 07:07:48 am »
Болките са от стимулатсията и пунктсията, нормално е лежи си и не се шашкай
аз пиех Нош па 3 х 2.
 :goodluck: :crossfingers: :bfp:

Re: Болки след трансфер
« Отговор #24 -: Октомври 05, 2007, 18:40:27 pm »
При мен имаше всякакви варианти на болки и започваха още преди пункцията и продължаваха след трансфера, на моменти бяха доста сериозни и взимах през 3-4 часа но-шпа по 2 хапченца. Също така при последното ми инвитро имах и зацапване което в последствие отмина. Успех, Арлина и чакам ++ резултат!


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Болки след трансфер
« Отговор #25 -: Октомври 14, 2007, 11:13:45 am »
Аз от вчера почти нямам болки.
Първите 3-4 дни имах и се притеснявах.
Сега като нямам пак се притеснявам.
Какво да си мисля?  :balk_80:
*
Re: Болки след трансфер
« Отговор #26 -: Октомври 14, 2007, 11:43:46 am »
Жени, не се притеснявай! :bighug:
Знам че е трудно!
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Болки след трансфер
« Отговор #27 -: Октомври 14, 2007, 11:46:07 am »
Оле,  :balk_21:
Re: Болки след трансфер
« Отговор #28 -: Октомври 14, 2007, 12:40:20 pm »
Включвам се и аз в болящата тема.Явно не съм сама.С тази разлика,че освен болките ниско долу,съм се подула.Стигна се дотам,че ходих в клиниката,щото не можех да дишам от подуване и болки.Казаха,че е нормално.Сега прочетох добре листовките на поддържащите лекарства и се оказа,че част от болежките са си странични реакции от тях.Дръжте се момичета,явно трябва да го изтърпим.И дано да е за добро.
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

*
Re: Болки след трансфер
« Отговор #29 -: Октомври 14, 2007, 12:53:20 pm »
Включвам се и аз в болящата тема.Явно не съм сама.С тази разлика,че освен болките ниско долу,съм се подула.Стигна се дотам,че ходих в клиниката,щото не можех да дишам от подуване и болки.Казаха,че е нормално.Сега прочетох добре листовките на поддържащите лекарства и се оказа,че част от болежките са си странични реакции от тях.Дръжте се момичета,явно трябва да го изтърпим.И дано да е за добро.
С това подуване внимавай, защото може да е от хиперстимулация. Обади на док да те прегледа пак ако продължи.
Успех!
Re: Болки след трансфер
« Отговор #30 -: Октомври 14, 2007, 13:02:08 pm »
Хайде и аз да се изкажа за подуването като минала по този път.  :oops:
Нормално е до определени граници, но аз лично не можех да дишам, когато бях вече толкова подута, че се наложи приемането ми в болница поради хиперстимулация.  :?
  09.11.2007
Re: Болки след трансфер
« Отговор #31 -: Октомври 14, 2007, 13:07:57 pm »
Благодаря,Сигнус и Жабче!Нали ходих-казаха,че е нормално,все пак ми извадиха 20 фоликули.Казаха ми,когато положението стане нетърпимо,да отида пак.Само че доколко е това нетърпимо-нямам идея.Като обем ми се струва,че съм по-малко подута от миналия път,но като усещане е много по-гадно от миналия.
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

Re: Болки след трансфер
« Отговор #32 -: Октомври 14, 2007, 13:10:38 pm »
Ами при мен нетърпимо значеше, че не можех да ходя права, а само сгъната на две като баба. Имах затруднения с дишането, а коремът ми беше твърд на пипане и ужасно подут - имах вид на бременна в 6ти месец. Изморявах се и се задъхвах дори след 2 крачки и ме болеше при опит да стана от леглото и въобще при смяна на положението на тялото.
  09.11.2007
Re: Болки след трансфер
« Отговор #33 -: Октомври 15, 2007, 16:50:57 pm »
Сигнус,Жабче,адски много съм ви благодарна за съветите.Вчера след като ви се оплаках,щях да колабирам от задушаване,ходихме в клиниката и там овладяха положението перфектно.Това,за което искам да пиша е,че след преглед с ултразвук се видя,че имам доста "разливания" по яйчниците.Така каза лекарката.Всъщност това са си раничките от пункцията,така че момичета-пазете се след пункция.Тя си е операция,макар и малка и след нея естествено има болки.Аз лично ги имам още,но няма как-ще търпим
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Болки след трансфер
« Отговор #34 -: Октомври 16, 2007, 11:41:26 am »
Теоха, как си?
*
Re: Болки след трансфер
« Отговор #35 -: Октомври 16, 2007, 15:36:32 pm »
И аз имам такива силни болки 6-ти ден след трансфера,имам чувството че всеки момент ще ми дойде.Болките са ми ниско в корема,но не ми се е подувал.
Re: Болки след трансфер
« Отговор #36 -: Октомври 16, 2007, 16:20:41 pm »
При всеки случай е строго индивидуално.Но се убедих колко голям стрес е всичко това за организма.Аз никога не съм имала ниско кръвно,но и това стана.А болките ниско в корема са толкова плашещи.Все едно ще ти дойде.Тъкмо четох,че доста момичета успяват и на работа да ходят след трансфер.А аз трябва да пазя леглото.
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

Re: Болки след трансфер
« Отговор #37 -: Октомври 16, 2007, 17:00:10 pm »
Теоха ,Рила наистина всичко е строго индивидулано .....но си почивайте повечко не се натоварвайте и не губете вяра и всичко ще си дойде на място !!!
То май е в женската природа да се притеснява за нещо ......ако боли защо боли ако не ,защо не боли .....и аз съм такава и за всяка болежка съм на интернета и търся отговор ...защо :lol:
Не се шашкайте има много момичета бремени с такива симптоми ,а и има такива който не са ,така че събирайте сили...борбата продължава !!! :)
Re: Болки след трансфер
« Отговор #38 -: Октомври 05, 2015, 14:04:53 pm »
Здравейте, момичета. Днес ми е 3 ден от трансфера, но вчера и днес започнаха болки точно като преди цикъл, дори като по време на цикъл, ако знаете колко се притеснявам!
Моя цикъл е на 21 дни и ако трябва да ми дойде то днес ми е 19ти ден. Дано не ми дойде, но има ли някой от вас с такъв къс цикъл и издържал до теста и с такива болки?
*
Re: Болки след трансфер
« Отговор #39 -: Октомври 05, 2015, 14:38:57 pm »
Ivanela, това напрежение едва ли предвещава цикъл, нали ти е назначена терапия след трансфера - Утрогестан, Но шпа, и др.   Следвай си назначената терапия, а ако много се засилят болките свържи се с лекаря.
Дано това да е успешният ти опит!  :)

*
Re: Болки след трансфер
« Отговор #40 -: Октомври 17, 2015, 00:24:14 am »
Здравейте момичета. :) Нова съм тук и след като прочетох вашите оплаквания,разбрах че не съм само аз с болки ниско долу в корема и леко главоболие.И че може би е нормално и се успокоих.Аз също съм на 3 ден от трансфер(13.10) и ми е притеснено дали са вътре.Като мина процедурата ,ми дадоха снимка с  поставените ембриони.И все пак.
*
Re: Болки след трансфер
« Отговор #41 -: Октомври 17, 2015, 08:47:24 am »
Добре дошла, zemqta  :)
Не се притеснявай, вътре са и дано да останат там още 9 месеца  :), успех !  :)

*
Re: Болки след трансфер
« Отговор #42 -: Октомври 19, 2015, 18:11:09 pm »
Днес сутринта си мерих ТТ и беше 37,7.Дано е нормално такава.Четох някъде че когато си бременна,била все висока.Дали е вярно???
Re: Болки след трансфер
« Отговор #43 -: Ноември 18, 2015, 08:35:33 am »
Здравейте.Имам болки в кръста и то повече от дасната страна,дали е нормално.Четох някъде,че такива болки се получават от разпъване на матката,нещо такова.Днес ми е 19ти ден от трансфера с положитилни чхг-та съм,но съм на преглед чак на 24.11