0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Писах на Слави
« Отговор #140 -: Октомври 05, 2007, 12:27:09 pm »
Според мен има място и за трима. Например - Доктор (ти например), Фуси и още едно момиче преминало или преминаващо АРТ.
Re: Писах на Слави
« Отговор #141 -: Октомври 05, 2007, 12:32:33 pm »
Според мен има място и за трима. Например - Доктор (ти например), Фуси и още едно момиче преминало или преминаващо АРТ.
Точно това беше моята идея  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Писах на Слави
« Отговор #142 -: Октомври 05, 2007, 12:43:25 pm »
Не знам дали знаете, но в КУ-КУ бенд има музикант който със съпругата си са пациенти на д-р Стаменов. От коректност, разбира се не мога да му кажа името, просто правиха пункцията преди нашата и така го видяхме, възможно е и това да е повлияло за бързата покана от екипа.
Re: Писах на Слави
« Отговор #143 -: Октомври 05, 2007, 12:47:48 pm »
Поздравления от мен, аз бях скептично настроена и май още съм... дано се стигне до реално предаване, надявам се да бъдем чути в ефир. Аз лично не бих участвала, не желая. Дано има по-смели момичета и да представят от името на всички проблемите и трънливия път, които се налага да се върви с неясен резултат. Мисля си, че може да участва вече родила майка,борила се със стерилитета и да разкаже цялостната картинка до раждането на една дете. Или пък семейство в което и двамата са имали проблеми, за да не звучи че само при жените са тези проблеми...радвам се, че тези писма имаха някакъв успех.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Писах на Слави
« Отговор #144 -: Октомври 05, 2007, 12:50:05 pm »
Според мен има място и за трима. Например - Доктор (ти например), Фуси и още едно момиче преминало или преминаващо АРТ.
Точно това беше моята идея  :lol:

И аз подкрепям!

Според мен третото момиче трябва да преминава или да и предстой процедура!
Ще бъде по-истинско, по-въздействащо!
А ние може да сме в публиката, и да се акцентиора в/у нас ако се наложи!
Аз бих присъствала в публиката, стига само да не се забави предаването!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Писах на Слави
« Отговор #145 -: Октомври 05, 2007, 12:54:28 pm »
Не знам дали знаете, но в КУ-КУ бенд има музикант който със съпругата си са пациенти на д-р Стаменов. От коректност, разбира се не мога да му кажа името, просто правиха пункцията преди нашата и така го видяхме, възможно е и това да е повлияло за бързата покана от екипа.
Естествено ще го запазиш в тайна. Заедно вървим още от януари/февруари.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Писах на Слави
« Отговор #146 -: Октомври 05, 2007, 13:26:04 pm »
Браво за пробива ! :balk_47:
Хич не е лесен , че той Слави си е цяла институция!

Аз лично не бих участвала, не желая. Дано има по-смели момичета и да представят от името на всички проблемите и трънливия път, които се налага да се върви с неясен резултат.

Мда , дано някой се нагърби да свърши тази нелека задача , само да не сме ние...
После ще го хвалим , това го можем , лесно е.


п.п. Марина , нищо лично , но не прави такива декларации ,защото и без това е мнооого трудно да се намери смел човек сред нас.
« Последна редакция: Октомври 05, 2007, 13:31:53 pm от Efirche »
*

    Жужка

  • ****
  • 564
  • Фен на Пегъзи Музовски
Re: Писах на Слави
« Отговор #147 -: Октомври 05, 2007, 13:45:48 pm »
Според мен има място и за трима. Например - Доктор (ти например), Фуси и още едно момиче преминало или преминаващо АРТ.
Точно това беше моята идея  :lol:
Супер! :)
Един мъж за цвят ако може да има ... Не за друго - оревахме света по ДРЗ, че няма нито 1 клинична пътека за мъжки стерилитет. Няма да е зле засегнат да говори. Наистина е по-добре да присъстват семейства, ама то си е голямо решение за всеки ...
Мога, стига да искам.
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Писах на Слави
« Отговор #148 -: Октомври 05, 2007, 13:48:39 pm »
Не знам дали знаете, но в КУ-КУ бенд има музикант който със съпругата си са пациенти на д-р Стаменов. От коректност, разбира се не мога да му кажа името, просто правиха пункцията преди нашата и така го видяхме, възможно е и това да е повлияло за бързата покана от екипа.
Естествено ще го запазиш в тайна. Заедно вървим още от януари/февруари.

Леле какви сте, искате да ви засипят с лични бележки от рода я кажи, кажи кой е.
Само да ви кажа - не са първите от бенда.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Re: Писах на Слави
« Отговор #149 -: Октомври 05, 2007, 13:59:33 pm »
Не знам дали знаете, но в КУ-КУ бенд има музикант който със съпругата си са пациенти на д-р Стаменов. От коректност, разбира се не мога да му кажа името, просто правиха пункцията преди нашата и така го видяхме, възможно е и това да е повлияло за бързата покана от екипа.
Титирола, май трябва да ти кажем- браво, че сподели.
Еми евала, хората ако искаха, щяха да го обявят в сайта.
Много мразя клюкарски истории с цел- "вижте ме" и смятам, че няма нужда да се включваш с първо такова мнение.

Браво момичета за инициативата и резултата, каквото можем да помагаме, казвайте.
« Последна редакция: Октомври 05, 2007, 14:01:11 pm от Danidan »
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Писах на Слави
« Отговор #150 -: Октомври 05, 2007, 14:02:52 pm »
Нека не изместваме акцента на темата към клюкарската страна. Вярно, лесно е да обсъждаме публичните личности, но те като всички хора страдат и си имат своите проблеми и сигурно не им е приятно да ги разнасяме по форумите.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Писах на Слави
« Отговор #151 -: Октомври 05, 2007, 15:05:45 pm »
Като чета историите ви момичета ми се струва, че за опитите ви  се иска много повече смелост, проблема не е в това, по- скоро сте срамежливи :P
Силно се надявам някоя от вас да се престраши, и дано предаването стане реалност!  :crossfingers:

*
Re: Писах на Слави
« Отговор #152 -: Октомври 05, 2007, 18:25:13 pm »
Браво на Слави и екипа му! Честно да си кажа бях песимистично настроена! С най-голямо удоволствие си връщам думите назад и моля за извинение!

Re: Писах на Слави
« Отговор #153 -: Октомври 05, 2007, 23:39:49 pm »
Уау, супер новина! Направо не е за вярване! Най-после! Дано да не е само заради проблема на семейството от бенда,но всъщност няма значение! Чест им прави за поканата!
Аз смятам, че досега Мели, Ани и Фуси са показали неведнъж как умеят да представят проблема и откъм спецификата му, и достатъчно емоционално. Затова смятам, че те са подходящите участници, но разбира се, това е само мое мнение.
Мисля, че предаването ще е много силно, непременно да знаем кога е, за да сме в публиката!!!
« Последна редакция: Октомври 05, 2007, 23:42:34 pm от gulieta »
*
Re: Писах на Слави
« Отговор #154 -: Октомври 06, 2007, 10:30:27 am »
Иееееее, супер сте :)
Човек малко да го няма и ..... вижте какви хубави новини :)
Не влизах няколко дни, защото изживявах поредното идване на МЦ - то бяха сълзи с тонове и мрачни мисли, но тази новина ме накара да настръхна от кеф :)
Благодаря на Мели и на специалния човек!
Благодаря на всички ви  :balk_21: :balk_81:
Благодарим Ви Д-р Александров!
*

    maggi4ka

  • ***
  • 440
  • Няма невъзможни мечти....
Re: Писах на Слави
« Отговор #155 -: Октомври 08, 2007, 06:24:09 am »
Мали мали малиииииии....Колко сте изписали бре женици. И то все хубави неща както виждам.Командировка бях и не съм влизала 2-3 дни, а виж ти - чудеса ставали! :wink: