0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Благодаря ти за отговора, Тити!
Имунологичните изследвания д-р Владимиров ли ти ги назначи? Интересното при мен е, че понеже мъжът ми е с азооспермия, се предполага, че причината е в него и никой от многобройните ми лекари до сега не ми е назначавал такива изследвания!

*
Понеже не съм запозната с имонологичните и генетични изследвания, бих искала да ви попитам какво включва имонол. пакет, който правят в клиника Малинов. По-специално има ли в него антиспермални тела, необходимо ли е с нещо да го допълня. Понеже искам да си направя изследванията и така да отида на док, да не се разкарвам предпарително, понеже не съм от София, но може да се прати кръв с куриер. А също и дали доц. Конова ще се разсърди, ако отида с изследвания от Малинов при нея за консултация. Благодаря ви много.

П.П. Разбирам, че няма значение на кой ден от цикъла се правят имонологичните, но има ли значение за това дали е на гладно.
 
П.П. Разбирам, че няма значение на кой ден от цикъла се правят имонологичните, но има ли значение за това дали е на гладно.
  Мисля , че няма значение. Като ми вземаха кръв никой не ме е питал дали съм се хранила. Аз съм ги правила в Плевен.
*
Сега отворих сайта на Плевен и пише кои изследвания в кои дни се правят. Н-р тези за яйчен резерв се правят на 3-ти ден, за останалите няма значение и не е от значение дали си яла или не!

*
Сега отворих сайта на Плевен и пише кои изследвания в кои дни се правят. Н-р тези за яйчен резерв се правят на 3-ти ден, за останалите няма значение и не е от значение дали си яла или не!

П.П. Разбирам, че няма значение на кой ден от цикъла се правят имонологичните, но има ли значение за това дали е на гладно.
  Мисля , че няма значение. Като ми вземаха кръв никой не ме е питал дали съм се хранила. Аз съм ги правила в Плевен.

Благодаря ви много от сърце :-)
 
Понеже не съм запозната с имонологичните и генетични изследвания, бих искала да ви попитам какво включва имонол. пакет, който правят в клиника Малинов. По-специално има ли в него антиспермални тела, необходимо ли е с нещо да го допълня.

За антиспермални антитела е отделно изследването. За него също няма значение на кой ден от цикъла си и дали на гладно или не.
*
Понеже не съм запозната с имонологичните и генетични изследвания, бих искала да ви попитам какво включва имонол. пакет, който правят в клиника Малинов. По-специално има ли в него антиспермални тела, необходимо ли е с нещо да го допълня.

За антиспермални антитела е отделно изследването. За него също няма значение на кой ден от цикъла си и дали на гладно или не.

Мерси!
 
*

    катя

здв. момичета аз искам да попитам в клиника МАЛИНОВ правят ли имунологични иследвания . :bori_002: :bori_002: и в кои дни може да се правят в клиниката. Благодаря предварително
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Да, сряда и събота мисля идват имунолозите, но за целта е редно да си запишеш час.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
На мен ми направиха инвитро при положение че TAT MAT FSH бяха много много над нормата и съответно беше неуспешно спред мен в Плевен са подбри и то много.Аз съм ги правила и на двете места.Успех
*
Момичета предстои ми цветна снимака в Малинов, знам че е нелепо да разпитвам за болката, но ми се струва човешко да ме е страх. От упойка се отказвам, но ми се иска поне малко да съм подготвена за болката. Също така ме интересува има ли разлика на кои ден се прави. Ако може всяка да сподели дена и преживяното, да мога да избера ако има значение за усещането. Незнам дали ме разбирате правилно какво точно имам в предвид, но поне се надявам да съм успяла да се изразя правилно.
*

    justice

  • *
  • 12
  • Човек е толкова голям,колкото големи са мечтите му
Здравейте момичета. :)
Днес си записах час при д-р Владимиров, но е чак за януари месец.  :(
Чудя се дали сега да си направя имунологичните изследвания, за да не губя време или да изчакам да видя какво ще каже доктора. :ask:
Изследвания ще трябва да се правят със сигурност, защото имам две неуспешни бременности.
 Най - добре ще е да си пуснеш имунологичните изследвания сега и когато дойде време за док. те ще са готови и ще можете да ги коментирате.
 Каква е причината за неуспешните ти бременности?
*

    justice

  • *
  • 12
  • Човек е толкова голям,колкото големи са мечтите му
fatalwoman, мерси за отговора.
Не знам каква е причината, но се надявам час по-скоро да разбера, за да и противодействам. В хистологичния резултат от първата ми бременност пише, че причината е инфекция, въпреки, че изследванията ми след това бяха чисти. Вторият път - мисед.
И двата пъти в съвсем ранна бременност, 6 и 8 г.с.  :balk_144:
Насочила съм се за имунологичните и генетичните изследвания към д-р Викентиева. Още утре ще звънна в клиниката да си запиша час.
Ще ми е за първи път, така че моля ви ако има някакво важно изследване което докторите пренебрегват, а трябва да се направи кажете ми.
Много ще съм ви благодарна за всякакви съвети. :bighug:
*

    justice

  • *
  • 12
  • Човек е толкова голям,колкото големи са мечтите му
В сряда ще ходим при д-р Викентиева.
Знаете ли кои от изследванията могат да се пуснат през здравната каса? :ask:
« Последна редакция: Ноември 10, 2008, 20:07:46 pm от justice »
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
аз лично  бих си направила изследванията предварително, а и при теб вече има неуспех, така, че можеш да си спестиш време докато чакаш за часа си при доктора. доколкото знам имунулогични изслезвания през касата не се поемат, както и генетични. но за да не те подведа попитай лекар и в случай, че може вземи направление и ги направи.късмет и успех следващия път.
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    justice

  • *
  • 12
  • Човек е толкова голям,колкото големи са мечтите му
Благодаря.
*
Може ли да ви попитам в клиника Малинов колко горе долу ще ми струват Нк,АХа,АФА,защото преди ги правих в плевен,но там цените май са по- различни..Сега не мога да отида до Плевен и се налага да ги правя в Малинов.Знам че Нк са 130 лв ,но другите нямам представа..Много моля ако някой скоро е правил да ми пише колко пари са му излезли ,за да не срамувам утре..

Благодаря предварително!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Ако не се лъжа пакета е ~240 лв плюс консултацията.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Ееееееееееее,ма аз без теб май съм за никъде :)Много ти благодаря Евро :)