0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

СПЕШЕН ВЪПРОС
« -: Септември 28, 2005, 08:57:46 am »
Имам много спешен и важен въпрос!
ВТОРАТА ЧЕРТА НА ТЕСТА ЗА БРЕМЕННОСТ КОЯТО СЕ ПОЯВЯВА КОГАТО Е ПОЛОЖИТЕЛЕН БЛЕДО  РОЗОВА ЛИ Е ИЛИ СЪЩОТО РОЗОВО КАТО КОНТРОЛНАТА ЛИНИЯ
СПЕШЕН ВЪПРОС
« Отговор #1 -: Септември 28, 2005, 09:35:16 am »
Здравей.
Наситеноста на чертата зависи от това колко е напреднала бременноста.
Но едно е сигурно имали втора черта колкото и бледа да е бременност има!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
СПЕШЕН ВЪПРОС
« Отговор #2 -: Септември 28, 2005, 09:38:50 am »
щом има втора черта - има бременност. това го пише и на упътването.
цветът няма значение.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

СПЕШЕН ВЪПРОС
« Отговор #3 -: Септември 28, 2005, 09:45:53 am »
Много ви благодаря!
А можете ли да ми кажете следното
Трябваше да ми дойде на 27-ми т.е. вчера но не ми дойде и днес пак. Направих си два теста и двата с бледа втора черта
Утре планирам да отида на лекар
Въпроса ми е - Дали не е още рано?
Трябва ли да чакам още малко, въпреки че ако съм бременна трябва да съм някъде в средата на третата седмица
*
СПЕШЕН ВЪПРОС
« Отговор #4 -: Септември 28, 2005, 10:22:52 am »
иz4акаи още малко, сега докторът няма да види нищо
но ако това ще те успокои пове4е, посети го
СПЕШЕН ВЪПРОС
« Отговор #5 -: Септември 28, 2005, 10:55:25 am »
А кога да отида
Кога ще може да ми каже със сигурност? и най-вече да го види
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
СПЕШЕН ВЪПРОС
« Отговор #6 -: Септември 28, 2005, 11:24:12 am »
около 10 дни след закъснението вече може да се види плоден сак на вагинален ултразвук.
сега е рано да ходиш още.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

СПЕШЕН ВЪПРОС
« Отговор #7 -: Септември 28, 2005, 11:34:08 am »
А като се види плоден сак тогава значи ли че всичко е ок
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
СПЕШЕН ВЪПРОС
« Отговор #8 -: Септември 28, 2005, 13:40:55 pm »
е не, мила... не може да се каже такова нещо, за съжаление...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
СПЕШЕН ВЪПРОС
« Отговор #9 -: Септември 28, 2005, 19:09:22 pm »
Както са ти писали момичетата около 10 дни закъснение трябват за да се види плодно сакче и плода в него, и още 10-тина дена след това за да се види сърдечната дейност. А гаранции няма никакви и никога оттук натам все ще го мислиш и ще се притесняваш така че свиквай :-)
Леко бременеене, раждане и сладурско бебче ти желая.
СПЕШЕН ВЪПРОС
« Отговор #10 -: Септември 29, 2005, 10:03:55 am »
Аз все още  не мога да повярвам че след вее три положителни теста е възможно! Ама днес така или иначе ще отида на лекар! Тя не може ли да ми направи някакъв медицински тест?
*
СПЕШЕН ВЪПРОС
« Отговор #11 -: Септември 29, 2005, 10:06:30 am »
Кръвен тест за бременност - бета ЧХГ може да си направиш почти във всяка лаборатория. Така ще разбереш колко точно е концентрацията на хормона на бременността в кръвта.
СПЕШЕН ВЪПРОС
« Отговор #12 -: Септември 29, 2005, 11:08:27 am »
И той със сигурност 100% ще окаже че съм бременна така ли?
*
СПЕШЕН ВЪПРОС
« Отговор #13 -: Септември 29, 2005, 11:09:49 am »
Ще докаже, че има ебмрион, който отделя достатъчно количество ЧХГ, тоест да, ще покаже дали има бременност :) Но за съжаление не показва дали бременността е в матката - това става с ултразвук при гинеколог.
СПЕШЕН ВЪПРОС
« Отговор #14 -: Септември 29, 2005, 11:22:15 am »
Благодаря! Аз и без това ще ходя днес на гинеколог но другите момичета ми казаха че днес няма да може да види нищо, тъй като е едва третия ден от закъснението. След 10-ия! :( А тогава ще се вижда ли дали е в матката?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
СПЕШЕН ВЪПРОС
« Отговор #15 -: Септември 29, 2005, 11:38:04 am »
Цитат на: dencheto
Благодаря! Аз и без това ще ходя днес на гинеколог но другите момичета ми казаха че днес няма да може да види нищо, тъй като е едва третия ден от закъснението. След 10-ия! :( А тогава ще се вижда ли дали е в матката?


да, тогава вече трябва да се види, ако е в матката.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

СПЕШЕН ВЪПРОС
« Отговор #16 -: Октомври 04, 2005, 13:47:35 pm »
А искам да питам и още нещо възможно ли е да са направени няколко теста които да са били положителни и после след известно време да се направи тест който да е отрицателен
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
СПЕШЕН ВЪПРОС
« Отговор #17 -: Октомври 04, 2005, 13:53:36 pm »
Възможно е, както и бременност да няма, независимо от положителните тестове.
СПЕШЕН ВЪПРОС
« Отговор #18 -: Октомври 04, 2005, 14:02:51 pm »
Е как??? :(  8O  :?:  :?:  :?:  :?:
Нали на опаковката пише че са 99% точни????
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
СПЕШЕН ВЪПРОС
« Отговор #19 -: Октомври 04, 2005, 14:12:58 pm »
Ами така!!!
Зародишчето загива и се изхвърля с последвалият мензис и ако не се наблюдаваш няма и да разбереш.
И повярвай ми, това е по-добрият вариант, отолкото кюртаж.