0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: В помощ на бременната и майката
« Отговор #20 -: Септември 03, 2007, 22:55:21 pm »
не, някой определно си търси с някой да се заяжда
осъзнайте се бе алоууу, мацките, наслаждавайте се на бременността си, не се скофтяйте от такива събития
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: В помощ на бременната и майката
« Отговор #21 -: Септември 04, 2007, 09:07:08 am »
Темата се очертава мнооооооого интересна... просто нямам думи. Шаки вчера ме накара да вляза да видя тази тема и ако имам нещо излишно да си напиша, ама на вас определено ви трябват боксови ръкавици и бухалки... А аз нямам такива... но ако ви остане някоя тухамахавка тип Флинстоун след боя - проявявам интерес!
Касси, защо не помолиш модераторите да поразчистят малко темата от такива постинги като този!
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: В помощ на бременната и майката
« Отговор #22 -: Септември 04, 2007, 10:05:14 am »
Нека да пишем вече само по същество.
Хайде, момичета, допълних малко списъка :)
*
Re: В помощ на бременната и майката
« Отговор #23 -: Септември 04, 2007, 10:18:43 am »
Темата е супер и много полезна! Каквото било преди било. Аз също не влизам в бг-мама и предпочитам да си общувам тук!  :lol: Защото повечето мами (+ бъдещи) тук са много готини  и позитивни :P. Та Цвете много интересни неща предлагаш и ще ти пиша на лични, ама за подаряването ще се разберем  :wink:
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*
Re: В помощ на бременната и майката
« Отговор #24 -: Септември 04, 2007, 10:21:43 am »
Не, аз съм категорична - тези неща са за подаряване.
По нататък, живот и здраве, и ако темата остане актуална, сигурно ще имам и други за продан.
Но сега искам да започнем инициативата така :)
« Последна редакция: Септември 04, 2007, 10:32:37 am от tzvetenze »
Re: В помощ на бременната и майката
« Отговор #25 -: Септември 04, 2007, 10:32:33 am »
Харесва ми темата и си мисля, че скоро и аз ще се включа. Не съм бременна, но скоро време смятам и аз да се интересувам. :)
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: В помощ на бременната и майката
« Отговор #26 -: Септември 04, 2007, 11:41:25 am »
Харесва ми темата и си мисля, че скоро и аз ще се включа. Не съм бременна, но скоро време смятам и аз да се интересувам. :)

Tuto :bighug: пожелавам ти го да е по-скоро, от колкото очакваш ;)
Извинявам се за спама в хубавата темичка.  :oops:


*
Re: В помощ на бременната и майката
« Отговор #27 -: Септември 04, 2007, 14:47:01 pm »
Момичета, редуцирала съм списъка, тъй като вече ми се обадиха за някои от нещата.
Останалите са свободни.
Re: В помощ на бременната и майката
« Отговор #28 -: Септември 04, 2007, 15:40:36 pm »
Туто, пожелавам ти го от сърце!
За девите - или добро, или нищо! :lol:

Аз пораздадох доста неща, да не кажа всичко бебешко! Ако има нещо ще се включа!

Може и да пишете какво търсите също!
Матей - 1.04.2006 г
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: В помощ на бременната и майката
« Отговор #29 -: Септември 04, 2007, 19:44:17 pm »
Супер темичка както по-горе бях писала... Сега поогледах наоколо и съм щастлива, че мога да подаря някои нещица ако някой се интересува. Ето ги и тях:
- олио за тяло на Event - неупотребявано
- кремче също на Event - неупотребявано /подариха ми ги заедно с олиото, но аз ползвам други/
- крем за зърна на Avent - ползвала съм го 3 дена докато се опитвах да закърмя малката
- мокри кърпички за гърди на Chicco - и тях съм ползвала тези 3 дена /с тях се почистват гърдите преди да кърмите бебчо/.

Ако някой се интересува от някое от тези неща може да ми пише на лични.... Живея в кв. Красно село /близо до пазарчето/.

 :D
« Последна редакция: Септември 15, 2007, 19:04:34 pm от denito »


Re: В помощ на бременната и майката
« Отговор #30 -: Септември 04, 2007, 23:34:22 pm »
Аз мога да се включа само с богат набор от използвани бебешки дрехи - за момче и за момиче. :oops:
Re: В помощ на бременната и майката
« Отговор #31 -: Септември 05, 2007, 00:04:26 am »
Абе, момичета, аз ли съм идиот или пък съм много наивна и мнителна? Какъв е проблема сега? Кажете ми, моля ви, че нещо съм затъпяла явно...и вече ми писна. Аз каква вина имам, че преди време Мари е имала такава идея, пък видиш ли Коринка не я одобрила. Дори не съм го видяла това нещо?

A пък аз съм забравила въобще  8O 8O 8O... леле, да се смея ли, да се ядосвам ли, че се помни какво съм казала. При това преди цели 4-5 месеца!
Касинка, като прочетох цитата и се сетих. Да, казах в знак на солидарност към не-бременните тук. При това бременните тогава бяха много по-малко от сега. А именно тогава аз вече бях доста бременна и като си представях, че на другите момичета може да им стане кофти.... иначе, честно казано съм си мислила защо пък да нямаме подобна тема, но не съм смеела да го споделя.
 :bighug:
Re: В помощ на бременната и майката
« Отговор #32 -: Септември 05, 2007, 00:08:24 am »
Шакира, честито, мила, отдавна не съм влизала...сега чак ти видях корема, лентичката де... Успех и леко доизносване!
Re: В помощ на бременната и майката
« Отговор #33 -: Септември 05, 2007, 09:47:56 am »
Хубава идея, само че аз нали не съм от София :(, ще си трая и ще чакам варненските редици да нараснат, за да можем и ние да се включим...

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: В помощ на бременната и майката
« Отговор #34 -: Септември 05, 2007, 09:54:46 am »
Имам за подаряване:
1. Феро Фолгама капсули- 3 блистера /останаха ми от терапията след раждането/
2. Утрогестан- 1 блистер
3. 50 броя нестерилни марли
4. 2 броя биберон залъгалки на Нук http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/415, такъв модел, но едноцветни- сини и двете.
5. 5 комплекта еднократни подплънки за кърмачки на Чико
6. две шишета на Авент- голямо и малко
7. 3 тестера от лосиона за тяло на Авент
8. 1 шише /250 мл/ + 4 таблетки за студена стерилизация на Амукина
9. сутиен за кърмачки обикновен памучен, при интерес ще меря- 40/90 се води като размер, китайски.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: В помощ на бременната и майката
« Отговор #35 -: Септември 09, 2007, 14:17:06 pm »
Имам за подаряване:
1. Феро Фолгама капсули- 3 блистера /останаха ми от терапията след раждането/
.

Mini Каква е тая терапия  :oops: :oops: :oops:. (Малко встрани от темата)
П.С. Аз за сега само ще чета. Мисля, че темата е много добра и дано да се задържи.Аз все още не знам какво ми трябва  :oops:. Все си мисля, че има време. 8)
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: В помощ на бременната и майката
« Отговор #36 -: Септември 10, 2007, 11:50:01 am »
Имам за подаряване:
1. Феро Фолгама капсули- 3 блистера /останаха ми от терапията след раждането/
.

Mini Каква е тая терапия  :oops: :oops: :oops:. (Малко встрани от темата)
П.С. Аз за сега само ще чета. Мисля, че темата е много добра и дано да се задържи.Аз все още не знам какво ми трябва  :oops:. Все си мисля, че има време. 8)

Наде, /извинявам се на Мини че ще отговоря на въпроса ти/ - става дума за терапия поради нисък хемоглобин /наличие на желязо в кръвта, а в случая ниско желязо/, което е често срещано явление след раждане /главно поради голямата кръвозагуба/... на мен също ми се наложи да направя такава терапия /лошото при взимането на това лекарство е, че се получава запек/  :) .
« Последна редакция: Септември 10, 2007, 17:38:59 pm от denito »


*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: В помощ на бременната и майката
« Отговор #37 -: Септември 11, 2007, 22:12:13 pm »
Denito благодаря  :D.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #38 -: Септември 14, 2007, 10:48:27 am »
имам нужда от каиши за прохождане, че останах без кръст :lol:
ако някой има излишни - да се обажда :D


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Борса "Зачатие"
« Отговор #39 -: Септември 14, 2007, 16:47:48 pm »
Ани, аз имам едни дето изобщо не ги ползвахме, ама ти докато ги получиш и те може вече и да не ти трябват. Ако беше писала миналата седмица, щеше вече да ги имаш :( Ако си пътува някой за България или може да стигне за по-малко от 1 седмица пакет до БГ мога да ги пратя.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю