0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« -: Август 31, 2007, 17:04:25 pm »
Здравейте момичета!Мисля да направя инсе при д-р Персенска.Какви са отзивите за нея ?Знае ли някой как работи тя и каква успеваемост има при нея?Предварително благодаря! :D
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #1 -: Август 31, 2007, 18:21:01 pm »
Мисля, че е много добра и мила  :D. Ако трябва да правя инсеминация (а вероятно ще пробвам) ще я направя при нея.
« Последна редакция: Септември 18, 2007, 17:40:29 pm от Mimi_leo »
*
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #2 -: Август 31, 2007, 19:01:29 pm »
Здравей, Dgina!
Аз съм пациентка на д-р Персенска. Много мила, внимателна и добра лекарка. На мен ми е правила цветна снимка, биопсия на маточната шийка и рутинни прегледи. Бременна от инсеменация при нея е Точица. Дано се включи с мнение, а ако искаш и пиши на лични - ще ти отговори! Нейна бременна пациентка, но от ИКСИ е и Диана.
Успех ти желая! Мисля, че си направила добър избор!
 

*
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #3 -: Август 31, 2007, 19:07:05 pm »
Благодаря ви момичета! :D
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #4 -: Август 31, 2007, 19:18:28 pm »
Аз съм пациентка на д-р Стаменов, но правих хистероскопия през март. С д-р Персенска бяха екип. Много съм доволна от отношението и консултациите й, преди операцията и след нея. Мисля, че спокойно можеш да й се довериш - компетентна, мила и отзивчива. Успех!
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #5 -: Септември 01, 2007, 13:00:57 pm »
страхотен човек и лекар. прекрасен избор
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #6 -: Септември 01, 2007, 13:03:28 pm »
При мен е присъствала доста често на процедури, както и на лапароскопията ми! Много ми допада като лекар, но и като човек - мила, отзивчива и земна!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #7 -: Септември 01, 2007, 13:05:28 pm »
Аз съм пациентка на д-р Стаменов, но много често и д-р Персенска присъства, дори и на процедурите ми ИКСИ. Освен това, когато док беше в чужбина и аз имах болки /вече бях бременна/, тя дойде специално зарди мен в клиниката, за да ме прегледа. Изобщо-добър професионалист и човек! Желая ти успех и не се колебай в избора си!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #8 -: Септември 01, 2007, 15:32:14 pm »
Страхотни сте момичета :DБЛАГОДАРЯ ви :youwoman:
Вече нямам никакво колебание-при нея ще е.Нямам търпение да мине тази седмица и да си запиша час,дано е по-скоро,че времето лети много бързо,а годинките не са малко.Прегръщам ви силноооооооооооооо :bighug:
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #9 -: Септември 03, 2007, 12:41:58 pm »
ПРивет,
Аз съм пациентка на Д-р. Персенска.
Каквото и да кажа за нея ще е малко.
Довери и се. Сигурна съм, че още при първият преглед ще разбереш, че е уникален човек.
*
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #10 -: Септември 10, 2007, 13:36:55 pm »
Аз съм пациентка на д-р Стаменов, но д-р Персенска ми е правила Цветната снимка и никога няма да забравя как ме държеше за ръка и ми даваше кураж. От никой друг лекар не съм получавала толкова човешка топлота и разбиране. Смятам също, че е и страхотен лекар с богат опит. Изборът ти е чудесен!
*
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #11 -: Септември 10, 2007, 14:02:23 pm »
Аз съм пациентка на д-р Стаменов, но д-р Персенска ми прави цветната снимка и беше много внимателна; инсето също тя го прави, за което ще съм и благодарна цял живот! :)
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #12 -: Септември 11, 2007, 08:44:09 am »
Аз съм пациентка на д-р Персенска. Изключителен човек и професионалист, много внимателна. Целия екип на д-р Стаменов е невероятен.
никога не отстъпвай на принципите си!
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #13 -: Септември 12, 2007, 21:05:12 pm »
Чак сега виждам темата и се включвам:
Аз съм пациентка на д-р Персенска също. Използвам "съм", макар че вече съм родила, но просто така чувствам нещата.
Няма друг лекар като нея - професионалист и човек.  Докторката беше с мен през цялото време - по трънливия път на забременяването, а после и през бремеността.
В тази връзка да питам - от кога работи клиниката?
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #14 -: Септември 12, 2007, 21:32:03 pm »
В тази връзка да питам - от кога работи клиниката?

Лейди, от 05.09.
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #15 -: Септември 18, 2007, 14:45:32 pm »
Аз съм пациентка на д-р Стаменов, но много често и д-р Персенска присъства. Освен това, когато док беше в чужбина бях с хиперстиМулация тя дойде специално зарди мен в клиниката,за да ме прегледа и ме прие там за наблюдение 2 дена,  грижи се за мене искаше дори да ми носи сварени яйца от тях заради ниския ми белтък  :D Преглеждала ме е винаги с голямо внимание и търпение. благодарна съм и! дори мисля да се прехвърля при нея за проследяването на бременноста ми Че д-р Стаменов   в последно време ми се вижда много изморен, а тя (може би) има и повеЧе време от него и обяснява по подробно. Много добър професионалист и човек е!

Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #16 -: Октомври 19, 2007, 20:28:45 pm »
Включвам се и аз.За мен екипа от Център Надежда не са хора.Те са ангели.Д-р Персенска присъства на доста от прегледите ми при първият опит,заедно с Д-р Стаменов ми правиха лапароскопията,сега Персенска ме спаси при кризата от свръхстимулация и с ангелското си отношение ме спечели. Страхотен човек е.
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #17 -: Октомври 20, 2007, 11:33:47 am »
E за съжаление д-р Персенска ме разочарова много-дано не се случи и на друг.
*
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #18 -: Октомври 20, 2007, 11:56:12 am »
Защо?
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #19 -: Октомври 20, 2007, 18:03:05 pm »
Аз съм пациентка на д-р Персенска. Тя е най-човечния и съпричастен доктор, който съм срещала.Благодаря и за това, което направи и продължава да прави за мен.

Mimi_leo, сподели какво ти се е случило.