0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #20 -: Октомври 20, 2007, 21:44:40 pm »
Съжалявам зейтуни, но ще го запазя за себе си. Във всеки случай тя е много добър лекар в това не се съмнявай.
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #21 -: Ноември 07, 2007, 20:25:38 pm »
Мила жена
*
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #22 -: Февруари 05, 2008, 18:50:44 pm »
здравейте и от мене, имам час при д-р Персенска за 21.03,знам, че още е рано,но  искам да попитам тези от вас, които са нейни пациенти колко време след първото ви посещение(преглед) беше следващото? питам, защото няма идея какво ще излезе при мене (с един мисед съм, от тогава почти постоянно с гъбички и цистит), а толкова съм препатила от гинеколози, които те преглеждат веднъж и после те викат чак след 6 месеца..

п.п. а дали ще може да ми кажете колко парички да си приготвя? поне ориентировъчно, разбирам че при всеки е индивидуално, но все пак..
благодаря ви!
« Последна редакция: Февруари 05, 2008, 19:05:00 pm от dianka »
*
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #23 -: Февруари 05, 2008, 21:14:51 pm »
Здравей, dianka! Това час за първичен преглед ли е?  Вероятно е така. Д-р Персенска е много мила и внимателна. Ще те изслуша, ще те прегледа и ще ти начертае план за по-нататъшно действие. А след това - всичко зависи от вас и от това, какво ще ви предстои - може да се наложи да се видите и след няколко дни още. Тя ще ти каже кога, но ще и бъдеш от полза, ако занесеш всички документи и изследвания, с които разполагаш. Желая ти успех1

*
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #24 -: Февруари 05, 2008, 21:26:29 pm »
благодаря ти за бързия отговор :) ами да, за първи път ще се видим с нея. доколкото разбирам и ти си нейна пациентка и си доволна :) пожелавам ти успех!!
*
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #25 -: Февруари 05, 2008, 21:32:39 pm »
Аз бях нейна пациентка, но в момента не съм. Въпреки това, гарантирам за компетентността и човечността и. Освен това в определени случаи работи в екип с д-р Стаменов, както беше в моя случай. Пиши след прегледа.

*
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #26 -: Февруари 05, 2008, 21:39:07 pm »
Задължително ще пиша, дано помогна и на други момичета да се ориентират и да намерят своят лекар!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #27 -: Февруари 06, 2008, 08:33:41 am »

здравейте и от мене, имам час при д-р Персенска за 21.03,знам, че още е рано,но  искам да попитам тези от вас, които са нейни пациенти колко време след първото ви посещение(преглед) беше следващото? питам, защото няма идея какво ще излезе при мене (с един мисед съм, от тогава почти постоянно с гъбички и цистит), а толкова съм препатила от гинеколози, които те преглеждат веднъж и после те викат чак след 6 месеца..

п.п. а дали ще може да ми кажете колко парички да си приготвя? поне ориентировъчно, разбирам че при всеки е индивидуално, но все пак..
благодаря ви!
Здравей! :D

д-р Персенска е един страхотен професионалист и невероятен човек!!!!! :D
Посещавала съм доста лекари ,но не съм попадала на такъв човек! :DИмам й абсолютно пълно доверие! :D

по въпроса за  паричките.......Гинекологичен преглед първичен е 50 лв.
Всеки вторичен е 30 лв.

за следващото посещение......тук неможе да се даде точен отговор,но в никакъв случей няма да чакаш 6 месеца!!! :D....просто всичко е индивидуално,зависи какво ти е състоянието, налагат ли се допълнителни изследвания..........всичко това д-р Персенска ще прецени и ще го обсъдите заедно!!!Лично при нас .....имахме всички необходими изследвания и не сме губили време. :D

Успех миличка!!! :D :D :D




Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #28 -: Август 07, 2008, 13:05:59 pm »
Moje li njakoi da spodeli ne6to za neja.
*
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #30 -: Август 07, 2008, 15:01:52 pm »
Красимира,ако вчера ти беше на преглед,то аз също бях там до теб и видях колко си притеснена.. Сега мога да ти кажа че си на правилното място..
*
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #31 -: Август 07, 2008, 16:09:36 pm »
Аз съм при д-р.Стаменов ,но д-р.Персенска ми е правила някой от процедурите и съм много доволна. Те са неверояти .
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #32 -: Август 08, 2008, 12:56:44 pm »
Здравейте,
Имам някои въпроси относно стимулацията при д-р Персенска. Пре4дпочитам  да ги задам чрез ЛС до нейна пациентка. Надявам се някой да откликне.
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #33 -: Септември 11, 2008, 11:15:22 am »
Д-р Персенска е един невероятен човек и лекар.Толкова добре предразполага и успокоява,възхитена съм от професионалното и отношения към проблемите.

*
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #34 -: Октомври 13, 2008, 15:06:43 pm »
Момичета, трябва спешно да се чуя с д-р Персенка. Моля, ако разполагате с нейния мобилен телефон, да ми го изпратите на лични. Ще съм ви благодарна. Ох, не мислех, че чак толкова скоро ще ми трябва, иначе до сега да съм я помолила да ми го даде...
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #35 -: Октомври 13, 2008, 22:39:25 pm »
Мили, момичета! Благодаря от сърце!

 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #36 -: Октомври 14, 2008, 11:46:17 am »
Прекрасен човек и професионалист!!!!Благодаря й за всичко, което направи за мен!!!
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #37 -: Януари 26, 2009, 17:28:23 pm »
момичета,
моля за телефона на д-р Перденска.
На 09.01. правих инсеминация при нея, за съжаление неуспешна.
Тогава тя каза, че ако не стане от първия път, февруари пак. но днес на регистратура ми казаха час чак за края февруари - твърде късно.

бих искала да говоря с нея. Моля помогнете.
Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #38 -: Януари 26, 2009, 18:26:19 pm »
debo обади се пак на секретарките и кажи че си имала уговорка с д-р Персенска за еди кога си да отидеш на преглед и те ще ти дадът час.Просто не си пояснила за какво става въпрос и затова така са ти отговорили.

Re: Какво ви е мнението за д-р Персенска?
« Отговор #39 -: Януари 27, 2009, 10:01:41 am »
момичета,
сърдечно благодаря. записах час за четвъртък.