0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #20 -: Август 21, 2007, 15:10:21 pm »
Ами сигурно може да се сложи и АМ, знам ли  :lol:
станаха твърдички, екстра са за дъвкане и мазане :wink:

Лиде, аз си имам едни такива мои си съображение и не харесвам К и К, Ганчев и чиполино, не ме питай защо, ще стане много дълго :lol:
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #21 -: Август 21, 2007, 15:29:52 pm »
жам, КиК като начало са грозни. съседчето е с такива и си настъпва връзките непрестанно-как ще проходи? бебешките трябва да са с лепки, стягаш, колкото е нужно. за кво са връзките? трето - ми не са ме убедили за клиент :D за Ганчев да казвам ли?
под мюсли разбирам това дето ние го ядем, но пасирано леко. имам органично от Пикадили.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #22 -: Август 21, 2007, 15:44:38 pm »
Аз и взех със ципче. Че са грозни, грозни са. :D Но тя толкова и стъпва с тях навън. А да не казвам, че си ги събува поне по 20 пъти на ден.Ако решим да стърчим в градинката за 5 минути стават. Толкова си можем засега.
За Ганчев и Чиполино найстина няма нужда да си пишем  :D Количката ни е 16 кг , само да я кача в колата.....
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #23 -: Август 21, 2007, 18:06:03 pm »
много поздрави и от нас с беб

дали депресия или най-обикновено лошо настроение - не знам, ама много се проточи
затуй не пиша, нито чета
страшно ми додея тая влага и жега
страхувам се от ненормалните шофьори, как да тръгна за планината

ноо, това да са проблемите на всички, както се казва

за месото - по-добре да е охладено, при замразяването използвали някакъв газ

*
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #24 -: Август 21, 2007, 18:39:26 pm »
Аз вече втора година купувам само КиК -обувки,ботуши, дом.пантофи -а бе всичко и нямам оплаквания.Вярно че са малко скъпи новите им колекции, но все си мислех че си струват.есенни обувки мин година бяха  46 лв.а някой да е купувал на Неделчев??
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #25 -: Август 21, 2007, 20:37:54 pm »
за месото - по-добре да е охладено, при замразяването използвали някакъв газ

не се използва газ. замразяването на всички продукти става в камери за шоково/бързо замразяване. така максимално се запазват качествата на продукта. самите камери работят с фреон/това е газ/, който няма пряка връзка с процеса. климатиците у дома-също :D
който има на фризера си функция *бързо замразяване*, да я използва.
а че е за предпочитане прясно месо и продукти, това е друга история.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #26 -: Август 21, 2007, 22:27:19 pm »
manhattan (и StefiZ),

Колев и Колев не е от ранга на Ганчев и Чиполино по отношение на качеството на продукцията, не се заблуждавайте. Ганчев и Чиполино и аз няма да купя (нито Овко, Стефи :P)

не знам какви модели си гледала у съседчето, Ман, но КиК имаха много хубави детски сандалки за прохождащи в лятната си колекция - с лепенки и сичко - и като изработка, и като дизайн. питайте мармотчето, нейния Дани има два такива чифта. аз просто не можах да се доредя, че им се бяха изчерпали количествата още през юни.

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #27 -: Август 21, 2007, 23:52:00 pm »
добре :D
но е странно да струват колкото EССО и GEOX...
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #28 -: Август 22, 2007, 00:31:27 am »
ми не струват колкото...
сандалите КиК бяха 44 лева, а Ессо-то с намалението беха 64... редовната им цена кой знае каква е била.

верно, че такива цени за бебешки обувки е срамота, ама нема вече жизнь
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #29 -: Август 22, 2007, 05:13:45 am »
ми не струват колкото...
сандалите КиК бяха 44 лева, а Ессо-то с намалението беха 64... редовната им цена кой знае каква е била.

верно, че такива цени за бебешки обувки е срамота, ама нема вече жизнь


Поне кожени ли са за тези цени?
We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #30 -: Август 22, 2007, 08:50:57 am »
Виж сега свята, никъде не съм написала, че са от ранга на Ганчев и Чиполино, а просто че съм предубедена към някой марки детски стоки и КиК попадат в списъка ми и то не заради качеството на продуктите им, а заради великата илюзия, че само и единствено с техните нещастни буйки детото трябва да прохожда и дорде не хукне никакви други обувки, видиш ли не му се купуват, това е.
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #31 -: Август 22, 2007, 10:32:50 am »
Да, за кожени са цените на КиК. Първите на Дани са супер, с общо 3 лепки, може да се регулира ширината на всяко място на крачето (1 на глезена и още 2 над стъпалцето). Те бяха на редовна цена 44 лв, страшни са наистина, но вече омаляват, защото са 19 номер. Сега минаваме на номер 20, друг модел, пак с 2 лепки, но нямат предпазна кожа пред пръстчетата, ма само такива имаше от добрите модели. Те вече бяха намалени на 27 лв. Та някои от моделите им не струват, други са много добри, аз лично не харесвам покровителственото отношение на мацките в магазина им в Скай сити, ама просто си слагам филтрите на ушите и не ги слушам. Не харесвам и тъпата им стратегия да пускат лятната колекция в края на май, до средата на юни да се е изчерпала и ако искаш обувки през юли, купи си зимни :? Но това няма отношение към качеството, към него нямам забележки засега.

За цените - бе солени са, ама все пак са на 2/3 от Ecco и наполовина на Geox. Geox подобен модел и същия размер на редовна цена бяха 89 лв, при това с лепка само на глезена, а нашето краче беше по-пухкаво и като няма регулация над стъпалото, просто част от горната част на стъпалцето изскачаше над обувката, та и като модел даже не ми харесаха, за цена и не коментирам.
« Последна редакция: Август 22, 2007, 10:34:44 am от marmotche »
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #32 -: Август 22, 2007, 14:08:29 pm »
е, Стефи, честно казано, аз за такава "велика илюзия" за пръв път чувам сега от тебе.
както и да е, положението с детските обувки не е розово. няма избор, голямо обикаляне, високи цени. да видим сега колко нерви ще изтрепя, докато осигуря зимните обущета...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #33 -: Август 22, 2007, 14:22:32 pm »
е чак толкова не ми работи фантазията, иди в един магазин на КиК и те любезните продавачки ще ти обяснят с какво само и единствено се прохожда, а, още по-лесно, прочети им на сайта :wink:
*
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #34 -: Август 22, 2007, 14:29:29 pm »
първите ни зимни обущета, беше точно на годинкhttp://www.kolevikolev.com/indexNEW.htmlа.
тази пролет как ме осени идеята да спестя 10 лв  :x и купих пантофи на Денди,понеже беше събота и никой магазин не работеше.След седмица носене пантофите се изкривиха,плата почна да се разшива и стъпваше накриво. отидох на Колев, 20 лв домашен пантоф, вече пети месец - все едно са купени вчера.с твърда пета, стегнат хубав плат,пантофа по крака -абе хубаво е.тези на Денди струваха 7 лв :x
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #35 -: Август 22, 2007, 14:58:25 pm »
Аз пък на Юлия и на детето на кумците досега само на Колев съм купувала и нямам забележки. На Капчица ги гледах, но не ми харесаха. Е, вярно по-евтини са от на Колев ама аз като купувах сандалите имаше промоция та се сдобихме и с едни пантофи (взех по-голям размер, а мин. събота минах през магазина им дето е на една пресечка на Пиротска. Там продават намалени. Взех и есенни обуки за 31 лв, а дефекта им е, че едната леко е дрсната с химикал отгоре, а на другото има съвсем малко лепило на ръба. Иначе цената на есенната им колекция е около 47 лв. А аз 90-100 лв за обувки дето ще ги носи два месеца няма да дам.


*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #36 -: Август 22, 2007, 17:13:05 pm »
Днес Стефито се изтупка ъгейн, баси взе да му харесва на това дете  :?
На всичкото отгоре, изглежда се оциклям с пълна сила- такъв рахат ми беше до сега  :(
Изобщо- много яка седмица се очертава
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #37 -: Август 22, 2007, 19:50:34 pm »
Днес Стефито се изтупка ъгейн, баси взе да му харесва на това дете  :?
Ако нямаШ коШара слагай я на zемята. Така и ти Ще си спокойна и детето беz травми.
*
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #38 -: Август 22, 2007, 20:14:52 pm »
Mini, гледай наистина да не слагаш Стефит на висока, че все падат когато най не очакваш. Аз на Юлия вече не и ги броя. Сериозно съм се замислила за каска, ама проблема е, че тя не търпи шапка та вероятно и каската толкоз ще търпи.

Имам нужда от съвет от майките с алергични деца. Чудя се как да храня малката след уртикарията, която получи. А пък докторката ни е в отпуск, Birdie и той не отговаря.  Засега караме на картофи, морков, тиквичка, ориз, круша и АМ ама не може все това да яде.

Да, за кожени са цените на КиК. Първите на Дани са супер, с общо 3 лепки, може да се регулира ширината на всяко място на крачето (1 на глезена и още 2 над стъпалцето). Те бяха на редовна цена 44 лв, страшни са наистина, но вече омаляват, защото са 19 номер. Сега минаваме на номер 20, друг модел, пак с 2 лепки, но нямат предпазна кожа пред пръстчетата, ма само такива имаше от добрите модели.


Леле, пък ли ние сме извън нормите. На Юлия сандалите са 20, а за есенните по съвет на продавачките взехме 22. Какво ли ще го правя туй дете като порасне... :)
« Последна редакция: Август 22, 2007, 20:30:01 pm от gabi32 »


*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: Нова седмична тема 20.08- 26.08
« Отговор #39 -: Август 22, 2007, 20:31:55 pm »
Притеснена съм с храненето на бебка. На АМ сме и бебка почти винаги след като я нахраня връща от млякото и то като фонтанче /по малко, но понякога по няколко пъти/, също така с оригването сме доста зле - държим се по 30 минути. Иначе има апетит и си изпива всичко /сега и давам по 90 мл./ и по миналата седмица като бяхме на консултация беше наддала нормално. Моля ви кажете ми дали вашите бебчета правят същото и дали след като си наддава нормално имам повод за притеснение. Храним се с Фризолак, чудя се също така дали това не е и някаква реакция на непоносимост към него. Благодаря ви.