0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Нова седмица започвааааааа 06.08-13.08.2007
« Отговор #40 -: Август 10, 2007, 13:09:21 pm »
за това с конкурсите, направо ще си прещипа езика...

Уххх и аз! Щото нали съм на всяко гърне мерудия - няма как.... Той Калин ми вика, че съм областен управител   :oops: :oops:


Те за тва Манчо :wink: Хубаво е да има кой да ти помогне и да го няма детенце цяла седмица :lol: И аз искам така, ама на втория ден не издържам, да не кажа по колко пъти звъня на майка ми :oops:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Нова седмица започвааааааа 06.08-13.08.2007
« Отговор #41 -: Август 10, 2007, 13:16:21 pm »
Здравейте мами,
Непрекъснато чувам тук на разходка с майките, с които се разхождам, че най-вероятно от началото на следващата година се увеличава работната заплата-минималната. И тъй като знам, че тя е обвързана с майчинството резонно изниква въпроса: Дали няма и майчинството да скокне от сегашните 180 на 220лв. както са измислили да е минималната заплата?Някой чувал ли е нещо по въпроса?Не че ще забогатеем, ама 220 е по-добре от 180.
А за ранното ставане ,Джам ,нашата красавица от 2 месеца ми го прилага тоя номер и единственото спасение е бънджито.Независимо в колко часа ми скача от съм я слагам там хубаво да каталяса и после като легне няма ставане.
« Последна редакция: Август 10, 2007, 13:18:00 pm от Silwi25 »
*
Re: Нова седмица започвааааааа 06.08-13.08.2007
« Отговор #42 -: Август 10, 2007, 13:32:57 pm »
Ама как може тоя сървър такива номера да ми върти! Писах, писах и накрая ми каза, че няма връзка със сървъра!
Аз от както се върнах от отпуск не мога често да влизам, защото малката започна да си ляга към 11-12 ч.А аз след като си легне трябва да посвърша малко домакинска ранота и да стана на сутринта към 7-7,30 за работа. Пък тя си поспива поне докъм 8. Какво му стана на това дете. Заспиваше си към 9-10 ч. Ама явно проблема е всеобщ!
Иначе днес за Юлия е важен ден: става на 1 годинка! Поръчах специялна торта за случая. Довечера ще празнуваме с дядо и баба и, а за утре съм запазила маса в едно заведение с много хубава градина за да празнуваме с приятели. Дано не вали!Иначе детенце явно е осъдено докато е малко да не може да празнува с приятелчета, защото всички са или на море или при баби.
Черпим ви виртуално:


*
Re: Нова седмица започвааааааа 06.08-13.08.2007
« Отговор #43 -: Август 10, 2007, 13:45:25 pm »
Габчо, честито миличка! Дати е жива и здрава щерката и да е красавицоумница кат майка си  :lol:
Аз тоооолкова се вълнувах на първия рожден ден на Никола, като че диплома му връчваха  :lol:

Ман, щото съм областен управител и мога само аз да се справя  :lol:

Джам, за Ганка незнам, ама ние имаме такива периоди и тогава става много зле, щото аз без сън не мога, ама наистина!

Свекърва ми казва, че колкото и абсурдно да звучи - когато детето спи следобед, спи и през нощта. Когато не ще - не спи ни следобед ни нощес... И това за Николата важи с пълна сила. Има периоди, ето миналата седмица беше такъв златен период - спане сутрин половин час, следобед 2 часа, вечер едвам устисква до осем и половина и се трупира и така до 8 сутринта с топ не можеш го събуди.
Имаме и периоди досуш като вашия в момента...

Няма зависимост, или поне аз не съм я открила, с време, с режим или нещо такова. Не е и признак на нещо тревожно. Просто явно - етап
« Последна редакция: Август 10, 2007, 13:47:22 pm от Fussii »
В очакване ....
*
Re: Нова седмица започвааааааа 06.08-13.08.2007
« Отговор #44 -: Август 10, 2007, 14:40:00 pm »
Габи, да ти е жива и здрава и много да ви радва.Честито на Юлия :happy_birthday_1:
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Нова седмица започвааааааа 06.08-13.08.2007
« Отговор #45 -: Август 10, 2007, 15:06:33 pm »
Здравейте и от нас,

чЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЮЛЕТО.
ДА Е ЗДРАВА, ВЕСЕЛА И ЩАСТЛИВА

Ние се ошарихме, вчера сутринта Антъни се събуди с пъпки по лицето и челото, после се засилиха и му излезе една на езичето и по ръцете.Заведох го на лекар и тя потвърди, шарка.А чакахме приятели от Охайо, с три близнета, заченати Инвитро/в Америка/Разбира се им се обадих да им кажа, и те казаха, че няма да дойдат, защото едното близне и майката не са карали и ги е страх.Ще дойдат само до Ниагарския водопад събота и ще спят на хотел.Кофти се получи...Сега и Боби ще изкара сигурно.

Иначе за спането и ние след връщането от България ставахме 5 часа и няколко дни беше трудничко, но вече си свикнаха и стават 7, а лягат 8.30.Но моите спят в отделна стая и като не ме виждат, мисля е по-добре.Джаме, вие нали имахте детска стая, не го ли отделихте синеокия красавец?

Ми това е от нас

целуфки на всички

We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
Re: Нова седмица започвааааааа 06.08-13.08.2007
« Отговор #46 -: Август 10, 2007, 15:21:09 pm »
Габи, да ти е жива и здрава девойката! Хубав празник ви желая!
Ема, много лошо се е получило. Не знаех, че толкова рано може да се изкара шарка.
<br />[link=http:
Re: Нова седмица започвааааааа 06.08-13.08.2007
« Отговор #47 -: Август 10, 2007, 15:51:11 pm »
За малката Юлия - честит рожден ден  :happy_birthday_1:. Да е здрава, жизнерадостна, слънчева и да й върви по вода (и времето днес явно иска да й отправи такова пожелание)! Много усмивки и много радост и за гордите родители!
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Нова седмица започвааааааа 06.08-13.08.2007
« Отговор #48 -: Август 10, 2007, 17:25:59 pm »
Честита първа годинка на Юлия  :D!
Да расте живо и zдраво дете и получи много, много подаръци!


Ема2, дано иzкарате леко Шарката  :(. По лентичката на блиzнаците днес имат и те рожден ден, ама ти ниЩо не каzваШ, вероятно неЩо е объркано  :?.
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Нова седмица започвааааааа 06.08-13.08.2007
« Отговор #49 -: Август 10, 2007, 17:34:55 pm »
Цитат
Ема2, дано иzкарате леко Шарката  :(. По лентичката на блиzнаците днес имат и те рожден ден, ама ти ниЩо не каzваШ, вероятно неЩо е объркано  :?.


Tanq, не съм си сменила стикера, вече сме на годинка и 1месец и две седмици :)

Ама пожеланията все още важат

Целувки на малката
« Последна редакция: Август 10, 2007, 17:40:01 pm от ema2 »
We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Нова седмица започвааааааа 06.08-13.08.2007
« Отговор #50 -: Август 10, 2007, 18:34:39 pm »
Честит рожден ден на Юлия! Нека бъде много, много щастлива!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    Lara

  • ****
  • 507
  • Най-хубавото е невидимо за очите...
Re: Нова седмица започвааааааа 06.08-13.08.2007
« Отговор #51 -: Август 10, 2007, 18:44:35 pm »
Да ви е жива и здрава щерката, Габи!
Имайте един чудесен празник!!!
 new_birthday :balk_46: :balk_21:

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Нова седмица започвааааааа 06.08-13.08.2007
« Отговор #52 -: Август 10, 2007, 18:53:20 pm »
Ауууу, гледайте бтв новините тази вечер! Хлебарка в храната от детската кухня!   :x  8O


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Нова седмица започвааааааа 06.08-13.08.2007
« Отговор #53 -: Август 10, 2007, 18:56:53 pm »


Честит празник на Юлето и на нейните родители, нека расте здраво и весело дете!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Нова седмица започвааааааа 06.08-13.08.2007
« Отговор #54 -: Август 10, 2007, 22:10:27 pm »
Здарвейте и от мен. Липсвах няколко дни но лежах в болница.
Като отидох на лекар във вторник моята доки ме изпрати директно в болница - имах право на избор - МД или Шейново. Избрах уж по-малкта мизерия Шейново. Няма да споменавам отвратителната обстановка в болницата, мръсотията, хлебарките и т.н. Да не говорим за патологията където бях аз. Изписаха ме днес (задължително е да имаш три нощи там за да си оправдаят клиничните пътеки) след като ми надупчиха задника с папаверин и ме натъпкаха с магнерич. Приеха ме с диагноза заастрашаващ аборт с болки в корема и адски такива в кръста. Болките в корема ми поотшумяха от магнезия, но болките в кръста ставаха все по кошмарни. Папаверина не ми подейства въобще. Съмняваха се за бъбречна криза - единственото което направиха да ми облекчат болките е че веднъж ми включиха една банка бусклоизин. Мога да кажа че отношението на лекари, акушерки, санитарки и др. беше повече от ужасно. Чух много хвалби за д-р Велев, но аз останах адски разочарована от това "светило". Ще ви дам пример втория ден - сутрешна визитация, въпрос как се чувствам, аз обяснявам, прекъсва ме по средата и казва че продължаваме същото лечение, изразява съмнение за бъбречна криза, питам дали не е някой прищипан нерв, послдва отговор "Ами може и нерв да е, не знам.", след което остави стажантите да ми пишат рецепти. Това е сдве суми. От както съм си в къщи съм по-добре. Никога не бих отишла повече в Шейново....просто още съм много възмутена от лекари и персонал, от отношение, липса на всякаква тактичност и т.н. За тактичността го казвам защото станах свидетел на два пъти на липсата на такава и жестоко отношение лекар-пациент.
Иначе хубавите новини са че бебо е ОК, дори е по-добре от мен. от главата до дупето е 15см. и тежи 109гр.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Нова седмица започвааааааа 06.08-13.08.2007
« Отговор #55 -: Август 10, 2007, 22:30:40 pm »
Мимчо, важно е че бебо е добре. Извинявай, ама аз нещо не разбирам, защо си лежала в Шейново? Имаше ли проблеми, за да лежиш там три дни? Или за да ти издадат болнични!? Поздрави, и нека лошото не се връща.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Нова седмица започвааааааа 06.08-13.08.2007
« Отговор #56 -: Август 10, 2007, 22:31:21 pm »
Честит празник на Юлия, нека расте здрава и усмихната!
:happy_birthday_1:
Re: Нова седмица започвааааааа 06.08-13.08.2007
« Отговор #57 -: Август 10, 2007, 22:51:37 pm »
Честит рожден ден на Юлия!
Нека расте много здраво, жизнено, обичано и щастливо дете!


Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    Lara

  • ****
  • 507
  • Най-хубавото е невидимо за очите...
Re: Нова седмица започвааааааа 06.08-13.08.2007
« Отговор #58 -: Август 10, 2007, 23:57:07 pm »
Мимчо, използвай възможността да си починеш добре вкъщи, ако имаш такава!!!
Радвам се, че бебчето е добре, а се надявам, че и ти скоро ще бъдеш!!!
Имай хубава вечер!!!
 :bighug:

Re: Нова седмица започвааааааа 06.08-13.08.2007
« Отговор #59 -: Август 11, 2007, 00:41:05 am »
Мимчо,
пази се  и дано болките в кръста вече намаляват. От друга страна, те към края ще се увеличат.
А иначе, по повод това, че повече няма да избереш Шейново - аз бих казала, че вие в София сте добре. Все пак имате избор. А в Русе имаме едно АГ и едно частно АГ. Изборът не е голям. Аз от сега се чудя къде да се насоча.
Лека и безпроблемна до края и успешен финал със здраво бебе.

Бъдете добри и не губете кураж! :)