0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
"Само да го пипна този фоликул!"
« -: Юли 31, 2007, 17:08:25 pm »
Здравейте, момичета!
Вчера с мъжа ми работим за бебче. И точно в сюблимния момент, в който се очаква рев /той си е лъвче/ или нещо мило по мой адрес, той изстрелва с настървение - "Само да го пипна този фоликул!"
От година и половина не се пазим, а от година ходим по доктори - той все слуша за моите фоликули - колко са големи, пукат ли се или не и т.н. и ето го резултатът - моят царствен /поне за мен  :D/ лъв, обичащ повече от всичко да се гушкаме и любим, мисли в мига за върховна наслада за някакъв си фоликул. И знаете ли - много ме заболя!
Бях подготвена да му вдъхна сили ако се наложи да го утешавам за бебето, да го окуража, че нещата ще се получат, просто трябва време и действия в правилна посокано, но той никога не ми е казвал или показал, че страда от забавянето на бебчо. Аз разбира се знам, че е така. Но ..., за това, което чух вчера не бях подготвена и ми стана много тъжно :(
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #1 -: Юли 31, 2007, 17:13:14 pm »
Абе я се стегни, кво толкова. :lol: Мислиш ли че ние не сме ги побъркали тия мъже, фоликуми-моликули, БТ, тестове... Така е, като не става бързо бебето - секса става задължение. :wink: Понякога е хубаво, понякога не.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #2 -: Юли 31, 2007, 17:18:26 pm »
Евро, не че сексът беше лош за мен :), аз за него се притесних. Много си го обичам и като му е бърканица в главата - страдам.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #3 -: Юли 31, 2007, 17:23:27 pm »
А, на теб да не ти е по мед и масло, това е битка за двама! Давайе по график пък каквото такова. :D

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #4 -: Юли 31, 2007, 17:52:06 pm »
:) Като знам за лъвчетата колко е важно да успяват във всичко. Нормално е да "дебне тоя фоликул". Но пък може и малко на шега да го е казал.
За съжаление при тези бебеправения понякога сексът не е кой знае какво, ама пък аз си спомням и времето, когато понякога треперех пък да не се скъса презервативът, че да не забременея (еееех кога беше това  :) ) Винаги си имаме някакви грижи, но трябва колкото може да се опитваме да изключим ума си и да се насладим на удоволствието.


*

    vilimili

  • ****
  • 512
  • Ще ми липсваш много татко!Поклон пред паметта ти.
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #5 -: Юли 31, 2007, 18:09:07 pm »
Такъв е живота,такава е борбата ,пък току виж го е сбарал този фоликул!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #6 -: Юли 31, 2007, 18:56:03 pm »
Мисля си, че само силен мъж с отлично чувство за хумор може да се изрази така.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #7 -: Юли 31, 2007, 19:06:07 pm »
Ти поzнаваШ съпругът си по-добре, но едва ли с тоzи иzраz е искал да покаже, че правите любов само zаради фоликула. И аz си мисля, че го е каzал Шеговито, на майтап.
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #8 -: Юли 31, 2007, 20:36:59 pm »
И аз си мисля, че е на шега и не е вложил нещо сериозно в израза.
Погледни го от веселата страна и не се впрягай излишно.
Преди време когато все още правих тестове за овулация...
при поредния тест, просто ми беше писнало и го бях
зарязала на масата. Мъжът ми видял, че е положителен,
тича с теста в спалнята и вика "Мишко, в ЕВОЛЮЦИЯ си,
хайде да те мятам  :lol: :lol: :lol:" И двамата се засмяхме.
От този момент така си остана като нарицателно - не овулация,
а еволюция. Понеже сме с мъжки фактор и основно проблема
е в него, често се майтапи, че вместо да вършат работа,
плувците вътре играят шах и забравят за какво са вътре  :lol:
(понеже освен основната си работа
той е и международен съдия по шах). Дори както в твоята
ситуация сме били и е казвал: "Хайде да вършите работа,
гонете яйцето и оставете шаха  :lol:".
Ако все пак нещо те притеснява, кажи му го.
В диалога се ражда истината, иначе няма как да разбереш.
Почече усмивки и чувство за хумор :)
*
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #9 -: Август 01, 2007, 10:17:14 am »
Момичета,  :bighug:
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #10 -: Август 01, 2007, 10:24:00 am »
 :lol: :lol: :lol: Хи,хи,развесели ме тази темичка! :wink:
*
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #11 -: Август 01, 2007, 10:42:30 am »
И ние го дебнем нашия фоликул, но сме доста по-откачени от вас  :lol:
Вчера бях на фоликуметрия и доктора каза "ами че той ще се пукне всеки момент".
Та прибирам се аз вкъщи с новините и съобщавам на мъжа си, че спешно ми трябва един свестен сперматозоид.
Ние сме с мъжки фактор (засега), но често се майтапим с 'недъгавите спермички', 'топки за украса'- даже има предложение да си украсим елхата на коледа, че и без това не вършат работа. Последното което мъжа ми изтърси е "ми на мен пишката ми сигурно е къса и не стига до яйчицето". Има и предложения "да ми го спуска, че по-сигурно". Често си говорим така, хумора няма да ни помогне, но със сигурност не вреди. В нашия случай си е черен хумор де  :?

Твоя мъж трябва да го е казал с известна доза хумор.
А междудругото накой да знае рецепта за пукане на фоликули? Както се казв да го побутнем малко...
*
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #12 -: Август 01, 2007, 10:44:36 am »
Avre, приеми го от веселата страна. Просто твоя мъж явно има невероятно чувство за хумор и се вижда че има огромно желание за бебе. Мен това би ме зарадвало ако го чуя. И ние си имаме вече изрази, които на други може да се сторят обидни, но за нас са сладки :). Един път му казах на моя след неколкодневни опити че се чувствам вече като тиква - пълна със семе. И сега всеки път като видим теста за О да е положителен, той се бъзика "хайде пак да те правя тиква" :) Така че мъжете показват нетърпението и желанието да станат бащи по по-необичаен начин. Но най-важното е че имат желание и се стараят със всички сили да постигнат целта!
*
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #13 -: Август 01, 2007, 11:02:01 am »
Темичката наистина стана много майтапчийска след "Шахматистите" на BLACK_ROSE, "топките zа украса" на AIDA, и "тиквата" на mimi26.
Мисля, че малко хумор в секса по график хич не вреди  :wink:.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #14 -: Август 01, 2007, 11:05:28 am »
Цитат
'топки за украса'
:lol: :lol: :lol:

Цитат
А междудругото накой да знае рецепта за пукане на фоликули? Както се казв да го побутнем малко...

Фитнес, коремни преси, клякане и бурен секс. :wink:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #15 -: Август 01, 2007, 11:09:44 am »
Avre, лъвчето ти има чувство за хумор, което във вашата ситуация само може да е от полза. Като гледам, май всяка двойка тук си има репродуктивен фолклор, приеми го и ти така :) Ние като видехме положителен ову тест или пък фоликулометрията покаже подходящ момент, се скъсвахме да ги благославяме с "Да пукнеш дано".

Рози, уби ме с тези шахматисти, много свежо. А еволюцията мисля, че вече ще стане класика в жанра при не едно семейство.

AIDA, сериозно, за пукването на фоликули много помагат физически упражнения с натоварване на корема, коремни преси например. При моето успешно инсе ходихме сутринта в репродуктивния център, следобяд си взехме отпуска, запазихме си маса за тенис и играхме 2 часа нон-стоп, преди и след това по 200 преси. На другата сутрин се бяха спукали и тринките, които имах.
« Последна редакция: Август 01, 2007, 11:11:26 am от marmotche »
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #16 -: Август 01, 2007, 11:15:39 am »
Неизбежно е след много дълги опити, секса да стане по график. Просто в един момент се изморяваш и искаш най-накрая да го пипнеш и да приключиш със секса по график. Това е толкова напрягащо, че ако не се повеселим малко ще е много тъжно. Моя мъж казва наприемер - download - upload  :lol: все едно е някакъв софтуер, ама на мен ми е безкрайно весело.
/>
*
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #17 -: Август 01, 2007, 13:32:16 pm »
Темата е страхотна,момичета!Малко мъжки хумор,и историйки изпод чаршафите прекрасно разведряват!А всички фоликули,правещи се на недостъпни-хайде стига вече де,знаем че сте с принципи,но пък и нашето търпение не е безгранично!
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #18 -: Август 01, 2007, 14:36:04 pm »
Темата е страхотна,момичета!Малко мъжки хумор,и историйки изпод чаршафите прекрасно разведряват!А всички фоликули,правещи се на недостъпни-хайде стига вече де,знаем че сте с принципи,но пък и нашето търпение не е безгранично!
:balk_602: :good_post:

*
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #19 -: Август 01, 2007, 15:13:43 pm »
Мерси, Zlatulka,за поущрението ако шефът ми беше като теб щеше да е разкош!По повода с бебеправенето-веднъж мъжът ми казва:вчера ли ти свърши,трябва да сметнеш овулацията и да ми кажеш,защото другата седмица се очертава командировка-да видим как ще стане!Побъркали сме си мъжете!Не че ние сме много добре ! :lol: