0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
"Само да го пипна този фоликул!"
« -: Юли 31, 2007, 17:08:25 pm »
Здравейте, момичета!
Вчера с мъжа ми работим за бебче. И точно в сюблимния момент, в който се очаква рев /той си е лъвче/ или нещо мило по мой адрес, той изстрелва с настървение - "Само да го пипна този фоликул!"
От година и половина не се пазим, а от година ходим по доктори - той все слуша за моите фоликули - колко са големи, пукат ли се или не и т.н. и ето го резултатът - моят царствен /поне за мен  :D/ лъв, обичащ повече от всичко да се гушкаме и любим, мисли в мига за върховна наслада за някакъв си фоликул. И знаете ли - много ме заболя!
Бях подготвена да му вдъхна сили ако се наложи да го утешавам за бебето, да го окуража, че нещата ще се получат, просто трябва време и действия в правилна посокано, но той никога не ми е казвал или показал, че страда от забавянето на бебчо. Аз разбира се знам, че е така. Но ..., за това, което чух вчера не бях подготвена и ми стана много тъжно :(
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #1 -: Юли 31, 2007, 17:13:14 pm »
Абе я се стегни, кво толкова. :lol: Мислиш ли че ние не сме ги побъркали тия мъже, фоликуми-моликули, БТ, тестове... Така е, като не става бързо бебето - секса става задължение. :wink: Понякога е хубаво, понякога не.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #2 -: Юли 31, 2007, 17:18:26 pm »
Евро, не че сексът беше лош за мен :), аз за него се притесних. Много си го обичам и като му е бърканица в главата - страдам.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #3 -: Юли 31, 2007, 17:23:27 pm »
А, на теб да не ти е по мед и масло, това е битка за двама! Давайе по график пък каквото такова. :D

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #4 -: Юли 31, 2007, 17:52:06 pm »
:) Като знам за лъвчетата колко е важно да успяват във всичко. Нормално е да "дебне тоя фоликул". Но пък може и малко на шега да го е казал.
За съжаление при тези бебеправения понякога сексът не е кой знае какво, ама пък аз си спомням и времето, когато понякога треперех пък да не се скъса презервативът, че да не забременея (еееех кога беше това  :) ) Винаги си имаме някакви грижи, но трябва колкото може да се опитваме да изключим ума си и да се насладим на удоволствието.


*

    vilimili

  • ****
  • 512
  • Ще ми липсваш много татко!Поклон пред паметта ти.
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #5 -: Юли 31, 2007, 18:09:07 pm »
Такъв е живота,такава е борбата ,пък току виж го е сбарал този фоликул!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #6 -: Юли 31, 2007, 18:56:03 pm »
Мисля си, че само силен мъж с отлично чувство за хумор може да се изрази така.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #7 -: Юли 31, 2007, 19:06:07 pm »
Ти поzнаваШ съпругът си по-добре, но едва ли с тоzи иzраz е искал да покаже, че правите любов само zаради фоликула. И аz си мисля, че го е каzал Шеговито, на майтап.
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #8 -: Юли 31, 2007, 20:36:59 pm »
И аз си мисля, че е на шега и не е вложил нещо сериозно в израза.
Погледни го от веселата страна и не се впрягай излишно.
Преди време когато все още правих тестове за овулация...
при поредния тест, просто ми беше писнало и го бях
зарязала на масата. Мъжът ми видял, че е положителен,
тича с теста в спалнята и вика "Мишко, в ЕВОЛЮЦИЯ си,
хайде да те мятам  :lol: :lol: :lol:" И двамата се засмяхме.
От този момент така си остана като нарицателно - не овулация,
а еволюция. Понеже сме с мъжки фактор и основно проблема
е в него, често се майтапи, че вместо да вършат работа,
плувците вътре играят шах и забравят за какво са вътре  :lol:
(понеже освен основната си работа
той е и международен съдия по шах). Дори както в твоята
ситуация сме били и е казвал: "Хайде да вършите работа,
гонете яйцето и оставете шаха  :lol:".
Ако все пак нещо те притеснява, кажи му го.
В диалога се ражда истината, иначе няма как да разбереш.
Почече усмивки и чувство за хумор :)
*
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #9 -: Август 01, 2007, 10:17:14 am »
Момичета,  :bighug:
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #10 -: Август 01, 2007, 10:24:00 am »
 :lol: :lol: :lol: Хи,хи,развесели ме тази темичка! :wink:
*
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #11 -: Август 01, 2007, 10:42:30 am »
И ние го дебнем нашия фоликул, но сме доста по-откачени от вас  :lol:
Вчера бях на фоликуметрия и доктора каза "ами че той ще се пукне всеки момент".
Та прибирам се аз вкъщи с новините и съобщавам на мъжа си, че спешно ми трябва един свестен сперматозоид.
Ние сме с мъжки фактор (засега), но често се майтапим с 'недъгавите спермички', 'топки за украса'- даже има предложение да си украсим елхата на коледа, че и без това не вършат работа. Последното което мъжа ми изтърси е "ми на мен пишката ми сигурно е къса и не стига до яйчицето". Има и предложения "да ми го спуска, че по-сигурно". Често си говорим така, хумора няма да ни помогне, но със сигурност не вреди. В нашия случай си е черен хумор де  :?

Твоя мъж трябва да го е казал с известна доза хумор.
А междудругото накой да знае рецепта за пукане на фоликули? Както се казв да го побутнем малко...
*
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #12 -: Август 01, 2007, 10:44:36 am »
Avre, приеми го от веселата страна. Просто твоя мъж явно има невероятно чувство за хумор и се вижда че има огромно желание за бебе. Мен това би ме зарадвало ако го чуя. И ние си имаме вече изрази, които на други може да се сторят обидни, но за нас са сладки :). Един път му казах на моя след неколкодневни опити че се чувствам вече като тиква - пълна със семе. И сега всеки път като видим теста за О да е положителен, той се бъзика "хайде пак да те правя тиква" :) Така че мъжете показват нетърпението и желанието да станат бащи по по-необичаен начин. Но най-важното е че имат желание и се стараят със всички сили да постигнат целта!
*
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #13 -: Август 01, 2007, 11:02:01 am »
Темичката наистина стана много майтапчийска след "Шахматистите" на BLACK_ROSE, "топките zа украса" на AIDA, и "тиквата" на mimi26.
Мисля, че малко хумор в секса по график хич не вреди  :wink:.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #14 -: Август 01, 2007, 11:05:28 am »
Цитат
'топки за украса'
:lol: :lol: :lol:

Цитат
А междудругото накой да знае рецепта за пукане на фоликули? Както се казв да го побутнем малко...

Фитнес, коремни преси, клякане и бурен секс. :wink:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #15 -: Август 01, 2007, 11:09:44 am »
Avre, лъвчето ти има чувство за хумор, което във вашата ситуация само може да е от полза. Като гледам, май всяка двойка тук си има репродуктивен фолклор, приеми го и ти така :) Ние като видехме положителен ову тест или пък фоликулометрията покаже подходящ момент, се скъсвахме да ги благославяме с "Да пукнеш дано".

Рози, уби ме с тези шахматисти, много свежо. А еволюцията мисля, че вече ще стане класика в жанра при не едно семейство.

AIDA, сериозно, за пукването на фоликули много помагат физически упражнения с натоварване на корема, коремни преси например. При моето успешно инсе ходихме сутринта в репродуктивния център, следобяд си взехме отпуска, запазихме си маса за тенис и играхме 2 часа нон-стоп, преди и след това по 200 преси. На другата сутрин се бяха спукали и тринките, които имах.
« Последна редакция: Август 01, 2007, 11:11:26 am от marmotche »
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #16 -: Август 01, 2007, 11:15:39 am »
Неизбежно е след много дълги опити, секса да стане по график. Просто в един момент се изморяваш и искаш най-накрая да го пипнеш и да приключиш със секса по график. Това е толкова напрягащо, че ако не се повеселим малко ще е много тъжно. Моя мъж казва наприемер - download - upload  :lol: все едно е някакъв софтуер, ама на мен ми е безкрайно весело.
/>
*
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #17 -: Август 01, 2007, 13:32:16 pm »
Темата е страхотна,момичета!Малко мъжки хумор,и историйки изпод чаршафите прекрасно разведряват!А всички фоликули,правещи се на недостъпни-хайде стига вече де,знаем че сте с принципи,но пък и нашето търпение не е безгранично!
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #18 -: Август 01, 2007, 14:36:04 pm »
Темата е страхотна,момичета!Малко мъжки хумор,и историйки изпод чаршафите прекрасно разведряват!А всички фоликули,правещи се на недостъпни-хайде стига вече де,знаем че сте с принципи,но пък и нашето търпение не е безгранично!
:balk_602: :good_post:

*
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #19 -: Август 01, 2007, 15:13:43 pm »
Мерси, Zlatulka,за поущрението ако шефът ми беше като теб щеше да е разкош!По повода с бебеправенето-веднъж мъжът ми казва:вчера ли ти свърши,трябва да сметнеш овулацията и да ми кажеш,защото другата седмица се очертава командировка-да видим как ще стане!Побъркали сме си мъжете!Не че ние сме много добре ! :lol:
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #20 -: Август 01, 2007, 16:22:56 pm »
А моя пък още като бяхме деца и му бях казала, че цикълът ми е на 28 дни.. И един ден ми вика: днес е 24-ти. Скоро ще ти дойде, нали  :lol: :lol: :lol:

*
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #21 -: Август 01, 2007, 17:47:20 pm »
Момичета, тук наистина се позабавлявах  :D
По повод питането на aida за рецепта за пукане на фоликули ще ви споделя каква рецепта ми "предписа" една моя лекарка, която наистина прие присърце моя "проблем". Запишете рецептата: :D
Любов(не секс) + ОРГАЗЪМ задължително!
"Взима" се по следнаха схема всеки месец:
- до 8-ми ден от Ц. - любов пожелание
- от 8-ми до 10-ти ден - кратка почивка
- от 11-ти до 19-ти ден - задължително много любов и много оргазъм
- от 20-ти ден - любов пожелание
Следващо посещение при нея за установяване на бременност  :D

Интересното в случая, което тя ми каза е, че е възможно пукане на повече от един фоликул месечно при оргазъм и стриктното спазване на тази "рецепта". Шансовете се увеличават и не е необходимо да разчитаме единствено и само на доминантния.
Ние започнахме стриктно да спазваме това "лечение" и се надяваме резултатът съвсем скоро да е налице. Вярвам, че тази рецепта ще помогне на всички нас, най-малкото да се обичаме много повече и резултатът няма да закъснее... :goodluck:


« Последна редакция: Август 02, 2007, 10:46:37 am от dsd »
*
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #22 -: Август 01, 2007, 17:52:49 pm »
Мноооого ми хареса тая рецепта. :jump12: Ще я пробвам!!
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #23 -: Август 01, 2007, 17:53:42 pm »
интересна рецепта, ама я кажи на твоята лекарка да прави 5-6 години секс по график и тогава да дава рецепти.
Аида, моите ги пуках с 15 000 УИ прегнил и се натисках силно - колкото и гадно да звучи, само това беше начина.
*
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #24 -: Август 01, 2007, 18:09:40 pm »
Е, както се досещате това е рецепта за хора с емоционални проблеми, а ако не помогне на тези с генекологичните - поне няма да навреди! :D Любовта лекува! :lol:
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #25 -: Август 01, 2007, 18:37:49 pm »
   А моя мъж все не може да се научи да казва правилно фоликул.Слага ударението но "У" -то.А за първи път като прояви интерес да му обяснявам как става бебето с подробности,фоликулът беше наречен "фолиукула" при което аз изпаднах в истеричен смях,а той заядливо ми заяви ,че неговите яйчници всеки ден образували фолиукули и за това не можел да е толково запознат като мен!
*
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #26 -: Август 01, 2007, 19:55:38 pm »
Вече си имаме и рецепта,остана само да "наготвим"!Пожелавам на всички правене на любов за удоволствие,не по "задължение"!Честно казано и аз не съм го правила скоро и смятам тия дни да пробвам-като всички лекари са в почивка през лятото,давайте и ние активно да релаксираме!
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #27 -: Август 02, 2007, 12:28:35 pm »
Ох, това с топките за украса и фоликула с ударение на у много ме разсмя :D

Аз всеки път като ми дойдеше и казвах на мъжа ми, омръзна ми да се излагам вече в болницата, всеки месец аборт да правя, ако не започнеш да ме пазиш както трябва, следващия месец ти обещавам, че ще оставя бебето.

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.
*
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #28 -: Август 02, 2007, 13:44:35 pm »
ама много сте ми сладки  :D
благодаря за всички рецепти за 'пукане на фоликули'- утре ще се разбере пукнал ли се най-сетне.

А по въпроса с оргазма съм готова да споря. Приемам го емоционално, защото 6 месеца една гинеколожка ми разправяше , че понеже сме правили секс а не любов, затова бебето не ставало. Един вид ми каза "ми като си си взела мъж дето не знае как да те люби- бебе няма". Сега ми се иска да отида и да й тресна резултатите от лошата ни спермограма и да я питам защо ми губи времето- да беше ме насочила да направим спермограма...ама това е стара история.

Аз доколкото знам, при оргазъм, матката се свива и отпуска (контракции) , което позволява семенната течност да влезе в нея и т.н

Друг е въпроса какво е оргазъм при жената. Колкото и да искам, честно казано, не всеки път имам оргазъм. А от както знаем за проблема си- още по рядко.

Пра баба ми се е запознала с мъжа си на сватбата си. Шока е бил голям, знаете чаршафа с кръв се показва, боляло я е...Тя ми е казвала че никога не е изпитвала удоволствие от любенето. Но има 3 деца :) Това са си мои мисли де.

Не че споря, но лично за себе си мисля че и без оргазъм може да стане. То практиката ще покаже- дай боже всекиму тук бебе.
« Последна редакция: Август 02, 2007, 13:53:31 pm от AIDA »
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #29 -: Август 02, 2007, 14:44:43 pm »
Естествено, че става и без оргазъм, иначе АРТ-процедурите по презумпция щяха да са обречени на тотален провал.

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #30 -: Август 02, 2007, 15:34:21 pm »
но като изключим АРТ, все пак без оргазъм поне на мъжа, не може да се мине  :wink:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #31 -: Август 02, 2007, 15:47:40 pm »
но като изключим АРТ, все пак без оргазъм поне на мъжа, не може да се мине  :wink:

хехе, девойки - в голяма грешка сте.
и АРТ не може да стане без мъжки оргазъм, я се замислете...  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #32 -: Август 02, 2007, 16:14:57 pm »
хехе, девойки - в голяма грешка сте.
и АРТ не може да стане без мъжки оргазъм, я се замислете...  :lol:
:D тъй, тъй - ама нали имаше един метод с пункция, при тежък мъжки метод - та заради него поставих условие  :wink:
Разбрахте ме, че се шегувам - просто в рецептата на dsd не е указано дали става дума за мъжа или за жената  :wink:
« Последна редакция: Август 02, 2007, 16:17:35 pm от mmery »
*
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #33 -: Август 02, 2007, 17:12:54 pm »
Виждам, че  доста се възбудихте от този оргазъм... :lol: Естествено, че в "рецептата" става въпрос за женски оргазъм, а мъжкият по подразбиране е задължителен  :D Aida, естествено, че може да се зачене и без женски оргазъм  - там роля играе доминантния фоликул по време на О. "Рецептата" е за увеличаване на шансовете и ускоряване на процеса ако няма сериозен медицински проблем...така че действайте...тази рецепта няма да ви навреди, най-много да получите някой страничен ефект като този preggo  :D  :goodluck:
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #34 -: Август 02, 2007, 18:33:12 pm »
Дай Боже всекиму такъв страничен ефект  :lol: :lol:

Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #35 -: Август 02, 2007, 18:53:07 pm »
Ама какъв оргазъм за мъжете при АРТ, бе хора :DАз по-скоро бих го нарекла отделяне на еякулат :D или нещо такова.

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #36 -: Август 02, 2007, 19:45:05 pm »
Avre, не се притеснявай :D Това си е чиста проба закачка, с лееек привкус на еротика и надмощие :?
Виждам, че  доста се възбудихте от този оргазъм... :lol: Естествено, че в "рецептата" става въпрос за женски оргазъм, а мъжкият по подразбиране е задължителен  :D Aida, естествено, че може да се зачене и без женски оргазъм  - там роля играе доминантния фоликул по време на О. "Рецептата" е за увеличаване на шансовете и ускоряване на процеса ако няма сериозен медицински проблем...така че действайте...тази рецепта няма да ви навреди, най-много да получите някой страничен ефект като този preggo  :D  :goodluck:
  ......и дай Боже всекиму странични ефекти :lol:


*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #37 -: Август 02, 2007, 21:51:27 pm »
Ей,много-яка стана темата,бе мацки!
 :jump12: :jump12: :jump12:
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #38 -: Август 03, 2007, 08:10:28 am »
Естествено, че в "рецептата" става въпрос за женски оргазъм, а мъжкият по подразбиране е задължителен  :D Aida, естествено, че може да се зачене и без женски оргазъм  - там роля играе доминантния фоликул по време на О. "Рецептата" е за увеличаване на шансовете и ускоряване на процеса ако няма сериозен медицински проблем...
естествено, че е естествено  :D но ако не го избием на майтап, трябва да ти се отговори като Диана ...
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #39 -: Август 03, 2007, 09:14:16 am »

Любов(не секс) + ОРГАЗЪМ задължително!


Интересното в случая, което тя ми каза е, че е възможно пукане на повече от един фоликул месечно при оргазъм и стриктното спазване на тази "рецепта". Шансовете се увеличават и не е необходимо да разчитаме единствено и само на доминантния.


И що да е задължителен оргазма? :D
Нещо не виждам логика?
Тя матката ,си контрахира , но яйчниците не.
 Чак пък от една контракция да ти се спука фоликула , че и втори даже... :wink:

 Има друга теория за оргазма и тя е следната:
Температурата в матката се повишава и това дава шанс на сперматозоиди с У-хромозомата да надбягат тези с Х - хромозомата , щото нали са с едно краче по-малко. :lol:
Та какво става , оргазъма прави момчета , а секса без оргазъм - момичета.
Не знам доколко може да се вярва на тази теория , но откакто я знам все казвам на мои приятелки ,мъжки майки -   " Ама много страст сте вложили , ей !" :lol:

И още нещо интересно , котките оволират при всеки полов акт! :D
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #40 -: Август 03, 2007, 10:39:09 am »


И още нещо интересно , котките оволират при всеки полов акт! :D

Колко интересно :D

Не ми се мисли тогава зайците колко често овулират :lol:
Благодаря ти, Бени!







Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #41 -: Август 03, 2007, 11:23:39 am »
Здравейте,
Тази тема много ми хареса и се допълни удоволствието от сутрешното ми кафе :)
А и с моя мъж така се базикаме. Той все пита като ми види тестовете, овулираш ли днес бе коте да знам да не се бавя в офиса, а да си дойда рано :)
Без капка хумор, работата е обречена.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #42 -: Август 03, 2007, 12:54:25 pm »
Цитат
Има друга теория за оргазма и тя е следната:
Температурата в матката се повишава и това дава шанс на сперматозоиди с У-хромозомата да надбягат тези с Х - хромозомата , щото нали са с едно краче по-малко.
и това е яка теория!  :lol: :lol: :lol:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #43 -: Август 03, 2007, 17:19:53 pm »
 :lol: а каква беше приказката, че мъжете артисти правели момичета, а майсторите - момчета?


Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #44 -: Август 03, 2007, 17:27:20 pm »
Момичета отдавна не бях се смяла и плакала едновременно.
Страшни сте да знаете, аз мислех, че само с моят мъж се шегува ме (бъзика ме) на тази тема.
*
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #45 -: Август 08, 2007, 14:37:20 pm »
Последния път,когато си говорихме по темата с мъжът ми той реши че иска малко да ме "отмени" в следенето на овулация и съпътстващите досадни тестове и мерене на темп.-да съм си починела малко психически!Няма лошо,но няма и как да стане! В крайна сметка(мисля че вече споменах това някъде)този месец не бебеправим,само любов-приятно е и много,много по различно!Е,не би било лошо ако някой заблуден сперматозоид изненада релаксиращия ми фоликул!
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #46 -: Август 08, 2007, 14:44:28 pm »
Е,не би било лошо ако някой заблуден сперматозоид изненада релаксиращия ми фоликул!
:lol: :lol: :lol: Най-искрено ти го пожелавам  :D

*
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #47 -: Август 08, 2007, 14:58:49 pm »
И на теб,Zlatulka,и на всички ни! :bighug:
Re: "Само да го пипна този фоликул!"
« Отговор #48 -: Август 11, 2007, 09:44:22 am »
Интересна и забавна тема!
По време на закуската ми дойде добре.
Хубаво е, че повечето от мъжете ви проявяват чувство за хумор  :balk_48: и като цяло вземат присърце проблема. Моят мъж пък все хукваше в командировки, точно, когато най не трябва. Я в София, я в Гърция, я в к.к. Албена, Св. Константин. Ама не е виновен. Тогава го пращат началниците. Лошото бе, че все ми обясняваше, че не може да ме вземе.
Но и ние по пробвахме по вече утвърдения тук график и стана. Веднъж половинката ми беше изморен, обаче трябваше да влезем в графика и му казах: "Виж, и на мен не ми се прави секс всеки ден, ама моля те, жертвай се."
А относно оргазмите - ми те въобще не са задължителни за нас, че да заченем.
УСПЕХ НА ВСИЧКИ !!! :bed:

Бъдете добри и не губете кураж! :)