0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нова седмица 30.07-06.08
« Отговор #40 -: Август 01, 2007, 14:26:56 pm »
Да ви питам тези които са правили или присъствали на прощапулник, понеже сме канени на племеника ми, какво се носи? За погача знам, ама за прощапулник... Моля помогнете!

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Нова седмица 30.07-06.08
« Отговор #41 -: Август 01, 2007, 14:43:30 pm »
Цветелина, нещо ги няма мацките или не четат внимателно.

Гане, Вени, Верди, Сигнус - ехооооооооооооо! :) Сигнуса специално прави прощапулник преди седмица, не знам защо не се обажда...

аз без личен опит да кажа, че не съм чувала да се носи нещо специално.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Нова седмица 30.07-06.08
« Отговор #42 -: Август 01, 2007, 15:30:15 pm »
Ами някакъв специален магьоснически подарък не знам да се носи...
Някаква играчка за детето може би....
Подлия Сигнус може ли да не се похвали ..., пък може бие заета да препуска насам натам
В очакване ....
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Нова седмица 30.07-06.08
« Отговор #43 -: Август 01, 2007, 23:28:51 pm »
Ми извинете за закъснението, ама ние днес си пътувахме за Варна и имахме малко премеждие, та затова чак сега пиша.
Цвети, не се носи нищо по-специално. Даже на нашия прощъпулник малкия не получи нищо от гостите. Купи някаква играчка. Иначе разгледай в мамата, че там нали са сведущи по всички въпроси. До колкото знам е като при питата.
Аз съм се побъркала в последно време, малкоя бяс не ме оставя да спя - никнат ни зъби и ги караме по някаква специална схема - един предкътник и един долен - кучешки от лявата страна. Дясната е все още мираж, както и останалите зъби :? Лигави се, както не се е лигавил като бебе. Освен панадол и дентинокс, някой бабешки лек има ли да облекча положението или ще се мъчим??? :(
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Нова седмица 30.07-06.08
« Отговор #44 -: Август 02, 2007, 11:51:47 am »
Гане, не знам дали се лигави, но снимката на аватара ти е един път - направо е невероятно сладък  :lol: Да го нацелуваш много, много...
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Нова седмица 30.07-06.08
« Отговор #45 -: Август 02, 2007, 13:24:10 pm »
Боре, благодаря! Ще го :wink:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Нова седмица 30.07-06.08
« Отговор #46 -: Август 02, 2007, 22:37:59 pm »
Благодаря Ви момичета за отговорите. Притеснявах се да не се носи нещо по-специално, както при погачата се носи нещо сладко, но май повече ми е свободното време. :wink:
*
Re: Нова седмица 30.07-06.08
« Отговор #47 -: Август 02, 2007, 23:31:54 pm »
Тук съм, тук съм, някои ходим и на работа :)
Не знам да се носи нещо за прощъпулника, поне не съм чувала такова нещо. Иначе Митко се хвана за калкулатора, ще става инженер.  :wink:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Нова седмица 30.07-06.08
« Отговор #48 -: Август 02, 2007, 23:59:16 pm »
Тук съм, тук съм, някои ходим и на работа :)
Не знам да се носи нещо за прощъпулника, поне не съм чувала такова нещо. Иначе Митко се хвана за калкулатора, ще става инженер.  :wink:


А Мими? :wink:
*
Re: Нова седмица 30.07-06.08
« Отговор #49 -: Август 03, 2007, 00:15:58 am »
и, аз това исках да питам.Ганева ме изпреварила :lol:
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Нова седмица 30.07-06.08
« Отговор #50 -: Август 03, 2007, 06:27:13 am »
Ами тя още не е проходила стабилно, стъпва на пръсти и предимно гледа да пълзи - тогава няма стигане. Когато проходи тогава ще видим. :) А като се вземе предвид, че се изправи почти 3 месеца преди него. Явно всичко е много относително и индивидуално.
Re: Нова седмица 30.07-06.08
« Отговор #51 -: Август 03, 2007, 13:18:13 pm »
 :xВече ми идва в повече. Аман от нахални, нетактични, некадърници. Извинете че съм толкова емоционална, но... :witch:
Много пъти съм ви споделяла за моята свекърва "съкровище", но неиздържам. Едно беше като ме обвиняваше , че не мога да имам дете, но съвсем друго, когато постоянно търси някакви болести на детето. Направо ми идва да и ускубя и малкото й останала перошина.
То не беше слабо, недохранено, имал инфекция, после не съм го хранила добре и затова бил анемичен. Направихме кръвни изследвания, само и само да се успокои, но не имал хемолитична анемия. Какво и става на тази жена, иска да е център на внимание ли? Да се покаже колко велик педиатър е? Писна ми, да си гледа живота и да остави семейството ми на мира.
*
Re: Нова седмица 30.07-06.08
« Отговор #52 -: Август 03, 2007, 13:24:34 pm »
Уффффффффффффф
Какво да ти кажа... Мъжът ти да говори с нея и да я помоли да се въздържа когато може. Ти няма смисъл да се караш с нея - все ще излезеш лошата. Мъжът ти й е син - той да се оправя...

Аз страшно се накокошинвам когато ми говорят за здравето на детето
В очакване ....
*
Re: Нова седмица 30.07-06.08
« Отговор #53 -: Август 03, 2007, 13:24:56 pm »
 Писна ми, да си гледа живота и да остави семейството ми на мира.

Защо възпитано не й го кажеш?
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Нова седмица 30.07-06.08
« Отговор #54 -: Август 03, 2007, 13:25:13 pm »
 :bighug: Цвети не се коси, и онова чудо-юдо мащехата на Ник само говори какво лошо може да се случи на детето, да сме били по-внимателни, тъй ли за хубаво не се сещат бре. Аз разреших проблема радикално- не им водя детето, жалко че на Ник баща му страда от това, но пък винаги когато пожелае може да ми се обади и да види детето.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Нова седмица 30.07-06.08
« Отговор #55 -: Август 03, 2007, 13:49:04 pm »
Синът й е вдигнал ръце от нея, толкова е нахална и невъзпитана, че по никакъв начин не можеш да се разбереш човешки с нея.
Братът на моя съпруг се изнесе на квартира/при положение че имат 3 апартамента/, с етърва ми не се виждат, нито си говорят вече от година. Не и дават децата. И ние ли трябва да стигнем до там. Незнам :(
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Нова седмица 30.07-06.08
« Отговор #56 -: Август 03, 2007, 13:54:30 pm »
Ами тя още не е проходила стабилно, стъпва на пръсти и предимно гледа да пълзи - тогава няма стигане. Когато проходи тогава ще видим. :) А като се вземе предвид, че се изправи почти 3 месеца преди него. Явно всичко е много относително и индивидуално.


Миличките сладуранчета.... :bori_002: :bori_016: :balk_21:
*
Re: Нова седмица 30.07-06.08
« Отговор #57 -: Август 03, 2007, 13:56:25 pm »
Цеци ти не се намесвай, ще станеш супер лошата снаха.Инструктираш мъж ти да поговори и да ви остави на мира и това е.или ограничаваш контактите до минимум.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Нова седмица 30.07-06.08
« Отговор #58 -: Август 03, 2007, 14:03:39 pm »
Цвети, много неприятна ситуация с твоята свекърва. Според мен обаче както го описваш с нея с добро няма да се разбереи, тогава по-добре си поговорете открито. Обясни й, че за здравето на детето сте отговорни ти и мъжа ти и ако имате нужда от нейните професионални съвети, ще се обърнете към нея.
<br />[link=http:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Нова седмица 30.07-06.08
« Отговор #59 -: Август 03, 2007, 14:12:00 pm »
Жената на брат ми дали така се оплаква от мен?
Аз все се притеснявам за бебето, дали го хранят както трябва,
защо е облечено с тези дрехи, мърморя от време на време, абе..... :bonk:
набивам им канчетата.
С две думи - гледам да ги вкарам в правия път, защото и двамата имат
малко лоши навици -  :balk_15: :balk_14: :drunk: :coke:

И на моменти може би съм чак досадна.
Ама мисля, че съм права. :D