0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Милички измъчих се до преди 30 мин не можех да вляза в системата а сега нито аватар имам дава ми повечето неща на английски, когато искам да отговоря ми дава отговорите на другите като йероглифи абе ужааааааааааааас, помогнете
*
Проблем с ъс сайта или форума помогнете
« Отговор #1 -: Август 24, 2005, 23:59:34 pm »
И при мен е така :cry: Не ме пускаше да се логна, а когато най-накрая успях ми дава доста неща на английски.
Проблем с ъс сайта или форума помогнете
« Отговор #2 -: Август 25, 2005, 00:15:31 am »
Да не би пак да са хакнали сайта какво ли...., мислех че е само при мен :roll:   :evil:
*
Проблем с ъс сайта или форума помогнете
« Отговор #3 -: Август 25, 2005, 06:28:48 am »
При мен сега е добре, а при вас? Снощи правихме наново качване на сайта с някои промени в защитата. Затова и се налага прегенериране и наново поставяне на лентичките от календара. Аз като си легнах всичко беше наред, може мъжкото ми да е ъплоудвал пак в по-късните часове, ако е поправил нещо. Сега всичко ОК ли е при вас?
*
Проблем с ъс сайта или форума помогнете
« Отговор #4 -: Август 25, 2005, 08:04:42 am »
Сега влязох лесно, но всички надписи /напр.бялата лентичка над форума и дори тук, от където се пише отговор/ са на английски. И някои мнения ми излизат с йероглифчета.
*
Проблем с ъс сайта или форума помогнете
« Отговор #5 -: Август 25, 2005, 08:31:05 am »
Да не би да ти е кеширана информацията. В момента съм от компютъра на работата и всичко ми е ОК - на български. Натисни няколко пъти Ctrl + F5!
*
Проблем с ъс сайта или форума помогнете
« Отговор #6 -: Август 25, 2005, 09:04:42 am »
Тифани, къде ти излизат йероглифчета? Сега пак ли е така? С какъв browser си?
Проблем с ъс сайта или форума помогнете
« Отговор #7 -: Август 25, 2005, 09:23:57 am »
Дони, на мен също ми излизат някои неща на Английски.......
*
Проблем с ъс сайта или форума помогнете
« Отговор #8 -: Август 25, 2005, 09:31:58 am »
Цитат на: Mari_Pz
Дони, на мен също ми излизат някои неща на Английски.......

Мари, влез си в профила и си избери езика на форума "Bulgarian"
Снощи правихме промени малко. Довечера и английския език пак ще бъде български - така че няма да се налага тази промяна да правиш, но сега на работа нямам достъп до файловете.
Проблем с ъс сайта или форума помогнете
« Отговор #9 -: Август 25, 2005, 09:33:46 am »
И при мен все още е така  :cry:  :cry:  :cry:
*
Проблем с ъс сайта или форума помогнете
« Отговор #10 -: Август 25, 2005, 09:36:28 am »
Цитат на: iva1701
И при мен все още е така  :cry:  :cry:  :cry:

Довечера ще направим английския език да е български и нещата ще се оправят. Ако искате да се оправят веднага - отидете в профила си и си селектирайте езика на форума да ви бъде "български"!
Извинявам се, ама снощи късно съм го пропуснала това - просто при мен е било селектирано български и не съм видяла, че английския език си е английски!
Иве, сложи си аватарчето от галерията, не се вижда. :(
*
Проблем с ъс сайта или форума помогнете
« Отговор #11 -: Август 25, 2005, 13:27:38 pm »
Цитат на: cygnus
Тифани, къде ти излизат йероглифчета? Сега пак ли е така? С какъв browser си?

Вече всичко е наред  :D . Смених от профила езика и всичко се оправи. И йероглифчетата също се оправиха.
*
Проблем с ъс сайта или форума помогнете
« Отговор #12 -: Август 25, 2005, 14:59:43 pm »
На мен постоянно ми дава "възникна грешка в скрипта на тази страница".И ака искам да продължа трябва да натисна  ДА. При мен ли е проблема?
*

    Anonymous

Проблем с ъс сайта или форума помогнете
« Отговор #13 -: Август 25, 2005, 22:39:00 pm »
И аз имам проблеми с влизането.Има ме са долу в списъка с тези,който в момента са в сайта.Но ако искам да пиша нещо,ми дава Page cannot be found ....HTTR 404 kod not found или нещо подобно.Вчера в постингите излизах,като гост :?: Сега пак май,така ще изляза :? И в дневниците ма не пуска?Да не сте ме "отписали"...? :wink:Какво става? Eli_
*
Проблем с ъс сайта или форума помогнете
« Отговор #14 -: Август 25, 2005, 23:21:24 pm »
На мен ми дава същото,но като изляза от сайта и после взлезна пак, ме пуска директно с ника ми . Защо трябва да влизам по два пъти?
*
Проблем с ъс сайта или форума помогнете
« Отговор #15 -: Август 26, 2005, 00:05:56 am »
Цитат на: Anonymous
И аз имам проблеми с влизането.Има ме са долу в списъка с тези,който в момента са в сайта.Но ако искам да пиша нещо,ми дава Page cannot be found ....HTTR 404 kod not found или нещо подобно.Вчера в постингите излизах,като гост :?: Сега пак май,така ще изляза :? И в дневниците ма не пуска?Да не сте ме "отписали"...? :wink:Какво става? Eli_


Ели, невъзможно е да си изтрита, изтрий си cookies на браузъра и се логни наново.

Цитат на: Mary

На мен ми дава същото,но като изляза от сайта и после взлезна пак, ме пуска директно с ника ми . Защо трябва да влизам по два пъти?

За да те "забрави" сайта трябва да излезеш с "изход". Тогава следващия път пак ще трябва да си въведеш паролата за да влезеш с ника си.
*

    Anonymous

Проблем с ъс сайта или форума помогнете
« Отговор #16 -: Август 26, 2005, 22:03:47 pm »
Все същото :( Аз досега винаги съм влизала само от най-долу,където има поленца за попълване инъче от горе,където пише "Вход" и "Влизай" никога не съм успявала,въпреки че се регистрирах.Сега пак пиша си ника и паролата и - Page cannot open ...същото,като вчера.А за cookies,нали е от Tools/Internet options/Privacy/Web Sites...
и избираш сайта.Или нещо бъркам? 8O Eli_
*
Проблем с ъс сайта или форума помогнете
« Отговор #17 -: Септември 17, 2005, 22:21:51 pm »
Нещо става - темите от вчера и днес ги няма, а темите от 13, 14 и 15 ми се появяват като непрочетени. А и някои от мойте отговори липстват.
Проблем с ъс сайта или форума помогнете
« Отговор #18 -: Септември 17, 2005, 22:28:15 pm »
И мойта я няма за момент си помислих че са ме изтрили

Проблем с ъс сайта или форума помогнете
« Отговор #19 -: Септември 17, 2005, 22:31:13 pm »
Явно има малък проблем със сайта. Споко, Сигнус ще го поправи  :D