0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Цветна снимка Майчин дом Варна
« Отговор #20 -: Юли 10, 2007, 21:02:54 pm »
silvi4ka, не се безпокой за снимката! Дали някой е доволен или не от даден лекар, нека не те стресира допълнително! Просто бъди спокойна и с положителни мисли!Успех, както и на Counterfeit  :goodluck:
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Цветна снимка Майчин дом Варна
« Отговор #21 -: Юли 10, 2007, 22:07:04 pm »
 silvi4ka , д-р Халачева е добър специалист,не се плаши!И твоята и на Counterfeit снимки ще ги правят на един и същ рентген.Добър е!Със или без упойка,снимката ще мине бързо,така че не се тревожи излишно!Късмет с резултата! :goodluck:
*
Re: Цветна снимка Майчин дом Варна
« Отговор #22 -: Юли 10, 2007, 22:42:37 pm »
Моята цветна снимка също беше в Майчин дом при Маркова.Не искам да повтарям,момичетата са ти казали всичко.Само не забравяй да напомниш да ти изпишат антибиотик след снимката.Желая ти всичко да мине без болка и най-вече добър резултат!
Не идваш ли на този свят,за да прегърнеш едно дете?
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=26711&AlbumId=96722
*
Re: Цветна снимка Майчин дом Варна
« Отговор #23 -: Юли 11, 2007, 10:22:28 am »
Моята цветна снимка също беше в Майчин дом при Маркова.Не искам да повтарям,момичетата са ти казали всичко.Само не забравяй да напомниш да ти изпишат антибиотик след снимката.Желая ти всичко да мине без болка и най-вече добър резултат!
Това пък що? В смисъл,четох аз на много места,че изписват антибиотик,но доколкото разбирам не задължително,т.е. не на всеки...И защо аз да напомням?Не знам,лично аз като не съм медицинско лице не бих им се месила на докторите в работите и да им казвам какво трябва да ми изпишат и какво не(един вид все едно разбирам повече от тях,което е абсурд :lol:)...Те ще преценят.
пп. Казвам го с най-добри чувства,Каприс - не го приемай като заяждане или нещо такова. :wink: :hug2:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Цветна снимка Майчин дом Варна
« Отговор #24 -: Юли 11, 2007, 10:51:00 am »
Counterfeit , обикновено изписват някакъв по-елементарен антибиотик за всеки случай и не виждам нищо лошо в това да попиташ ако пропуснат (все пак и лекарите са хора), отколкото след това да съжаляваш. Имам познати, които имат лоши спомени след цветната снимка, точно поради това , че са пропуснали да им изпишат антибиотик. :(
*
Re: Цветна снимка Майчин дом Варна
« Отговор #25 -: Юли 11, 2007, 15:39:48 pm »
Момичета,върнах се от снимката! Първо да се похваля с резултата - и двете тръби проходими,едната(лявата) леко нагъната,дясната била по-хубава(каквото и да значи това :lol:), но и двете са проходими,няма гадини като хидросалпингс и т.н. - урааааа!! :ywoohoo:  :ywoohoo: :ywoohoo:

Не ми изписаха антибиотици.Пета,не знам за след процедурата дали ще имам лоши спомени(засега нищо ми няма),но да ти кажа от самата снимка със сигурност ще имам такива :? - такава болка не бях изпитвала през живота си! 8O Нещо ужасно,добре,че мина за 2 минути горе-долу....но се бях изпотила и две не виждах от болка докато вкарваха контраста...Накрая като свършихме,д-р Атанасова каза че въпреки,че е имало болка,смята,че снимките щели да са добри,защото контраста влизал лесно :) И наистина се оказаха добри :lol:
Ох така се радвам...и очаквам септември с нетърпение...да направим второто ИКСИ!Този път ше успеем!ТРЯБВА!
Благодаря ви, момичета  още веднъж за съветите,споделения опит и подкрепата - невероятни сте! :bighug: :bighug:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Цветна снимка Майчин дом Варна
« Отговор #26 -: Юли 11, 2007, 15:44:59 pm »
Браво за хубавият резултат, мила. :bighug: Болката се забравя. Хайде напред към успеха! :D
*
Re: Цветна снимка Майчин дом Варна
« Отговор #27 -: Юли 11, 2007, 16:02:41 pm »
Радвам се за теб Counterfeit! Въпреки всичките ти притеснения и болката, все пак всичко е наред. Успех, мила! И наесен да се похвалиш в друга тема!
*
Re: Цветна снимка Майчин дом Варна
« Отговор #28 -: Юли 11, 2007, 16:34:33 pm »
Е браво, Таня жива си! :lol: :lol: :lol:
Резултата оправдава страха и болката :wink:

"Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него."
 Буда
*
Re: Цветна снимка Майчин дом Варна
« Отговор #29 -: Юли 11, 2007, 17:32:06 pm »
Верно съм жива,Насе  :lol: :lol: :lol:
Благодаря ти,както и на Пети и Eli_v :bighug: :bighug:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Цветна снимка Майчин дом Варна
« Отговор #30 -: Юли 11, 2007, 17:37:13 pm »
Counterfeit, радвам се че всичко е наред, и на есен - последно и успешно!!
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Цветна снимка Майчин дом Варна
« Отговор #31 -: Юли 11, 2007, 18:00:41 pm »
Хайде сега след хубавата новина, скоро и още по-хубава! :goodluck:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Цветна снимка Майчин дом Варна
« Отговор #32 -: Юли 11, 2007, 18:05:15 pm »
Counterfeit
 :balk_47: :balk_602:
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Цветна снимка Майчин дом Варна
« Отговор #33 -: Юли 11, 2007, 18:31:54 pm »
    :hug2: Браво за прекрасният резултат,Таня!Ето за това си е заслужавало!Болката се забравя!Изключително много се радвам за теб и ти желая успех!
 :goodluck: :goodluck: :goodluck:
*
Re: Цветна снимка Майчин дом Варна
« Отговор #34 -: Юли 11, 2007, 19:18:08 pm »
Ох,обичам ви беееееее!...Много,да знаете!  :bighug: :bighug: :bighug:
Напълнихте ми душата с пожеланията си - да ви се връщат хубавите неща и на вас,многократно и то!


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: Цветна снимка Майчин дом Варна
« Отговор #35 -: Юли 11, 2007, 20:37:06 pm »
Counterfeit много се радвам за резултатите и ти желая скоро до се похвалиш,че ще ставаш мама!   :P
*
Re: Цветна снимка Майчин дом Варна
« Отговор #36 -: Юли 11, 2007, 22:25:25 pm »
 :balk_46: Браво! Добре, че всичко е минало вече! И още по-добре, че резултатите са хубави :balk_47: Хайде, следващата добра новина да е  :bfp: :cloud9: :babyflips: ! :goodluck:

Re: Цветна снимка Майчин дом Варна
« Отговор #37 -: Юли 12, 2007, 16:46:59 pm »
Counterfeit, чудесна новина!

И аз ще правя 2ра ЦС преди следващо ИКСИ, от първата резултата е 2 непроходими. Не че очаквам чудо да ме споходи, но дано няма хидрослапингс истории... :?
Re: Цветна снимка Майчин дом Варна
« Отговор #38 -: Юли 12, 2007, 20:04:06 pm »
Поздравления за резултата, Таня :)
Нека добрите новини продължават и следващия опит
да ти е последен, за да излезеш в 9 месечна заслужена почивка ;)  :lol:
Стискам палци всичко да продължава в същия дуx, както ти е тръгнало сега :)
« Последна редакция: Юли 12, 2007, 20:40:50 pm от BLACK_ROSE »
*
Re: Цветна снимка Майчин дом Варна
« Отговор #39 -: Юли 12, 2007, 20:18:14 pm »
Ооо Вени, де се губиш бе човек,жива ли си? :lol:
Благодаря ти за хубавите пожелания,да ти се връщат тъпкано - и на теб, и на всички останали момичета тук! Прегръщам ви всички :bighug:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!