0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #60 -: Юли 05, 2007, 23:39:25 pm »
Фуси, съжелявам за това, което ти се е случило. Но и аз да повторя мармотчето: бъди щастлива, че имаш прекрасно семейство и всички са живи и здрави. Прекарах последните две седмици в тичане по болниците с моя племеник и мисля, че вече се научих да приемам със смирение лошите новини.

Лиде, аз от страх изчаках три месеца преди да се осмеля да дам пак пуйка и то не със същото пюре, въпреки че е на Хип.


*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #61 -: Юли 06, 2007, 10:22:43 am »
Благодаря ви много милички! Съжалявам за натоварването...ама понякога (май постоянно  :wink:) имам много нужда от подкрепата ви

 :bighug:
В очакване ....
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #62 -: Юли 06, 2007, 12:03:22 pm »
Честита Първа Годинка на Антъни и Боби!
Бъдете най-вече здрави, умни и усмихнати деца, обичайте мама и татако и много ги гушкайте! :happy_birthday_1:

Честита Шеста Месечинка на Дара!
Бъдете здрави, усмихнати, обичани и глезени!
 :balk_9:

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #63 -: Юли 06, 2007, 15:28:05 pm »

Лиде, аз от страх изчаках три месеца преди да се осмеля да дам пак пуйка и то не със същото пюре, въпреки че е на Хип.
Мерси Габи. Ще пробвам и аз.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #64 -: Юли 06, 2007, 22:49:53 pm »
На мен явно ми е тръгнало на лекари. Сега пък имам нужда от добър детски гастроентеролог. Ще съм благодарна ако някой може да ми препоръча.


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #65 -: Юли 06, 2007, 22:59:41 pm »
Габи, детските гастроентеролози преглеждат амбулаторно в поликлиниката към педиатричната болница.  намира се на ул Найден Геров 2. централа 952 38 40.
тъпото при тях е, че трябва да си запишеш час в самия ден - да се отиде рано сутринта за номерче, а после редът може да ти дойде и по обяд.
светилата там са доц.Маринова - с насоченост към АБКМ, доц.Ковачева (ние ходихме при нея и аз не я харесах, но много майки се кълнат в нея), има още и други - Пантелеева помня като име, още една-две имаше. категорично да се избягва само Желев от гастроентеролозите, преглеждащи там.

някои от тия гастроентеролози преглеждат и в частния МЦ "Детско здраве" на ул. Ами Буе 27-29. тел 952 42 97

общо взето, като че ли там ходят всички за детски гастроентеролози.

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #66 -: Юли 06, 2007, 23:03:51 pm »
Jam, както винаги помощта ти е свткавична. Благодаря!