0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
седмицата 2.07-8.07
« -: Юли 02, 2007, 11:29:37 am »
Да има само усмихнати мами и бебчовци и много полужителни тестове.
За почиващите, приятно изкарване на ваканцията. :D
И ние вече чакаме с нетърпение края на месеца да се топнем в нашето Черно моренце. :surfinga: :beach1:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #1 -: Юли 02, 2007, 14:19:19 pm »
Спокойна седмица от нас, изпълнена с много детски смях и усмивки! :bori_020:
Весело изкарване на почиващите. Ние евентуално ще се класираме за моренце през септември. :beach1:
Иначе ние сме добре. Вики е като пумпал и се върти на всички страни. А като се обърне по корем започва да пищи, щото не може да се върне самичка обратно по гръб. :babyflips:



*

    Butterfly_

  • ***
  • 273
  • Много, много щастлива мама и съпруга!!!
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #2 -: Юли 02, 2007, 15:22:24 pm »
Защо има две седмични теми? Другата е ТУК Ако може някой да ги слее!!!
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #3 -: Юли 02, 2007, 15:33:29 pm »
В тази тук се обсъждат предимно бебешонски радости и неволи, другата е в подфорума за кафенце и бира. Не е уместно да се сливат. Живот и здраве, надяваме се някой ден да не останат потребители за другата и да е само тази  :wink:
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    Butterfly_

  • ***
  • 273
  • Много, много щастлива мама и съпруга!!!
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #4 -: Юли 02, 2007, 15:34:29 pm »
В тази тук се обсъждат предимно бебешонски радости и неволи, другата е в подфорума за кафенце и бира. Не е уместно да се сливат. Живот и здраве, надяваме се някой ден да не останат потребители за другата и да е само тази  :wink:

Благодаря ти!!! :oops:
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #5 -: Юли 02, 2007, 15:46:55 pm »
Хубава седмица на всички.
Ние пътуваме утре са България, нещо станало с резервациите и вместо "икономи" на 2 юли, ще пътуваме "бизнес" класа на 3 ти.Голяма веселба ще бъде.

Ще се включвам понякога, когато имам възможност.


целуФки

 :hello: :grouphug2:

We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #6 -: Юли 02, 2007, 15:50:28 pm »
Хубава седмица и от нас. Един въпрос към мамите, които вече бяха с бебетата на море. Кажете какво носите на плажа -имам предвид нещата, които задължително трябва да се носят, пък и другите също. Ние живот и здраве другата седмица ще пътуваме към морето.
<br />[link=http:
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #7 -: Юли 02, 2007, 16:11:14 pm »
Еми, лек и приятен път! И честити рождени дни на всичките ти синове  :happy_birthday_1:
Да са ти живи и здрави, много да те радват и умерено да те слушат :)
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #8 -: Юли 02, 2007, 16:16:49 pm »
Емче, лек път и приятен престой в България. ако случайно ти изпадне време, ще се радвам да се видим в София.

мешко, аз не мисля, че бебе на 1 година е уместно да се води на плаж. ние ходихме в началото на юни, но Мартин е стъпвал на плажа само рано сутрин и вечер след 18 часа. нищо по-различно от обичайното не съм носила - просто натоварихме целия му багаж и това е :) остана място колкото за по един чифт тениски и джапанки за нас.
следващата ни кола ще е комби...


ау, как не съм видяла - ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА БОБИ И АНТЪНИ!  :D ДА СА МНОГО ЗДРАВИ, ВЕСЕЛИ И ЩАСТЛИВИ ДЕЦА ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТКО!

« Последна редакция: Юли 02, 2007, 16:20:05 pm от jam »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #9 -: Юли 02, 2007, 16:26:45 pm »
Ух...
аз нали съм луда на тема море и плаж... Ние бяхме миналата седмица за 5 дни - баш в пика на жегите. Когато не се търпеше - до обяд бяхме до басейна на хотела, после Никола беше екстрадиран с майка си в стаята, да спи и да си играе от 1 до 5 часа, в края на деня - на плаж. В поносимите дни - 2 на брой - бяхме на плаж по цял ден  :oops: :oops:. Бебито си спеше най-невъзмутимо под чадъра, през останалото време си игра пак под чадъра, а в морето съм го къпала доста често, той крещеше като чайка от кеф.
Нон стоп беше намазан с фотопротекторен крем на Чико -  50ти фактор, така че си го върнах бял като сирене, само муцунката му лееееко почерня.
В очакване ....
*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #10 -: Юли 02, 2007, 16:27:57 pm »
Честит рожден ден на малките момчета, да растат все така здрави и добрички :D
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #11 -: Юли 02, 2007, 16:31:25 pm »
Честит Първи Рожден Ден на Боби и Антъни!
Да са здрави, силни и много да радват мама и тати!

*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #12 -: Юли 02, 2007, 18:06:33 pm »
Eма, да са ти живи и здрави всичките рожденици! Малките да растат здрави и послушни, а баткото да е все така за пример на малките си братчета!
*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #13 -: Юли 02, 2007, 19:15:37 pm »
Ема, да са живи и здрави малките юнаци! А и баткото също!  :D
Лек път и приятен престой  :D
*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #14 -: Юли 02, 2007, 20:12:09 pm »
Честит Рожден Ден на сладурите на Еми :)
Да са живи и здрави и много да радват мама и тати :)
Целувам ви всички! :)

 :bori_005: :bori_005:
 :balk_20:
*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #15 -: Юли 02, 2007, 20:40:49 pm »
Честит рожден ден на Антъни и Боби  :D!
Да растат Щастливи и беzгрижни и да са много zдрави!


Весело иzкарване в БГ и много положителни емоции  :wink:.
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #16 -: Юли 02, 2007, 21:23:53 pm »
Честит първи рожден ден на Антъни и Боби :D
да растат здрави и щастливи, за радост и гордост на мама, тати и бати!!! :D


ау, помощ!.... нашият баща току-що се върна от рожден ден на приятел, където е имало дете с шарка :? той веднага се е изнизал като пр.... из гащи, но сега седи в коридора като наказано куче. каза, че не е докосвал детето и не е карал шарката, която забележете, не знаем коя е 8O :lol:
ние сега притесняваме ли се или да не се втелясваме?!
« Последна редакция: Юли 02, 2007, 21:37:20 pm от manhattan »
*

    gemi78

  • ***
  • 235
  • ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!!!
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #17 -: Юли 02, 2007, 21:32:29 pm »
Честит рожден ден на малките бебоци!
Да са живи и здрави!
На всички останали пожелавам само една добра седмица,
пълна с положителни тестове!


*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #18 -: Юли 02, 2007, 21:58:14 pm »
Честит рожден ден на Антъни и Боби. Ема да са ти живи и здрави и много да те радват  :D :happy_birthday_1: :balk_12: :balk_19:
Манхатън :oops: аз съм била контактна стотици пъти и не ме е хващала шарка. Дори съм целувала болно детенце с температура и на следващия ден когато му се появиха пъпчиците пак го целувах и пак ми се размина. Досега не съм карала нито една шарка 8O.
С мъжа ми си говорим че ще ги карам сигурно на "дърти години" както той се изрази с детето. Ако някой ме пита предпочитам никога да не ги карам де :lol:
Стискам палци всичко да е наред и тая напаст да не ви лепне.
« Последна редакция: Юли 02, 2007, 23:10:57 pm от lidia »
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #19 -: Юли 02, 2007, 21:58:46 pm »
Честит първи рожден ден на сладките Боби и Антъни! Нека растат здрави и щастливи! Лек път и весело изкарване в Бг!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #20 -: Юли 02, 2007, 22:19:09 pm »
Манчо, питай Мели, но мисля, че детето е заразно само ако пъпките са току що избили и са гнойни още. Абе да не те плаша, но след като той не е карал нито една шарка има вероятност да се разболее, а от него и вие
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #21 -: Юли 02, 2007, 22:34:45 pm »
Весела и усмихната седмица и от мен ! :jump12:
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #22 -: Юли 02, 2007, 22:47:58 pm »
Манчо, виж дали е ваксиниран, и кои години... Ние имахме случай с варицела в офиса, аз не съм я карала, но съм ваксинирана, и изобщо все едно не съм била в контакт със заразно болна ...

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #23 -: Юли 02, 2007, 23:37:29 pm »
бе, аз съм карала де що има, ама за дребния ме е страх :( мъничък е още за шарките :(
точно скоро си говорихме с мамите от комплекса, как американците си правят "варицела парти" :dance2: ако едно дете от компанията се разболее от някоя от задължителните шарки, събира на парти останалите дечурлига, за да я изтрещят заедно :lol:...ми практични са си хората, кво...
утре ще питаме родителите каква е шарката, ще потормозим педитата и ще чакаме :(
и няма да се сърдим, че не ни каните на гости.
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #24 -: Юли 03, 2007, 00:01:20 am »
Честит рожден ден на Тони и Боби! Да са живи и здрави, да радват мама и татко и да слушат много, като правят умерени белички!
Еми, приятно изкарване в БГ и само хубави и положителни емоции да имате!
Манчо, дано не се разболеете и да се размине само с уплахата!
Весела седмица на всички и много положителни тестове, здрави бебета и усмихнати мами!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #25 -: Юли 03, 2007, 00:08:59 am »
обикновено, болният от шарка носи зараза 3 дни преди момента, в който избият пъпките, и продължава да е опасен до момента на пълното им завяхване.
също така, обикновено не се знае, че болният има шарка, докато не избият пъпките. следователно, щом родителите са знаели, че детето им има шарка, недоумявам на какъв купон са го помъкнали (или организирали). това си е направо престъпно, детето и контактните трябва да са под карантина!
шарките за малки деца не са опасни, по-добре е да се преболедуват в детска възраст, защото при заболяване на зрели години, протичат много по-тежко. затова детето с шарка е било опасно най-паче за възрастните.
манхатъне, щом мъжът ти не е бил в контакт с детето, малко вероятно е да е барнал нещо.

сестра ми, както знаеш, е с почти сринат имунитет от лекарства, беше преди 2 месеца в контакт с лекар, болен от шарка (той не е знаел тогава) - при това тесен контакт - преглеждал й е носа, ушите и гърлото. въпреки това, тя, за щастие, не се разболя. така че... контактът не винаги води до зараза.
пусни мъжо да влезе в къщи :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #26 -: Юли 03, 2007, 00:16:06 am »
Еми лек път и приятна ваканция. Да са ви живи и здрави малките сладурчета и много да ви радват.
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #27 -: Юли 03, 2007, 08:50:26 am »
Привет от нас!
Честит празник на малките бонбони - Антъни и Боби!

Вчера направих грешката да се съглася да дръпнат пишката на Мати и сега изживявам малък ад!
Трябваше да изчакам баща му да е тука, че да си понесе последствията от удоволствието да има момче! Сега всяко изпишкване е ад!

За варицелата - не естрашно, ако детето е било здраво и със силна имунна система при разболяването! Протича леко в този случай!
Матей - 1.04.2006 г
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #28 -: Юли 03, 2007, 09:21:10 am »
Мила Ема, честити ти рожденици! Да са ти живи и здрави момчетата, и по-малките и по-голямото!  :)

Весела седмица на всички!
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #29 -: Юли 03, 2007, 09:40:51 am »
Честит празник на малките сладури!


jam, ние имаме комби и пак не остава място за нашия багаж :wink:
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #30 -: Юли 03, 2007, 11:09:24 am »
Ние пък се завърнахме от почивка в Анталия. Беше ни подарък от майка ми за сватбата. Петзвезден хотел, перфектно обслужване и обстановка, пълно с бебоци и деца. Хотелът е Отиум Арт, с огромна паркова част, извън населено място. Не мога да опиша колко размазващо добре изкарахме, изключително доволна съм, като порасне Симеон достатъчно, че да го пласираме на аниматорите, отиваме пак :lol:
Единствения проблем бяха жегите - 52 градуса на сянка беше пика. Беля се на лентички в момента :lol:
Някои хора сигурно си спомнят впечатленията ми от испанския танцьор миналата година :balk_68:
е, сега имах пък учител по турски и водна гимнастика :balk_53:
ще показвам снимки :wink:
Планираме в края на седмицата да ходим на тийм билдинг в Пампорово, оттам заминаваме за Габрово на кръщене на най-малката шаферка на сватбата :D Само дето преди два дни не знаехме, че ще пътуваме и дадохме колата на брата на мъжа ми и сега ще умуваме как ще пътуваме :?
За една седмица при бабите Симеон е вече разглезено бебе, сега се вкарваме в правия път, дано не отнеме много време.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #31 -: Юли 03, 2007, 11:38:28 am »
Честит рожден ден на малките близнаци. Да са живи, здрави и много щастливи!
Джам, ами и ние ще ходим рано сутрин и късно вечер на плажа и то само под чадър -тя самата се крие от всеки слънчев лъч :). не бих си и помислила друго. Като тръгнем на разходка в парка и сама си дърпа гюрука на количката, а аз задължително отварям чадърчето, така че се покрива отвсякъде. Много е смешна.  През останалото време ще е в градината -тя била с много зеленина, фонтан и т.н. А в най-голямата жега- слетобед Мия спи, така че мисля да успеем да избегнем жегите.
<br />[link=http:
*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #32 -: Юли 03, 2007, 13:27:59 pm »
Спорна и усмихната седмица и от мен.За мен не започна много добре.2 ромки се намъкнаха в аптеката зад щанда, докато ме нямше буквално за секунди.чудо са направо тези хора.една избяга,другата я завардихме.нагли същества - търсила ме вътре да си купи нещо.добре че нямаше последствия.нищо не успяха да вземат.само беше успяла чантата на лап-топа но я хвърли.дали си мисли,че е била пълна с пари  :lol:.
 Ема,честит рожден ден на дечицата.да са живи и здрави и само да ви радват.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #33 -: Юли 03, 2007, 13:30:17 pm »
Ниа ужас. Добре че сте ги хванали на време. Напаст са страшна значи. И после защо не сме ги взимали на работа и не ги уважаваме. :bonk: :bonk: :bonk:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #34 -: Юли 03, 2007, 14:04:26 pm »
Лиде, какво да ти кажа - нагли,нахални и гадни същества.разтрепераха ме направо.нямаше толкова пари, колкото документи и не ми се мисли какво можеше да стане.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #35 -: Юли 03, 2007, 16:11:36 pm »
Весела седмичка и от нас!!!

Честита годинка на Тони и Боби! Да са живи и здрави, игриви и весели!!!

Дара днес става на 6м.!  :balk_12: ::cake:: beer:: beer:: beer:: :bori_013: :bori_009: :bori_006:

Не усетих кога минаха... даже и аз още не съм си възстановила фигурата - не минава ден без да чуя - "Браво на момичето - едното в количката, а другото на път"...  :balk_159:
Наша Дара вече два пъти ходи до морето. Стояхме предимно на басейна в хотела, но и в морето я топнах. Не носех кой знае какво - вода, кремче на Нивея 30-ти фактор и пюренце (папмперсите се подразбират). Тя си спа кротко в количката под чадъра през цялото време.
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #36 -: Юли 03, 2007, 17:27:52 pm »
Честито полугодие на Дара  :D!

Да е жива и zдрава и да не ядосва много мама и тате  :wink:.

ultra,
да ви zавиди човек така, както описваШ почивката... Чакаме снимките  :D.
nia72,
много неприятна случка. Ако има въzможност да се zатвори някак (врата и ключ например) пътя zа zад Щанда, zа да няма и други подобни иzненади.
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #37 -: Юли 03, 2007, 17:57:46 pm »
  Честит Рожден Ден на Боби и Тони. Да са много, много здрави, весели и засмяни.


Чесита 6-та месечинка на Дара! Нека расте все така усмихната, много здрава и обичана.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #38 -: Юли 03, 2007, 19:20:19 pm »
Честита месечинка на малката Дара. Да е жива и здрава и много да ви слушка  :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #39 -: Юли 03, 2007, 19:45:04 pm »
Честита месечинка, мъничка Дара!
Бъди здрава, весела и мноооооого да пораснеш!
Да радваш и да слушкаш мама и тати!

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #40 -: Юли 03, 2007, 21:55:50 pm »
Честити 6 месеца на Дара! Невероятно сладко момиченце е! Пу-пу. Нека е здрава и добричка! Снощи до късно разглеждах снимките и, бонбон е. Това за формата ти, ми се струва странно, като те гледах на снимките направо ти се възхитих, честно. Поздрави!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #41 -: Юли 03, 2007, 23:22:48 pm »



Честита първа годинка на Тони и Боби, да растат здрави, послушни и усмихнати деца да радват мама, тате и бате!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #42 -: Юли 04, 2007, 13:41:21 pm »
Честит Рожден ден на Антъни и Боби! Много да папкат и много да слушкат! :D

Честита месечинка и на Дара! setakap, не се притеснявай и аз бях така. Откакто обаче спрях да кърмя и минах малко да диета съм свалила 12 кг. Е, остават още де :oops:
Иначе през изминалия weekend и ние бяхме на моренце, естествено плажа беше сутрин или вечер след 5 ч. Честно казано на малката много и хареса на плажа, но водата беше студена и не съм я насилвала да я къпя в морето, защото един път като реших само да я измия от пясъка се разрева. Къпа се с голямо удоволствие в детското басейнче, което купих.

Момичета, много ще съм благодарна ако някой ми препоръча добър алерголог. Координатите мможе да ми пратите и на лични.


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #43 -: Юли 04, 2007, 13:44:04 pm »
Габи, за Юлия ли е? д-р Мустаков има уж репутация на най-майстор. не знам доколко е така, но и аз него посещавах. лошото е, че при него се записва час за 1 месец напред.
тел. 952 59 40 - записват на 24-то и 25-то число за часове през следващия месец, но може да има отказали се и да се освободи час по-рано.

аз при други не съм ходила.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #44 -: Юли 04, 2007, 13:48:21 pm »
Jam, благодаря за скоростния отговор. За една колежка е. Малката за щастие след случката с пюрето на Хип тиква с пуешко не ми е правила проблеми. Даже мин. седмица се престраших пак да и дам пуешко (на Бебевита) и мина без проблем.


*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #45 -: Юли 05, 2007, 10:13:04 am »
Тиква с пуйка е любимото пюре на Моника. На нея не и  понесе ябълка  на Ганчев и не повторих да давам нищо на Ганчев. А преди това беше яла ябълка и на Гербер и на хип и приготвено от мен пюре.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #46 -: Юли 05, 2007, 10:49:28 am »
мда, Деси и тя е правила проблем от ябълка на Овко обаче. Но аз съм си виновна като реших да си правя експерименти с детето ...
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #47 -: Юли 05, 2007, 11:46:37 am »
Аз си мислех, че щом ни понася ябълка, значи си ядем ябълка. Но не съм си помисляла че може на Хип да ни понесе а на Ганчев не. После разбрах че Ганчев са ужасни и вече нищо тяхно не давам. Иначе не ни понесе сок от круша на Хип. Още не съм давала круша, въпреки че педиатърката ни каза да пробвам вече. Габи колко време мина за да дадеш пак пуйка.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #48 -: Юли 05, 2007, 12:13:56 pm »
Привет. Мия от няколко дни е много кисела и 3 вечери подред заспива без да вечеря, което е много странно. Вероятно е реакция от ваксината, защото вече мина една седмица откакто я сложихме, а пък може и някой зъб да й расте. Не знам направо, тя да откаже храна, си е направо чудо, ама дано по-бързо да се съвземе, че нали ни предстои почивка в края на другата седмица.
И на нас тиква с пуйка ни е любимо пюре, както и броколи с пуйка на бебивита, също.
<br />[link=http:
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #49 -: Юли 05, 2007, 14:56:37 pm »
Олее да са живи и здрави юнаците Ема  :hbirth: големи да станат и много да слушат.  :bighug: Как си мина 1г  :balk_21: Весело изкарване в БГ. До кога ще си тук?
*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #50 -: Юли 05, 2007, 16:45:33 pm »
Аз да си поплача... че пред кой друг ...
Днес загубих много близък човек - една от най-добрите приятелки на майка ми почина внезапно тази нощ. От тези приятелки, дето двете с майка ми заедно ни гледаха и основно коментираха.. :). Проблемите ни в училище, абитуриентските ни балове, следването ни, гаджетата ни, сватбите ни, децата ни. Всичко мина заедно - нашите с брат ми и нейните две дъщери.
Незнам дали сте гледали филма "Стоманените магнолии", но той буквално сякъш е правен за майка ми и нейните 5 приятелки. Всяка от тях е уникална, много силна и прекрасна жена. Умни, интелигентни, четящи, активни и обичащи живота жени. Сега останаха с една по-малко. А ние децата останахме без един човек, за когото все още бяхме деца...


Защо никой не ме предупреди, че ще трябва да порастна някой ден...
В очакване ....
*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #51 -: Юли 05, 2007, 17:01:20 pm »
Фуси, съжалявам. И аз често си мисля напоследък, че все повече се доближавам до времето, в което ще трябва да се разделя с любим човек.
Никой не може да те подготви за това. И не трябва.
Поплачи, но съм сигурна, че тази жена не би се радвала да види сълзи в очите ти.
Не е тъжно, че някой си отива. Тъжно е, че ние губим някой скъп човек.
 :bighug: :bighug: :bighug:


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #52 -: Юли 05, 2007, 17:14:21 pm »
Защо никой не ме предупреди, че ще трябва да порастна някой ден...

Много съжалявам, миличка. Не знам какво се казва в такива случаи, толкова е ... необратимо, че няма как да кажеш нещо успокояващо. Прегърни майка си, сега имаш добра възможност ти да си й опора. Филмът ми е много любим, майка ти и приятелките й са щастливи хора, това хич не е малко.

А твоя въпрос и аз си го задавам всеки ден в последната седмица, но отговор не виждам. Виждам единствено смисъл да сме благодарни всеки ден, че все пак имаме деца и семейства и че те са здрави. Всичко друго е by the way.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #53 -: Юли 05, 2007, 17:17:03 pm »
Фуси, съжалявам, миличка!!! :(
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #54 -: Юли 05, 2007, 19:36:52 pm »
"Стоманени магнолии" е много хубав филм.
съжалявам за твоята и на майка ти загуба. някои имат щастието да "порастнат" по-късно в това отношение, други, за съжаление - по-рано. бъди щастлива, че все още има за кого да бъдеш дете.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #55 -: Юли 05, 2007, 21:02:05 pm »
Фуси :balk_145:
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #56 -: Юли 05, 2007, 21:22:05 pm »
Фани, миличка... едно голямо ГУШ  :bighug: от мен... Винаги е много тежко, когато загубиш близък човек... Не знам как да изразя това, което чувствам... Няма думи за това...

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #57 -: Юли 05, 2007, 21:58:22 pm »
Фуси, много съжалявам! :bighug:
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #58 -: Юли 05, 2007, 22:21:02 pm »
Мила Фуси съжалявам за загубата ви  :( :balk_145:
За съжаление добрите хора, рано си отиват от живота и ние бързо, бързо "порастваме".(поне при мен беше така)



На Ема бебоците Тони и Боби         
Да растат здрави и безгрижни. Да са щури и още повече сладури.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #59 -: Юли 05, 2007, 22:34:27 pm »
Фуси, съжалявам за това, което изпитваш в момента, аз лично все още не мога, а и не искам да си представям момента в който ще трябва да "порастна".
Бъди силна  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #60 -: Юли 05, 2007, 23:39:25 pm »
Фуси, съжелявам за това, което ти се е случило. Но и аз да повторя мармотчето: бъди щастлива, че имаш прекрасно семейство и всички са живи и здрави. Прекарах последните две седмици в тичане по болниците с моя племеник и мисля, че вече се научих да приемам със смирение лошите новини.

Лиде, аз от страх изчаках три месеца преди да се осмеля да дам пак пуйка и то не със същото пюре, въпреки че е на Хип.


*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #61 -: Юли 06, 2007, 10:22:43 am »
Благодаря ви много милички! Съжалявам за натоварването...ама понякога (май постоянно  :wink:) имам много нужда от подкрепата ви

 :bighug:
В очакване ....
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #62 -: Юли 06, 2007, 12:03:22 pm »
Честита Първа Годинка на Антъни и Боби!
Бъдете най-вече здрави, умни и усмихнати деца, обичайте мама и татако и много ги гушкайте! :happy_birthday_1:

Честита Шеста Месечинка на Дара!
Бъдете здрави, усмихнати, обичани и глезени!
 :balk_9:

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #63 -: Юли 06, 2007, 15:28:05 pm »

Лиде, аз от страх изчаках три месеца преди да се осмеля да дам пак пуйка и то не със същото пюре, въпреки че е на Хип.
Мерси Габи. Ще пробвам и аз.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #64 -: Юли 06, 2007, 22:49:53 pm »
На мен явно ми е тръгнало на лекари. Сега пък имам нужда от добър детски гастроентеролог. Ще съм благодарна ако някой може да ми препоръча.


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #65 -: Юли 06, 2007, 22:59:41 pm »
Габи, детските гастроентеролози преглеждат амбулаторно в поликлиниката към педиатричната болница.  намира се на ул Найден Геров 2. централа 952 38 40.
тъпото при тях е, че трябва да си запишеш час в самия ден - да се отиде рано сутринта за номерче, а после редът може да ти дойде и по обяд.
светилата там са доц.Маринова - с насоченост към АБКМ, доц.Ковачева (ние ходихме при нея и аз не я харесах, но много майки се кълнат в нея), има още и други - Пантелеева помня като име, още една-две имаше. категорично да се избягва само Желев от гастроентеролозите, преглеждащи там.

някои от тия гастроентеролози преглеждат и в частния МЦ "Детско здраве" на ул. Ами Буе 27-29. тел 952 42 97

общо взето, като че ли там ходят всички за детски гастроентеролози.

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #66 -: Юли 06, 2007, 23:03:51 pm »
Jam, както винаги помощта ти е свткавична. Благодаря!