0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #40 -: Юли 03, 2007, 21:55:50 pm »
Честити 6 месеца на Дара! Невероятно сладко момиченце е! Пу-пу. Нека е здрава и добричка! Снощи до късно разглеждах снимките и, бонбон е. Това за формата ти, ми се струва странно, като те гледах на снимките направо ти се възхитих, честно. Поздрави!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #41 -: Юли 03, 2007, 23:22:48 pm »



Честита първа годинка на Тони и Боби, да растат здрави, послушни и усмихнати деца да радват мама, тате и бате!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #42 -: Юли 04, 2007, 13:41:21 pm »
Честит Рожден ден на Антъни и Боби! Много да папкат и много да слушкат! :D

Честита месечинка и на Дара! setakap, не се притеснявай и аз бях така. Откакто обаче спрях да кърмя и минах малко да диета съм свалила 12 кг. Е, остават още де :oops:
Иначе през изминалия weekend и ние бяхме на моренце, естествено плажа беше сутрин или вечер след 5 ч. Честно казано на малката много и хареса на плажа, но водата беше студена и не съм я насилвала да я къпя в морето, защото един път като реших само да я измия от пясъка се разрева. Къпа се с голямо удоволствие в детското басейнче, което купих.

Момичета, много ще съм благодарна ако някой ми препоръча добър алерголог. Координатите мможе да ми пратите и на лични.


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #43 -: Юли 04, 2007, 13:44:04 pm »
Габи, за Юлия ли е? д-р Мустаков има уж репутация на най-майстор. не знам доколко е така, но и аз него посещавах. лошото е, че при него се записва час за 1 месец напред.
тел. 952 59 40 - записват на 24-то и 25-то число за часове през следващия месец, но може да има отказали се и да се освободи час по-рано.

аз при други не съм ходила.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #44 -: Юли 04, 2007, 13:48:21 pm »
Jam, благодаря за скоростния отговор. За една колежка е. Малката за щастие след случката с пюрето на Хип тиква с пуешко не ми е правила проблеми. Даже мин. седмица се престраших пак да и дам пуешко (на Бебевита) и мина без проблем.


*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #45 -: Юли 05, 2007, 10:13:04 am »
Тиква с пуйка е любимото пюре на Моника. На нея не и  понесе ябълка  на Ганчев и не повторих да давам нищо на Ганчев. А преди това беше яла ябълка и на Гербер и на хип и приготвено от мен пюре.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #46 -: Юли 05, 2007, 10:49:28 am »
мда, Деси и тя е правила проблем от ябълка на Овко обаче. Но аз съм си виновна като реших да си правя експерименти с детето ...
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #47 -: Юли 05, 2007, 11:46:37 am »
Аз си мислех, че щом ни понася ябълка, значи си ядем ябълка. Но не съм си помисляла че може на Хип да ни понесе а на Ганчев не. После разбрах че Ганчев са ужасни и вече нищо тяхно не давам. Иначе не ни понесе сок от круша на Хип. Още не съм давала круша, въпреки че педиатърката ни каза да пробвам вече. Габи колко време мина за да дадеш пак пуйка.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #48 -: Юли 05, 2007, 12:13:56 pm »
Привет. Мия от няколко дни е много кисела и 3 вечери подред заспива без да вечеря, което е много странно. Вероятно е реакция от ваксината, защото вече мина една седмица откакто я сложихме, а пък може и някой зъб да й расте. Не знам направо, тя да откаже храна, си е направо чудо, ама дано по-бързо да се съвземе, че нали ни предстои почивка в края на другата седмица.
И на нас тиква с пуйка ни е любимо пюре, както и броколи с пуйка на бебивита, също.
<br />[link=http:
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #49 -: Юли 05, 2007, 14:56:37 pm »
Олее да са живи и здрави юнаците Ема  :hbirth: големи да станат и много да слушат.  :bighug: Как си мина 1г  :balk_21: Весело изкарване в БГ. До кога ще си тук?
*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #50 -: Юли 05, 2007, 16:45:33 pm »
Аз да си поплача... че пред кой друг ...
Днес загубих много близък човек - една от най-добрите приятелки на майка ми почина внезапно тази нощ. От тези приятелки, дето двете с майка ми заедно ни гледаха и основно коментираха.. :). Проблемите ни в училище, абитуриентските ни балове, следването ни, гаджетата ни, сватбите ни, децата ни. Всичко мина заедно - нашите с брат ми и нейните две дъщери.
Незнам дали сте гледали филма "Стоманените магнолии", но той буквално сякъш е правен за майка ми и нейните 5 приятелки. Всяка от тях е уникална, много силна и прекрасна жена. Умни, интелигентни, четящи, активни и обичащи живота жени. Сега останаха с една по-малко. А ние децата останахме без един човек, за когото все още бяхме деца...


Защо никой не ме предупреди, че ще трябва да порастна някой ден...
В очакване ....
*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #51 -: Юли 05, 2007, 17:01:20 pm »
Фуси, съжалявам. И аз често си мисля напоследък, че все повече се доближавам до времето, в което ще трябва да се разделя с любим човек.
Никой не може да те подготви за това. И не трябва.
Поплачи, но съм сигурна, че тази жена не би се радвала да види сълзи в очите ти.
Не е тъжно, че някой си отива. Тъжно е, че ние губим някой скъп човек.
 :bighug: :bighug: :bighug:


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #52 -: Юли 05, 2007, 17:14:21 pm »
Защо никой не ме предупреди, че ще трябва да порастна някой ден...

Много съжалявам, миличка. Не знам какво се казва в такива случаи, толкова е ... необратимо, че няма как да кажеш нещо успокояващо. Прегърни майка си, сега имаш добра възможност ти да си й опора. Филмът ми е много любим, майка ти и приятелките й са щастливи хора, това хич не е малко.

А твоя въпрос и аз си го задавам всеки ден в последната седмица, но отговор не виждам. Виждам единствено смисъл да сме благодарни всеки ден, че все пак имаме деца и семейства и че те са здрави. Всичко друго е by the way.
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #53 -: Юли 05, 2007, 17:17:03 pm »
Фуси, съжалявам, миличка!!! :(
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #54 -: Юли 05, 2007, 19:36:52 pm »
"Стоманени магнолии" е много хубав филм.
съжалявам за твоята и на майка ти загуба. някои имат щастието да "порастнат" по-късно в това отношение, други, за съжаление - по-рано. бъди щастлива, че все още има за кого да бъдеш дете.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #55 -: Юли 05, 2007, 21:02:05 pm »
Фуси :balk_145:
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #56 -: Юли 05, 2007, 21:22:05 pm »
Фани, миличка... едно голямо ГУШ  :bighug: от мен... Винаги е много тежко, когато загубиш близък човек... Не знам как да изразя това, което чувствам... Няма думи за това...

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #57 -: Юли 05, 2007, 21:58:22 pm »
Фуси, много съжалявам! :bighug:
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #58 -: Юли 05, 2007, 22:21:02 pm »
Мила Фуси съжалявам за загубата ви  :( :balk_145:
За съжаление добрите хора, рано си отиват от живота и ние бързо, бързо "порастваме".(поне при мен беше така)



На Ема бебоците Тони и Боби         
Да растат здрави и безгрижни. Да са щури и още повече сладури.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Re: седмицата 2.07-8.07
« Отговор #59 -: Юли 05, 2007, 22:34:27 pm »
Фуси, съжалявам за това, което изпитваш в момента, аз лично все още не мога, а и не искам да си представям момента в който ще трябва да "порастна".
Бъди силна  :bighug: :bighug: :bighug: