0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Седмицата 25.06- 01.07
« Отговор #20 -: Юни 25, 2007, 22:23:04 pm »
Честита месечинка на малката Стефания!
Да е здрава и много щастлива!

Успешна и весела седмица на всички!
*
Re: Седмицата 25.06- 01.07
« Отговор #21 -: Юни 25, 2007, 22:46:24 pm »
  Честита месечинка на сладката Стефи  :ballons:. Да продължава да бъде толкова послушна и усмихната, както бе на в деня на репродуктивното здраве.
*
Re: Седмицата 25.06- 01.07
« Отговор #22 -: Юни 25, 2007, 22:59:10 pm »
Честита месечинка на малката Стефи! Да е здраво, послушно и щастливо дете!

marmotche, благодаря ти! Непременно ще ги посетя да разгледам асортимента!

Каси, и моя мъж много често вечер го няма-вечно е в командировка, има служебни или лични ангажименти. Мен също понякога ме обземат такива мисли,но бързо ми минава щото малката не ми оставя много време за подобни мисли. Сигурно и при теб скоо ще е така


*
Re: Седмицата 25.06- 01.07
« Отговор #23 -: Юни 26, 2007, 11:05:54 am »
Здравейте и от нас  :D,
след кратко посеЩение при баба вече сме на линия.

Честито на всички бебоци zа всички праzници, които сме пропуснали!

kassi, не се притеснявай, мислите които те спохождат са напълно нормални. Животът ви никога няма да е такъв, какъвто е бил, но пък Щастието, което децата Ще ви дарят, не може да се сравни с ниЩо друго!
*
Re: Седмицата 25.06- 01.07
« Отговор #24 -: Юни 26, 2007, 12:06:23 pm »
Каси, наистина вече няма да е същото, но ще видиш, че ще си щастлива! Може би ще изпитваш самота понякога, когато мъжът ти няма да е с вас, а ти ще си сама в къщи с децата, но ще имаш толкова много неща за вършене, че рядко ще имаш свободна минутка да седнеш да се терзаеш. Поне на мен просто не ми остана време за следродилна депресия :) Но си спомням, че докато бях бременна имах един период, когато чувствата на радост и еуфория се сменяха със страх от неизвестното. Затова сега просто се наслаждавай на бременността си, ако се чувстваш добре вечер ходете да хапнете навън, идете на кино. После ще е доста трудно,, да не кажа невъзможно, поне в началото.
Но мъжът ти има нужда понякога да излезе с приятели, да се разсее, все пак и мъжете са хора :lol:
Всичко ще се нареди, ще видиш :D
Аз, ако се върна назад, съжалявам за три неща:
че изкарах в самосъжаление времето, когато исках, но нямах бебе, вместо да го запълня с много по-хубави неща;
че работих почти до края на бременността си, щото уж нали все има нещо за довършване;
че не спах повече
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата 25.06- 01.07
« Отговор #25 -: Юни 26, 2007, 13:22:48 pm »
Искам да ви споделя нещо. Имаме три приятелски семейства, който се борят със стерилитета дълго време. И този месец две от двойките разбраха че са бременни.  :D Толкова съм щастлива че направо ще хвръкна :lol:. И тяхната борба беше дълга и сълзлива, да се надяваме че вече няма да имат проблеми и ще си износят без проблеми бебчетата.
 
И понеже третата двойка която все още се бори за бебче чете във форума но не пише, искам да и кажа, че ще дам всичко от себе си да прегърнат и те своето бебче.
Миличка снощи пак ти се плачеше, но света не е свършил. Ела да си поплачем и другия месец пак напред. Много силно те гушкам. Ти си знаеш.  :bighug:

От много емоции нямах много време. Искам да честитя и месечинките на бебчовците във форума. Да са живи и здрави и
много да слушкат мама и тате. :D
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Седмицата 25.06- 01.07
« Отговор #26 -: Юни 27, 2007, 12:36:06 pm »
lidia, наистина е страхотно когато и твои приятели успеят. Аз също имам две успели приятелски семейства и едно, което още се бори. Стискам им силно палци да успеят!

Ние тази седмица се приготвяме за първия си  weekend на плажа. Вече купих басейн и плажна топка. Чудя се дали да купя пояс. Продават едни такива бебешки с дупки за крачетата и разни елементи(гъбка, палми или др.), които да пазят сянка.Тези, които вече имат опит с плажа, моля, споделете какви са най-подходящите и необходими плажни принадлежности когато си с бебе на плажа.


Re: Седмицата 25.06- 01.07
« Отговор #27 -: Юни 28, 2007, 13:39:41 pm »
Искам да Ви се похваля ,че днес ни се обадиха че печелим награда от конкурса на памперс за усмихнато бебе.Много съм щастлива.Дано и натам малката да има късмет.Това и е втори спечелен конкурс откакто се е родила, ама ще има доста още каквато съм ентусиастка:)
*
Re: Седмицата 25.06- 01.07
« Отговор #28 -: Юни 28, 2007, 13:49:38 pm »
Честито Силви! Явно малката принцеса е родена с късмет. Дано цял живот да е така!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата 25.06- 01.07
« Отговор #29 -: Юни 28, 2007, 14:54:11 pm »
Но пък предполагам ще бъда милиони пъти по-щастлива от преди, нали?[/b]

всичко си зависи от теб самата. може да си по-щастлива, а може и да не си.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Седмицата 25.06- 01.07
« Отговор #30 -: Юни 29, 2007, 09:58:12 am »
Искам да Ви се похваля ,че днес ни се обадиха че печелим награда от конкурса на памперс за усмихнато бебе.
Честито  :D!
Покажи снимката, с която спечелихте. Нека и ние видим таzи усмивка  :D.
Re: Седмицата 25.06- 01.07
« Отговор #31 -: Юни 29, 2007, 14:08:22 pm »
Но пък предполагам ще бъда милиони пъти по-щастлива от преди, нали?[/b]

всичко си зависи от теб самата. може да си по-щастлива, а може и да не си.
Съгласна  :)
Ако се чувставаш нещастна от саможертвата, която правиш преди да се родят, ще се чувстваш по същия начин и след това. С разликата, че тогава ще си изнервена и ще имаш едно/две/три ревящи същества, на които ще им се чудиш какво им е, а на теб ще ти се спи зверски, ще си физически и психически изморена. Иначе когато се усмихват, ооооо, тогава вече щастието е огромно. /Така ги приемам аз нещата./
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Re: Седмицата 25.06- 01.07
« Отговор #32 -: Юни 29, 2007, 15:16:25 pm »
Мамчета я сега да ви питам аз нещо. Колко време по време на зъбоникнене вашите дрбосъчковци отказваха твърдата храна и лъжицата.
При нас вече не се търпи и ми се иска някой да ми даде малко нерви назаем  :wink:
Тони отказва вече 4-ти ден всякаква твърда храна, да не говорим за лъжица. Добре, че макар и малко поне АМ яде. В чудо се видях и определено незнам какво да правя.
Личната му педиатърка вече е в отпуск, а преди седмица когато бяхме при нея, здравословният му тонус беше ОК.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Седмицата 25.06- 01.07
« Отговор #33 -: Юни 30, 2007, 23:19:26 pm »
Перде, ама наистина ли е толкова злоядо това детенце?
като се наложи скоростно да включим АМ на Криско на 3 месеца, драмата беше пълна. бебе на изключително кърмене просто не знае как се цока от шише, а и не желае особено. тогава ми казаха: няма дете да се остави гладно само, ако му се предложи храна. и Криско два дни гладува и се научи.
... та знам ли? Тони нищо ли не обича да си хапва? колко тежи сега и как се храните?
*
Re: Седмицата 25.06- 01.07
« Отговор #34 -: Юли 01, 2007, 07:37:01 am »
Перде, ама наистина ли е толкова злоядо това детенце?
като се наложи скоростно да включим АМ на Криско на 3 месеца, драмата беше пълна. бебе на изключително кърмене просто не знае как се цока от шише, а и не желае особено. тогава ми казаха: няма дете да се остави гладно само, ако му се предложи храна. и Криско два дни гладува и се научи.
... та знам ли? Тони нищо ли не обича да си хапва? колко тежи сега и как се храните?

Ман, ние тъкмо започнахаме да се храним добре, даже супер прекрасно, но лекувахме уроинфекция с антибиотик, та според д-р Бърди, явно свързва храненето с антибиотика, а той е супер отвратителен и затова сега неиска да се храни. Наложи се да го слагам в храната му, включително и АМ защото, иначе повръщаше, давеше се, хлипаше жално, жално и т.н. Просто сърце не ми даваше, да го мъча по този начин и го лъжех, като му го слагах в кашата, сега естествено каша не ядем и се пулим на лъжицата 8O, стиска устата ..., а иначе му харесваха пюретата и кашите. Гладен стоя 4 дни, та от вчера започнва малко да яде пюре, но много малко.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Re: Седмицата 25.06- 01.07
« Отговор #35 -: Юли 01, 2007, 09:31:32 am »
Привет в последния ден от тази седмица!
Прибрахме се от морето - беше добре и преживяхме по-леко горещините! На Мати му излязоха 2 кътника едновременно и направи живота ми малък ад за около 5 дни като 3 от тях не яде нико освен хляб и разни тестени храни! Но може и от жегата да е било, защото се опреви като се разхлади! А там се разхлади наистина осезаемо! Каката пък се тръшна с летен грип с болки в корема и не яде 3 дни и в момента прилича на рахитично цигане, че е много черна!

Ето и снимков матириал:http://family.webshots.com/photo/2408682210057718807mrYQua?vhost=family
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: Седмицата 25.06- 01.07
« Отговор #36 -: Юли 01, 2007, 09:37:56 am »
Лелееееееее Вени колко много сте порастнали  :D Мда явно добре си хапва сладунчо  :wink:
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!