0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

процедурен въпрос
« -: Юни 20, 2007, 14:02:42 pm »
Отново искам да поговорим на темата кой, как и защо пише във форумите на сайт Зачатие, който е дефиниран по следния начин : копирам го от началната страница:

"Зачатие e българският портал за профилактика и преодоляване на стерилитета, репродуктивно здраве и семейно планиране, който съдържа много полезни материали и съвети, връзки с ресурси, свързани с лечението на безплодието и новите асистирани репродуктивни методи."

Трябва ли в този сайт свободно да си пишат и спамят юзери, които очевидна нямат отношение по темата СТЕРИЛИТЕТ?
Няма ли форумът да се раздуе съвсем, и вместо място за обмен на информация(смея да твърдя, по-точна и близка до медицината, в сравнебие с други форуми  с подобна тематика), да стане една празна говорилня?
Въпросът ми е провокиран от нов юзер с ник malkoto_sladur4e, но има и други подобни случаи.
Re: процедурен въпрос
« Отговор #1 -: Юни 20, 2007, 14:05:27 pm »
Трябва ли в този сайт свободно да си пишат и спамят юзери, които очевидна нямат отношение по темата СТЕРИЛИТЕТ?
Няма ли форумът да се раздуе съвсем, и вместо място за обмен на информация(смея да твърдя, по-точна и близка до медицината, в сравнебие с други форуми  с подобна тематика), да стане една празна говорилня?
Въпросът ми е провокиран от нов юзер с ник malkoto_sladur4e, но има и други подобни случаи.

Абсолютно подкрепям alia_alia
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*
Re: процедурен въпрос
« Отговор #2 -: Юни 20, 2007, 14:17:53 pm »
Здравейте,
malkoto_sladur4e направи до тук 2 теми, в които си пролича че е дошла тук главно за да обижда хората и да позагуби някой и друг час.
Това беше забелязано и едната тема бе заключена, а втората бе изтрита.

При следващи подобни изяви от страна на malkoto_sladur4e (както при други потребители които веднага след регистрация почват да пълнят форума с обиди, глупости и спам), темите им ще бъдат изтривани а потребителите и IP адресите им ще бъдат банвани.
Единствено което ме спря да не я банвам е че за него ден бях много чувствителен на тема бан, но съм сигурен че си го заслужаваше.

Поздрави
Re: процедурен въпрос
« Отговор #3 -: Юни 20, 2007, 14:45:05 pm »
Това за обидите, както и да е.
Но да дава съвети, дали къпането при бременност е опасно или не, ето това ме подразни. Защото някой нов потребител, който не е запознат на кого може да се вярва във форума, би могъл да бъде объркан.
А мисля, че такива потребители, директно и без коментар трябва да се банват.
*
Re: процедурен въпрос
« Отговор #4 -: Юни 20, 2007, 14:50:02 pm »
Това за обидите, както и да е.
Но да дава съвети, дали къпането при бременност е опасно или не, ето това ме подразни. Защото някой нов потребител, който не е запознат на кого може да се вярва във форума, би могъл да бъде объркан.
А мисля, че такива потребители, директно и без коментар трябва да се банват.
Това където е давала съвети съм го пропуснал.
Ще взема мерки.
Моля за в бъдеще ако пропуснем пак нещо такова да пишете на мен или на наякой от модераторите.

Поздрави
Re: процедурен въпрос
« Отговор #5 -: Юни 20, 2007, 14:52:59 pm »
Работата на модераторите е трудна и е ясно, че е невъзможно да прочетат всичко написано във форума, затова не може ли да се направи бутон "Информирай модератора" - има го по други форуми. Така ще бъде далеч по-лесно за вас и за нас?
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*
Re: процедурен въпрос
« Отговор #6 -: Юни 20, 2007, 15:04:43 pm »
Работата на модераторите е трудна и е ясно, че е невъзможно да прочетат всичко написано във форума, затова не може ли да се направи бутон "Информирай модератора" - има го по други форуми. Така ще бъде далеч по-лесно за вас и за нас?
Ами то такъв бутон има?
На всяко мнение отстрани.
*
Re: процедурен въпрос
« Отговор #7 -: Юни 20, 2007, 15:08:51 pm »
beast къде е?

Само аз ли не го виждам?

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
Re: процедурен въпрос
« Отговор #8 -: Юни 20, 2007, 15:09:14 pm »
Извинявам се за невежеството, ама къде от страни? При мен излиза само "Вмъкни Цитат"
Баткото - 11.12.2004 г., по-малката сестра - 07.01.2008 г.
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: процедурен въпрос
« Отговор #9 -: Юни 20, 2007, 15:10:34 pm »
Ами то такъв бутон има?
На всяко мнение отстрани.
Къде баш?
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: процедурен въпрос
« Отговор #10 -: Юни 20, 2007, 15:22:57 pm »
опсс
сега ще се появи
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: процедурен въпрос
« Отговор #11 -: Юни 20, 2007, 15:31:44 pm »
Вече има.

А аз се чудех защо не можах да публикувам отговор вчера.
Явно е било в изтритата тема.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: процедурен въпрос
« Отговор #12 -: Юни 20, 2007, 15:33:09 pm »
Абе тия деца нямат ли на какво да си играят?
Ние за забавление ли им служим?
*
Re: процедурен въпрос
« Отговор #13 -: Юни 20, 2007, 15:34:45 pm »
Благодаря на Алия, че повдигна темата за малкото сладурче, защото това момиченце просто ми скъса нервите!Благодаря и на beast за навременната реакция!
Пристрастена към д-р Хаус!
Re: процедурен въпрос
« Отговор #14 -: Юни 20, 2007, 16:17:14 pm »
Ама, защо си мислите, че са деца?
Това му е хубавото и лошото на интернет -пространството-анонимността.
Можеш да се представиш, за когото си искаш.
Всеки може да се бъзика, с каквото си иска.
Аз съм убедена, че не е 13-годишно момиче.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: процедурен въпрос
« Отговор #15 -: Юни 20, 2007, 16:33:26 pm »
Трябваше да напиша "деца".
Те може и на 30 да са, ама постъпките им са детски.
*
Re: процедурен въпрос
« Отговор #16 -: Юни 20, 2007, 18:53:58 pm »
Това за обидите, както и да е.
Но да дава съвети, дали къпането при бременност е опасно или не, ето това ме подразни. Защото някой нов потребител, който не е запознат на кого може да се вярва във форума, би могъл да бъде объркан.
За съжаление такъв контрол е невъзможен. Неадекватен съвет може да даде и стар потребител и то с най-добри чувства. Хората са различни, мненията им също. Доброто за един може да се окаже лошо за друг и т.н. За това и съветите тук трябва да се приемат като насочващи, не като неоспорими.
Re: процедурен въпрос
« Отговор #17 -: Юни 20, 2007, 19:21:57 pm »
Lan, така е.
Но, едно е стар потребител с мнение, което е обосновано по някакъв начин да ти отговори, друго е някой абсолютно незапознат да се избъзика с проблема ти.
*
Re: процедурен въпрос
« Отговор #18 -: Юни 24, 2007, 11:12:41 am »
Не е много по темата, но какво става в "Опити за забременяване". Малееееееее направо щях да припадна. Няма ли кой да ги изтрие тез неща. Ей, хора, удар ще получа.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: процедурен въпрос
« Отговор #19 -: Юни 24, 2007, 11:45:13 am »
Става това, което става всеки ден - има спам, когато някой модератор влезе, изтрива спама и толкова. Просто като видиш такава тема, не я отваряй, излишно е.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу