0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #80 -: Юни 14, 2007, 11:54:56 am »
Гане, съжалявам!

Мари, много си права за всичко, относно морето! Въпреки че бях готова да тръгна, всички около мен, бяха твърдо не и сега последно няма да се ходи на море! Все пак бебето е най-важно...
Прегръщам ви!
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #81 -: Юни 14, 2007, 15:50:53 pm »
Да питам дали сте чували за добър детски кардиолог /незнам така ли се казва/ в Пловдив? Че педиатърът чу лек шум на сърцето на Андрея, каза че сигурно не е нещо страшно щом до сега не се е чувало, по всяка вероятност е от растежа, но за всеки случай да идем на преглед при специалист.
Както и за добър ортопед да сте чували?!
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #82 -: Юни 14, 2007, 16:13:28 pm »
Василена, за този временен шум в сърцето и аз съм чувала. По скоро племенника ми беше така. Бил нещо моментно и изчезва с растежа. Разбира се трябва да се проследи от специалист.
Аз през бременноста си не посмях да отида на море. Но аз си бях с контракции почти постоянно.  В крайна сметка сега с малката ще си наваксаме и за миналата година, само да сме живи и здрави :D Леко бременеене и здрави дечица :D
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #83 -: Юни 14, 2007, 17:55:12 pm »
Васи, най-добрите детски кардиолози са в III Градска Болница. не се тревожи, това често се случва и се израства.
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #84 -: Юни 14, 2007, 22:47:24 pm »
Мила Гане, стана ми тъй мъчно ... Пожелавам ти скоро да се възстановиш от загубата, и физически и психически. От сърце ти желая здраве и късмет занапред!
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #85 -: Юни 15, 2007, 08:30:36 am »
Момичета, днес заминаваме!
Пожелавам успешен ДРЗ и за много бебета да допринесе!

Варненките, ако организирате нещо - среща, пишете, аз ще влизам чат-пат в нета!
Матей - 1.04.2006 г
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #86 -: Юни 15, 2007, 08:48:30 am »
Вени- весело и красиво моренце! Чакаме фотоматериали  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #87 -: Юни 15, 2007, 10:26:29 am »
Здравейте. Ние днес трябваше да сме на ваксина, обаче ще я отложим. Малката нещо е неразположена, поне се надявам да е само леко неразположение. Снощи й горяха бузите, странното беше, че челото й си беше с нормална температура, а бузките й горят. За пръв път виждам подобно нещо. После повърна и накрая в 1 през нощта се събуди цялата изпотена и гладна. Така че до изясняване на ситуацията, ще отложим ваксината.
Вени, приятно изкарване на морето.
<br />[link=http:
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #88 -: Юни 15, 2007, 12:02:14 pm »
Гане, много съжалявам! :bighug: Дано по-скоро успееш да се възтановиш физически и най-вече психически от загубата.
Сигурна съм че съвсем скоро ще чуем хубави новини от теб!


Абсолютно съм съгласна с това което Мари е написала за ходенето на море от бременелки.
Доста е рисковано и според мен най-вече : дългия път, и това че ако потрябва лекарска консултация ще е доста трудно. За хигиената и храната - айде там има начини да се направи и избере най-доброто.
Момичета, наистина е хубаво да размислите дали да поемате такъв риск.
То, верно че в София не е хубаво да се седи цяло лято, но някъде поне по-наблизо, на чист въздух, на планина, на вила.
На тези момичета които ще ходят на моренце (или вече са там) и пожелавам едно красиво лято. :sunburn:

Мари, малко остана до края!
Стискам ти палци всичко да мине леко и гладко! yahoo_17 :crossfingers:
И с нетърпение чакам да прочета една страхотна тема от теб. :balk_24: Че напоследък доста ми липсва това че не пишеш.
Целувки :balk_21:

"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #89 -: Юни 15, 2007, 18:39:29 pm »
Гане
много съжалявам. Целувки на теб и Александър
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #90 -: Юни 15, 2007, 22:19:28 pm »
Гане, съжалявам за това през което минаваш. Прегръщам тре и ти пожелавам бързо възстановяване.

Васи, за Пловдив не знам, но в София Националния кардиологичен център е в 3-та градска болница. Но дори наистина да има шум, не е фатално. При повечето деца се израства. При мен шума си остана и след пуберетета, но явно проблема е толкова дребен, че дори не могат да го установят и да поставят диагноза. По никакъв начин не  ми пречи да си живея нормално.


*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #91 -: Юни 15, 2007, 22:27:54 pm »
Момичета, още веднъж ви благодаря! Без вашата подкрепа и подкрепата на моето семейство, не бих се справила! Благодаря на всички, които ми се обадиха, писаха, мислиха и страдаха с мен! На Лили, Рали, Мишето, на Розата, на Алката, на Дивна - едно голямо благодаря! :youwoman: :balk_21:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #92 -: Юни 16, 2007, 17:02:52 pm »
Гане, съжалявам много...
Съжалявам, че не мога да помогна с нищо...
Съжалявам изобщо, че се случват такива неща...
Ти ми беше подкрепа, когато на мен ми беше трудно, сега е ред аз да те прегърна... :bighug:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #93 -: Юни 16, 2007, 19:09:32 pm »
Ей   :biglove:Ганетинко!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #94 -: Юни 17, 2007, 00:19:00 am »
Гане много съжалявам за случилото се - ужасно е и боли много, но ти се грижи за себе си, за да се възстановиш бързо и да продължиш напред.
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #95 -: Юни 17, 2007, 12:40:05 pm »
Добро утро и успешна седмица на всички!

Хайде на море, а? Колко от вас ще ходят и къде?

Аз заминавам тази седмица при мъжа ми на Златни - ще си дойде в петък и в събота тръгваме!
А до Варна ще прескочиш ли? Обади се че аз още Мати не съм го виждала а той станал като гледам голям мъж.   
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #96 -: Юни 18, 2007, 08:48:57 am »
Рядко се възползвам от правата си да пиша в заключена тема.

Ганка, много, много ми е мъчно за теб. :(
Точно когато правиш толкова много за всички нас да се стовари този удар върху теб. :(
Утешителни думи?
Няма.
Плачи.
И работи.
За нас.
Помага.
Да не умреш.
Личен опит.


Нека има бебета за всички.
« Последна редакция: Юни 18, 2007, 08:51:00 am от Lali »