0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #60 -: Юни 13, 2007, 18:45:53 pm »
Гане, съжалявам много! Бъди силна! Може пък лекарят да не е видял добре...Прегръщам те много!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #61 -: Юни 13, 2007, 18:50:41 pm »
Гане,много съжалявам! :(
<br />
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #62 -: Юни 13, 2007, 18:54:44 pm »
Гане, много съжалявам :balk_146:

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #63 -: Юни 13, 2007, 18:56:32 pm »
Ганет  :balk_144:

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #64 -: Юни 13, 2007, 19:27:30 pm »
съжалявам Гане :(
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #65 -: Юни 13, 2007, 19:38:59 pm »
Момичета, благодаря ви много, вие сте моето малко голямо семейство! Съжалявам, но двама лекари потвърдиха диагнозата. Спряла сърдечна дейност, отлепен плоден сак и плода беше почти смъкнат в цервикалния канал. Спасиха ме навреме, тъй като явно е станало между двата прегледа. Имало е опасност от сепсис. От вчера съм с кървене и то на парчета, просто нямаше шанс. Прекратиха бременността днес сутринта.
Благодаря на Рали и на Розичка за подкрепата и помощта! :bighug: :balk_21:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #66 -: Юни 13, 2007, 20:17:25 pm »
Gane, една силна прегръдка от мен! :bighug: Пожелавам ти бързо възстановяване!
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #67 -: Юни 13, 2007, 20:48:42 pm »
Ганюшка.... Ти си знаеш....  :bighug: :grouphug2: :balk_21: :balk_21:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #68 -: Юни 13, 2007, 21:21:16 pm »
Мила Гане, много съжалявам за всичко, което ти се е наложило да изтърпиш!
Бъди силна и вярвай, че пак ще се получи!
Бързо възстановяване!
 :bighug:

Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #69 -: Юни 13, 2007, 22:12:13 pm »
Гане, съжалявам!  :bighug: Пази се!
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #70 -: Юни 13, 2007, 22:18:29 pm »
О, Гане, много съжалявам! Не е честно просто - никога не е!
 :bighug: Ще стане пак, спокойно само, наслади се на баткото и скоро ще стане такъв!

Фуси, борбата е обречена - нашите ръце все още са в устата!
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #71 -: Юни 13, 2007, 23:07:15 pm »
Гане, съжалявам за това което се е случило :(.
Нека, това ангелче да бди над вас и да ви помага.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #72 -: Юни 13, 2007, 23:57:53 pm »
Гане,  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #73 -: Юни 14, 2007, 00:19:54 am »
Гане, много съжалявам за случилото се! Аз не следя из форумите темите и тази вечер научавам. Бързо да се възстановяваш, радвай се на Алекс, да сте живи и здрави, ще имате по-нататък по-добри шансове!

Седмичната тема трябваше да е не за море, а за Деня на репродуктивното здраве. Морето няма да избяга цяло лято, а голямото мероприятие на "Зачатие" е само тази събота.

Към бременните момичета, които искат да ходят на море- помислете предварително по следните въпроси:
1. Пътуването.
2. Храната и хигиената на заведенията по морето. Миналата година в "Св. Константин и Елена" се нагледах на рязане на салати в "кухня" на бетон и замазка и низане на шишове, месото за които лежи в един леген на пода и всички го прескачат. От Гърция преди 2 години се прибрах с листериоза в остра фаза.
3. Интимната хигиена, заниженият имунитет при бременните жени и ползването на басейни и плажове.
4. Какъв лекар и медицинска служба ще имате под ръка, ако, не дай Боже, ви потрябват.

Ако не пишехме в клуб "проблемно забременяване", а в клуб "лекомислено забременяване" хич нямаше да се хабя да искам да ви предпазя. Иначе ви завиждам за куража и спокойствието-това пък си е много силен позитивен фактор.

Здрава седмица на всички-да има много здрави мъже и жени, много здрави бременности, много здрави бебенца и дечица, много здрави родители!
« Последна редакция: Юни 14, 2007, 00:49:19 am от Marie »
Alexandra
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #74 -: Юни 14, 2007, 00:23:35 am »
Гане, много съжалявам. :( Пази се. Голямо гуш. :bighug:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #75 -: Юни 14, 2007, 07:57:14 am »
Гане, много съжалявам.Гледай напред, мила, това е трябвало да се случи, но никой не знае колко нови приятни изненади има за теб Живота! :bighug:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #76 -: Юни 14, 2007, 08:15:48 am »
Към бременните момичета, които искат да ходят на море- помислете предварително по следните въпроси:
1. Пътуването.
2. Храната и хигиената на заведенията по морето. Миналата година в "Св. Константин и Елена" се нагледах на рязане на салати в "кухня" на бетон и замазка и низане на шишове, месото за които лежи в един леген на пода и всички го прескачат. От Гърция преди 2 години се прибрах с листериоза в остра фаза.
3. Интимната хигиена, заниженият имунитет при бременните жени и ползването на басейни и плажове.
4. Какъв лекар и медицинска служба ще имате под ръка, ако, не дай Боже, ви потрябват.

Ако не пишехме в клуб "проблемно забременяване", а в клуб "лекомислено забременяване" хич нямаше да се хабя да искам да ви предпазя. Иначе ви завиждам за куража и спокойствието-това пък си е много силен позитивен фактор.


Мари, благодаря за предупреждението. Знам ти колко си предпазлива, аз също се страхувам. Наистина има риск, изобщо къде ли днес няма рискове и опасности? Но чувам различни мнения по въпроса. И най-вече си права затова, че нашите забременявания не са какви да е, нито пък бременностите ни. Мисля че в това е разковничето. А на теб лека бременност до края-малко остана! Стискам палци! Касси


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #77 -: Юни 14, 2007, 09:10:03 am »
Гане, страшно много съжалявам  :(
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #78 -: Юни 14, 2007, 10:10:30 am »
Момичета, благодаря ви! :balk_21:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #79 -: Юни 14, 2007, 11:41:24 am »
здравейте от мен и морския вълк Мартин, сефтосал морето миналата седмица.
голям зор с пътуването, но престоят беше рай. пълно с колички и бебета, юни е времето за море за тях!
видях красавицата на Боровинка, записахме още една кандидатка в списъка ;)

Гане, сега прочетох какво е станало с теб. ужасно ми е мъчно... съжалявам безкрайно за загубата ти и за терзанията, през които си минала. слава Богу, че навреме са те поели за лечение, че тръпки ме побиват! кураж и сили, мила Гане!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!