0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« -: Юни 11, 2007, 08:34:54 am »
Добро утро и успешна седмица на всички!

Хайде на море, а? Колко от вас ще ходят и къде?

Аз заминавам тази седмица при мъжа ми на Златни - ще си дойде в петък и в събота тръгваме!
« Последна редакция: Юни 11, 2007, 08:39:30 am от venus_melena »
Матей - 1.04.2006 г
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #1 -: Юни 11, 2007, 08:41:25 am »
Хубава седмица и от мен! На летуващите незабравими преживявания на морето. Аз може би няма да видя черноморието тази година  :( единствено док и аз сме на мнение, че няма да ми навреди. Моля, който има опит да сподели дали е опасно!?
Весела седмица и хубав ден! Поздрави. Касси


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #2 -: Юни 11, 2007, 08:43:17 am »
Защо да е опасно!? Все пак, ако пътя те притеснява - да, но друго не виждам!
Матей - 1.04.2006 г
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #3 -: Юни 11, 2007, 08:58:52 am »
упс, имало нова тема
трия моята!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #4 -: Юни 11, 2007, 13:22:39 pm »
Каси, ако няма причини за притеснение от страна на д-р защо да е опасно.лично аз си ходих на море в края на 4м бях.за всеки случай 1 ден преди тръгването си сложих 2 амп папаверин.пътуването беше спокойно, престоя там също.никога не се бях заглеждала до тогава, но ми направи впечетление че имаше доста бременни.на плаж отивах много рано сутрин до към 10 и късно следобед и стоях само по чадър.влизах и в морето и веднага сменях бански след това да не стоя с мокър.10 дена стоят и се чувствах много добре.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #5 -: Юни 11, 2007, 14:56:21 pm »
И ние живот и здраве с мъжо сме решили от 01 юли да ходим на море! Дано всичко е ОК и  доктора ми да няма нищо против! :lol: :lol: :lol:
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #6 -: Юни 11, 2007, 15:12:38 pm »
Здравейте. Ние живот и здраве ще ходим към средата на юли в Синеморец. Наши приятели, които са ходили миналата година с тяхното бебе ни препоръчаха мястото като много подходящо за почивка с бебе. Надявам се на Мия да й хареса морето.
<br />[link=http:
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #7 -: Юни 11, 2007, 18:15:22 pm »
Аз ходих в 7-ма седмица със съгласието на доктора и както гледаш имам прекрасно момиченце на два месеца. Единствено, както е казала Вени пътя, ако те притеснява, иначе ако си спазваш правилата за плаж няма да имаш никакви проблеми. Макар че миналата година около нас все лягаха една компания, едното момиче беше бременно може би в 6-7 месец и си ходеше на плаж в най-големите жеги, с половинки бански и се печеше на слънце и нищо не видях да й има. Не че е правилно това де.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #8 -: Юни 11, 2007, 19:07:28 pm »
ние ще ходим в началото на септември. преди това ме е страх, защото слънцето е вече зловещо силно, а и да избегнем тарапаната. Крисунко ще е на годинка почти и имаме картбланш от педката :D
на мен душицата ми плаче за моренцето вече :surfinga:
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #9 -: Юни 11, 2007, 20:09:50 pm »
Алоо, сърфистката, купи ли ми чанта?  :lol:
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #10 -: Юни 11, 2007, 21:07:34 pm »
Здравейте от нас след дългото затишие! :D Бяхме малко на бабин дом, а там нямаме нет!

За морето ние още не сме решили кога ще ходим, дали в краш на юли или в края на август, но ще заведем малкия човек до голямата вода :beach1:
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #11 -: Юни 11, 2007, 21:12:45 pm »
Хубава седмица и от нас, ние си купихме кола преди 2-3 седмици и сме решили да обикаляме родината- Стефи трябва да се запознае с много красиви места. Тати ще си взема другата седмица една седмица отпуск, ама не се знае за по-натам дали ще може и за море да се откопчи- ама здраве да е, догодина ще отидем ако не можем тази.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #12 -: Юни 11, 2007, 21:49:05 pm »
Ние направихме резервация в един хотел в Черноморец. Не сме ходили там досега. Отиваме в края на юли за 10 дни. Вече нямам търпение  :D :balk_175: :balk_177: :balk_183: :beach1: :surfinga:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #13 -: Юни 11, 2007, 22:06:04 pm »
Честита придобивка, Мини!
Весела седмица и приятни почивки на най-нетърпеливите за морския бряг! :D

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    gemi78

  • ***
  • 235
  • ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!!!
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #14 -: Юни 11, 2007, 22:10:29 pm »
Весела седмица и от мен.Нека които отидат двама на море да се върнат трима!


*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #15 -: Юни 12, 2007, 11:31:22 am »
Моника днес навършва 6 месеца :D
Черпим виртуално.


Приятно празнуване на празнуващите и приятна почивка на излезлите вече във ваканция :D
Мини честита кола. Със здраве да си я карате и да нямате проблеми  :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #16 -: Юни 12, 2007, 11:35:30 am »
Честита половин годинка на Моника! :babyflips:
Да расте здрава и щастлива и много да ви радва!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #17 -: Юни 12, 2007, 11:50:50 am »
Честита месечинка на Моника.
Щастливо, здраво и палаво детство.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #18 -: Юни 12, 2007, 12:44:49 pm »
охо,Моника станала на половин годинка - Лиденце,да ти е жива и здрава и само да ви радва.мерси за почерпката, :wink:
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #19 -: Юни 12, 2007, 13:21:06 pm »
<a href="http://Честита половин годинка на сладката Моника! Да расте все така здрава и весела!" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://Честита половин годинка на сладката Моника! Да расте все така здрава и весела!</a>


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #20 -: Юни 12, 2007, 14:34:02 pm »
Честита половин годинка на малкото Мони! Да е здрава, жизнерадостна и умерено палава  :ballons:
Честита кола и на семейството на Мини, само на хубави места да ви вози, ще чакаме доклад от първото пътешествие.  :balk_177:
Ние вече ходихме на моренце през седмицата на 21 май, обикаляхме от Резово до Бургас, малкото мармотче получи моряшка фланелка и с нея откри плажния сезон на Каваци :-)

Каси, ти ще си решиш самичка за морето, ама ги разбирам всички покрай теб защо така ти треперят. Все пак залогът при вас е двоен, а до морето си е много път. Но пък ако се чувстваш във форма и док няма нищо против, все пак си планирай някаква почивка извън града, че то не си е работа да изкараш цяло лято в София, при тези жеги и мръсен въздух.

На всички хубава ваканция или планиране на такава  :beach1:
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #21 -: Юни 12, 2007, 14:51:21 pm »
Честита половин годинка на Моника! Да е здрава, усмихната, да радва мама и татко!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #22 -: Юни 12, 2007, 15:07:18 pm »
първата по-далечна возия на 16 юни в Софето- надявам се, че там ще се видим :D
Честита половин годинка на слънчева Моника- как бързо лети времето само, да е много щастливо и обичливо дете.
 
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #23 -: Юни 12, 2007, 15:35:21 pm »
Честита половин годинка на Моника!
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #24 -: Юни 12, 2007, 15:57:14 pm »
Честита месечинка на Моника! Да е жива и здарва!
Ние в последния уикенд на месеца отиваме до морето, а голямата отпуска е предвидена за 15 юли! Но за нас е лесно. Ние отиваме на вилата при свеки и там имам всички условия за детето + гледачка  :D.
Касе, аз като бременна ходих пак за кратко на морето и честно казано там се чувствах най-добре. Естествено плаж само рано сутрин.


*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #25 -: Юни 12, 2007, 16:11:23 pm »
Ето ни и нас на хоризонта - за сефте набития Никола и заетата му майка  :lol:

Честита юбилейна месечинка на Мони - да си живо и здраво момиченце сладко!  да служаш майка си, ей! :lol:

Честита придобивка на Стефания - бебке, много е хубаво дето мама и тати са ти купили кола - сега ако знаеш какви приключения следват... :lol:

Около нас новини - средна работа. Днес беше първия ни сериозен конфликт с чичо Кольо. Поводът - непрестанно налапаните пръсти. От известно време аз водя тиха война със смукането им, обаче търпя пълно поражение. Днес за първи път го плеснах по-силно по ръчичката и повиших тон и той миличкия така се потресе, че ееееееейййййй  8O такива очи облещи, после обърна долната устна и като ревна с пълно гърло..... не си е работа! Аз се почуствах не като Менгеле, ами като Саурон на квадрат.
Иначе добрите новини са две - няколко успешни опита с гърнето и Никола вече със сигурност казва тати. За мама нищо не се споменава, мисля, че след днешния ден май няма и скоро да каже. :lol:

Това е то нас - аз работя като слон и се чудя как да организирам РД на дребния. Идеи?

На 24 юни заминаваме на второто ни море, ама само за 4 дни. После основното море го планираме грая на август, началото на септември. Как ще устискам до тогава незнам...
« Последна редакция: Юни 12, 2007, 16:13:34 pm от Fussii »
В очакване ....
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #26 -: Юни 12, 2007, 20:18:34 pm »
леле, Фуси, ама каква борба с пръстите :(то не мое...
тва нащо диване е просто влюбено в ръцете си и е повече от убедено, че на всичко докопано мястото му е в НЕГОВАТА! уста :( 8O :eating:то това прилича на обсесия. вчера видях афта в устата му и ме изненада фактът, че е само една.
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #27 -: Юни 12, 2007, 21:02:46 pm »
Днес беше първия ни сериозен конфликт с чичо Кольо. Поводът - непрестанно налапаните пръсти...
тия ли :lol:
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #28 -: Юни 12, 2007, 22:45:07 pm »
Здравейте,
В новата седмица и ние да се отчетем:)
До моренце за жалост няма да стигнем, но пък съм се размечтала за една хубава планина поне за 2 седмици,ама ка става номера с бебе на планина в полеви условия още го мисля.
Честита кола на Мини!
Честита половин годинка на Моника!
Да се похвалим ние, че си имаме първо зъбче.Аз отдавна я дебна какво има в устата, ама малката пираня взе че ме изненада като ме ухапа сериозно в прилив на радост.Кога е избила обаче придобивката така и не ми стана ясно.За другите гъбки -зъбки ще гледам да съм по в час.
Иначе днес си сменихме педиатърката и съм безкрайно доволна, защото въпросната ми скъса нервите до тоя момент.
Мацки, имам питане:Ваште дечурлига крещят ли много?
Смях не смях моята дъщеря няма спиране и направо оглушава всичко живо, а за капак като някой и обърне внимание му се мята и почва с усмивки да подкупва да я държи, за да го ползва като бънджи.:0
Аз съм с баба вкъщи вече два дни и съм пред самоубийство.Е, няма оправия.Аз си имам един начин да правя нещата тя друг и накрая настава пълна ужасия,Караме се яко тя се цупи и реве, обвинява ме, че съм неблагодарна, аз се вбесявам от безкрайните тиради и съвети и скърцам със зъби и ръмжа.Тъпа работа, а уж бях си планувала прекрасна седмица с почивка.ЕХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ, какво беше това последното?:)
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #29 -: Юни 12, 2007, 23:05:30 pm »
Честита месечинка на Мони :)

Дами, имам сериозно напомняне и критика към вас. Много слабо е присъствието на мамите в списъка за Денят на репродуктивното здраве. Да не казвам, че освен момичетата пряко заети с организацията почти няма други записани. Намирайте баби, дядовци, лели, вуйни, стринки да гледат сладурите! Време не остава, събота е събитието.
« Последна редакция: Юни 13, 2007, 06:30:52 am от cygnus »
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #30 -: Юни 13, 2007, 07:38:43 am »
Дони, аз казах че ще дойда, дори и да ми се наложи да лежа. Даже ще доведа майка ми и една приятелка.
Момичета, стискайте ми силно палци! Имам много големи проблеми :(
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #31 -: Юни 13, 2007, 08:47:08 am »
Гане, с теб сме- стискай зъби и търпи каквото и да е- Алекс ще бъде най-послушния батко на красиво бебе, сигурна съм.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #32 -: Юни 13, 2007, 08:49:51 am »
Гане, прочетох в асистирани за проблема ти - силно се надявам да е фалшива тревога!
Стискаме палци и чакаме положителна развръзка на нещата!
 :bighug:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #33 -: Юни 13, 2007, 08:57:05 am »
Момичета, няма сърдечна дейност, сака е отлепен от едната страна и ми казаха че няма никакъв шанс. Това е. Свърши...
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #34 -: Юни 13, 2007, 09:17:42 am »
Е, не ...  :(
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #35 -: Юни 13, 2007, 09:22:53 am »
Мило Гане, съжалявам. Каквото и да ти кажа........боли......прегръщам те и знай че имаш нашата виртуална обич и подкрепа! Касси


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #36 -: Юни 13, 2007, 09:31:53 am »
Гане, съжалявам... :(
Прегръщам те!
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #37 -: Юни 13, 2007, 09:32:57 am »
Гане, много съжалявам  :(

lb2f
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #38 -: Юни 13, 2007, 09:34:58 am »
Гане , миличка ,ужасно е това което се случва! :(
Прегръдки и от мен!
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #39 -: Юни 13, 2007, 09:40:20 am »
Гане,  :(  :(  :(:bighug:
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #40 -: Юни 13, 2007, 10:31:45 am »
Мацки, имам питане:Ваште дечурлига крещят ли много?

хехе, питай Стефи :lol: Деско е абсолютен шампион, а моя бъзливко се плаши и плаче от нейните писъци. много са смешни :D


Гани, много съжалявам...как пък стана това...
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #41 -: Юни 13, 2007, 10:32:07 am »
Гане, толкова много съжалявам! :(
ЗАЩО....????? :x

Прегръдки от мен :bighug:
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #42 -: Юни 13, 2007, 10:33:57 am »
Гане, миличка приеми и от мен една голяма прегръдка. много съжалявам за случилото се. :(
<br />[link=http:
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #43 -: Юни 13, 2007, 10:46:51 am »
Гане, не мога да повярвам, че се случва след като е минала 12 седмица :( Ужасно съжалявам, прегръщам те! Допита ли се до втори лекар?
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #44 -: Юни 13, 2007, 10:54:45 am »
тия ли :lol:
Тия, тия!
Ах тиииииии - обичам те!

Гане, мила, как се случи това?
Страшно съжалявам ...  какво да кажа ... ужасна работа. Нищо мила, ние сме войници - след всичко преживяно, пак се изправяме. Не мога да те утеша с нищо, но много те прегръщам :(
« Последна редакция: Юни 13, 2007, 11:00:28 am от Fussii »
В очакване ....
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #45 -: Юни 13, 2007, 11:01:28 am »
Гане, знам, че каквото и да кажа е малко, но много съжалявам за това, което ти се случва  :bighug:
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #46 -: Юни 13, 2007, 11:07:31 am »
Гане, силна прегръдка и от мен. Много съжалявам миличка.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #47 -: Юни 13, 2007, 11:11:24 am »
Гане,  :hug2:
съжалявам че трябва да минеш и през това...

Fussii, единия ми кръщелник е на 7 години и още си смуче същите пръсти,  :rockon: мазаха ги с горчив лак за нокти, чесън ... нищо не хвана декиш, но здраве да е, казаха че ще го израсте :D

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #48 -: Юни 13, 2007, 11:15:11 am »
Гане, миличка и аз да се включа към прегръдките. Знам, че неможе никой да те успокои виртуално, но поне знай, че ние сме с теб.

...
Fussii, единия ми кръщелник е на 7 години и още си смуче същите пръсти,  :rockon: мазаха ги с горчив лак за нокти, чесън ... нищо не хвана декиш, но здраве да е, казаха че ще го израсте :D

Моят мъж смукането на палеца още не го е израснал  :D
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #49 -: Юни 13, 2007, 11:25:10 am »
Гане, не знам, защо се случват тези неща.
Знам само, колко силно боли...
Знам, че Надеждата идва отново и няма път назад.
Прегръщам те и ти подавам ръка да станеш.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #50 -: Юни 13, 2007, 11:46:32 am »
Гане, мила, не знам какво да кажа, освен, че адски много съжалявам.  :(  :bighug:
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #51 -: Юни 13, 2007, 12:10:44 pm »
Гане, много съжалявам! Много сила и кураж ти пожелавам, за да се възстановиш възможно най-бързо психически!

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #52 -: Юни 13, 2007, 15:06:18 pm »
 :bighug: :balk_146: Gane, стана ми толкова мъчно! Не знам какви думи да кажа, каквото и да кажа, все няма да е на място! :balk_146:
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #53 -: Юни 13, 2007, 15:27:51 pm »
Гане
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #54 -: Юни 13, 2007, 15:44:19 pm »
Гане, мила, много съжалявам за случилото се. :balk_144: 
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #55 -: Юни 13, 2007, 18:04:25 pm »
Гане, съжалявам :(
С теб сме!
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #56 -: Юни 13, 2007, 18:19:01 pm »
Гане, съжалявам много за това, което се е случило.:(

Както казазах другите момичета,Горе главата!
Щом стана сега, пак ще стане.

 :bighug:

We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #57 -: Юни 13, 2007, 18:31:06 pm »
Някой има ли новини от Гането. Няма е на линия в скайпа и се тревожа.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #58 -: Юни 13, 2007, 18:37:28 pm »
Благодаря ви за прекрасните пожелания. :bighug:
Гане  :bighug: :balk_145: :balk_145: :balk_145: :balk_145: :balk_145:
Все пак се надявам всичко да е наред и гореща се моля за чудо :(
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #59 -: Юни 13, 2007, 18:40:32 pm »
Гане, много съжалявам ...
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #60 -: Юни 13, 2007, 18:45:53 pm »
Гане, съжалявам много! Бъди силна! Може пък лекарят да не е видял добре...Прегръщам те много!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #61 -: Юни 13, 2007, 18:50:41 pm »
Гане,много съжалявам! :(
<br />
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #62 -: Юни 13, 2007, 18:54:44 pm »
Гане, много съжалявам :balk_146:

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #63 -: Юни 13, 2007, 18:56:32 pm »
Ганет  :balk_144:

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #64 -: Юни 13, 2007, 19:27:30 pm »
съжалявам Гане :(
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #65 -: Юни 13, 2007, 19:38:59 pm »
Момичета, благодаря ви много, вие сте моето малко голямо семейство! Съжалявам, но двама лекари потвърдиха диагнозата. Спряла сърдечна дейност, отлепен плоден сак и плода беше почти смъкнат в цервикалния канал. Спасиха ме навреме, тъй като явно е станало между двата прегледа. Имало е опасност от сепсис. От вчера съм с кървене и то на парчета, просто нямаше шанс. Прекратиха бременността днес сутринта.
Благодаря на Рали и на Розичка за подкрепата и помощта! :bighug: :balk_21:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #66 -: Юни 13, 2007, 20:17:25 pm »
Gane, една силна прегръдка от мен! :bighug: Пожелавам ти бързо възстановяване!
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #67 -: Юни 13, 2007, 20:48:42 pm »
Ганюшка.... Ти си знаеш....  :bighug: :grouphug2: :balk_21: :balk_21:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #68 -: Юни 13, 2007, 21:21:16 pm »
Мила Гане, много съжалявам за всичко, което ти се е наложило да изтърпиш!
Бъди силна и вярвай, че пак ще се получи!
Бързо възстановяване!
 :bighug:

Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #69 -: Юни 13, 2007, 22:12:13 pm »
Гане, съжалявам!  :bighug: Пази се!
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #70 -: Юни 13, 2007, 22:18:29 pm »
О, Гане, много съжалявам! Не е честно просто - никога не е!
 :bighug: Ще стане пак, спокойно само, наслади се на баткото и скоро ще стане такъв!

Фуси, борбата е обречена - нашите ръце все още са в устата!
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #71 -: Юни 13, 2007, 23:07:15 pm »
Гане, съжалявам за това което се е случило :(.
Нека, това ангелче да бди над вас и да ви помага.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #72 -: Юни 13, 2007, 23:57:53 pm »
Гане,  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #73 -: Юни 14, 2007, 00:19:54 am »
Гане, много съжалявам за случилото се! Аз не следя из форумите темите и тази вечер научавам. Бързо да се възстановяваш, радвай се на Алекс, да сте живи и здрави, ще имате по-нататък по-добри шансове!

Седмичната тема трябваше да е не за море, а за Деня на репродуктивното здраве. Морето няма да избяга цяло лято, а голямото мероприятие на "Зачатие" е само тази събота.

Към бременните момичета, които искат да ходят на море- помислете предварително по следните въпроси:
1. Пътуването.
2. Храната и хигиената на заведенията по морето. Миналата година в "Св. Константин и Елена" се нагледах на рязане на салати в "кухня" на бетон и замазка и низане на шишове, месото за които лежи в един леген на пода и всички го прескачат. От Гърция преди 2 години се прибрах с листериоза в остра фаза.
3. Интимната хигиена, заниженият имунитет при бременните жени и ползването на басейни и плажове.
4. Какъв лекар и медицинска служба ще имате под ръка, ако, не дай Боже, ви потрябват.

Ако не пишехме в клуб "проблемно забременяване", а в клуб "лекомислено забременяване" хич нямаше да се хабя да искам да ви предпазя. Иначе ви завиждам за куража и спокойствието-това пък си е много силен позитивен фактор.

Здрава седмица на всички-да има много здрави мъже и жени, много здрави бременности, много здрави бебенца и дечица, много здрави родители!
« Последна редакция: Юни 14, 2007, 00:49:19 am от Marie »
Alexandra
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #74 -: Юни 14, 2007, 00:23:35 am »
Гане, много съжалявам. :( Пази се. Голямо гуш. :bighug:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #75 -: Юни 14, 2007, 07:57:14 am »
Гане, много съжалявам.Гледай напред, мила, това е трябвало да се случи, но никой не знае колко нови приятни изненади има за теб Живота! :bighug:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #76 -: Юни 14, 2007, 08:15:48 am »
Към бременните момичета, които искат да ходят на море- помислете предварително по следните въпроси:
1. Пътуването.
2. Храната и хигиената на заведенията по морето. Миналата година в "Св. Константин и Елена" се нагледах на рязане на салати в "кухня" на бетон и замазка и низане на шишове, месото за които лежи в един леген на пода и всички го прескачат. От Гърция преди 2 години се прибрах с листериоза в остра фаза.
3. Интимната хигиена, заниженият имунитет при бременните жени и ползването на басейни и плажове.
4. Какъв лекар и медицинска служба ще имате под ръка, ако, не дай Боже, ви потрябват.

Ако не пишехме в клуб "проблемно забременяване", а в клуб "лекомислено забременяване" хич нямаше да се хабя да искам да ви предпазя. Иначе ви завиждам за куража и спокойствието-това пък си е много силен позитивен фактор.


Мари, благодаря за предупреждението. Знам ти колко си предпазлива, аз също се страхувам. Наистина има риск, изобщо къде ли днес няма рискове и опасности? Но чувам различни мнения по въпроса. И най-вече си права затова, че нашите забременявания не са какви да е, нито пък бременностите ни. Мисля че в това е разковничето. А на теб лека бременност до края-малко остана! Стискам палци! Касси


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #77 -: Юни 14, 2007, 09:10:03 am »
Гане, страшно много съжалявам  :(
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #78 -: Юни 14, 2007, 10:10:30 am »
Момичета, благодаря ви! :balk_21:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #79 -: Юни 14, 2007, 11:41:24 am »
здравейте от мен и морския вълк Мартин, сефтосал морето миналата седмица.
голям зор с пътуването, но престоят беше рай. пълно с колички и бебета, юни е времето за море за тях!
видях красавицата на Боровинка, записахме още една кандидатка в списъка ;)

Гане, сега прочетох какво е станало с теб. ужасно ми е мъчно... съжалявам безкрайно за загубата ти и за терзанията, през които си минала. слава Богу, че навреме са те поели за лечение, че тръпки ме побиват! кураж и сили, мила Гане!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #80 -: Юни 14, 2007, 11:54:56 am »
Гане, съжалявам!

Мари, много си права за всичко, относно морето! Въпреки че бях готова да тръгна, всички около мен, бяха твърдо не и сега последно няма да се ходи на море! Все пак бебето е най-важно...
Прегръщам ви!
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #81 -: Юни 14, 2007, 15:50:53 pm »
Да питам дали сте чували за добър детски кардиолог /незнам така ли се казва/ в Пловдив? Че педиатърът чу лек шум на сърцето на Андрея, каза че сигурно не е нещо страшно щом до сега не се е чувало, по всяка вероятност е от растежа, но за всеки случай да идем на преглед при специалист.
Както и за добър ортопед да сте чували?!
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #82 -: Юни 14, 2007, 16:13:28 pm »
Василена, за този временен шум в сърцето и аз съм чувала. По скоро племенника ми беше така. Бил нещо моментно и изчезва с растежа. Разбира се трябва да се проследи от специалист.
Аз през бременноста си не посмях да отида на море. Но аз си бях с контракции почти постоянно.  В крайна сметка сега с малката ще си наваксаме и за миналата година, само да сме живи и здрави :D Леко бременеене и здрави дечица :D
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #83 -: Юни 14, 2007, 17:55:12 pm »
Васи, най-добрите детски кардиолози са в III Градска Болница. не се тревожи, това често се случва и се израства.
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #84 -: Юни 14, 2007, 22:47:24 pm »
Мила Гане, стана ми тъй мъчно ... Пожелавам ти скоро да се възстановиш от загубата, и физически и психически. От сърце ти желая здраве и късмет занапред!
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #85 -: Юни 15, 2007, 08:30:36 am »
Момичета, днес заминаваме!
Пожелавам успешен ДРЗ и за много бебета да допринесе!

Варненките, ако организирате нещо - среща, пишете, аз ще влизам чат-пат в нета!
Матей - 1.04.2006 г
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #86 -: Юни 15, 2007, 08:48:30 am »
Вени- весело и красиво моренце! Чакаме фотоматериали  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #87 -: Юни 15, 2007, 10:26:29 am »
Здравейте. Ние днес трябваше да сме на ваксина, обаче ще я отложим. Малката нещо е неразположена, поне се надявам да е само леко неразположение. Снощи й горяха бузите, странното беше, че челото й си беше с нормална температура, а бузките й горят. За пръв път виждам подобно нещо. После повърна и накрая в 1 през нощта се събуди цялата изпотена и гладна. Така че до изясняване на ситуацията, ще отложим ваксината.
Вени, приятно изкарване на морето.
<br />[link=http:
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #88 -: Юни 15, 2007, 12:02:14 pm »
Гане, много съжалявам! :bighug: Дано по-скоро успееш да се възтановиш физически и най-вече психически от загубата.
Сигурна съм че съвсем скоро ще чуем хубави новини от теб!


Абсолютно съм съгласна с това което Мари е написала за ходенето на море от бременелки.
Доста е рисковано и според мен най-вече : дългия път, и това че ако потрябва лекарска консултация ще е доста трудно. За хигиената и храната - айде там има начини да се направи и избере най-доброто.
Момичета, наистина е хубаво да размислите дали да поемате такъв риск.
То, верно че в София не е хубаво да се седи цяло лято, но някъде поне по-наблизо, на чист въздух, на планина, на вила.
На тези момичета които ще ходят на моренце (или вече са там) и пожелавам едно красиво лято. :sunburn:

Мари, малко остана до края!
Стискам ти палци всичко да мине леко и гладко! yahoo_17 :crossfingers:
И с нетърпение чакам да прочета една страхотна тема от теб. :balk_24: Че напоследък доста ми липсва това че не пишеш.
Целувки :balk_21:

"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #89 -: Юни 15, 2007, 18:39:29 pm »
Гане
много съжалявам. Целувки на теб и Александър
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #90 -: Юни 15, 2007, 22:19:28 pm »
Гане, съжалявам за това през което минаваш. Прегръщам тре и ти пожелавам бързо възстановяване.

Васи, за Пловдив не знам, но в София Националния кардиологичен център е в 3-та градска болница. Но дори наистина да има шум, не е фатално. При повечето деца се израства. При мен шума си остана и след пуберетета, но явно проблема е толкова дребен, че дори не могат да го установят и да поставят диагноза. По никакъв начин не  ми пречи да си живея нормално.


*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #91 -: Юни 15, 2007, 22:27:54 pm »
Момичета, още веднъж ви благодаря! Без вашата подкрепа и подкрепата на моето семейство, не бих се справила! Благодаря на всички, които ми се обадиха, писаха, мислиха и страдаха с мен! На Лили, Рали, Мишето, на Розата, на Алката, на Дивна - едно голямо благодаря! :youwoman: :balk_21:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #92 -: Юни 16, 2007, 17:02:52 pm »
Гане, съжалявам много...
Съжалявам, че не мога да помогна с нищо...
Съжалявам изобщо, че се случват такива неща...
Ти ми беше подкрепа, когато на мен ми беше трудно, сега е ред аз да те прегърна... :bighug:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #93 -: Юни 16, 2007, 19:09:32 pm »
Ей   :biglove:Ганетинко!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #94 -: Юни 17, 2007, 00:19:00 am »
Гане много съжалявам за случилото се - ужасно е и боли много, но ти се грижи за себе си, за да се възстановиш бързо и да продължиш напред.
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #95 -: Юни 17, 2007, 12:40:05 pm »
Добро утро и успешна седмица на всички!

Хайде на море, а? Колко от вас ще ходят и къде?

Аз заминавам тази седмица при мъжа ми на Златни - ще си дойде в петък и в събота тръгваме!
А до Варна ще прескочиш ли? Обади се че аз още Мати не съм го виждала а той станал като гледам голям мъж.   
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Седмицата 11-17.06 - Хайде на море!
« Отговор #96 -: Юни 18, 2007, 08:48:57 am »
Рядко се възползвам от правата си да пиша в заключена тема.

Ганка, много, много ми е мъчно за теб. :(
Точно когато правиш толкова много за всички нас да се стовари този удар върху теб. :(
Утешителни думи?
Няма.
Плачи.
И работи.
За нас.
Помага.
Да не умреш.
Личен опит.


Нека има бебета за всички.
« Последна редакция: Юни 18, 2007, 08:51:00 am от Lali »