0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: графика на дринк
« Отговор #40 -: Юни 20, 2007, 10:30:54 am »
Дринк, ако си си взела парола за нета, можеш вече да си видиш резултата. (Това с 13 ч. е стандартен отговор, но за час резултатите са готови.)
Много е рано да ходиш на преглед. Поне седмица трябва да е минала. Просто се поуспокой и чакай.
Стискам палци.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: графика на дринк
« Отговор #41 -: Юни 20, 2007, 10:34:30 am »
Чакаме да пишеш и се надяваме заедно с тебе на хубави резултати.
Графиката ти е много обнадеждаваща.
Дано! stork-boy
*
Re: графика на дринк
« Отговор #42 -: Юни 20, 2007, 11:35:02 am »
здравейте момичета отново, проверих току що резултата и наистина е готов-492.1
това като гледам реф. стоиности май е хубава новина, кажете и вие че да не бързам да скачам , ето и реф. стойности:

до 3 за небременни
4.седмица-40-4480
5.седмица-270-28700
6.седмица-37000-84900
и т.н.
*
Re: графика на дринк
« Отговор #43 -: Юни 20, 2007, 11:37:18 am »
Честито, Дринк.
Бях сигурна в резултата. :D
Сега изчакай една седмица и после отиди на доктор да потвърди новината.
Много се пази!


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: графика на дринк
« Отговор #44 -: Юни 20, 2007, 11:48:41 am »
Браво Дринк! :balk_46: Честито, видя ли, бременна си. preggo Много се радвам.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: графика на дринк
« Отговор #45 -: Юни 20, 2007, 12:00:49 pm »
drink, чудесен резултат! :lol: Явно всичко е наред и не е имало повод за притеснения. Сега изчакай търпеливо поне една седмица и след това отиди на лекар за да ти потвърди със сигурност. :goodluck:
Re: графика на дринк
« Отговор #46 -: Юни 20, 2007, 12:18:21 pm »
Браво! Супер резултат! :balk_46:
Сега се успокой, всичко ще бъде ОК.

Много ме е яд, когато някой лекар прави такива измислени заключения, без да е сигурен. Само всява смут, причинява излишни притеснения и съмнения. Поне да беше малко по-уклончива... и да не ти убива надеждите. Кой знае какво е видяла, сигурно жълтото тяло, което и се е сторило като киста. Пфу, как може така да постъпи?!  :balk_153:

Изчакай още седмица-две и можеш да отидеш вече да се види ембриончето. Избери си някой по-читав лекар, дето ще знае какво вижда. ;)
И по-спокойно го карай, това ще ти е нужно занапред - за теб и за бебо. :balk_5:

*
Re: графика на дринк
« Отговор #47 -: Юни 20, 2007, 16:39:34 pm »
Мили момичета, имам проблем с нета и чак сега влизам, за да видя какво сте ми писали и ... не мога да опиша щастието си :cheerleader:
Радвам се че ви има и че ви послушах,защото вчера гинеколожката искаше да ми дава антибиотик, но аз отказах защото получавам обриви от него,а и не ми вдъхна доверие, няколко пъти ми каза-да не бързаме с бебе, че имаме време, (а аз ставам на 25 през август и смятам, че е съвсем нормално да искаме бебе сега, все пак не сме на по 16г., а и ми писна за всичко да ми предписват антибиотик-заради това смених личната лекарка вчера).
що се отнася до кистата наистина се надявам да няма такава но при мен не е изключено - последния път, когато имах беше преди година и тя беше -5см, но сами ми се пукат само с лекарства без операции.
Мисля да си запазя час при Коларов, но знаете ли как вървят цените при него,( че до нас има хубава клиника със добри специалисти, но е мн. скъпа и раждането там е 1500-1800лв)?
Продължавам да си пия фолиевата киселина, а нали тя не се отразяа на резултата от теста?

Благодаря ви много за вниманието и съветите, пожелавам ви много здрави бебета и усмивки. :lol:
*
Re: графика на дринк
« Отговор #48 -: Юни 20, 2007, 16:47:22 pm »
Спокойно продължавай да си пиеш фолиевата. Тя не мже да влияе на теста, това го прави Човечето. :wink:
Запиши си час при лекар, който има добра апаратура, за да си спестиш излишни притеснения.
Спокойно.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: графика на дринк
« Отговор #49 -: Юни 20, 2007, 17:08:05 pm »
Хиляди благодарности и целувки  :blowingdust:
*
Re: графика на дринк
« Отговор #50 -: Юни 20, 2007, 17:11:26 pm »
Честито drink.
Много се радвам за теб. Лека и безпроблемна бременност.
Ето, че стават чудеса.
/>
*
Re: графика на дринк
« Отговор #51 -: Юни 20, 2007, 18:44:41 pm »
честито и от мен.Бях сигурна за теб и много се радвам.Какви са тия лекари, много ме е яд на тях.Лека и безпроблемна :P :P :P :lol:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: графика на дринк
« Отговор #52 -: Юни 21, 2007, 07:06:52 am »
Честито!  :D
Лека и безпроблемна бременност



 

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: графика на дринк
« Отговор #53 -: Юни 21, 2007, 14:33:09 pm »
Благодаря, надявам се всичко да мине нормално, ще пиша :D
а като направя и прегледа ще се "регистрирам" в Бременнни графики :flower:
макар че моята графика май не е за пример с този дълъг цикъл, но се надявам да вдъхне надежда.
*
Re: графика на дринк
« Отговор #54 -: Юли 02, 2007, 12:36:15 pm »
Здравейте отново момичета, най-накрая ходих на лекар и резултатът е, че в момента съм в 6-та седмица и имам киста, която той нарече киста на бременността и каза че до третия месец трябва да изчезне. Надявам се всичко да е наред и ви пожелевам много успехи и любов.
Поздрави. :bighug:
*
Re: графика на дринк
« Отговор #55 -: Юли 02, 2007, 17:36:04 pm »
имам киста, която той нарече киста на бременността

Това не е киста, а жълто тяло, от което се отделя прогестерон, необходим за нормалното развитие на точицата. Всичко е наред. Наслаждавай се на бременността.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    Assi

  • **
  • 119
  • Вярвам, че ще ни се случи най-хубавото
Re: графика на дринк
« Отговор #56 -: Юли 02, 2007, 19:05:31 pm »
Браво drink! Страхотна новина. Дано всичко върви леко за теб и за бебенцето!
 :balk_602:

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: графика на дринк
« Отговор #57 -: Юли 03, 2007, 07:14:15 am »
имам киста, която той нарече киста на бременността

Това не е киста, а жълто тяло, от което се отделя прогестерон, необходим за нормалното развитие на точицата. Всичко е наред. Наслаждавай се на бременността.
Подкрепям White, не се притеснявай, нормално е.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: графика на дринк
« Отговор #58 -: Юли 04, 2007, 10:45:55 am »
Благодаря ви за подкрепата, вярвам че всичко ще е наред и пожелавам само прекрасни мигове на всички настоящи и бъдещи майки. :goodluck: