0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: графика на дринк
« Отговор #20 -: Юни 16, 2007, 21:17:52 pm »
Благодаря ти Денис,имах нужда от съвет,  ще изчакам до 39-ти ден и тогава ще го направя . Опитвам се да си наложа търпение. Дано stork-boy
Поздрави :hello: beer::
*
Re: графика на дринк
« Отговор #21 -: Юни 18, 2007, 09:20:40 am »
Денис, дали са нормални тези високи БТ от вчера и днес? :?
Нещо се притеснявам, да не се окаже в крайна сметка киста- но при такава дали има висока температура? Вече и гърдите ми не са по същия начин чувствителни. Мисля утре сутринта да направя теста, но имам чувството, че както до сега ще ми доиде в последния момент или след теста :(
*
Re: графика на дринк
« Отговор #22 -: Юни 18, 2007, 09:35:41 am »
Успех и от мен, надявам се на чудо и пир теб. Дано висока БТ не е киста а нещо друго и се надявам на добри новини в скоро време и дано не ти дойде днес... :P :)
*
Re: графика на дринк
« Отговор #23 -: Юни 18, 2007, 09:46:52 am »
Благодаря ти Фантичке, дано пожеланията ти се сбъднат- :)
успех и на теб,  :flower:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: графика на дринк
« Отговор #24 -: Юни 19, 2007, 06:30:30 am »
Денис, дали са нормални тези високи БТ от вчера и днес? :?
Нещо се притеснявам, да не се окаже в крайна сметка киста- но при такава дали има висока температура? Вече и гърдите ми не са по същия начин чувствителни. Мисля утре сутринта да направя теста, но имам чувството, че както до сега ще ми доиде в последния момент или след теста :(
Графиката ти е супер - дано да е станало чудото.
Стойностите  са нормални, не се притеснявай.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: графика на дринк
« Отговор #25 -: Юни 19, 2007, 07:37:50 am »
Направих го, направих го...
цяла нощ сънувам, че правя тестове и накрая- сутринта преди половин час го направих и веднага се появи по-светла, но все пак втора черта. Странното е че сега ме е страх да се зарадвам, да не би да нее вярно, мисля още утре да отида на лекар да ме види на ехограф-дали ще се види нещо? И имам понякога силни болки долу вдясно - лошо ли е като са силни? Ох как ми се иска и из да мога да помагам като вас, като си представя, че повечето минават през огън и вода, за да видят същия този резултат, който аз за около 6-8месеца успях да видя и то без особена лекарска намеса и ходене по мъките.
Поздравявам ви за смелостта и търпението, вие сте чудесни :bighug:
Благодаря на всички ви и ви пожелавам много здрави бебета, много любов и усмивки. Ще ви държа в течение на нещата. :balk_64:
Re: графика на дринк
« Отговор #26 -: Юни 19, 2007, 08:20:56 am »
Поздравления, мила!
Лека и успешна бременност.  :balk_16:
*
Re: графика на дринк
« Отговор #27 -: Юни 19, 2007, 17:06:51 pm »
Току що се връщам от преглед и гинеколожката каза че не открива бременност, матката е малка, и имам възпаление на десен яйчник, който е уголемен, леко възпаление на левия и киста на десен яйчник- или поне така я разбрах. каза че при такъв дълъг цикъл е почти невъзможно да има бременност и ми предписа примолут нор.Каза ми че не вярва на тестовете и е сигурна на 98 процента че няма бебе. аз искам да си напр. кръвен тест-но дали е добре в Цибалаб че са ми близо? А също се чудя дали има смисъл след като тя така ме обезнадежди. Знаех си че е прекалено лесно и хубаво, за да е истина. БТ продължава да е висока все пак.
Какаво ще ми посъветвате, че наистина не знам какво да правя- кръвния тест от една страна няма как да сбърка, но ме е страх вече да предприемам такива действия. Май историята от февруари се повтаря.

Поздрави на всички, надявам се поне при вас да са хубави новините.
*
Re: графика на дринк
« Отговор #28 -: Юни 19, 2007, 17:13:18 pm »
Направи задължително кръвен тест. В "Кандиларов" и "Бодимед" излиза за 1-2 часа. В Цибалаб ги бавят няколко дни.
Според мен не трябва да спираш лекарствата преди да е доказано с кръвен тест, че няма бременност.
Стискам палци.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: графика на дринк
« Отговор #29 -: Юни 19, 2007, 17:40:28 pm »
аз в момента не пия лекарства, но док. ми предписа примолут нор, за да предизвика М, а ако  има бременност нямало да пречи, а щяло да я задържи.
Re: графика на дринк
« Отговор #30 -: Юни 19, 2007, 18:45:48 pm »
На твое място бих си направила кръвен тест преди да започна лекарствата. Всичко е възможно, а по-верни резултати от това няма.
Успех!
Re: графика на дринк
« Отговор #31 -: Юни 19, 2007, 20:56:06 pm »
drink стискам палци мила всичко да е наред :bighug:
*
Re: графика на дринк
« Отговор #32 -: Юни 19, 2007, 23:17:57 pm »
Дринк, не се предавай направи кръвен тест.Сутринта си направи и още един тест за бременност.Не пий лекарството преди да си сигурна.Много стискам палци!!!!!
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: графика на дринк
« Отговор #33 -: Юни 19, 2007, 23:44:12 pm »
И аз съм на мнение да направиш кръвен тест, ако нямаш възможност, повтори уринния. И отиди на друг гинеколог.

Успех, стискам палци. :crossfingers: :bfp1:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: графика на дринк
« Отговор #34 -: Юни 20, 2007, 06:31:51 am »
аз в момента не пия лекарства, но док. ми предписа примолут нор, за да предизвика М, а ако  има бременност нямало да пречи, а щяло да я задържи.
Консултирай се и с друг лекар. Покажи му и графиката си.
Днес ти е 15 ден след зачеване, тя и да иска няма как да види, че има бременност.
Аз силно се надявам, че има.  :D
Матката няма как да е е увеличена - това ще стане след няколко седмици.
Направи кръв тест. Стискам много силно палци да е станало. :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: графика на дринк
« Отговор #35 -: Юни 20, 2007, 07:52:18 am »
Благодаря ви момичета за съветите и подкрепата. мислех днес да направя кръвен тест, но БТ падна от 37.40 на 37.15 означава ли че е паднала така че да ми доиде?
Поздрави  :bighug:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: графика на дринк
« Отговор #36 -: Юни 20, 2007, 07:56:36 am »
Още нищо не означава.
Докато не ти дойде, надежда има.
Стискам палци  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: графика на дринк
« Отговор #37 -: Юни 20, 2007, 07:58:19 am »
Благодаря, отивам в "Кандиларов". :)
Re: графика на дринк
« Отговор #38 -: Юни 20, 2007, 09:08:21 am »
стискаме ти палци!  :crossfingers:
*
Re: графика на дринк
« Отговор #39 -: Юни 20, 2007, 10:09:46 am »
Благодаря Вазарели, резултатът ще  е готов след 13.00ч.Надявам се при този тест да няма грешки. И мисля още  следобяд да се обадя да си запазя час при д-р. Коларов-независимо какво е положението.