0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
народе, ще ни издави тоз потоп. какво правите по цял ден с бебоците, като няма излизане? вчера Мартин го хвана як съклет, при положение, че двама души го развличаха и имаше нови играчки и занимания. накрая всичко му писна, та се наложи в дъжда да го натоварим на колата за кратка обиколка на квартала.

споделяйте идеи!

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #1 -: Май 21, 2007, 11:00:24 am »
Джам, привет. Тя моята си е домошарка и повече обича да седи вкъщи отколкото да ходи по разходки, така че сега й е много добре. Последнто много интересно нещо, което правим е да разглеждаме кухненските шкафове. Иначе като идея мога да ти предложа четене на приказки. Ние пък имаме друг проблем -от няколко дни много трудно заспива вечер. Снощи стоя будна до 11 и то при положение, че беше спала само час и половина за цял ден. То и аз май имам малка вина, защото ком 6 й се доспа, но аз реших, че няма да я слагам сега, а да изкара до 7, да хапне и тогава директно да спи. Да ама не, след като я разбудих после до 11 вилня -то не бяха приказки, книжки, песнички и накрая я приспах със сешуара. Направо ни изтощи.
<br />[link=http:
*
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #2 -: Май 21, 2007, 11:01:00 am »
Ха честито! Невероятни празници ни чакат, ако е все така...
И ние така си играем непрестанно - местя го от едната стая в другата за разнообразие, а вече съвсем като подивее - чакам да спре да вали - и тогава бам в слинга и беж навън- като бежанци търчим да хванем 5 сухи минути...
Ама много е гадно

П.С
Аз пак да си кажа - пазете челядта от новия фешън грип, че е отвратителен, Никола още не може да се оправи съвсем, а пък татко му - направо си е жив зян...
В очакване ....
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #3 -: Май 21, 2007, 16:34:36 pm »
Тука на морето чак потоп не е, но валя дъжд с африкански пясък - един такъв ситен, жълтичък. Коли, балкони - всичко е в пясък. Горещ южен вятър го донесе, че и разни миризми на локум, кардамон и тем подобни ориенталски. (Не лъжа :oops:!)

При неблагоприятно време обикаляме стаите, после роднините. Но по-добре да не се обаждам аз, щото малката едва от вчера се обръща сама от гръб на корем и това е единственото, което съм записала в графа "умения". Туй ще да е началото на края на моето царство :wink:.
*
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #4 -: Май 22, 2007, 00:08:05 am »
Честита месечинка на Никола :D Да расте здраво и будно дете, за радост на мама и тате :balk_16:

Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #5 -: Май 22, 2007, 02:53:35 am »
Честита 11 месечинка на малкия Никола.  :lol:

[/url]
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #6 -: Май 22, 2007, 09:10:10 am »
:babydust:Честита месечинка на Никола!
Фани :sunshine: е той!

Момичета днес е голям  :heartbeat:трепет за мен и семейството ми!
Със секцио по медицински показатели ще се роди бебето на брат ми!
 yahoo_17Моля се, всичко да е наред и бебо и мама да са добре!

 :rainbow:Бъдете с мен ще ставам леля, а мама за първи път баба!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #7 -: Май 22, 2007, 09:31:02 am »
Честита месечинка на малкия Никола!
Нека да расте здраво и жизнено дете, за радост
на мама и тати!
     

Мише, желая късмет на снаха ти, и на цялото ви семейство!
Ти ще бъдеш щастлива леля!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #8 -: Май 22, 2007, 09:40:13 am »
Честита месечинка на малкия сладък Никола, да е щастлив и здрав.
Мише- стискаме палци :crossfingers:, днес приемат и моята братовчедка с диагноза асцит, която беше да видим кога ще плануват раждането.
Хубавата новина е, че при последната контрола лекарката е казала, че има пренебрежимо малко количество течност в коремната кухина. Дано всичко завърши добре.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #9 -: Май 22, 2007, 10:18:14 am »
Честита месечинка на малкия Никола - да расте жив и здрав за радост на мама и тате!
Мини, всичко ще е наред! Стискам палци! :balk_50:
Мише, късмет и на снаха ти! Здраво бебе и леко раждане на мама!
Ние с Венцислав като е дъждовно си играем, разглеждаме шкафове, слагам го на активната гимнастика (в седнало положение се ползва като йоника), на спалнята пълзи, върти се, гризе играчки, като му омръзне седи и на столчето за хранене (там съм му сложила една клавиатура и умира от кеф да си щрака на нея). Общо взето извършваме дейности, които изискват изцяло моето внимание. Понякога го слагам в кошарката и там си играе сам около 15-20 минути, но повече не иска.
И аз като Фуси дебна 5 минути хубаво време и беж навън.
Приятен ден от нас!

*
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #10 -: Май 22, 2007, 10:46:44 am »
Чиестита месечинка на Никола. Да е все така магнетичен и прекрасен.
Мише, леко раждане и светкавично възстановяване на снаха ти. Здраво и ухаещо бебе.
Мини, късмет и при вас. Всичко ще е наред.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #11 -: Май 22, 2007, 10:50:41 am »
Eeeeeeх момичета, много сте мили. Благодаря за хубавите думи. Навлизаме във важния 11ти месец, чакам с нетърпение да се потвърдят наблюденията на Вени и Мармотче  :lol:

Мише, честито! Хич не се притеснявай - всичко ще е наред, пък и след няколко месеца новото бебенце ще се сдобие с първи братовчед, така че, само прекраснотии ви чакат  :lol:

Мини - сигурна съм, че ще нещата ще се разминат само с уплаха. След няколко дни ще гушкате напълно здраво бебинце - братчет!
В очакване ....
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #12 -: Май 22, 2007, 10:59:59 am »
Мише, момента наистина е щастлив и незабравим! Дано всичко бъде добре с мама и бебо! А вие да не спирате да се усмихвате! Аз още настръхвам, като си спомня за раждането на моята племенница! Тя милата ми, днес се дипломира в детската градина и на есен с бодра песен в първи клас! Ех, че хубави новини днес!
Мини, дано има късмет братовчедката ти, че много преживя милата! Дано Господ е с вас!
Фани, да нацелуваш малкия си мъж по дупата! Да расте здраво и добро дете! Ей, как лети времето!
Целувкиииии на всички!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #13 -: Май 22, 2007, 11:28:21 am »
Честита месечинка на Никола. Да расте здраво и умно детенце :lol:
Мишанта слънце си ти. Леко и безпроблемно бременеене и леко раждане на племенничето.  :D
Мини стискам палци всичко да е наред и да са неоснователни тревогите.
Найстина потопа е ужасен. И ние чакаме 5 минути да не вали и излизаме навън. :( Или с колата отиваме на гости. Нали сме в къща с двор и малката е свикнала повече да е навън и сега ни побърка. Да се надяваме, че скоро дъждовете ще спрат или поне ще намалят :?
С това лигавене ми идва до гуша. На простора висят постоянно дузина лигавници и се преобличаме по три пъти на ден :P
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #14 -: Май 22, 2007, 11:38:48 am »
Фани, да ти е жив и здрав Никола! Все така да те радва, да те слуша, да стане голямо и добро дете! И да е винаги все така слънчев и чаровен! Да го нацелуваш по сладката дупа :wink:
Мише, стискаме ти палци! Ти ще си най-добрата леля :lol: Всичко ще е наред и с майката, и с бебето!
Мини, дано всичко се размине безболезнено!
При нас за сега е слънчево, обаче ще изпукаме от жега. Вчера беше 31 градуса, а днес се кани да вали и го дават до края на седмицата да е така. Все се надявах, че ще успеем в почивните дни да идем някъде да се попечем, ама май няма да ме огрее :(
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #15 -: Май 22, 2007, 11:48:29 am »
Фуси, честита ви месечинка! Голямо момче стана Никола и това си е! :D
Мише, ти си знаеш - успешно раждане на племеничето ти!
Мини, стискам палци всичко лошо да е преминало и много скоро да се радвате на нов член в семейството!
*
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #16 -: Май 22, 2007, 12:15:03 pm »
Честита месечинка на малкия голям мъж Никола! Фани, да ви радва много и да ви е здрав!
Мишенце, страхотно е да си леля - аз мойте две племенници ги обожавам. Всичко да мине леко и да се гушкате скоро!
Мини, дано и при твойта братовчедка нещата се развия благоприятно - стискам палци!

Ох, това време - ние плануваме отиване до моренцето за 3-4 дни, дано не ни разочарова напълно. Аз поне крачката ще топна, да не съм съвсем капо, де!
 :beach1:
Хубава седмица на всички!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #17 -: Май 22, 2007, 14:35:51 pm »
Навлизаме във важния 11ти месец, чакам с нетърпение да се потвърдят наблюденията на Вени и Мармотче  :lol:

душицо, само да ти коригирам сметките малко :)
11 месеца сте навършили, значи навлизате в 12-тия месец  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #18 -: Май 22, 2007, 15:03:31 pm »
Тюх, да бех внимаваАла повече  :lol: :lol: :lol:
В очакване ....
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмица на дъжд и празници - 21.05 - 27.05.2007
« Отговор #19 -: Май 22, 2007, 18:36:50 pm »
:blowingdust:Ето че се роди племенницата  :sleepingbabygirl:
Девойка красива с идеалните размери-48см и 3.300кг!
Бебето е добре, мама още е в реанимация!
Аз незнам къде се намирам.....новини, новини!
 :heartbeat: ми изхвърча цял ден!
"Страхотен ден" :music22: ми иде да запея!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)